Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
462 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 462 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maraki85 έγραψε:Πηνελοπη μου στο νοσοκομειο πληρωσα 2500 και 3500 ζηταει μονο ο γιατρος που ειναι και οικογενειακος μας φιλος (να το τονισω)!!!

lamproula,penelope26 και tattooed_snowhite ειστε οι τελευταιες γκαστρουλες νομιζω ε?αντε με το καλο βρε κοριτσια και με εναν πονο!!!Ευχομαι να γεννησετε με εναν πονο και φυσιολογικα εαν γινεται γιατι ειναι μοναδικη εμπειρια,πιστεψτε με!!!!

aylin εσυ που γεννησες μικρο μωρακι σαν και εμενα ο γιατρος σου ειπε να το ξυονας το βραδυ για να το ταιζεις?γιατι εμεναμου ειπε να μην το ξυοναω και εχτες απο τις 11 το βραδυ που εφαγε το τελευταιο γευμα την ξυπνηαα εγω στις 6.30 γιατις τοσες ωρες νυστικη φοβηθηκα.Ολη μερα κοιμαται,τρωει γυρω στα 60 ml γαλα μενει λιγο ξυπνια και παλι υπνο.


Εχω γινει και εγω πολυ ευαισθητη κοριτσια,να τωρα που ειμαι μονη μου στο σπιτι στεναχωριεμαι και θελω παρεα,ακομα και τα πιο μικρα που φαινονται βουνο!!!Αχ ατιμες ορμονες τι μου κανετε!!!


maraki polla o giatros mhpws katalave la8os??kala 8a kaneis na tou to peis. apo ormones ki edw xalia kanei...ola mou ftaine Embarassed

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:Λαμπρουλα βαζεις καμια κρεμουλα η λαδακι?
θα χτυπησουμε κανενα γλυκακι σημερα? Laughing

Μαρακι χαρηκα τοσο πολυ που πηγαν ολα καλα! ευτηχως που μου ειπε τα νεα η Κατερινουλα γιατι σε ειχα πολυ στο μυαλο μου!

κοριτσια εγω χθες τρελλαθηκα στις συσπασεις ανα 10λεπτο για να δουμε που το παει?


οχι στην κοιλια βαζω,το παιχνιδι με το στηθος το εχασα απο νωρις δεν το προλαβα και εκανε ραγαδες.

καλες ειναι οιπροπαρασκευαστηκες συσπασεις λεει ο γιατρος μου γιατι δειχνουν οτι ολα πανε σωστα.Και εγω εχω συσπασεις απο 35 εβδομαδα και δεν πειρα youtopar και κοιτα εφτασα στο τελος σχεδον.Μην τρελενεσαι οτι ειναι να γινει θα γινει

γλυκο εφαγα σοκοφρετα maxi το μεσημερι και το ναρκωτικο μου κοκα κολα.Τωρα μολις εβαλα φουρνο ψωμακι που εφτιαξα και θα το φαω ζεστο για βραδυ με λαδοριγανη και ντοματουλα.Κατσε να σκουπισω τα σαλια που μου τρεχουν

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εσεις που γεννησατε κρατησατε τιποτα απο ομφαλιο λωρο η' απο βλαστοκυτταρα?

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lamproula έγραψε:κοριτσια εσεις που γεννησατε κρατησατε τιποτα απο ομφαλιο λωρο η' απο βλαστοκυτταρα?

εμείς δωρίσαμε βλαστοκύτταρα για δημόσια φύλαξη. από ομφάλιο δεν κρατήσαμε γιατί ήταν +850 ευρώ

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elpisrex έγραψε:
lamproula έγραψε:κοριτσια εσεις που γεννησατε κρατησατε τιποτα απο ομφαλιο λωρο η' απο βλαστοκυτταρα?

εμείς δωρίσαμε βλαστοκύτταρα για δημόσια φύλαξη. από ομφάλιο δεν κρατήσαμε γιατί ήταν +850 ευρώ

oyte egw krathsa vlastokytara nomizw pws kai ayta ta xrewnoun oi trapezes vlastokutarwn mono dhmosias fula3hs krathse to nosokomeio me th sygkata8esh mas kai tou giatrou

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μεις δημοσια κρατησαμε γιατι περα απο τα λεφτα ειμαι της γνωμης αν το παιδακι μου ειναι υγιες(που το ευχομαι για ολα τα παιδακια)γιατι να μη σωσει ενα αλλο.και αν ολοι διναμε στη δημοσια δε θα βγαινανε στην τηλεοραση ψαχνωντας δοτες.
αλλα αυτη ειναι καθαρα δικη μου γνωμη.δεν το διαπραγματευτηκα και δεν το συζητησα καν με το γυναικολογο μου

http://stefxon@gmail.com

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ!!ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΜΠΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ!
ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ;;;
ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΙ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ!
ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ.

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="afroditi1006"]ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..
ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΑ..
ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ..
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ..Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΛΑΣΜΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΑΡΓΗΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΑΛΑ..ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟ..Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟΤΟΜΑ,Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΝ ΡΩΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΜΙΑΣ ΜΑΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΛΛΑΤΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ..ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΜΑΓΙΑ ΜΠΥΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑ ΤΡΙΩΡΟ ΑΝΤΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΕΙ..ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ(ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ)ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΧΡΗΣΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ...ΠΑΝΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ..

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ...ΑΑΑΧΧΧ ΑΥΤΕΣ Η ΜΑΙΕΣ(ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΕΕΕ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ)...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΙΧΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ????ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΙΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΤΡΕΦΕΤΕ ΜΕ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ...
ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΗ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤ'ΑΛΛΟ.... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 417472

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες!!!!
Που βρισκεστε?
Εγω περνω το πρωινο μου,το μωρο κοιμαται και σε λιγο θα παω να το ταισω.Σημερα ξυπνησε στις 2 και στις 6,μια χαρα το κοριτσακι μου,προς το παρον ειναι πολυ ησυχο μονο μαμ-κακα-και νανι!!!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και απο εμενα που ειναι ολα τα κοριτσοπουλα σημερα?Ωραια μερα και η σημερινη!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααα πωπω νεκρα χαθηκαμε ολες γαμωτο ...
Λαμπρουλητα μου περνεις πρωινο? πως εισαι σημερα?

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πολύ καλημέρα σας αγαπες μου!!Η μέρα σήμερα δεν θυμιζει σε τίποτα Δεκεμβριο...και η διάθεση είναι στα υψη (χωρίς συγκεκριμένο λόγο έτσι γιατί την είδα κάπως!!!)
Γειτόνισσα μου εννοείται γαλατάκι on the rocks στα αγόρια μας!!!
Ο μικρος βλέπω να γεννιεται στην γιορτη του ετσι που το παει....(12/12 Αγ.Σπυριδωνα)...
Που 'σαι ωρη Χιονάτη μου?Τι γλυκό θα μας φτιάξεις σήμερα??

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανακι καλημερα! και εδω τα ιδια πολυ ωραιος καιρος! χαιρομαι για την διαθεση σου απο δω και μπρος παντα στα υψη να ειναι.. για ολες μας! Very Happy

12 Δεκεμβρη Σπυρος???? γιορταζει ολη η Κερκυρα! να ερθεις να γεννησεις εδω σε παρακαλω εππιβαλεται!
ειναι η μερα των λουκουμαδων κιολλας! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 215994

σημερα δεν θα κανω γλυκο -ετσι πιστευω για την ωρα-
μου ειπε ο γιατρος και η μαια μεχρι την Παρασκευη να κατσω φρονιμα γιατι μπορει να σκασει μυτη η μικρη Shocked

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν σου κρύβω οτί με το καλό τα βαπτίσια ονειρεύομαι να τα έκανα στο πανέμορφο νησί σας μιας και είναι και πολιούχος ..
(κι έχουμε και σόι εκεί..)
Λουκουμάδες εε?Ε νά 'ρθω να γεννήσω να μου φέρεις στο νοσοκομείο!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 40746 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 40746 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 40746

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοπελιες πρωι πρωι λουκουμαδες μελετατε και ανοιγει η ορεξη απο νωρις!Χιονατουλι οσο κοντευουν οι μερες αρχιζω και τα κανω πανω μου αλλα προσπαθω να μενω ψυχραιμη για το αποτελεσμα και μονο.Τη Μαριαννα την βλεπω πολυ cool τι σκεφτεσε ρε συ γειτονισσα και εισαι ετσι πες και σε μενα.Εγω απο τις 4 το βραδυ γυρναω σαν σουβλακι μεχρι το πρωι.Κ αι εμενα 12/12 ειναι τελευταια ημερομηνια.Το καλοκαιρι μας ειχαν καλεσει σε ενα γαμο κερκυρα αλλα λογω εγκυμοσυνης δεν πηγαμε.Νομιζω η περιοχη ηταν καναταδικα?καλα θυμαμαι και η κοπελια λεγοταν πανδη στο επιθετο,την ξερεις ωρη χιονατη?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εεεεε τοτε εππιβαλεται μη σου πω ! Laughing
εχει και ενα τρομερο εκκλησακι στο Κομμενο αμα ξερεις παραθαλασιο

ναι του Αγιου κανουμε ολη μερα λουκουμαδες , σε καθε σπιτι σε καθε καντουνι εξω απ τις εκκλησιες παντου!


ειναι πολυ ομορφα αντε μαζευτητε ολες και ελατε να με ξεγγενησετε κιολλας Laughing


Λαμπρουλα εχεις αγωνια η φοβασαι? βγαλτα ολα απο μεσα σου να τα συζητησουμε!
εμενα με ψιλοεπιασε ενα μικρο-σοκ οταν μου ειπε οτι μπορει μεχρι την Παρασκευη να μου την ''κανει΄΄ η μικρη αλλα το ξεπερασα σε κανα μισαωρο
δεν την ξερω την κοπελα που λες -νομιζω δηλαδη- Razz

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ολα τα εχω αγωνια -φοβο αλλα προσπαθω να μην τα σκεφτομαι τωρα και αγριευομαι.Το μπεμπιδιο απο εχθες κουνιεται,κουνιεται,κουνιεται αφου βαζω το χερι μου πανω στην κοιλια και μου το σηκωνει σουζα.Εχει αρχισει και αυτο να μην βολευεται αλλο γουσταρει να κανει εξοδο.Ασε χθες πιεσα λιγο το στηθος και εβγαλε κατι υγρο μαλλον ερχεται η ωρα!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmera koritsia...loukoumadesmmm kalh idea!Anoi3iatikos kairos shmera gia voltes Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λαμπρούλα μου συμφιλιώθηκα με την ιδέα πλέον οτί θα έχω κι εγώ το "αυτοκολλητάκι" μου που θα περιμενει τα παντα απο μενα και νιωθω πολυ ευγνωμων γι'αυτό τελικά!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 990599
Μπορεί να αλλάζει το πρόγραμμα μας και τα "οτι μας έρθει κάνουμε" να το ξεχάσουμε...αλλά και μόνο που βλέπω εδώ μέσα όλες τις μανούλες με τα μωράκια τους με πιάνει μια άπλετη ευτυχία και ανυπομονεσία!!
Μια βδομαδούλα έμεινε και η πιο σημαντική επίσκεψη της ζωής μας θα μας κάνει καλύτερους ανθρώπους.
Ελπίζω να βοήθησα λίγο αγάπη μου..

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω πολυ Μαριαννα!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Μαιρουλα~! τι κανει η μικρουλα? θα πατε καμια μικρη βολτιτσα?

Λαμπρουλα ακου ειναι φυσιολογικο να τα νιωθουμε ολα αυτα ειδικα εμεις οι πρωτοτοκες, πιστευω ομως οτι εκεινη τη στιγμη θα εξαφανιστουν ολα! πιστευω πως θα δρασουμε ενστικτωδως και θα εχουμε πολυ δυναμη
μπορει τωρα να κανουμε ''κοτ κοτ κοτ κοτ''
αλλα πιστευω δεν θα μασησουμε, ειμαστε θηλαστικα ειναι στη φυση μας και απο παντα ετσι γινοταν!
θα βγουν στην επιφανεια αλλα ενστικτα!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω ετσι πιστευω,οταν εχουμε αγωνια και φοβο για κατι,οταν ερθει εκεινη η ωρα παιρνουμε μια απιστευτη δυναμη και τα καταφερνουμε ολα! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 654316 cheers sunny

παω λιγο να δωσω στον αντρα μου φαι στη δουλεια που ειναι(σουτζουκακια με ρυζι pig pig pig )και ερχομαι κοκονελα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι κοκονα χαμογελα!

πωπω στην πουδρα τον εχεις στην πουδρα! Laughing

σε περιμενουμε! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 417472

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πέρνα και από Ραφήνα για μια μερίδα και κερνάω και καφέ με κέικ.... Wink Wink Wink Wink

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου!

χιονατουλα,λαμπρουλιτα και μαριαννακι,νιωθω οτι πλησιαζει η ωρα σας!πολυ λιγο ακομα εμεινε και σε λιγο θα εχετε τα μωρακια σας!και τοτε αρχιζει το πανηγυρι,πιστεψτε με! Very Happy Very Happy Very Happy χιονατουλα,προσεξε μονο λιγακι,κοριτσακι μου,ξεκουρασου,να μην σου κανει εκπληξη η μπουμπου σου αποτομα!να ερθουν τα πραγματα στην ωρα τους.

εμεις χτες ειχαμε νταβαντουρια μεσα στη νυχτα γιατι μας πεσανε 2 ταισματα,ενα στις 2 και ενα στις 5.Η παιδιατρος μου εχει πει να την ταιζω καθε 3-3.30 ωρες και το βραδυ καθε 4 αν δεν ξυπνησει στις 3-3.30 και αν δεν εχει ξυπνησεις στις 4 να την ξυπναω με το ζορι.Συνηθως ομως ξυπναει μονη της και μαλιστα μερικες φορες και λιγο νωριτερα.Το μονο κακο ειναι οτι αργει να φαει και αν την πιασει η λαιμαργια της,παθαινει τρελο λοξυγκα και δεν ξερω πως να την ηρεμησω. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad κατα τ'αλλα ειναι ησυχο και δεν πολυ-γκρινιαζει παρα μονο οταν θελει χερακια και αγκαλιτσες αλλα ευτυχως μονο κατα τη διαρκεια της μερας. Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 26 536304

εχει πολυ ωραιο καιρο σημερα,και η μαμα μου ειπε να την κρατησει να παμε καμια βολτιτσα με τον αντρουλη...ελπιζω να μας αφησει η μπεμπουλινα!

οσον αφορα το επιδομα,εγω θα παρω 800 ευρω μονο μαλλον απο το ΤΕΒΕ και στο νοσοκομειο εχουμε ηδη πληρωσει 1541 (και αλλα τοσα εχει παρει ο ντοκτορ)...δεν ξερω μηπως τελικα μου τα δωσουν ολα.Το καλο ειναι οτι θα παρει ο αντρας μου απο τη δουλεια καποια λεφτα που δινει η εταιρεια του σε καθε εργαζομενο που κανει μωρο,οποτε τουλαχιστον να εξοφληθει ολο το ποσο του νοσοκομειου.Βλεποντας και κανοντας...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις