Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
312 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 312 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 43]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asoula@live.com έγραψε:Γεια σας κ απο μενα που κανεις δεν ρωτησε αλλα εγω θα το πω...περιμενω περιοδο στις 3 του μηνος κ το στηθος μου ποναει υπερβολικα επισης εχω πονους που κ που χαμηλα κ κοιμαμαι πιο πολυ απο τις υπολοιπες φορες κ ενω ειμαι δυσκοιλια τωρα το παρακανε εχω να παω 2 εβδομαδες τουαλετα..δεν θελω να ενθουσιαστω παλι γιατι παντα μου ρχεται κ απελπιζομαι..ελπιζω αυτην την φορα να μην μου ρθει..το ιδιο ευχομαι κ για εσας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472
Μακάρι!!!Σου εύχομαι να μην πατήσει η άτιμη η κόκκινη!!!Μακάρι όλα αυτά που έχεις να είναι συμπτώματα!!! Very Happy

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ απ το στομα σου κ στου θεου το αυτι...υπαρχουν τετοια συμπτωματα?γνωριζεις καμια που να τα ειχε πριν την καθυστερηση??? Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:Αχ απ το στομα σου κ στου θεου το αυτι...υπαρχουν τετοια συμπτωματα?γνωριζεις καμια που να τα ειχε πριν την καθυστερηση??? Rolling Eyes

Ολα οσα λες ειναι συμπτωματα και αλλες τα νιωσαν νωριτερα..αλλες αργοτερα και αλλες καθολου! Καθε φορα και διαφορετικα ακομη και για την ιδια γυναικα!! Μπορεις να ελπιζεις λοιπον κι εσυ,και καλη υπομονη!! Very Happy

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια δυσκοιλιότητα εγώ την είχα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος και μάλιστα έλεγα αντε να μου έρθει περίοδος να ηρεμήσω, γιατί ως γνωστόν κατά την περίοδο συνήθως κάνει σπασμό το έντερο και λέμε αντίο στη δυσκοιλιότητα...
Νομίζω αυτό και το υπερβολικό στήθος μου μαζί με τα πονάκια ωορηξίας ήταν τα πιο χτυπητά μου συμπτώματα.

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια δεν ξέρω τι γίνεται.Το απογευματάκι ένιωσα ότι αδιαθετώ(περιμένω Δευτέρα). Πάω τουαλέτα και βλέπω μόνο μια σταγονίτσα ροξ στο εσώρουχο. Από τότε νιώθω ενοχλήσεις μικρές κάτω, σαν να με πιέζει. Επίσης επειδή κρύωνα έβλα θερμόμετρο και είχα 37,2.Το ξέρω ότι κανονικά μετράμε πρωι αλλα...
Δεν παίρνω θάρρος απλά ήθελα να τα μοιραστώ με εσάς. Αναμένω λοιπόν.Τώρα τι δεν ξέρω

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕΕΕ??? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟ ΝΙΝΙ ΕΝΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΩ? THAT'S LIFE ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΒΡΑΧΝΙΑΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ 20 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΨΟΥΥΥ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΒΗΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΧΑΚΙ
ΜΩΡΑΚΙ ΗΘΕΛΑ ΟΧΙ ΙΩΣΗΗΗΗΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 654655

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
felicitaki έγραψε:Κορίτσια δεν ξέρω τι γίνεται.Το απογευματάκι ένιωσα ότι αδιαθετώ(περιμένω Δευτέρα). Πάω τουαλέτα και βλέπω μόνο μια σταγονίτσα ροξ στο εσώρουχο. Από τότε νιώθω ενοχλήσεις μικρές κάτω, σαν να με πιέζει. Επίσης επειδή κρύωνα έβλα θερμόμετρο και είχα 37,2.Το ξέρω ότι κανονικά μετράμε πρωι αλλα...
Δεν παίρνω θάρρος απλά ήθελα να τα μοιραστώ με εσάς. Αναμένω λοιπόν.Τώρα τι δεν ξέρω

Aχ λες να κολλησε το σπορακι πανω σου και γι αυτο η σταγονουλα???Αχ μακαριιιιιιιιιιιι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Εγω στη δουλεια ειμαι ακομη.. παρολο που σημερα εφαγα καλυτερα απο εχθες μια αδυναμια την ενιωσα σε καποια φαση και η ενοχληση χαμηλα ερχεται λιγο και φευγει..τωρα ειμαι οκ απο ενοχλησεις χαμηλα! αλλα αρχισα να εχω μια ευαισθησια στο στηθος!!για το μονο λογο που παρακολουθω το σωμα μου ειναι για να ξερω αν εμεινα εγκυος να πω οτι ειχα αυτα τα συμπτωματα!!Αλλα που τετοια τυχη?? Laughing Laughing Laughing

Αγαπη καλυτερα αν παιρνεις κανα φαρμακο να το αφησεις αυτον τον μηνα! Κριμα ειναι..ξεκουρασου, ζεστα οσο μπορεις και θα ερθει το θαυματακι..που θα παει?Δν μπορει να μας ξεφευγει για παντα!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
felicitaki έγραψε:Κορίτσια δεν ξέρω τι γίνεται.Το απογευματάκι ένιωσα ότι αδιαθετώ(περιμένω Δευτέρα). Πάω τουαλέτα και βλέπω μόνο μια σταγονίτσα ροξ στο εσώρουχο. Από τότε νιώθω ενοχλήσεις μικρές κάτω, σαν να με πιέζει. Επίσης επειδή κρύωνα έβλα θερμόμετρο και είχα 37,2.Το ξέρω ότι κανονικά μετράμε πρωι αλλα...
Δεν παίρνω θάρρος απλά ήθελα να τα μοιραστώ με εσάς. Αναμένω λοιπόν.Τώρα τι δεν ξέρω

Aχ λες να κολλησε το σπορακι πανω σου και γι αυτο η σταγονουλα???Αχ μακαριιιιιιιιιιιι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Εγω στη δουλεια ειμαι ακομη.. παρολο που σημερα εφαγα καλυτερα απο εχθες μια αδυναμια την ενιωσα σε καποια φαση και η ενοχληση χαμηλα ερχεται λιγο και φευγει..τωρα ειμαι οκ απο ενοχλησεις χαμηλα! αλλα αρχισα να εχω μια ευαισθησια στο στηθος!!για το μονο λογο που παρακολουθω το σωμα μου ειναι για να ξερω αν εμεινα εγκυος να πω οτι ειχα αυτα τα συμπτωματα!!Αλλα που τετοια τυχη?? Laughing Laughing Laughing

Αγαπη καλυτερα αν παιρνεις κανα φαρμακο να το αφησεις αυτον τον μηνα! Κριμα ειναι..ξεκουρασου, ζεστα οσο μπορεις και θα ερθει το θαυματακι..που θα παει?Δν μπορει να μας ξεφευγει για παντα!!!

ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΑΦΗΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΠΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ APIVITA ΚΑΙ STREPSILS ΠΑΣΤΙΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΩΣ ΚΑΙ Η ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 850933 Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ ΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΣ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ (ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΩΣΤΑ Η ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΑ)? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 911307

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
M' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!! Wink Wink

Παρασκευή βράδυ και βλέπω όλα τα κορίτσια μάλλον βολτάρουν και δν είναι εδώ!!! Εγώ μόλις γύρισα από την δουλειά έβγαλα μια μίνι βόλτα το κοντό μου να κάνει τα "δικά" του και επέστρεψα.. είμαι σίγουρη ότι σε λίγο θα θέλει παιχνίδια κι εγώ το μόνο που θέλω είναι να χαζέψω στον υπολογιστή και μετά νάνι!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια!τι μου κανετε;Αλλη μια μερα και αρχιζουμε την αναμονη!!!Απο αυριο ξεκιναμε καινουριο ταξιδακι...Ελπιζω να ειναι πολλα τα θετικα αποτελεσματα μεσα στις επομενες μερες!!! Cool Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα boubou μου!τι κανεις?εγω μολις ηρθα απο την εκκλησια!απο χθες εχω βαλει σερβιετα γιατι νομιζα οτι θα ερθει αλλα τιποτα!αυριο ειναι κανονικα!παντα ερχοταν νωριτερα!τωρα ο κυκλος εγινε 32 μερες! Mad Embarassed !

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Λιανα μου Very Happy Κι εγω απο χθες νιωθω οτι θα ερθει αλλα περιμενω απο αυριο!αλλα και αυριο να ερθει ο κυκλος μου θα ειναι 26 μερες,οποτε δν ειναι και παλι σιγουρο, μεχρι Τεταρτη δινω διορια κανονικα!Επειδη αργησαν τα συμπτωματα πιστευω θα καθυστερησει λιγο ακομη..φυσικα ελπιζω να καθυστερησει πααααρα πολυ!! Laughing

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε?

Εγω σημερα δεν δουλευω και νιωθω τελεια που ειμαι στο σπιτι μου με το κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!

Εγω περιμενω 6/12 και μου φαινεται τοσο μακρια! 10 μερες μου φαινονται αιωνας. Rolling Eyes

Τωρα τελευταια τρεχω και δεν προλαβαινω να κατσω με την παρεα σας να τα πουμε μονο να σας διαβαζω προσπαθω για να μην χανω επεισοδια.

Μου λειπετε ρε κοριτσια.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα και απο εμένα !!!

δεν μπήκα και εγώ χθες καθόλου Embarassed

τώρα κάνω λαχανοντολμάδες και είναι μεγάλη η διαδικασία, πως έκανε εγώ αυτό το λάθος, πως ;

Χρόνια πολλά για χθες και σήμερα Wink

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα και απο εμένα !!!

δεν μπήκα και εγώ χθες καθόλου Embarassed

τώρα κάνω λαχανοντολμάδες και είναι μεγάλη η διαδικασία, πως έκανε εγώ αυτό το λάθος, πως ;

Χρόνια πολλά για χθες και σήμερα Wink

Γεια σου Λεμονακι μου με το ομορφο φαγακι σου!!!!!!!!!Τρελενομαι για λαχανοντολμαδες πω,,πω μου ανοιξες την ορεξη κ δεν ειμαι κ εγκυος παναθεμαμαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 438696 Εγω πινω ακομα.....Το μενου εχει για σημερα μπριζολες χοιρινες τις εχω μαριναρι κ μετα θα τις ψησω κ τηγανιτες πατατες πιτουλες κ θα κανω κ τζατζικακι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 334589

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε?

Εγω σημερα δεν δουλευω και νιωθω τελεια που ειμαι στο σπιτι μου με το κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!

Εγω περιμενω 6/12 και μου φαινεται τοσο μακρια! 10 μερες μου φαινονται αιωνας. Rolling Eyes

Τωρα τελευταια τρεχω και δεν προλαβαινω να κατσω με την παρεα σας να τα πουμε μονο να σας διαβαζω προσπαθω για να μην χανω επεισοδια.

Μου λειπετε ρε κοριτσια.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472
Κι εγω ρεπο εχω κ ειναι μονη με τις 2 κορουλες μου,,,,,,αλλα πολυ τρεξειμο,,λειπει κ η μαμα μου που με βοηθαει καμια φορα ο καλος μου στην δουλεια κ εγω εδω με ενα υπολογιστη ανοιχτο κ με τις μικρες να ακουνε κ κανενα τραγουδακι για να μπορω κ εγω να κανω κ καμια δουλεια.Φιλακια Siren μου κ στην μικρη σου. Smile

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου αρέσει πολύ η χοιρινή, ιδικά το λίπος όταν ξεροψήνετε !!
καλά για τις πατάτες δεν λέω τίποτα, σε όλους αρέσουν.
πόσο είναι τα κοριτσάκι σου allo ;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απο φιλια αλλο τιποτα allo μου, και εσυ στα πιτσιρακακια σου!

Εγω τωρα που δεν τρελαινομαι ουτε για τις τηγανιτες πατατες και ειδικα για την μπριζολα τι θα μου πειτε? Razz

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:μου αρέσει πολύ η χοιρινή, ιδικά το λίπος όταν ξεροψήνετε !!
καλά για τις πατάτες δεν λέω τίποτα, σε όλους αρέσουν.
πόσο είναι τα κοριτσάκι σου allo ;
H Μαιρουλα ειναι 3 ετων κ 3 μηνων...κ η μικρη ειναι 14 μηνων κ θα την βαπτισουμε την αλλη Κυριακη. Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:
Εγω τωρα που δεν τρελαινομαι ουτε για τις τηγανιτες πατατες και ειδικα για την μπριζολα τι θα μου πειτε? Razz

Υπάρχει τέτοιος άνθρωπος??? affraid
Εγώ πάλι έφαγα μπριζόλες με πατάτες στον φούρνο στην πεθερά μου σήμερα...και μόλις γύρισα σπιτι..έχουν κτήμα και τρέχει με τις ώρες εκεί το κοντούλι μου..οποτε τώρα εκανα μπανιο το σκυλι μου που ειχε γεμίσει αυτα τα στρογγυλα που κολλανε στο τρίχομα ..ΠΑΝΤΟΥ!!έκανα μισή ωρα μόνο να του βγάλω αυτα!!!πιαστηκε η μέση μου να σκύβω στην μπανιέρα!! Τώρα τον έχω κουκουλομένο με την πετσέτα και κοιμαται αγκαλιά μου και σε λίγο θα τον κάνω πιστολάκι!!! pig τελείως έγινε!!

Δουλεύω 7-11 σήμερα..αύριο ρεπάρω εγώ! Very Happy

χρόνια πολλά και σε όσες γιορτάζουν σήμερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια περπει να σας αφησω Crying or Very sad παω να τις ταισω κ μετα αν ειναι κ κοιμηθουν καλα θα ειναι να κοιμηθω κ εγω λιγακι,,ενα σου λεωωωωωωωω οταν με το καλο αποκτισεις μωρακι ξεχνα τον υπνο.Εμενα που μου αρεσει πολυ αχ,,,δεν κοιμαμαι κ το πρωι απο τις 8 με ξυπναει,,,,αλλα κ απο τις 7 καμια φορα. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 215994

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
allo να τις χαίρεσαι !!!
πολύ τρέξιμο θέλει όταν έχεις παιδιά, δεν έχω αλλά το καταλαβαίνω...
και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ ο ύπνος αλλά προτιμώ να τον χάσω Very Happy Very Happy
βρε αδελφέ για μερικά χρόνια Laughing
καλή ξεκούραση !!!

boubou εγώ κολιτσίδες τα λέω αυτά τα χαζά !! Twisted Evil και δεν βγαίνουν με τίποτα No
εγώ την μικρή μου θα την κάνω αύριο μπάνιο, αύριο θα πάμε για περπάτημα στο βουνό.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε allo καλη ξεκουραση!!!!

Μπουμπου μου ποτε δεν τρελαινομουν για το κρεας γενικοτερα, ποτε δεν το ζητησα απλα καποτε οποτε υπηρχε στο τραπεζι μπορει να ετρωγα τωρα και να υπαρχει δεν το τρωω... μου αρεσει η μυρωδια του αλλα η γευση δεν μου λεει τιποτα.

Η πατατες παλι μου αρεσουν πολυ αλλα δεν πεφτω και στα πατωματα.

Ειμαι λολη ε?

Razz Razz Razz Razz

849Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Νοε 26, 2011 4:38 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑΤΕ!!!ΠΟΛΥ ΦΑΙ ΕΠΕΣΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑΤΕ!ΘΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ!!! Smile

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε όλες!!!Τώρα κατάφερα να μπω!!Από το πρωί στολίζουε όλο το σπίτι!!!Βλέπετε,ήρθε ο ανηψιός του άντρα μου και του κάνουμε το χατίρι για να χαρεί!!!Όλα είναι τόσο γιορτινά τώρα!!!Από την αυλή όλα μα όλα είναι στολισμένα!!!Το βράδυ θα φαίνεται σαν να είναι μέρα!!!χαχαχαχα...Τέλοσπάντων...
Εγώ σήμερα πρωί πρωί έκανα ένα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό!Θα περιμένω όμως για να δω αν θα έχω καθυστέρηση!!!Υπομονή σε όλες κορίτσια!!!Τα φιλιά μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις