Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
353 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 353 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 43]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια,
δεν σας προλαβαίνω, οι σελίδες γεμίζουν σαν τρελές !!!

economlena καλώς ήρθες και καλή επιτυχία με το τεστ !!!

Ευαγγελίτσα να μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες !!!
άσε τις παραγγελίες απο το ιντερνετ γιατί μάλλον δεν θα χρειαστούν Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 328109

καλέ πως τα καταφέρατε έτσι και όλες δεν περιμένετε την ίδια μέρα ;
κάτι μου λέει πως θα πάρει φωτιά το φόρουμ απο τις ανακοινώσεις
κορίτσια !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316

εγώ πάντως έχω μέλλον...
περιμένω 10 με 11 Δεκεμβρίου.
Όχι πως δεν θα έρθει αλλά να έχουμε να λέμε Laughing Laughing

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα κορίτσια,
δεν σας προλαβαίνω, οι σελίδες γεμίζουν σαν τρελές !!!

economlena καλώς ήρθες και καλή επιτυχία με το τεστ !!!

Ευαγγελίτσα να μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες !!!
άσε τις παραγγελίες απο το ιντερνετ γιατί μάλλον δεν θα χρειαστούν Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 328109

καλέ πως τα καταφέρατε έτσι και όλες δεν περιμένετε την ίδια μέρα ;
κάτι μου λέει πως θα πάρει φωτιά το φόρουμ απο τις ανακοινώσεις
κορίτσια !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316

εγώ πάντως έχω μέλλον...
περιμένω 10 με 11 Δεκεμβρίου.
Όχι πως δεν θα έρθει αλλά να έχουμε να λέμε Laughing Laughing


Λεμονάκι σου εύχομαι και σε σένα να έχεις θετικά αποτελέσματα και καλή υπομονή μέχρι τότε.
εγώ πιστεύω ότι αύριο το πρωί θα ξέρω.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
economlena μην βασίζεσαι όμως και πολύ στο τεστάκι, αν βγει θετικό τότε είναι σίγουρα θετικό
αν όμως βγει αρνητικό μπορεί να είναι και λάθος.
Αυτό γίνεται συχνά.

Εγώ έχω ξεπεράσει αυτό το στάδιο τις αγωνίας και απο υπομονή μπόλικη, την
γαϊδουρινή υπομονή την ξέρεις ;
ε έτσι και εγώ Very Happy

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λεμονάκι έγραψε:economlena μην βασίζεσαι όμως και πολύ στο τεστάκι, αν βγει θετικό τότε είναι σίγουρα θετικό
αν όμως βγει αρνητικό μπορεί να είναι και λάθος.
Αυτό γίνεται συχνά.

Εγώ έχω ξεπεράσει αυτό το στάδιο τις αγωνίας και απο υπομονή μπόλικη, την
γαϊδουρινή υπομονή την ξέρεις ;
ε έτσι και εγώ Very Happy

Κοίτα μη νομίζεις έχω στήσει ολόκληρο σχέδιο στο μαυλό μου.
Θα κάνω αύριο το ψηφιακό,αν μου βγει αρνητικό θα περιμένω άλλες 3 μέρες και το σάββατο θα κάνω και ένα απλό.
Μακάρι όμως να μη χρειαστεί και αύριο να βγει θετικό
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
economlena καλως ηρθες!! καλη επιτυχια με το τεστακι σου!!Στελνω πολλες θετικες σκεψεις! Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316

Λεμονακι θα το ξαναπω, σε θαυμαζω εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι economlena !!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316
εσύ κάνε το τεστ και εμείς εδώ θα στίσουμε το πάρτι !!!
το σχέδιο σου μου αρέσει πολύ
χιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 40746

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:economlena καλως ηρθες!! καλη επιτυχια με το τεστακι σου!!Στελνω πολλες θετικες σκεψεις! Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316

Λεμονακι θα το ξαναπω, σε θαυμαζω εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος!!
γινόμαστε boubou μου δυνατοί άνθρωποι,
προσαρμοζόμαστε με τις κακουχίες και τις κακοτυχίες μας !!
δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο απο το να είμαι δυνατή....
φιλάκια πολλά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσια εχω μια απορια!στο πρωτο παιδι το στηθος πρηστηκε και παρεμηνε ετσι μεχρι που σταματησα να θηλαζω!οταν εμεινα εγκυος στο δευτερο δεν πρηστηκε και γενικα μετα σε καθε περιοδο δεν πρηζοτανε!μηπως το στηθος αλλαζει με τις εγκυμοσηνες?εχετε ακουσει κατι γι αυτο?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:βρε κοριτσια εχω μια απορια!στο πρωτο παιδι το στηθος πρηστηκε και παρεμηνε ετσι μεχρι που σταματησα να θηλαζω!οταν εμεινα εγκυος στο δευτερο δεν πρηστηκε και γενικα μετα σε καθε περιοδο δεν πρηζοτανε!μηπως το στηθος αλλαζει με τις εγκυμοσηνες?εχετε ακουσει κατι γι αυτο?

Νομιζω οτι το πρηξιμο ειναι καθαρα θεμα ορμονων.. οποτε ισως να επιρεαζονται καποιες ορμονες στο σωμα με την εγκυμοσυνη!

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="boubou"]economlena καλως ηρθες!! καλη επιτυχια με το τεστακι σου!!Στελνω πολλες θετικες σκεψεις! Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316

Νάσαι καλά boubou μου!!
Θα σας κρατάω ενήμερες

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:economlena καλως ηρθες!! καλη επιτυχια με το τεστακι σου!!Στελνω πολλες θετικες σκεψεις! Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316

Λεμονακι θα το ξαναπω, σε θαυμαζω εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος!!
γινόμαστε boubou μου δυνατοί άνθρωποι,
προσαρμοζόμαστε με τις κακουχίες και τις κακοτυχίες μας !!
δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο απο το να είμαι δυνατή....
φιλάκια πολλά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472

Και πολύ καλά σκέφτεσαι! Φαίνεται ότι έχεις τρομερό κουράγιο. Μακάρι να μπορούσα να πείσω την ξαδερφούλα μου να είναι σαν εσένα. Έκανε μια προσπάθεια εξωσωματικής πριν ένα μήνα και θα ξανακάνει τώρα, τα Χριστούγεννα. Το πρόβλημα είναι ότι της είναι αδύνατο να ηρεμήσει, είναι χάλια ψυχολογικά και πιστεύω ότι θα δυσκολευτεί πολύ να επιτύχει με τέτοια ψυχολογία. Προσπαθώ να της πω ότι πρέπει να χαίρεται τώρα που μπήκε στην τελική ευθεία, γιατί είναιζήτημα χρόνου, αλλά δε λέει να ηρεμήσει Sad

Πραγματικά σε θαυμάζω, μακάρι όλες να έχουμε την δύναμη σου στα δύσκολα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια εγώ έχω πει στον εαυτό μου ότι αν δεν έχω τουλάχιστον 6 μέρες καθυστέρηση τεστ δεν έχει! αν και τώρα αισθάνομαι κάτι περίργα πονάκια οπότε δεν με βλέπω να τα χρειάζομαι τα τεστ... Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω δν προλαβαινω να κανω και κανενα γιατι παντα μ ερχετε νωριτερα αλλα εχω κανει 2 φορες 2 μερες νωριτερα γιατι ειχα να κανω βαριες δουλειες μηπως φανει κατι και το γλυτωσω!! Embarassed Embarassed
Μπορει να ειναι πονακια προετοιμασίας της μητρας!Μην στεναχωριέσαι!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Eγω δν προλαβαινω να κανω και κανενα γιατι παντα μ ερχετε νωριτερα αλλα εχω κανει 2 φορες 2 μερες νωριτερα γιατι ειχα να κανω βαριες δουλειες μηπως φανει κατι και το γλυτωσω!! Embarassed Embarassed
Μπορει να ειναι πονακια προετοιμασίας της μητρας!Μην στεναχωριέσαι!!

μακάρι κούκλα μου τι να πώ!! άβυσσος η ψυχή της ακατανόμαστης Very Happy

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να ειμαι κ εγω παλι...ειμαι στην 31η μερα του κυκλου κ ακομα δεν εχω επισκεψεις..για να δουμε..μονο το στηθος μου ποναει,,κατα τα αλλα τιποτα..
οσον αφορα για την θερμοκρασια που ειπωθηκε δεν την μετραω ολο τον μηνα καλε γιατι αν ηταν ετσι θα αγχωνομουν χωρις λογο..απλα 1-2 μερες πριν την περιοδο την ελεγχω για να δω τι παιζει..αυτα..
ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες μας..!!! Very Happy

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evi27 έγραψε:κορίτσια εγώ έχω πει στον εαυτό μου ότι αν δεν έχω τουλάχιστον 6 μέρες καθυστέρηση τεστ δεν έχει! αν και τώρα αισθάνομαι κάτι περίργα πονάκια οπότε δεν με βλέπω να τα χρειάζομαι τα τεστ... Sad

Μπα δύσκολα να κρατηθώ 6 μέρες

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 679259

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boulitsa έγραψε:να ειμαι κ εγω παλι...ειμαι στην 31η μερα του κυκλου κ ακομα δεν εχω επισκεψεις..για να δουμε..μονο το στηθος μου ποναει,,κατα τα αλλα τιποτα..
οσον αφορα για την θερμοκρασια που ειπωθηκε δεν την μετραω ολο τον μηνα καλε γιατι αν ηταν ετσι θα αγχωνομουν χωρις λογο..απλα 1-2 μερες πριν την περιοδο την ελεγχω για να δω τι παιζει..αυτα..
ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες μας..!!! Very Happy

Καλή επιτυχία και σε σένα boulitsa!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτό το φόρουμ είναι εθιστικό!! σε 30' πρέπει να φύγω για δουλειά και το σκέφτομαι χεχε...θα πάω να κάνω ένα 2ωρο στο φροντιστήριο και θα επανέλθω όμως! Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο Εύη μου που έχεις τόση υπομονή. Κι εγώ πάντα λέω ότι θα κάνω υπομονή και αν έχω καθυστέρηση τότε μόνο θα κάνω τεστ, και πάντα με πιάνει το αλίμονο λίγες μέρες πρίν και ξεκινώ να κάνω κάτι φθηνά τεστάκια που πήρα από το ίντερνετ και δε λυπάμαι που τα χαλάω. Έτσι είμαι, ανυπόμονη στα πάντα Embarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:Μπράβο Εύη μου που έχεις τόση υπομονή. Κι εγώ πάντα λέω ότι θα κάνω υπομονή και αν έχω καθυστέρηση τότε μόνο θα κάνω τεστ, και πάντα με πιάνει το αλίμονο λίγες μέρες πρίν και ξεκινώ να κάνω κάτι φθηνά τεστάκια που πήρα από το ίντερνετ και δε λυπάμαι που τα χαλάω. Έτσι είμαι, ανυπόμονη στα πάντα Embarassed


Τι να κάνω!! δεν θέλω να χαρώ πρόωρα και μετά ν'απογοητευτώ!!! έτσι δεν είναι?? Wink

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε:Μπράβο Εύη μου που έχεις τόση υπομονή. Κι εγώ πάντα λέω ότι θα κάνω υπομονή και αν έχω καθυστέρηση τότε μόνο θα κάνω τεστ, και πάντα με πιάνει το αλίμονο λίγες μέρες πρίν και ξεκινώ να κάνω κάτι φθηνά τεστάκια που πήρα από το ίντερνετ και δε λυπάμαι που τα χαλάω. Έτσι είμαι, ανυπόμονη στα πάντα Embarassed

κ εγω εχω παρει κατι τεστακια απο το ιντερνετ κ τους 2 προηγουμενους μηνες εκανα πριν ακομα εχω καθυστερηση αλλα αυτον τον μηνα εχω μια αρνηση κ λεω αν δεν εχω πανω απο 3 μερες δεν εχει!! Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Μπράβο Εύη μου που έχεις τόση υπομονή. Κι εγώ πάντα λέω ότι θα κάνω υπομονή και αν έχω καθυστέρηση τότε μόνο θα κάνω τεστ, και πάντα με πιάνει το αλίμονο λίγες μέρες πρίν και ξεκινώ να κάνω κάτι φθηνά τεστάκια που πήρα από το ίντερνετ και δε λυπάμαι που τα χαλάω. Έτσι είμαι, ανυπόμονη στα πάντα Embarassed

κ εγω εχω παρει κατι τεστακια απο το ιντερνετ κ τους 2 προηγουμενους μηνες εκανα πριν ακομα εχω καθυστερηση αλλα αυτον τον μηνα εχω μια αρνηση κ λεω αν δεν εχω πανω απο 3 μερες δεν εχει!! Mad


κορίτσια κρατάτε γερά!! υπομονή! δύσκολο αλλά όλες μαζι θα τα καταφέρουμε!!! λοιπόν πάω να διδάξω κι επιστρέφω σε μερικές ώρες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472 σε όλες!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Demmy άσχετο...μήπως είσαι κριαράκι?? Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:economlena καλως ηρθες!! καλη επιτυχια με το τεστακι σου!!Στελνω πολλες θετικες σκεψεις! Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 654316

Λεμονακι θα το ξαναπω, σε θαυμαζω εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος!!
γινόμαστε boubou μου δυνατοί άνθρωποι,
προσαρμοζόμαστε με τις κακουχίες και τις κακοτυχίες μας !!
δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο απο το να είμαι δυνατή....
φιλάκια πολλά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472

Και πολύ καλά σκέφτεσαι! Φαίνεται ότι έχεις τρομερό κουράγιο. Μακάρι να μπορούσα να πείσω την ξαδερφούλα μου να είναι σαν εσένα. Έκανε μια προσπάθεια εξωσωματικής πριν ένα μήνα και θα ξανακάνει τώρα, τα Χριστούγεννα. Το πρόβλημα είναι ότι της είναι αδύνατο να ηρεμήσει, είναι χάλια ψυχολογικά και πιστεύω ότι θα δυσκολευτεί πολύ να επιτύχει με τέτοια ψυχολογία. Προσπαθώ να της πω ότι πρέπει να χαίρεται τώρα που μπήκε στην τελική ευθεία, γιατί είναιζήτημα χρόνου, αλλά δε λέει να ηρεμήσει Sad

Πραγματικά σε θαυμάζω, μακάρι όλες να έχουμε την δύναμη σου στα δύσκολα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472
να σου πω, όταν έκανα την πρώτη αποτυχημένη σπερματέγχυση ήθελα να εξαφανιστώ, να μην υπάρχω ένιωθα σκατ@ ποιο απλά !!
στην δεύτερη είχα την ίδια σκέψη οτι θα πετύχει, το αρνητικό αποτέλεσμα με πόνεσε πάρα πολύ όσο και την πρώτη φορά. Την τρίτη και τελευταία φορά που έκανα είπα οτι είναι να γίνει ας γίνει, όταν ήρθε η περίοδος μου δεν έσκασα καθόλου, μα καθόλου !!! σίγα είπα ήταν μία προσπάθεια.
Η εξωσωματική είναι διαφορετική διαδικασία, είναι η τελευταία σου λύση για να σου πω να καταλάβεις.
Η αποτυχημένη εξωσωματική δεν συγκρίνετε με μια αποτυχία φυσικής επαφής αλλά ούτε και με μια αποτυχία σπερματεγχύσεις γιατί μέσες άκρες είναι η τελευταία σου λύση. Μετά απο εκεί μπαίνεις ακόμα ποιο βαθιά....
Δεν ξέρω πως θα αντιδράσω αν αποτύχω στην εξωσωματική, σίγουρα θα ξαναπροσπαθήσω όσες φορές μπορώ αλλά είμαι σίγουρη πως η αποτυχία της θα με λυγίσει αφάνταστα !!!
θα έχω την ίδια ψυχολογία με την ξαδέλφη σου γιατί δεν θα μπορώ να το αποφύγω αυτό το στάδιο.



boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tουλαχιστον Λεμονακι μου δν μενεις στην αποτυχια..το αποδεχεσαι καποια στιγμη και γινεσαι πιο δυνατη για την επομενη φορα! Το φυσιολογικο ειναι να στεναχωρηθεις...απλα πρεπει να μαθουμε να τα αφηνουμε πισω μας καποια στιγμη!! Ευχομαι να ηταν η τελευταια φορα που τα αφησες πισω εσυ κοπελα μου και αυτη η αποπειρα να ειναι η τελευταια και συντομα να εχεις στην αγκαλιτσα σου ενα η και παραπανω μωρακια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις