Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
291 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 291 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:εγκυουλες που απομεινατε...ολοι σας λενε κοιμηθητε τωρα που μπορειτε
εγω σας λεω βγειτε τωρα που μπορειτε!!!!
παρολη την καλη διαθεση του καλου μου να τον κρατησει να τον κανει μπανιο και να τον ταισει δε με παιζουν οι φιλες μου τοσο ευκολα.εχουν αλλα ωραρια και γω εχω μεταμεσονυχτιο ξυπνημα Crying or Very sad

Και επίσης είναι απολύτως φυσιολογικό να νοιώθουμε αρχικά πελαγωμένες...είναι μια φάση που περνάει...εγώ ας πούμε περνάω την φάση που θέλω να σκοτώσω-πνίξω-γενικότερα διαλύσω τον Στέφανο...δεν μου έχει κάνει κάτι-ίσα ίσα βοηθάει και ξυπνάει τα βράδυα, αλλά τα βάζω μαζί του(εντάξι όχι πάντα χωρίς λόγο) απλώς είναι μια φάση που περνάω...είπαμε δεν είναι όλα τέλεια σε αυτή τη ζωή...

Αλλά ο επόμενος που θα τα παρουσιάσει όλα τέλεια και εύκολα αποκαλώντας με γκρινιάρα...θα φάει στην καλυτερη των περιπτώσεων γροθιά!!!χοχοχο Merry Christmas!!!

Y.Γ- Στη ζωή υπάρχουν οι δυσκολίες για να εκτιμήσουμε τις όμορφες στιγμές οι οποίες ελάχιστες μεν αλλά ανεκτίμητης αξίας δε!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:Πηνελοπη δε εχεις συσπασεις εστω?

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΒΟΥΡΛΟ, ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΑΝ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΠΑΡΑ ΣΑΝ ΠΟΝΟ...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΡΟΔΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΟΙΓΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ , ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!
ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ: "ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ 20 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΣΟΥ...ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΣΗ...ΟΠΟΤΕ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ"
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ "ΕΔΕΙΧΝΕ" ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΣΤΡΑΦΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....
ΠΦΦΦΦΦΦ ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:εγκυουλες που απομεινατε...ολοι σας λενε κοιμηθητε τωρα που μπορειτε
εγω σας λεω βγειτε τωρα που μπορειτε!!!!
παρολη την καλη διαθεση του καλου μου να τον κρατησει να τον κανει μπανιο και να τον ταισει δε με παιζουν οι φιλες μου τοσο ευκολα.εχουν αλλα ωραρια και γω εχω μεταμεσονυχτιο ξυπνημα Crying or Very sad

Και επίσης είναι απολύτως φυσιολογικό να νοιώθουμε αρχικά πελαγωμένες...είναι μια φάση που περνάει...εγώ ας πούμε περνάω την φάση που θέλω να σκοτώσω-πνίξω-γενικότερα διαλύσω τον Στέφανο...δεν μου έχει κάνει κάτι-ίσα ίσα βοηθάει και ξυπνάει τα βράδυα, αλλά τα βάζω μαζί του(εντάξι όχι πάντα χωρίς λόγο) απλώς είναι μια φάση που περνάω...είπαμε δεν είναι όλα τέλεια σε αυτή τη ζωή...

Αλλά ο επόμενος που θα τα παρουσιάσει όλα τέλεια και εύκολα αποκαλώντας με γκρινιάρα...θα φάει στην καλυτερη των περιπτώσεων γροθιά!!!χοχοχο Merry Christmas!!!

Y.Γ- Στη ζωή υπάρχουν οι δυσκολίες για να εκτιμήσουμε τις όμορφες στιγμές οι οποίες ελάχιστες μεν αλλά ανεκτίμητης αξίας δε!
και γω τα βαζω με τον ανδρεα που λειπει ολη μερα.λες και εχει και αλλη επιλογη ο καημενος!!!!
παλι καλα που με καταλαβαινετε εσεις γιατι οι απο εξω με λενε αχαριστη

http://stefxon@gmail.com

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefaniandreas έγραψε:
aylin έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:εγκυουλες που απομεινατε...ολοι σας λενε κοιμηθητε τωρα που μπορειτε
εγω σας λεω βγειτε τωρα που μπορειτε!!!!
παρολη την καλη διαθεση του καλου μου να τον κρατησει να τον κανει μπανιο και να τον ταισει δε με παιζουν οι φιλες μου τοσο ευκολα.εχουν αλλα ωραρια και γω εχω μεταμεσονυχτιο ξυπνημα Crying or Very sad

Και επίσης είναι απολύτως φυσιολογικό να νοιώθουμε αρχικά πελαγωμένες...είναι μια φάση που περνάει...εγώ ας πούμε περνάω την φάση που θέλω να σκοτώσω-πνίξω-γενικότερα διαλύσω τον Στέφανο...δεν μου έχει κάνει κάτι-ίσα ίσα βοηθάει και ξυπνάει τα βράδυα, αλλά τα βάζω μαζί του(εντάξι όχι πάντα χωρίς λόγο) απλώς είναι μια φάση που περνάω...είπαμε δεν είναι όλα τέλεια σε αυτή τη ζωή...

Αλλά ο επόμενος που θα τα παρουσιάσει όλα τέλεια και εύκολα αποκαλώντας με γκρινιάρα...θα φάει στην καλυτερη των περιπτώσεων γροθιά!!!χοχοχο Merry Christmas!!!

Y.Γ- Στη ζωή υπάρχουν οι δυσκολίες για να εκτιμήσουμε τις όμορφες στιγμές οι οποίες ελάχιστες μεν αλλά ανεκτίμητης αξίας δε!
και γω τα βαζω με τον ανδρεα που λειπει ολη μερα.λες και εχει και αλλη επιλογη ο καημενος!!!!
παλι καλα που με καταλαβαινετε εσεις γιατι οι απο εξω με λενε αχαριστη

ΕΓΩ ΤΑ ΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ... ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΙ ΟΛΑΣ!!! ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΦΤΑΙΓΕ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥΤΡΑ... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΜΕΤΑ ΣΕ ΤΙ ΣΤΑΔΙΟ ΘΑ ΦΤΑΣΩ!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..
ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΑ..
ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ..
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ..Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΛΑΣΜΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΑΡΓΗΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΑΛΑ..ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟ..Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟΤΟΜΑ,Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΝ ΡΩΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΜΙΑΣ ΜΑΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΛΛΑΤΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ..ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΜΑΓΙΑ ΜΠΥΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑ ΤΡΙΩΡΟ ΑΝΤΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΕΙ..ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ(ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ)ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΧΡΗΣΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ...ΠΑΝΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ..
[code][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ..

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroditi1006 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..
ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΑ..
ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ..
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ..Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΛΑΣΜΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΑΡΓΗΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΑΛΑ..ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟ..Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟΤΟΜΑ,Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΝ ΡΩΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΜΙΑΣ ΜΑΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΛΛΑΤΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ..ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΜΑΓΙΑ ΜΠΥΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑ ΤΡΙΩΡΟ ΑΝΤΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΕΙ..ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ(ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ)ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΧΡΗΣΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ...ΠΑΝΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ..
[code][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ..
ΣΑΝ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ!!!
ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΑΧΗΜΑ... ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ , ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ.. ΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ 10 ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΛΕΧΩΝΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ... ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΣΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χιονατουλι μου την τριτη θα παμε παλι ντοκ να μας πει "τι μελει ΓΕΝΝΕΣΘΑΙ"!!! Smile
Λογικα το επόμενο Σάββατο θα πάω για ποτό με τον......γιο μου!!!! Wink Wink Wink

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αργησα λιγο γιατι τον ειχα παρει ... τον υπνο!χιονατινι και εγω τριτη παω γιατρο και μαλλον θα μαθω και το ποτε,με βλεπω με την γειτονισσα Μαριαννα να ξεγενναμε μαζι και εμενα μου ειπε οτι δεν περναμε τις 12/12 αρα μαζι και η Πηνελοπη στο ξεγεννημα,αντε και εσυ μεχρι την παρασκευη,να ησυχασουμε ολες μια και καλη.Πηνελοπη το επιδομα τοκετου αποτι καταλαβα θα το παρουμε κανονικα εμεις που θα γεννησουμε σε ιδιωτικο.Εγω μολις γεννησω και τα καταφερω θα τρεξω να κανω τα χαρτια για τα επιδοματα γιατι στο τελος θα τα κοψουν ολα και χαθηκαμε τοτε.Ελπιζω να προλαβουμε το 6μηνο οαεδ

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα κυρίες μου! τι κάνετε;

άλλο ένα πανέμορφο μωράκι βλέπω στην παρέα. αφροδίτη μου να σου ζήσει η πριγκίπισσα. I love you μην αγχώνεσαι κορίτσι μου για το θηλασμό, 9 στις 10 τις ίδιες δυσκολίες έχουμε. καταλαβαίνω ότι σε παίρνει από κάτω γιατί είναι και οι ορμόνες μας που κάνουν πάρτι.

επίσης, θα συμφωνήσω με τη στεφανία και θα προτείνω σε όσες δεν έχουν γεννήσει ακόμα να το ρίξουν στις βόλτες και τους καφέδες, τα σινεμά και τα εστιατόρια. Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 25 587529 μετά και να θέλετε δε θα μπορείτε.

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ "ΣΚΑΣΕΙ" ΜΥΤΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΣΣΑΡΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ "ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ" Η 6Η ΔΟΣΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΓΑΝ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ!!!
ΒΡΕ ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΤΟ ΣΗΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ? Η' ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ...ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ!!!
ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΒΛςΠΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ, ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
penelope26 έγραψε:ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ "ΣΚΑΣΕΙ" ΜΥΤΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΣΣΑΡΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ "ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ" Η 6Η ΔΟΣΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΓΑΝ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ!!!
ΒΡΕ ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΤΟ ΣΗΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ? Η' ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ...ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ!!!
ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΒΛςΠΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ, ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?

kalhspera gia ton oaed mou dwsane ta xartia na ta symplhrwsei o ergodoths gia to symplhrwma neotera apo deytera pou 8a paw na dw.gia to e3amhno mhtrothtas afou teleiwsoun oi 63 meres all xartia aman ayth h grafeiokrateia ki ex akoma kai th grafeiokrati tou tritou paidiou ouffffffff

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="penelope26"]ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ "ΣΚΑΣΕΙ" ΜΥΤΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΣΣΑΡΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ "ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ" Η 6Η ΔΟΣΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΓΑΝ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ!!!
ΒΡΕ ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΤΟ ΣΗΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ? Η' ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ...ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ!!!
ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΒΛςΠΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ, ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?
[/qu


για τον οαεδ λογικα το δικαιουμαστε και μπορουμε να το παρουμε μολις ληξει η αδεια λοχειας δηλαδη 63 μερες μετα την πιθανη ημερομηνια τοκετου-οχι το ποτε γεννησαμε-αυτη την ημερομηνια που δηλωσαμε για το επιδομα κυοφοριας παμε οαεδ και κανουμε τα χαρτια μας(πηγαινε και πιο πριν να ρωτησεις για να ξερεις)επισης μην ξεχασεις οτι δικαιουμαστε και καποιο συμπληρωματικο επιδομα μητροτητας απο οαεδ κανουμε εκει καποιο χαρτι που λεμε ποσα πηραμε απο εργοδοτη και ικα και μας δινουν κατι υπολοιπα.Επισης αν κανουμε καισαρικη περνουμε και εξτρα χρηματα(σε ιδιωτικο δεν γεννας?)και τελος αν ασφαλισεις το παιδι στο βιβλιαριο σου παιρνεις σ3 αυτα τα επιδοματα +10%

ο γιατρος δεν μου ειπε για προκληση ουτε ρωτησα για να μην ανχωθω,μου ειπε παμε φυσιολογικα και εκεινη τη στιγμη βλεπουμε τι κανουμε.Αλλα και εγω πιστευω οτι αν δεν σπασουν τα νερα,η αν δεν αρχισουν οι συσπασεις θα με βαλει μεσα και εμενα με προκληση,νομιζω λογικο ειναι

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
opote stefania mallon 8a me fane oi voltes me toso mazema xartiwn aman ayto to dhmosio pia Wink Wink

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πηνελοπη νομιζα οτι ρωταγες για το εξαμηνο.Σορρυ,σου εγραψα και για αυτο και το συμπληρωματικο

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="lamproula"]
penelope26 έγραψε:ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ "ΣΚΑΣΕΙ" ΜΥΤΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΣΣΑΡΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ "ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ" Η 6Η ΔΟΣΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΓΑΝ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ!!!
ΒΡΕ ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΤΟ ΣΗΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ? Η' ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ...ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ!!!
ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΒΛςΠΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ, ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?
[/qu


για τον οαεδ λογικα το δικαιουμαστε και μπορουμε να το παρουμε μολις ληξει η αδεια λοχειας δηλαδη 63 μερες μετα την πιθανη ημερομηνια τοκετου-οχι το ποτε γεννησαμε-αυτη την ημερομηνια που δηλωσαμε για το επιδομα κυοφοριας παμε οαεδ και κανουμε τα χαρτια μας(πηγαινε και πιο πριν να ρωτησεις για να ξερεις)επισης μην ξεχασεις οτι δικαιουμαστε και καποιο συμπληρωματικο επιδομα μητροτητας απο οαεδ κανουμε εκει καποιο χαρτι που λεμε ποσα πηραμε απο εργοδοτη και ικα και μας δινουν κατι υπολοιπα.Επισης αν κανουμε καισαρικη περνουμε και εξτρα χρηματα(σε ιδιωτικο δεν γεννας?)και τελος αν ασφαλισεις το παιδι στο βιβλιαριο σου παιρνεις σ3 αυτα τα επιδοματα +10%

ο γιατρος δεν μου ειπε για προκληση ουτε ρωτησα για να μην ανχωθω,μου ειπε παμε φυσιολογικα και εκεινη τη στιγμη βλεπουμε τι κανουμε.Αλλα και εγω πιστευω οτι αν δεν σπασουν τα νερα,η αν δεν αρχισουν οι συσπασεις θα με βαλει μεσα και εμενα με προκληση,νομιζω λογικο ειναι

nai to 10% isxyei gia ka8e paidi sto vivliario sou

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="penelope26"] to voh8hma phneloph to kopsane mono se aytes pou genane se dhmosio

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε βρε κοριτσια ευχομαι απο εβδομαδα να εχουμε ενα τελικο πλανο και να μας πανε ολα καλα Rolling Eyes

Λαμπρουλητα εσυ δεν εχεις συσπασεις?
στο no stress ?

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαθηκα λιγο...ναι για το συμπληρωματικο ρωταω... λογικα πρεπει να ειναι αυτο ε:
http://www.oaed.gr/Pages/SN_87.pg

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="mmairula"]
penelope26 έγραψε: to voh8hma phneloph to kopsane mono se aytes pou genane se dhmosio


το συμπληρωματικο μητροτητας του οαεδ δεν το εκοψαν,εκοψαν μονο το επιδομα τοκετου

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειχα στο nst μια μεγαλη συσπαση δεν σταματαγε με τιποτα,λες και εγινε εκεινη τι στιγμη επιτειδες,αλλα οκ,τωρα εχω αρκετα συχνα αλλα οχι τοσης διαρκειας.

Πηνελοπη ναι αυτο ειναι το συμπληρωματικο σωστα.Τωρα ποσα λεφτα θα εινα,τιποτα μπουρδες θα δωσουν

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τις τελευταιες μερες εχω παλι φαγουρα στο στηθος,μεγαλωνει παλι θα τρελαθω,σε λιγο θα γινω σαν αγελαδα,μου εκανε και ραγαδες

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηνελοπη μου στο νοσοκομειο πληρωσα 2500 και 3500 ζηταει μονο ο γιατρος που ειναι και οικογενειακος μας φιλος (να το τονισω)!!!

lamproula,penelope26 και tattooed_snowhite ειστε οι τελευταιες γκαστρουλες νομιζω ε?αντε με το καλο βρε κοριτσια και με εναν πονο!!!Ευχομαι να γεννησετε με εναν πονο και φυσιολογικα εαν γινεται γιατι ειναι μοναδικη εμπειρια,πιστεψτε με!!!!

aylin εσυ που γεννησες μικρο μωρακι σαν και εμενα ο γιατρος σου ειπε να το ξυονας το βραδυ για να το ταιζεις?γιατι εμεναμου ειπε να μην το ξυοναω και εχτες απο τις 11 το βραδυ που εφαγε το τελευταιο γευμα την ξυπνηαα εγω στις 6.30 γιατις τοσες ωρες νυστικη φοβηθηκα.Ολη μερα κοιμαται,τρωει γυρω στα 60 ml γαλα μενει λιγο ξυπνια και παλι υπνο.


Εχω γινει και εγω πολυ ευαισθητη κοριτσια,να τωρα που ειμαι μονη μου στο σπιτι στεναχωριεμαι και θελω παρεα,ακομα και τα πιο μικρα που φαινονται βουνο!!!Αχ ατιμες ορμονες τι μου κανετε!!!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariannemam έγραψε:Χιονατουλι μου την τριτη θα παμε παλι ντοκ να μας πει "τι μελει ΓΕΝΝΕΣΘΑΙ"!!! Smile
Λογικα το επόμενο Σάββατο θα πάω για ποτό με τον......γιο μου!!!! Wink Wink Wink

Μαριαννα αν πας εδω κοντα πες μου μπας και ερθω και εγω με τον δικο μου να γνωριστουν και τα παιδια μεταξυ τους,αλλα οχι ποτο τα μωρα μονο γαλα on the rocks

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maraki85 έγραψε:Πηνελοπη μου στο νοσοκομειο πληρωσα 2500 και 3500 ζηταει μονο ο γιατρος που ειναι και οικογενειακος μας φιλος (να το τονισω)!!!

lamproula,penelope26 και tattooed_snowhite ειστε οι τελευταιες γκαστρουλες νομιζω ε?αντε με το καλο βρε κοριτσια και με εναν πονο!!!Ευχομαι να γεννησετε με εναν πονο και φυσιολογικα εαν γινεται γιατι ειναι μοναδικη εμπειρια,πιστεψτε με!!!!

aylin εσυ που γεννησες μικρο μωρακι σαν και εμενα ο γιατρος σου ειπε να το ξυονας το βραδυ για να το ταιζεις?γιατι εμεναμου ειπε να μην το ξυοναω και εχτες απο τις 11 το βραδυ που εφαγε το τελευταιο γευμα την ξυπνηαα εγω στις 6.30 γιατις τοσες ωρες νυστικη φοβηθηκα.Ολη μερα κοιμαται,τρωει γυρω στα 60 ml γαλα μενει λιγο ξυπνια και παλι υπνο.


Εχω γινει και εγω πολυ ευαισθητη κοριτσια,να τωρα που ειμαι μονη μου στο σπιτι στεναχωριεμαι και θελω παρεα,ακομα και τα πιο μικρα που φαινονται βουνο!!!Αχ ατιμες ορμονες τι μου κανετε!!!


Μαρακι σε ευχαριστουμε,οταν θες παρεουλα εμεις ειμαστε εδω για κουβεντουλα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λαμπρουλα βαζεις καμια κρεμουλα η λαδακι?
θα χτυπησουμε κανενα γλυκακι σημερα? Laughing

Μαρακι χαρηκα τοσο πολυ που πηγαν ολα καλα! ευτηχως που μου ειπε τα νεα η Κατερινουλα γιατι σε ειχα πολυ στο μυαλο μου!

κοριτσια εγω χθες τρελλαθηκα στις συσπασεις ανα 10λεπτο για να δουμε που το παει?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις