Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
488 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 488 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 43]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:καλησπέρα κοριτσάκια!! τι κάνετε? καλέ ενα Σ/Κ έλειψα και γεμισατέ 10 σελίδες!! έκανα μισή ώρα να τα διαβάσω!!

Γεια σου Εύη!!!Είμαστε αρκετά γρήγορες!!! Very Happy Very Happy

ναι ναι!! το παρατηρησα!!! Smile κοριτσια πως μπορω να βαλω μια φωτο κατω απο το ποστ μια φωτο?

Στην υπογραφή σου σε κάθε ποστ;Ή μόνο σε ένα συγκεκριμένο ποστ;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:καλησπέρα κοριτσάκια!! τι κάνετε? καλέ ενα Σ/Κ έλειψα και γεμισατέ 10 σελίδες!! έκανα μισή ώρα να τα διαβάσω!!

Γεια σου Εύη!!!Είμαστε αρκετά γρήγορες!!! Very Happy Very Happy

ναι ναι!! το παρατηρησα!!! Smile κοριτσια πως μπορω να βαλω μια φωτο κατω απο το ποστ μια φωτο?

Στην υπογραφή σου σε κάθε ποστ;Ή μόνο σε ένα συγκεκριμένο ποστ;


γενικά...σε καθε ποστ

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:καλησπέρα κοριτσάκια!! τι κάνετε? καλέ ενα Σ/Κ έλειψα και γεμισατέ 10 σελίδες!! έκανα μισή ώρα να τα διαβάσω!!

Γεια σου Εύη!!!Είμαστε αρκετά γρήγορες!!! Very Happy Very Happy

ναι ναι!! το παρατηρησα!!! Smile κοριτσια πως μπορω να βαλω μια φωτο κατω απο το ποστ μια φωτο?

Στην υπογραφή σου σε κάθε ποστ;Ή μόνο σε ένα συγκεκριμένο ποστ;


γενικά...σε καθε ποστ

Θα πας εκεί που λέει προφίλ(πάνω πάνω) και η μία καρτέλα λέγεται "υπογραφή" μπορείς να επεξεργαστείς την υπογραφή σου κάτω από κάθε ποστ!Μετα κάπου στα εργαλεία έχει και προσθήκη εικόνας!!Θα επιλέξεις την φωτο από τον υπολογιστή σου και έπειτα θα πάρεις το link(θέλει μετατροπή για forum) και θα το κάνεις επικόλληση στο κενό πεδίο που θα έχει στην καρτέλα "υπογραφή"...
Ελπίζω να σε βοήθησα!!! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:καλησπέρα κοριτσάκια!! τι κάνετε? καλέ ενα Σ/Κ έλειψα και γεμισατέ 10 σελίδες!! έκανα μισή ώρα να τα διαβάσω!!

Γεια σου Εύη!!!Είμαστε αρκετά γρήγορες!!! Very Happy Very Happy

ναι ναι!! το παρατηρησα!!! Smile κοριτσια πως μπορω να βαλω μια φωτο κατω απο το ποστ μια φωτο?

Στην υπογραφή σου σε κάθε ποστ;Ή μόνο σε ένα συγκεκριμένο ποστ;


γενικά...σε καθε ποστ

Θα πας εκεί που λέει προφίλ(πάνω πάνω) και η μία καρτέλα λέγεται "υπογραφή" μπορείς να επεξεργαστείς την υπογραφή σου κάτω από κάθε ποστ!Μετα κάπου στα εργαλεία έχει και προσθήκη εικόνας!!Θα επιλέξεις την φωτο από τον υπολογιστή σου και έπειτα θα πάρεις το link(θέλει μετατροπή για forum) και θα το κάνεις επικόλληση στο κενό πεδίο που θα έχει στην καρτέλα "υπογραφή"...
Ελπίζω να σε βοήθησα!!! Very Happy



thanks Smile

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε που είστε όλες??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι 'μαι κι εγώ!! Λιάνα ήμουν τόσο σίγουρη ότι εσύ ήσουν σε αυτό το γκρουπ, είχες πολλά που θα μπορούσαν να ερμηνευτούν σαν συμπτώματα!! Δν πειράζει όμως..όπως λέει η Ευαγγελίτσα οι μέρες αυτές που έρχονται είναι ότι πρέπει για ζουζουνιές!!
Μαdie καλως ήρθες κι εσύ στην παρέα μας!! Καλοδεχούμενη φυσικά!Κι εγώ έκανα σήμερα το πρωί τεστ και φυσικά βγηκε αρνητικο μιας και ειμαι νωριτερα απο την επίσημη καθυστέρηση, αλλά η κόκκινη ακόμη δν έκανε την εμφάνηση της οπότε είμαι στην καρεκλίτσα δίπλα από την Δέσποινα και θα κάνουμε παρέα υπομονή μέχρι την Τετάρτη τουλάχιστον για να ξανακάνουμε τεστ..ε Δεσποινούλα!? χιχι
Ευη στόλισες κι εσύ βλέπω .. τι καλά!!! Ετσι να μπαίνει το γιορτινο κλιμα, να ανεβαινει και η διάθεση για ζουζουνίτσες!! Laughing Laughing Wink

Εγώ προσπαθώ να αφουγκραστώ το σώμα μου μπας και μου δώσει ένα σημάδι, αλλά το σκασμένο δν μου δίνει σημασία.. το φούσκωμα χαμηλά και η ευαισθησία στις θηλές φαντάζομαι είναι και σημάδια της καταραμένης, άρα δν μπορώ να τα πάρω σοβαρά!! Μακάρι κοπέλες σε όσες δν ήρθε να μην έρθει.....θέλω να είναι πολλές οι ++++ αυτό τον μήνα!!
Να σας πω ένα μυστηκό? θέλω πολύ αυτό το μήνα να το έχω πετύχει, που το νιώθω σαν προαίσθημα ότι τα καταφέραμε....και επειδή ποτέ δν δουλευε η 6η αίσθηση μου, θα την φάω την πατάτα μου φαίνεται !!! Embarassed Embarassed

Φιλάκια σε όλες σας.. καληνύχτα!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;;; Έχουμε καμία εγκυούλα ή από βδομάδα τα ευχάριστα;;;;
Αυριο τελειώνει η κοκκινη και επιτέλους να αρχίσω και πάλι τις ζουζουνιές!!! Πολύ όρεξη κορίτσια για ζουζουνιές κατα τη διάρκεια της ακατανόμαστης... αλλα.. Δεν πειράζει θα τις βγάλω όλες μέσα στην εβδομάδα!!! χιχι!!! Embarassed
Λιάνα μου μπήκες μαζί μας στο Χριστουγεννιάτικο γκρούπ, όποτε μάζευε τις ορεξούλες σου τώρα γιατί τα Χριστούγεννα είναι πολύ ρομαντική γιορτή!!!Κατάλληλη για προσπάθειες Wink
Ελλη μου κάτι μου λέει ότι μέσα στην εβδομάδα θα μας πεις ευχάριστα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αγάπη μου, γιατί δεν κάνεις ζουζουνιες επειδή είσαι κρυωμένη;;; Δεν το κατάλαβα;; Δεν έχεις όρεξη ή πειράζει σε περίπτωση που κολλήσει σποράκι;;;
Τάτη μου, τέλεια φώτο θα συμφωνήσω!!! Και το ζουζουνι σου είναι για ζούληγμα!!! Ζούλιξέτο λίγο απο μένα!!!
Δεσποινάκι τέλειο το δέντρο!!!! Να είστε γεροί και του χρόνου να το στολίσεται με ένα μωράκι στην αγκαλιά!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Φιλάκια πολλά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΗΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΧΙ ΚΑΙ ΦΤΕΡΝΙΖΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ (ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ) No ΕΝΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΛΟΓΙΚΑ ΑΡΧΙΖΑΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΚΑΛΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΗΡΘΕ ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΗ Η ΙΩΣΗ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΕΣ Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Τι μου κάνετε??
εγω ψυλοσυναχώθηκα Crying or Very sad Crying or Very sad και το συνάχι μου καταλλήγει πάντα ιγμορίτιδα.. τώρα βρήκε??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 534787

Αφήστε που σηκώθηκα λες και μου'χε κατσει η αναγούλα στο στόμα..αλλο πράγμα κι αυτο...απο τις 7..πριν κανα 10λεπτο μου περασε... η ακατανόμαστη ακόμη να φανει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 654316 φτου φτου μακριααααα!!

Εσείς πως είστε??

αγαπηηηηηη με κολλησες και μένα βρε????? tongue tongue

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοπελλες πολλα νεα εχετε τι ωραια φαγητα τι τελεια γλυκα τι απιθανα δεντρα στολισατε μπραβο σας!μεγαλη δυναμη η ιστορια της μαμας σου ευαγγελια και μεγαλη αληθεια βγαινει απο αυτο πολυ καλες ζουζουνιες γιορτινες για ολες. τωρα δηλαδη αγωνιαουμε για τη δεσποινα και την μπουμπου?γρηγορα κανατε τα τεστ καλως την καινουργια και ναι το εκανες γρηγορα θυμηθητε τι περασα που το εκανα την μερα που την περιμενα αχνοτατο και αλλα 3 αρνητικα 'η να κανετε την χοριακη που ειναι σιγουρη 'η να περιμενετε καθυστερηση τα τεστ ειναι αγχος και απογοητευση και με πολλα λαθη.
allo μου και εσυ εισαι του επαγγελματικου μακιγιαζ? και εγω ! συναδελφισσα!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη μου τι κάνεις?? το σπορακι σου? το είδατε τελικά ή δν έχει γίνει το ραντεβού με τον γιατρό ακόμη? ξέχασα Embarassed Embarassed πως νιώθεις απο συμπτώματα??
Ελπίζω να είσαι πολύ καλά κι εσύ και η ζωούλα που μεγαλώνει μέσα σου καλη μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Τι μου κάνετε??
εγω ψυλοσυναχώθηκα Crying or Very sad Crying or Very sad και το συνάχι μου καταλλήγει πάντα ιγμορίτιδα.. τώρα βρήκε??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 534787

Αφήστε που σηκώθηκα λες και μου'χε κατσει η αναγούλα στο στόμα..αλλο πράγμα κι αυτο...απο τις 7..πριν κανα 10λεπτο μου περασε... η ακατανόμαστη ακόμη να φανει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 654316 φτου φτου μακριααααα!!

Εσείς πως είστε??



αγαπηηηηηη με κολλησες και μένα βρε????? tongue tongue
να μην πατησει μπουμπου σε ποια μερα εισαι?? περαστικουλια χαλια εμενα ο λαιμος κλεινει φτυνει πονει γιαχ μερικοι λενε που εκοψα το τσιγαρο αμα το κοψεις οτι προσπαθει να καθαρισει και τετοια νιωθω χαλια

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπουμπου μου τπτ περιεργο τα χαμηλα πονακια ελαττωνωτε το στηθος ακομα φουσκωμενο και πονεμενο και μεγαλη ορεξη αμα δεν τα σκεφτομαι αυτα νομιζω πως δεν ειμαι θα παμε το σαββατο θελει να ναι και ο αντρας μου ελπιζω να του δωσουν off ε δεν γινεται να μην το δουμε αυτη τη φορα θα αλλαξω και γιατρο αλλου θα παω
αν νιωθεις το ενστικτο σου οτι εισαι μην σε ξεγελοουν τα συμπτωματα κανε το τεστ στην ωρα του πιστευω οτι θα εισαι Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν ξέρω γιατί ένστικτο δν είχα ποτέ Razz Razz , αλλά επειδή αυτός ο μήνας ήταν ο μοναδικός που πέρασε χωρίς καθόλου άγχος...κι επειδή εγώ ποτέ πριν αδιαθετήσω δν είχα πόνους χαμηλά...και τώρα εδώ και 4 μέρες όλο νιώθω ότι θα έρθει και δν έρχεται, έχω αρχίσει να κρυφοχαίρομαι μέσα μου ότι το πέτυχα!Ο μεγαλύτερος κύκλος μου ήταν 29 μέρες..και σήμερα είμαι στις 28!Σε άλλες 2 μέρες δηλαδή θα αρχίσω να μετράω καθυστέρηση.. και μακάρι να μετράω για πολύυυυυ ακόμη!

Αντε, τότε θα το ακούσετε κιόλας.. οχι μόνο θα το δειτε!! Αχ θέλει κι ο αντρούλης σου να συμμετέχει!! Πολύ μ'αρέσει!!Ελπίζω να καταφέρει να φύγει μια ωρίτσα τουλάχιστον από τη δουλειά.. πιστεύω είναι ανεκτίμητης αξίας η πρώτη φορά που ακούς την καρδούλα του παιδιού σου!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειναι μπουμπου μου αλλα αμα τα αφεντικα ειναι γαιδουρια και δουλευεις απο το πρωι ως το βραδυ και μια με μια σαββατο τι να κανεις ? μακαρι να το δουμε μπουμπου να ανακουφιστω
αυριο μεθαυριο θα ξερουμε σημαντικο αυτο με τα πονακια αφου δεν τα ειχες κιολας χαλαρωσε και περιμενε αυτα που λες τοσες μερες πιστευω οτι εισαι αχ μακαρι να τσιριξουμε Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε: πιστευω οτι εισαι αχ μακαρι να τσιριξουμε Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 35468

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια! Εγώ τελικά παρόλο που την Παρασκευή είχα αυτά τα ροζ υγρά και ανεβασμε΄νη θερμιοκρασία και ομολογώ ψιλοχάρηκα, τελικά Σάββατο πρωί ήρθε!!!! στις 27 μέρες ο κύκλος από 29-30.Οπότε πάω μαζί με ευαγγελίτσα και όλατ αυπόλοιποα κοριτσάκια για Χριστούγεννα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 215994 Έλλη μου εσύ;Πώς είσια σήμερα;;

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου, και στις παλιές και στις καινούριες Very Happy ! Κι εγώ λογικά ως αύριο ή το πολύ μεθαύριο θα αδιαθετήσω. Ξέρετε τι παρατήρησα; Όταν τα καταφέρνω και είμαι ήρεμη, είναι πιο φυσιολογικά τα συμπτώματα της περιόδου μου. Αυτό τον μήνα που ήμουν ήρεμη το στήθος ξεκίνησε να με ενοχλεί 4-5 μέρες πριν και δεν έχω ίχνη αίματος 2 μέρες πριν, ενώ όταν είμαι ιδιαίτερα στρεσαρισμένη με το θέμα το στήθος ξεκινά να πονάει τουλάχιστον 3-4 μέρες μετά την ωορηξία και 1-2 μέρες πριν την κανονική περίοδο έχω και ίχνη αίματος. Φυσικά σήμερα ξεκίνησα και νοιώθω ενόχληση χαμηλά, αλλά το στήθος μου πονάει λιγότερο από άλλες φορές και δε νοιώθω και μπαλόνι απ' το πρήξιμο όπως τις προηγούμενες φορές. Τι να πω, τελικά αυτή η ψυχολογία ανακατεύει τα πάντα!

Αυγολέμονη μακάρι να καταφέρετε να πάτε παρεούλα με τον αντρούλη σου! Κι εμένα ο δικός μου θέλει να τα ξέρει όλα, ούτε το συζητά να πηγαίνω μόνη μου σε επισκέψεις!

Άντε κούκλες, στην αναμονή όλες ως το τέλος της εβδομάδας Wink

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κουκλα μου! Μόνο εγώ, η Δεσποινα και η Demmy (Δήμητρα είπαμε? Embarassed Embarassed ) μείναμε τελικά (για την ώρα) ??? Είναι κάποιο άλλο κορίτσι που ΔΕΝ περιμένει?
Σίγουρα στο άλλο γκρουπ θα έχουμε πολλές επιτυχίες!! Εχετε ήδη μαζευτεί πολλές!Σίγουρα θα γίνει το θαύμα των Χριστουγέννων, μακάρι για όλες!!

Εγώ έχω ένα φούσκωμα λες και έχει γίνει η κατακράτηση του αιώνα!! Δν με αφήνει να το ξεχάσω με τίποτα και να θέλω! Αφήστε που όλο το βράδυ χθες είχα πολύ ανήσυχο ύπνο..όλο ξυπνούσα, έβλεπα ότι είναι ακόμη βράδυ και ξανακοιμόμουν... Μάλλον επειδή όσο πλησιάζουν οι μέρες της καθυστέρησης το έχω παραπάνω ένοια?Δν ξέρω αν ήταν αυτό!!Η ελπιδα μου παραμένει μεγάλη όσο δν κοκκινίζω παντως!!!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Καλημέρα κουκλα μου! Μόνο εγώ, η Δεσποινα και η Demmy (Δήμητρα είπαμε? Embarassed Embarassed ) μείναμε τελικά (για την ώρα) ??? Είναι κάποιο άλλο κορίτσι που ΔΕΝ περιμένει?
Σίγουρα στο άλλο γκρουπ θα έχουμε πολλές επιτυχίες!! Εχετε ήδη μαζευτεί πολλές!Σίγουρα θα γίνει το θαύμα των Χριστουγέννων, μακάρι για όλες!!

Εγώ έχω ένα φούσκωμα λες και έχει γίνει η κατακράτηση του αιώνα!! Δν με αφήνει να το ξεχάσω με τίποτα και να θέλω! Αφήστε που όλο το βράδυ χθες είχα πολύ ανήσυχο ύπνο..όλο ξυπνούσα, έβλεπα ότι είναι ακόμη βράδυ και ξανακοιμόμουν... Μάλλον επειδή όσο πλησιάζουν οι μέρες της καθυστέρησης το έχω παραπάνω ένοια?Δν ξέρω αν ήταν αυτό!!Η ελπιδα μου παραμένει μεγάλη όσο δν κοκκινίζω παντως!!!

Ναι Έλλη μου, σωστά το είπες, η Δήμητρα είμαι. Μάλλον το έχεις μεγάλη έννοια, κι εγώ πάντα 1-2 μέρες πριν δεν κοιμάμαι καλά και σχεδόν πάντα βλέπω όνειρα ότι έχω θετικά τεστάκια Embarassed Κάνουμε τις δυνατές, αλλά μάλλον οι μέρες πριν την περίοδο είναι πολύ ψυχοφθόρες, εξοντωτικές.

Κι εγώ σήμερα που ένοιωσα την ενόχληση άρχισα να απογοητεύομαι. Και να σκεφτείς ότι αυτό τον μήνα έλεγα ότι δεν μ'ενδιαφέρει γιατί θα πάω ταξιδάκι. Δεν πειράζει όμως, θα με αποζημιώσει το Πνεύμα των Χριστουγέννων! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσάκια κι από μένα!! να'μαι κι εγώ..ήταν λίγο βαρύ το πάπλωμα σήμερα Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:καλημέρα κοριτσάκια κι από μένα!! να'μαι κι εγώ..ήταν λίγο βαρύ το πάπλωμα σήμερα Embarassed

Καλημερα Ευη μου!!Πλακα κανεις?εγω οταν δν δουλευω αν δν παει 12 δν ξυπναω..αφου καμια φορα δν σηκωνομαι ουτε τοτε,κι αρχιζει να με πειραζει το σκυλι μου γιατι καταλαβαινει οτι εχω βγει εκτος προγραμματος και προσπαθει να με συνετισει!! Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:καλημέρα κοριτσάκια κι από μένα!! να'μαι κι εγώ..ήταν λίγο βαρύ το πάπλωμα σήμερα Embarassed

Καλημερα Ευη μου!!Πλακα κανεις?εγω οταν δν δουλευω αν δν παει 12 δν ξυπναω..αφου καμια φορα δν σηκωνομαι ουτε τοτε,κι αρχιζει να με πειραζει το σκυλι μου γιατι καταλαβαινει οτι εχω βγει εκτος προγραμματος και προσπαθει να με συνετισει!! Laughing Laughing Laughing

έτσι ε? εντάξει να μη νιώθω τύψεις δηλαδή!! Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχα φυσικα και οχι!! Εξαλλου ειναι γεγονος οτι κανεις δν αγαπαει τον υπνο οσο εγω!! Embarassed Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αχαχα φυσικα και οχι!! Εξαλλου ειναι γεγονος οτι κανεις δν αγαπαει τον υπνο οσο εγω!! Embarassed Laughing

έχεις έναν "συνάδελφο" χεχεχ τον άντρα μου!! έχει τύχει να κοιμηθεί 22 ώρες σσυνεχόμενα!!!! αφου νόμιζα ότι έχει πάθει κάτι!! άσε είδα κι έπαθα να τον ξυπνήσω!! ήταν κουρασμένος ο καλός μου όμως Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ενταξει..μεχρι 14ωρες εχω φτασει καποια στιγμη στα φοιτητικα μου χρονια..απλα αν νυσταζω θα κοιμηθω..πολυ σπανια δν θα το κανω μη και χασω την μερα (που λενε καποιοι) Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις