Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
186 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 186 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 5:51 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Δεν μπορω να διανοηθω οτι ο γιος μου δεν θα εχει τουλαχιστον ενα αδερφακι...Εγω ειχα την τυχη και ευτυχια να εχω 3 αδερφια...Τα μοιραζομαι ολα μαζι τους..Δεν θα του στερησω κατι τετοιο.Κι ας μην εχω εγω να φαω..Θα φανε αυτα..

Μα δεν με νοιάζει να μην έχω να φάω, θα μου ήταν χρήσιμο κιόλας να μην είχα Cool
Για τα βασικά που πλέον δεν είναι λίγα λέω. Αν το παιδί μου θελήσει να σπουδάσει ή να κάνει οτιδήποτε και δεν μπορώ να το βοηθήσω? Γιατί κακά τα ψέμματα, άλλο ένα παιδί, αλλο δύο.

Εγώ είμαι απο φύση αισιόδοξη και πάντα έλεγα: Έδώ έκαναν παιδιά και τα μεγάλωσαν στον πόλεμο, τώρα θα κολλήσουμε?" Αλλά το ερώτημα μέσα μου παραμένει.

Απο την άλλη έχω μια τέλεια σχέση με την αδερφή μου, δεν θα την άλλαζα με τίποτα στον κόσμο και θα ήθελα να έχει μια τέτοια σχέση και η κόρη μου.
Είμαι απόλυτα μπερδεμένη. Rolling Eyes

Οτι είναι να γίνει θα γίνει Very Happy

52θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 5:51 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:Δεν μπορω να διανοηθω οτι ο γιος μου δεν θα εχει τουλαχιστον ενα αδερφακι...Εγω ειχα την τυχη και ευτυχια να εχω 3 αδερφια...Τα μοιραζομαι ολα μαζι τους..Δεν θα του στερησω κατι τετοιο.Κι ας μην εχω εγω να φαω..Θα φανε αυτα..

ΤΡΟΜΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!
+ ΦΩΝΩ!!!!

μόλις έλεγα σε μια πολύ καλή μου φίλη...πως ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ την ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ....ΘΑ ΜΟΥ ΧΕ ΣΤΡΙΨΕΙ...
Οι γονείς...μετά απο κάποια χρόνια γινόμαστε ΜΠΕΛΑΣ στα παιδια και με την καλή εννοια το λέω...
ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ επικοινωνία.

κι εγώ ΚΑΠΟΤΕΕΕ..έλεγα δεν θα κάνω δεύτερο...και τώρα..
ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟΟΟΟΟΟΟΟ θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 215994 θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 215994

τριτακι ε?
με το καλο κοριτσαρα μου...
θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 328109

53θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 5:54 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τι να πω που θελω (μουαχαχαχ)και ο αντρας ουτε να το ακουσει?

εδω σε θελω..βρε καλε μου,βρε γλυκε μου,βρε να μην σου πω....τιποτα!!ΑΠΟΣΤΑΣΗ !!Twisted Evil

ελπιζω με την νεα χρονια να του αλλαξω τα μυαλα .Very Happy

54θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 5:56 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:εγω τι να πω που θελω (μουαχαχαχ)και ο αντρας ουτε να το ακουσει?

εδω σε θελω..βρε καλε μου,βρε γλυκε μου,βρε να μην σου πω....τιποτα!!ΑΠΟΣΤΑΣΗ !!Twisted Evil

ελπιζω με την νεα χρονια να του αλλαξω τα μυαλα .Very Happy

Φοβήθηκε το μάτι του του ανθρώπου!
Ήδη κάνατε ένα και είναι ίδιο εσύ, δηλαδή Βιβή x 2! Φαντάζεσαι και το επόμενο να σου μοιάζει? Πόσα να αντέξει ο χριστιανός? Razz Razz Razz

55θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 5:57 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:εγω τι να πω που θελω (μουαχαχαχ)και ο αντρας ουτε να το ακουσει?

εδω σε θελω..βρε καλε μου,βρε γλυκε μου,βρε να μην σου πω....τιποτα!!ΑΠΟΣΤΑΣΗ !!Twisted Evil

ελπιζω με την νεα χρονια να του αλλαξω τα μυαλα .Very Happy

πες του κανονισε θα σε βιασω κ θα παρω το σπερμα σου κ μετα τρεχα γυρευε

56θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 11:03 am

vanessa

vanessa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δε μπορώ να καταλάβω πως οι άντρες μας δε θέλουν παιδιά και φοβούνται πως θα τα βγάλουν πέρα και εμείς που τα τραβάμε όλααααααα να θέλουμε. Και δεν είναι ότι μεγαλώνουμε τα παιδιά μας αλλά μεγαλώνουμε και τους άντρες μας μαζί.γκρρρρρρ....αμάν πια.....

57θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 11:06 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα μου ντε?

58θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 11:08 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα παλι θελει δεν μπορω να πω...εγω ειμαι αυτη που ανησυχει πιο πολυ γι'αυτα.αν κ τωρα που αδιαθετησα απογοητευτικα πολυ...

59θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 11:14 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:εγω τι να πω που θελω (μουαχαχαχ)και ο αντρας ουτε να το ακουσει?

εδω σε θελω..βρε καλε μου,βρε γλυκε μου,βρε να μην σου πω....τιποτα!!ΑΠΟΣΤΑΣΗ !!Twisted Evil

ελπιζω με την νεα χρονια να του αλλαξω τα μυαλα .Very Happy

τι θα κανουμε ρε Βιβη? και μενα τα ιδια ο δικος μου!!! μου λεει δεν βλεπεις τι γινεται ειμαστε και για αλλο?? πρεπει να τον παω καπου να τον ξεμοναχιασω για κανα 2 μερες και ΟΛΟΣ ΤΥΧΑΙΩΣ να ειναι και οι γονιμες μερες!!! χαχαχαχα!

60θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 11:22 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω του εκανα πλακα προχθες το βραδυ.του παω το τεστ απο τη πρωτη μου εγκυμοσυνη του γιου μου και του λεω ρε αγαπη μου εισαι σιγουρος οτι δεν τελειωσες μεσα μου?και τον βλεπω με ενα τεραστιο χαμογελο και μου λεει εισαι εγκυος?

Κατα τ'αλλα δε θελει,χαχαχαχ....Και μετα του εφυγε το χαμογελο μολις του ειπα οτι ειναι το παλιο...χαχαχ..

61θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 11:24 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Εγω του εκανα πλακα προχθες το βραδυ.του παω το τεστ απο τη πρωτη μου εγκυμοσυνη του γιου μου και του λεω ρε αγαπη μου εισαι σιγουρος οτι δεν τελειωσες μεσα μου?και τον βλεπω με ενα τεραστιο χαμογελο και μου λεει εισαι εγκυος?

Κατα τ'αλλα δε θελει,χαχαχαχ....Και μετα του εφυγε το χαμογελο μολις του ειπα οτι ειναι το παλιο...χαχαχ..


χαχαχχαχαχα καλο ρε...αχαχχαχα αντρες παιδι μου τι περιμενεις?

62θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 1:53 pm

vanessa

vanessa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ούτε που ξέρουν και αυτοί τι θέλουν και μετα λένε για εμάς. Δε θέλουν, δε θέλουν αλλά αμα τύχει πετάνε τη σκούφια τους.
Βρε λέτε να τον μεθυσω να μην ξέρει τι του γίνεται και σε 1 μήνα να του ανακοινώσω τα ευχάριστα????? Θα είναι σα δώρο χριστουγέννων! χαχαχαχαχα

63θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 1:58 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanessa έγραψε:ούτε που ξέρουν και αυτοί τι θέλουν και μετα λένε για εμάς. Δε θέλουν, δε θέλουν αλλά αμα τύχει πετάνε τη σκούφια τους.
Βρε λέτε να τον μεθυσω να μην ξέρει τι του γίνεται και σε 1 μήνα να του ανακοινώσω τα ευχάριστα????? Θα είναι σα δώρο χριστουγέννων! χαχαχαχαχα

ρε ορμα λεμε....χεχεχεχ..τρελλοκομεια..

64θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 2:06 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vanessa έγραψε:ούτε που ξέρουν και αυτοί τι θέλουν και μετα λένε για εμάς. Δε θέλουν, δε θέλουν αλλά αμα τύχει πετάνε τη σκούφια τους.
Βρε λέτε να τον μεθυσω να μην ξέρει τι του γίνεται και σε 1 μήνα να του ανακοινώσω τα ευχάριστα????? Θα είναι σα δώρο χριστουγέννων! χαχαχαχαχα

Ωραία ιδέα! ούτε προφυλάξεις θα σκεφτεί εκείνη την ώρα ούτε τίποτα αν είναι μεθυσμένος

Μη μας βάζεις ιδέες Razz Razz Razz Razz

Μακάρι να μπορούσα να το κάνω αλλά μετά θα πηδηχτούν όλοι από το παράθυρο αν γίνει κάτι τέτοιο σε αυτή τη φάση, για εμάς τουλάχιστον...

65θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Τρι Νοε 29, 2011 11:21 pm

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:το θεμα δν ειναι για τα πραγματα. κ εμεις τα εχουμε ολα κ αν κανω κοριτσι θα εχω κ αλλα.το θεμα ειναι βιωτικο τουλαχιστον για εμας δλδ.1ον τα εξοδα της γεννας που εχουν παει ο κουκος αηδονη.2ον το πως θα τα βαζουμε περα οταν ζοριζομαστε με ενα παιδι χ2 κ μπορεις να καταλαβεις.το θεμα μου ειναι οτι μαλλον εχω κ καθυστερηση.χαχαχα.θα περιμενω να περασει κ αυτη η εβδομαδα κ μετα θα κανω τεστ
με το καλο να εισαι εγκυος,ελα μωρε και εγω αυτο λεω στο 1 τα βγαζουμε περα με λιγη δυσκολια το 2 ετσι θα το αφησουμε?και αν το 1 εχει μεγαλωσει λιγο...μια χαρα ειναι και εμεις το σκευτομαστε για 2 αλλα προσ το καλοκαιρι λεμε και βλεπουμε,παντος το θελουμε πολυ και η δυο,αφου αρχισα και νιωθο οπως στιν αρχη στιν βουλιτσα σαν να χτυπαει το καμπανακ μου ,νιωθο ετοιμη συναισθηματικα,σου ευχομαι να εχεις ενα νινι στιν κοιλιτσα σου!

66θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Πεμ Δεκ 15, 2011 12:35 pm

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ νομιζω ηρθε η ωρα μου να το φωναξω γιατι ενταξει ψεματα να πω το θελω καιρο!!Εχω ενα αντρακι 17 μηνων και ανυπομονω οσο τιποτα να του κανω ενα αδερφακι!!!!Εχει ενα θεματακι ο αντρουλης μου λογω οικονομικων αλλα το ελευθερο ελευθερο βεβαια εκτος επικυνδινων ημερων!Ουφ μακαρι να μας ερθει!Εχω και ωορηξια την ιδια μερα παντα!Κουφο?οποτε τα γυρω γυρω δεν μας βοηθανε!!! Shocked
Εχω μια ελπιδα γι αυτο τον μηνα αλλα μικρη γιατι η ωορηξια μου ειναι αστερι αλλα εχω χιλια αλλα 2!Θυρεοειδη ,καποιο αυτοανοσο νοσημα που μολις πριν λιγες μερες ανακαλυψα οποτε ολα αυτα συν το αγχος οοοολων αυτων νομιζω δεν θα με εχουν βοηθησει Sad Sad

67θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Πεμ Δεκ 15, 2011 1:54 pm

vanessa

vanessa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχχχ....βρε κορίτσια σήμερα μάζεψα όλα τα μπεμπέ πραγματάκια του γιου μου (φορμάκια, παπουτσάκια αγκαλιάς, μπιμπερό,κουδουνίστρες,ριλάξ, στράτα και άλλα) για να τα αποθηκεύσω ώστε να μην φθαρούν. Συγκίνηθηκα που τα είδα..συνειδητοποιήσα ξαφνικά ότι το αντράκι μου μεγαλώνει...σνιφφφφ...
ελπίζω να τα ξαναχρησιμοποιήσω σύντομα γιατί ήδη τα νοσταλγώ!

68θελω και αλλο μπεμπε...! - Σελίδα 3 Empty Απ: θελω και αλλο μπεμπε...! Πεμ Δεκ 15, 2011 10:34 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lenaki1982 έγραψε:και εγώ τον τελευταίο καιρό θέλω πολύ ένα ακόμα μωρό...
ενώ πριν λίγο καιρό δεν ήθελα ούτε να το ακούσω...
ο σύζυγος και τώρα αμέσως να του έλεγα άλλο που δεν θέλει...
αλλά εγώ δεν θέλω να γεννησω πάλι καλοκαίρι οπότε θα περιμένουμε λίγους μήνες ακόμα...

εγω ειμαι στην φαση 'ουτε να το ακουσω'
ειναι 5μηνων το αγορακι μου και οσο νανε η κουραση ειναι ακομη εντονη..το μεγαλωνω κ τελειως μονη μου..με τον αντρα μου δηλ αλλα δουλευει ολη μερα...επομενως μου φαινετε βουνο.δεν εχο πουθενα να το αφισω εστω μια ωρα να χαλαρωσω..

https://www.facebook.com/myrodeve

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις