Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
286 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 286 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1θελω και αλλο μπεμπε...! Empty θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:12 am

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα στην αρχη δεν ηθελε,αλλα μετα του αρεσε η ιδεα να εχουμε ενα μικρο μωρακι παλι!τα αλλα δυο εχουν τα δικα τους τωρα!μας λειπει αυτην η μωρουδιλα!και εμενα η μανα μου δεν θελει να κανω αλλο και μου το λεει συνεχεια!αλλα εγω θα κανω,και αν μεινω εγκυος δεν θα ειναι η πρωτη που θα το μαθει!θα ειστε εσεις που με καταλαβαινετε! θελω και αλλο μπεμπε...! 417472 θελω και αλλο μπεμπε...! 417472 !

2θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:26 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου ,καλησπερα!κοριτσια εγω εχω μια κορουλα 16 μηνων και θελουμε και εμεις αλλο ενα ,βλεπω τιν μικρη μου ποσο λαχταρα τα μωρακια,και δεν θελω να μεγαλωσει μονη,αλλα σκεφτομαστε ετσι πως ειναι τα πραματα ,λεγαμε να βαλουμε μπρος τωρα,αλλα μετανιωσαμε και ειπαμε να βαλουμε μπρος για το καλοκαιρι δεν θελω να μεγαλωσει πολυ η βουλιτσα μου!

3θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:32 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω θελω 2ο αλλα "δε νιωθει ετοιμος" ο δικος μου....μη χεσω ηλιθιοι...θα παω να παρω σπερμα μου φαινεται...

4θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:41 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω θέλω,αλλά με τα λόγια δεν βγαίνει τίποτα Crying or Very sad

5θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:42 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:κι εγω θελω 2ο αλλα "δε νιωθει ετοιμος" ο δικος μου....μη χεσω ηλιθιοι...θα παω να παρω σπερμα μου φαινεται...


αχαχαχαχαχα χαχααχα!
ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!

6θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:50 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατασσα τι δε θελει ο ανηρ?
Βασιλικη μου ασε..Ειναι ποτε θα παρω τις τελικες αναποδες μου....Νομιζω οτι εχει μπερδεψει τις προτεραιοτητες του....Θελω παιδι τοσο κακο ειναι?Και οικονομικα καλα ειμαστε,οχι σουπερ,Αλλα ναι αφου αρπαχτηκα με την μανα σου βλακα,μη και κανουμε παιδι και βγει κοριτσι...Γιατι ξερει τα επακολουθα...Καταλαβατε κι εσεις ετσι?

7θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:51 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μετά την αποβολή και τις διάφορες εξετάσεις τώρα θα το προσπαθήσουμε ξανά

8θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:56 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Μετά την αποβολή και τις διάφορες εξετάσεις τώρα θα το προσπαθήσουμε ξανά

Μη φοβασαι,ολα καλα θα πανε.απλα ηταν μια "ατυχια"..Αφου εχεις ηδη κι ολας ενα νινι.Για σκεψου εκεινες που δεν εχουν καθολου...Ολα καλα μη μου αγχωνεσαι..

9θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 10:59 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
kira έγραψε:Μετά την αποβολή και τις διάφορες εξετάσεις τώρα θα το προσπαθήσουμε ξανά

Μη φοβασαι,ολα καλα θα πανε.απλα ηταν μια "ατυχια"..Αφου εχεις ηδη κι ολας ενα νινι.Για σκεψου εκεινες που δεν εχουν καθολου...Ολα καλα μη μου αγχωνεσαι..

Το ξέρω Τατιάνα μου,έτσι όπως τα λες είναι!!!!Απλά και η μικρή μου το ζητάει πάρα πολύ επιμονα,γιατί όλοι οι φίλοι της έχουν αδελφάκια!!
Έχει ο Θεός για όλες μας...

10θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 11:05 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
tatijana έγραψε:
kira έγραψε:Μετά την αποβολή και τις διάφορες εξετάσεις τώρα θα το προσπαθήσουμε ξανά

Μη φοβασαι,ολα καλα θα πανε.απλα ηταν μια "ατυχια"..Αφου εχεις ηδη κι ολας ενα νινι.Για σκεψου εκεινες που δεν εχουν καθολου...Ολα καλα μη μου αγχωνεσαι..

Το ξέρω Τατιάνα μου,έτσι όπως τα λες είναι!!!!Απλά και η μικρή μου το ζητάει πάρα πολύ επιμονα,γιατί όλοι οι φίλοι της έχουν αδελφάκια!!
Έχει ο Θεός για όλες μας...

Ελπιζω να μη παρεξηγηθηκα,εννοω οτι αφου σε αξιωσε να κανεις παιδακι μη φοβασαι θα ερθει και το επομενο....Οχι οτι "εεεε,αφου εχεις ενα μη ζητας και τα ρεστα"...μη παρεξηγηθω...Φιλαρες!!

11θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 11:08 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
kira έγραψε:
tatijana έγραψε:
kira έγραψε:Μετά την αποβολή και τις διάφορες εξετάσεις τώρα θα το προσπαθήσουμε ξανά

Μη φοβασαι,ολα καλα θα πανε.απλα ηταν μια "ατυχια"..Αφου εχεις ηδη κι ολας ενα νινι.Για σκεψου εκεινες που δεν εχουν καθολου...Ολα καλα μη μου αγχωνεσαι..

Το ξέρω Τατιάνα μου,έτσι όπως τα λες είναι!!!!Απλά και η μικρή μου το ζητάει πάρα πολύ επιμονα,γιατί όλοι οι φίλοι της έχουν αδελφάκια!!
Έχει ο Θεός για όλες μας...

Ελπιζω να μη παρεξηγηθηκα,εννοω οτι αφου σε αξιωσε να κανεις παιδακι μη φοβασαι θα ερθει και το επομενο....Οχι οτι "εεεε,αφου εχεις ενα μη ζητας και τα ρεστα"...μη παρεξηγηθω...Φιλαρες!!

Όχι βέβαια!!έτσι είναι όπως τα λες θελω και αλλο μπεμπε...! 417472

12θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Σαβ Νοε 19, 2011 3:01 pm

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ, και εγώ θέλω κι αλλο μπεμπε!!
Έχω δύο, και είναι τέλεια μαζί. Πολύ καλύτερα από όταν είχα το ένα μόνο,μου αρέσει που γέμισε το σπίτι,που έχει παρέα ο μεγάλος μου...
Τώρα που ξεπετάχτηκε η μικρή,είναι 18 μηνών και είναι πια κοριτσάκι, όχι πια μωρό, πολύ θα ήθελα και τρίτο μωρό.
Αλλά λόγω της δουλειάς μου η κούραση είναι αφάνταστη και δε θα τα έβγαζα πέρα τώρα και με άλλο μωρό.Ο άντρας μου βοηθάει αλλά είναι οριακά,επίσης δε θα άντεχε άλλο. Όπως καταλαβαίνετε δε το συζητάμε για τώρα. Ίσως αργότερα.
Αυτό δεν πάει να πει βέβαια ότι δε το θέλω... Μου λείπει η μωρουδίλα.
Να το κάνετε κορίτσια όσεσ μπορείτε. Άντε βάλτε μπρος... σεξ,σεξ,σεξ χα,χα!!!

13θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Κυρ Νοε 20, 2011 11:58 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγώ τον τελευταίο καιρό θέλω πολύ ένα ακόμα μωρό...
ενώ πριν λίγο καιρό δεν ήθελα ούτε να το ακούσω...
ο σύζυγος και τώρα αμέσως να του έλεγα άλλο που δεν θέλει...
αλλά εγώ δεν θέλω να γεννησω πάλι καλοκαίρι οπότε θα περιμένουμε λίγους μήνες ακόμα...

14θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Κυρ Νοε 20, 2011 12:58 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lenaki1982 έγραψε:και εγώ τον τελευταίο καιρό θέλω πολύ ένα ακόμα μωρό...
ενώ πριν λίγο καιρό δεν ήθελα ούτε να το ακούσω
...
ο σύζυγος και τώρα αμέσως να του έλεγα άλλο που δεν θέλει...
αλλά εγώ δεν θέλω να γεννησω πάλι καλοκαίρι οπότε θα περιμένουμε λίγους μήνες ακόμα...

Και γω το ίδιο, αλλά είναι τόσο ανασφαλής ο άντρας μου, φοβάται συνέχεια με τα χρήματα και δεν θέλει ακόμα , κάποια στιγμή στο μέλλον λέει!! Έχει 2 εκείνος όμως, εγώ δεν έχω 2ο και θα ήθελα στα επόμενα 2 το πολύ 3 χρόνια να κάνω...

15θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Κυρ Νοε 20, 2011 1:11 pm

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγώ θέλω και η μπέμπα μου δεν είναι καν 3 μηνών... είμαι εντελώς παλαβή;;;;

16θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Κυρ Νοε 20, 2011 1:12 pm

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:και εγώ θέλω και η μπέμπα μου δεν είναι καν 3 μηνών... είμαι εντελώς παλαβή;;;;
χιχιχι!!!
αν γέννησες φυσιολογικά κανένα πρόβλημα...ξεκίνα!!!
θελω και αλλο μπεμπε...! 215994 θελω και αλλο μπεμπε...! 215994 θελω και αλλο μπεμπε...! 215994

17θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Κυρ Νοε 20, 2011 1:51 pm

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lenaki1982 έγραψε:
astero2000 έγραψε:και εγώ θέλω και η μπέμπα μου δεν είναι καν 3 μηνών... είμαι εντελώς παλαβή;;;;
χιχιχι!!!
αν γέννησες φυσιολογικά κανένα πρόβλημα...ξεκίνα!!!
θελω και αλλο μπεμπε...! 215994 θελω και αλλο μπεμπε...! 215994 θελω και αλλο μπεμπε...! 215994

δυστυχώς όχι... οπότε αναμένουμε...

18θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Κυρ Νοε 20, 2011 1:57 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ θέλω άλλο ένα μπουμπυλούκι.Η κόρη μας είναι 16 μηνών και θέλω να έχει αδερφάκι σε κοντινή ηλικία .αλλά τρείς μήνες τώρα τίποτα.Προσπάθεια στην προσπάθεια και αποτέλεσμα ? να αγοράζω σερβιέτες ακόμα. Twisted Evil Αλλά που θα πάει θα το σκαρώσουμε το σποράκι. Wink

19θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Κυρ Νοε 20, 2011 2:01 pm

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩΩΩΩ..ΒΑΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ 3 ΜΗΝΩΝ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙΡΟΟΟΟΟΟ θελω και αλλο μπεμπε...! 654316

20θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Κυρ Νοε 20, 2011 2:07 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
angel-1 έγραψε:ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩΩΩΩ..ΒΑΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ 3 ΜΗΝΩΝ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙΡΟΟΟΟΟΟ θελω και αλλο μπεμπε...! 654316
μπραβο σου.πολυ σωστη.
οχι οτι κατηγορω τις μανουλες που τα κανουν κοντα κοντα,απλα και εγω θελω να τα χαιρομαι τα παιδια μου.

21θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Δευ Νοε 21, 2011 12:26 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΧΙΧΙΧΙΧ,ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ?Ε ΜΟΥ ΛΕΤΕ....ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ,Η ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΤΑΝΤΙΣΕΙ !ΝΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΛΕΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΧΡΟΝΟ Sad ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ

22θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Δευ Νοε 21, 2011 12:29 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ρε κορίτσια!!Ειμαι τρελή με τα μωρά!!!!Άν είχα λεφτά και όλα ήταν καλά θα έκανα κάθε χρόνο και από ένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Δευ Νοε 21, 2011 12:35 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΑΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΕΙΣ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΕΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΟΔΩ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΜΠΕΡΣ ,ΓΑΛΑΤΑ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΜΑΝΤΗΛΑΚΙΑ Κ.Α ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΝ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ......ΕΣΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

24θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Δευ Νοε 21, 2011 12:35 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααααα κι αλλη στο club!!θελω και 3ο αλλα εχω ενα θεματακι με τον αντρουλη που αντιστεκετε σθεναρα... scratch

25θελω και αλλο μπεμπε...! Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Δευ Νοε 21, 2011 4:09 am

eleni.karaflou

eleni.karaflou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ κοριτσάκια και εγώ και ο σύζυγος μου θέλουμε και άλλο ένα παιδάκι τώρα ειδικά που χρονιάζει και η Ανδρομάχη μου πιστεύω είναι η κατάλληλη περίοδος!Αλλά,υπάρχει και ένα αλλά,λόγω των οικονομικών μας και τις μέρες τις οποίες ζούμε (οι χειρότερες πιστεύω),εννοώ την κατάσταση στη χώρα μας,το σκεφτόμαστε λίγο παραπάνω!!!!Εύχομαι να αλλάξουν τα πράγματα λίγο προς το καλύτερο και όλες να μεγαλώσουμε τις οικογένειες μας!!!!!!!!

https://www.facebook.com/eleni.karaflou

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις