Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
459 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 459 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 43]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:βρε κοριτσια μολις διαβασα κατι που με αφησε καγκελο!εγω οταν εκανα χοριακη κ δεν ημουνα εγκυος εβγαζε μοναδες 0.5!εγω τωρα ειχα 2.00!και εμαθα οτι αν πριν την περιοδο σου ειναι λιγες μοναδες η γονοδοτροπινει αυτο συμαινει οτι κατι παει να γινει!ειναι αληθεια?

Kοιτα..ειναι γεγονος οτι κατω απο 5 ειναι αρνητικο το αποτελεσμα!! Απλα καποιες φορες αν βιαστεις να κανεις την εξεταση μπορει να μην προλαβε να ανεβει η τιμη! τωρα που ανηκεις εσυ θα φανει σε 2 μερες!! Wink

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απλα λεω βρε παιδι μου,μπορει να γινει και αυτο? Rolling Eyes !πρωτη φορα το ακουσα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 606100 !χαχα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:απλα λεω βρε παιδι μου,μπορει να γινει και αυτο? Rolling Eyes !πρωτη φορα το ακουσα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 606100 !χαχα!

φυσικα και μπορει να γινει!!Απο καπου ξεκιναει και αυτη η τιμη και ανεβαινει... Wink Wink

εγω θα φαω και μια μπαρα δημητριακων τωρα και τερμα!! Φατε εσεις χαμπουργκερ και κουλουρακια!!! Razz Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η χοριακή δείχνει περίπου 10 μέρες μετά την εμφύτευση.
βιαστικές πολύ και τώρα άδικα αγχώνεις τον εαυτό σου...
ακόμα και όταν κάνεις εξωσωματική ο γιατρός ζητά να γίνει η χοριακή την 14 μέρα μετά την εμβρυομεταφορά.
Θα πρέπει να κάνεις λίγη υπομονή και να περιμένεις να δεις μήπως και έδειξε λάθος....



lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχετε δικιο κοριτσια!θα περιμενω και οτι γινει!τωρα σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 417472 και παω για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 850933 γιατι ο γιος μου δεν κοιμαται και με φωναζει!τα λεμε το πρωι!καληνυχτα σε ολες!! Sleep Sleep !

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Λιανα μου!!! Καλη ξεκουραση!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:εχετε δικιο κοριτσια!θα περιμενω και οτι γινει!τωρα σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 417472 και παω για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 850933 γιατι ο γιος μου δεν κοιμαται και με φωναζει!τα λεμε το πρωι!καληνυχτα σε ολες!! Sleep Sleep !

καληνυχτα λιανα μου.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 215994

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας αφήνω και εγώ,
καληνύχτα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 417472
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 850933 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 850933

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:κορίτσια σας αφήνω και εγώ,
καληνύχτα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 417472
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 850933 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 850933

καληνυχτα λεμονακι! ονειρα γλυκα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 215994

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευαγγελιτσια εισαι εδω? πως εγιναν τα μπισκοτα? μου ανοιξες την ορεξη και τωρα πινω καφε κ τρωω κουλουρακια Smile
οι αλλες ειστε εδω ή εμεινα μονη μου?? Rolling Eyes

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελιες καληνυχτα! τα λεμε αυριο.. Sleep Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 850933

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ γύρισα σπίτι μου τώρα..φύγατε όλες ε??? Rolling Eyes

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες σας! Λιάνα μου όντως ίσως να ήταν λίγο νωρίς. Δύο μέρες μείνανε και θα ξέρεις! Έλλη μου τι να πώ; κια εγώ όλο και κ΄λατι νιώθω και από την άλλη νομίζω είναι ιδέα μου. Δεν έχω πονάκια χαμηλά, τίποτα, μόν το στήθος με πονάει στα πλάγια αλλά αυτό μπορέι να είναι και από την ακατανόμαστη.Οπότε ίδωμεν...
Φιλιά σε όλες

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες!!! sunny Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 417472
Λιάνα δεν πειράζει,ίσως είναι πολύ νωρίς να φανεί κάτι!!!Περίμενε και θα δεις...
Εμένα σήμερα εξακολουθεί να πονάει το στήθος μου σε σημείο που έρχεται ο άντρας μου να με πάρει αγκαλιά και ουρλιάζω!Καλά,μου λέει,τόσο πολύ ενθουσιάζεσαι που σε αγκαλιάζω;χαχα
Anyway...5 μέρες ακόμη για την ακατανόμαστη.Αύριο θα κάνω ένα τεστάκι...Αν δεν δείξει θα περιμένω να δω αν θα έχω καθυστέρηση!Άντε να δούμε θα το πάρω το δωράκι μου για φέτος τα Χριστούγεννα;
p.s ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΛΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ!!!!!!! santa santa santa
Μου άνοιξε η όρεξη για γλυκάκια!!!Κέικ σοκολάτα με σος πορτοκαλιου σήμερα!!!γιαμ γιαμ!!!!!!! pig pig pig pig pig

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!σημερα εχω ενοχλησεις περιοδου!λογικα σημερα αυριο θα ερθει!δεν πειραζει!ας κανετε εσεις!εγω δοξα το θεο εχω δυο αγγελουδια!τωρα στολιζο!να ανεβει λιγο η διαθεση!εσεις ολα καλα? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 32 417472

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλέ Λιάνα μόνες μας είμαστε;;;Που είναι όλες;;;στολίζουνε;;Λέω να στολίσω και εγώ αύριο έτσι να περάσει το σκ μέχρι να έρθει αυτή η Δευτέρα να δούμε τι θα γίνει πια!!Φιλιά

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Πως είστε σήμερα;; Έχουμε καμια εγκυούλα;;; Βρε κορίτσια γιατί πονάει το στήθος μου... Απο την περίοδο;;; Μα δεν πονούσε τόσα χρόνια... Είναι δυνατόν να αλλάζει το σώμα μας τόσο όταν ξεκινάμε προσπάθειες;;;; Τα πάνω κάτω... Συμπτώματα που δεν είχα εδώ και τόσα χρόνια που έχω την ακατανόμαστη (μου ηρθε και νωρίς εκτη δημοτικού ήμουν) δεν τα είχα αυτά!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από εμένα!! Εγώ ακόμη έχω ενοχλήσεις χαμηλά, αλλά έχω αρχίσει να πείθομαι ότι είναι αντεράκια που την κανουν την βρωμοδουλεια!! Laughing Laughing
Deb 4 μέρες νωρίτερα να κάνεις τεστ? Είναι πολύ δύσκολο να δείξει..αν αποφασίσεις να κάνεις..μην απογοητευτείς από το αποτέλεσμα και να περιμένεις να δεις καθυστέρηση!
Εμένα το στήθος είναι από τις λίγες φορές που δν έχει καθόλου ενόχληση(και ήλπιζα ότι άμα μείνω έγκυος θα χαρώ λίγο αφού θα μεγαλώσει που ειναι μια σταλια, αν έχω μείνει και ούτε πονάει, ούτε τώρα θα δει χαρά μου φαίνεται ο αντρας μου Embarassed Embarassed ) Laughing Laughing Laughing Ααααααααα μη τρωτε γλυκάκιααααα!!Ζηλεύω και πως κρατιεμαι ένας Θεος ξέρει!!! affraid

Ευαγγελίτσα κι εμένα ποτέ δν είχε τρελά συμπτώματα, μόνο το στήθος και ένας πόνος λίγο πιο έντονος την μέρα που ήταν να με επισκεφτεί η κακιά!!και πάντα στην ώρα της..τώρα έχει γίνει ότι να'ναι η κατάσταση! χαχα

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μα δεν είναι πολύ περίεργο βρε Ελλη μου;;; Μας δουλεύει ο οργανισμός μας!!!1 Παίζει με τον πόνο μας!!!
Παρεπιπτόντως πριν λίγο με πήραν τηλέφωνο από τη hometest και μου είπαν ότι τα τεστάκια θα έρθουν τη Δευτέρα! Ωραία γιατί στα καθαρίσματα θα είμαι!!χιχι!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε ωραία!! Εμένα τα τεστάκια μου παίρνουν το άγχος, γιατί ξέρεις ότι ΣΙΓΟΥΡΑ κανεις ότι πρέπει την μέρα την ωορρηξιας και δν την χανεις..και τις αλλες μερες οι ζουζουνιες ειναι καθαρά για ευχαρίστηση!! χχιχιχι (κι εκεινη την μερα το ευχαριστιεσαι δν λεω Razz Razz )

Εγω σκεφτομαι οτι πριν και να τυχαινε το οτιδηποτε απλα δν εδινα σημασια.. ηξερα οτι ο κυκλος μου ειναι 27-29 μερες και μόνο αυτο.. ενω τώρα λιγο να πονεσει η κοιλια, λιγο να γινει κατι αλλο τσουπ, αμεσως δινω σημασια και γι αυτο τα βλεπω ολα διαφορετικα!!

ritsa1982


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να σε ρωτησω γιατι τωρα ειδα οτι εισαι απο ΚΑΒΑΛΑ και εγω απο ΚΑΒΑΛΑ κατεβηκα ΑΘΗΝΑ!! Smile ποιοσ γιατροσ σε παρακολουθει?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ritsa1982 έγραψε:να σε ρωτησω γιατι τωρα ειδα οτι εισαι απο ΚΑΒΑΛΑ και εγω απο ΚΑΒΑΛΑ κατεβηκα ΑΘΗΝΑ!! Smile ποιοσ γιατροσ σε παρακολουθει?


Ναι Καβάλα μένω, και είμαι απο Σερρες... Εσυ απο Καβάλα;;; Βασικά δεν έχω στάνταρ γιατι ακομα δεν είμαι ουτε μαμα, ούτε εγκυος... Πηγαίνω στο νοσοκομείο εδώ όποτε θέλω να κάνω εξετάσεις για γυναικολογικά θεματα και μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένη από τους γιατρούς στο νοσοκομείο της Καβάλας... Αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο πάντως για γιατρο μπορεις να μου στείλεις πμ για να μάθω..

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ είμαι πάλι!!!Μάλλον έχει τρελαθεί ο οργανισμός σου Ευαγγελίτσα!!!Τί να πω; Εμένα σήμερα το πρωί το στήθος μου ήταν πολύ πρησμένο!!Σαν να έκανα στα κρυφά χθες το βράδυ σιλικόνη!!χαχα...Δεν θα απογοητευτώ Έλλη μου(ελπίζω να είπα σωστά το όνομά σου γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι Shocked )Θα κάνω ένα τεστ αύριο έτσι για το γ**ώτο και αν δεν δω κανένα αποτέλεσμα θα περιμένω για καθυστέρηση!!Το έχω πάρει πολύ ψύχραιμα το θέμα οπότε δεν με πειράζει ό,τι αποτέλεσμα κι αν δω!!Αν δεν έρθει τώρα θα έρθει τον άλλο μήνα,ή τον παρά άλλο,όταν είναι η ώρα του τέλοσπάντων!Απλά θα ήταν ωραίο δώρο Χριστουγέννων!!!Και όσο για τα γλυκά.....χμ...πριν λίγο έφτιαξα τηγανήτες με μερέντα και μετά θα φτιαξω μελομακάρονα και κείκ με σος καραμέλας!!!γιαμ γιαμ!!! pig pig pig

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:!Και όσο για τα γλυκά.....χμ...πριν λίγο έφτιαξα τηγανήτες με μερέντα και μετά θα φτιαξω μελομακάρονα και κείκ με σος καραμέλας!!!γιαμ γιαμ!!! pig pig pig

Πω πω!!! Τι μας κάνεις μεσημεριάτικα!!!!!! Είσαι και μακρυα.... Crying or Very sad Crying or Very sad

ritsa1982


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
επειδη δουλεψα ενα χρονικο διαστημα στο νοσοκομειο της καβαλας δεν εχω και την καλυτερη γνωμη για τους γυναικολογους στο νοσοκομειο!και θα σου πω ενα παραδειγμα που οτν μου το ειπε η αδελφη μου δεν μου φανηκε περιεργο...την προηγουμενη τριτη γεννησε μαι φιλη της αδελφησ μου εκει. την παρακολουθουσε και ενας εξωτερικος γιατρος αλλα αφτος ξεγενουσε στηνΕΛΕΥΘΩ η κοπελα για οικονομικους λογους αποφασισε να πει νοσοκομειο και ανοιξε καρτελα εκει ομως μολις μπηκε στο μηνα της ανεβσε πιεση και πριστηκαν τα ποδια της ο εξωτερικος γιατρος της της ειπε να παει πανω και τους πει να της το παρουν με καισαρικη γιατι φοβοταν για προεκλαμψια η κοπελα πηγε και σεν της επαιρναν ο εξωτερικος γιατρος δεν μπορουσε να κανει τιποτα γιατι δεν εχει το δικαωμα να μπει σε δημοσιο νοσοκομειο.αφου και ο ιδιος τρελαινοταν μα την κατασταση πανω.αποτελεσμα σπανε τα νερα της την παει ο ανδρας της πανω και κατευθειαν την βαζουν καισαρικη με πιεση 17!!!!!στο τσακ την προλαβαν..το μωρακι της το πηγαν 3 μερες στο πανεπιστημιακο αλαξανδρουπολης ευτυχως ειναι καλα!!ο εξωτερικος γιατρος της χοροπηδουσε απο τα νευρα του!!φευγοντας απο το νοσοκομειο της ζητησαν και 1000 ευρω!!η αδελφη μου που γεννησε στην ΕΛΕΥΘΩ πληρωσε 1200 την κλινικη(δωματιο, αναισθησιολογο,παιδιατρο κτλ)και ο γιατρος της την πηρε 800 ευρω και πολλες φορες οταν πηγαινε επισκεψη δεν την επαιρνε ΤΙΠΟΤΑ!!!Αν θες θα σου πω το ονομα του γιατρου μας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις