Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ 16 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΑΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ...
ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΝΗΣΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ... ΑΧΧΧΧ ΠΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΩΩΩ ΠΑΛΙ

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marthafy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ 16 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΑΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ...
ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΝΗΣΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ... ΑΧΧΧΧ ΠΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΩΩΩ ΠΑΛΙ
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ???? ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ??

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχεις 50% πιθανότητες για αγοράκι, χιχι!
Πάντως με σιγουριά στον β'επιπέδου σου λένε το φύλο.
Καλό υπέρηχο και καλή εγκυμοσύνη.

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Rinoula έγραψε:Έχεις 50% πιθανότητες για αγοράκι, χιχι!
Πάντως με σιγουριά στον β'επιπέδου σου λένε το φύλο.
Καλό υπέρηχο και καλή εγκυμοσύνη.
ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ 50%. cyclops ΑΧΧ ΒΡΕ ΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ tongue

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marthafy έγραψε:
Rinoula έγραψε:Έχεις 50% πιθανότητες για αγοράκι, χιχι!
Πάντως με σιγουριά στον β'επιπέδου σου λένε το φύλο.
Καλό υπέρηχο και καλή εγκυμοσύνη.
ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ 50%. cyclops ΑΧΧ ΒΡΕ ΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ tongue

Καθόλου! Very Happy Με το καλό με ένα υγιέστατο μωράκι!

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!


Καθόλου! Very Happy Με το καλό με ένα υγιέστατο μωράκι![/quote]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συνηθως τα αγορακια φενονται αμεσως.συνηθως λεω μην το δεσεις κομπο.οσες γνωστες μου ειχαν αγορι το εμαθαν στην αυχενικη.αυτο που θα πρεπει να σε νοιαζει να ειναι γερο το μωρακι σου και το φυλο ερχεται δευτερο.
αν μαθεις σημερα φυλο μπες το βραδυ να μας πεις.εγω παντως και τις 2 εμαθα στην β επιπεδου.

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τον γιο μου τον ειδαν στην Βεπιπεδου
τις διδυμες απο την αυχενικη διαφανεια τις βρηκε και τις δυο ο γιατρος
Καλη επιτυχια

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!! ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 215994

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
theleis agoraki e?exeis pithanotites giati eine agoroxronia alla na ksereis oti k koritsaki na eine tha to latrepseis,tha eine to moraki sou.ksero polles pou thelane san treles agoraki k tous irthe koritsaki k alles toses pou thelane koritsaki k tous irthe agoraki omos tora den ta allazoun me tipota.
ego ematha to filo stin b epipedou k eine agoraki,stin 21h evdomada diladi.

steile mas ta nea sou,tha perimenoume Razz Razz Razz

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω σιγουρευτηκα οτι εχω γιο στην β' επιπεδου..Αλλα καααατι ειδαμε και στον απλο υπερηχο πριν την επιπεδου...Φαινονται τα τσουτσουνακια....Χαχαχ..Γερο να ειναι κοπελα μου...Και ναι αμα θες στο λεει εσενα και δε το μαθαινουν οι υπολοιποι...Δικαιωμα σας ειναι...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα μου είχαν πει ότι είναι αγόρι, φαινόταν σαν τσουτσούνι λίγο πριν τη β'επιπέδου, αλλά προφανώς ήταν ο ομφάλιος λώρος.
Μου αρέσει η αγοροχρονιά! Χεχε! Ενώ πέρσι μας είπαν στο μαιευτήριο ότι ήταν πιο πολλά τα κορίτσια.

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγοροχρονιά είναι;;;;
πλάκα μας κάνετε και φοβόμαστε ότι δεν θα βρούμε άντρα... Όταν πάντως γέννησα εγώ ( 24/8 ) στο μαιευτήριο τους είχαν τελειώσει τα ροζ κουβερτάκια!!! Καμιά εικοσαριά κοριτσάκια και 2 αγόρια!!!!!
Πάντως λένε ότι τα αγόρια φαίνονται νωρίς. Εμείς και στην Β επιπέδου δεν καταφέραμε να την δούμε και ο γιατρός μας είπε ότι οι πιθανότητες να είναι κορίτσι είναι μεγαλύτερες μόνο και μόνο επειδή δεν είχαμε δει τίποτα μέχρι τότε... και μάλιστα ο άντρας μου τότε έκανε το θεϊκό σχόλιο: Ήθελα αγόρι αλλά έτσι πως μας το θέτεις γιατρέ παρακαλάω για κορίτσι... μεγάλη ντροπή να βγάλω τόσο μικροτσούτσουνο γιο!!!! Razz Razz Razz

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astero2000 έγραψε:αγοροχρονιά είναι;;;;
πλάκα μας κάνετε και φοβόμαστε ότι δεν θα βρούμε άντρα... Όταν πάντως γέννησα εγώ ( 24/8 ) στο μαιευτήριο τους είχαν τελειώσει τα ροζ κουβερτάκια!!! Καμιά εικοσαριά κοριτσάκια και 2 αγόρια!!!!!
Πάντως λένε ότι τα αγόρια φαίνονται νωρίς. Εμείς και στην Β επιπέδου δεν καταφέραμε να την δούμε και ο γιατρός μας είπε ότι οι πιθανότητες να είναι κορίτσι είναι μεγαλύτερες μόνο και μόνο επειδή δεν είχαμε δει τίποτα μέχρι τότε... και μάλιστα ο άντρας μου τότε έκανε το θεϊκό σχόλιο: Ήθελα αγόρι αλλά έτσι πως μας το θέτεις γιατρέ παρακαλάω για κορίτσι... μεγάλη ντροπή να βγάλω τόσο μικροτσούτσουνο γιο!!!! Razz Razz Razz
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ. ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 100%....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. Ε ΑΝ ΚΑΤΟΥΡΑΝΕ ΚΑΙ ΟΡΘΙΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ Ε
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.....
ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ....

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια ειμαι χαλια το μωρο μου μου γυρισε την πλατη και τον κωλο του. τιποτα!!! ουτε τωρα το ειδα. εχω σκασει ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259
η μαμα μου να εχει λιθει στα γελια μονο που δεν τον εδειρα τον γιατρο που δεν μπορουσε να δει. ηταν μπρουμητα το μωρο μου με μαζεμενα τα ποδαρακια του.ο γιατρος να λεει παντως ολα πανε μια χαρα φαινεται υγιεστατο και εγω να του λεω το πουλι του φαινεται????τιποτα απο χτες δεν μιλιεμαι.του ειπα μετα που μειναμε μονοι:ενταξει γιατρε τωρα δεν μας ακουνε για πες τι ειναι????και να εχει σκασει στα γελια βρε δεν ειδα να λεει τιποτα εγω τα ιδια...απο τους χτυπους του λεω???δεν γινεται εσυ ξερεις!!!
κοιτα να δεις μου λεει απο τους χτυπους φαινεται για αγορι αλλα αφου δεν ειδα κοριτσι μαλλον.
μας διαφωτισες του λεω...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά, μη στεναχωριέσαι, θα μάθεις την επόμενη φορά. Εδώ παλιά δεν ξέρανε μέχρι να γεννήσουνε!

Σημασία έχει να είναι καλά το μωράκι σου και γερό. Κι αν είναι κορίτσι, τι σημασία έχει? Εσυ το ίδιο θα το αγαπάς!

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
θα σκασω μεχρι τον ιανουαριο που ειναι η β επιπεδου...παντως αφου ειναι καλα το μωρακι μου αυτο με ηρεμει

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Rinoula έγραψε:Καλά, μη στεναχωριέσαι, θα μάθεις την επόμενη φορά. Εδώ παλιά δεν ξέρανε μέχρι να γεννήσουνε!

Σημασία έχει να είναι καλά το μωράκι σου και γερό. Κι αν είναι κορίτσι, τι σημασία έχει? Εσυ το ίδιο θα το αγαπάς!
παντως μου ειπε το ιδιο με σενα...
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 50 -50...
εβαλα τα γελια θυμηθηκα εσενα εκεινη την ωρα

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koρίτσι μου να ευχεσαι να γεννήσεις ένα γερό μωρό!!!!!Αυτό με την προτίμηση με τρελαίνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259

Συγνώμη,αλλά λίγη προσοχή με τέτοια θέματα,σεβασμος σε κοπέλες που τα διαβάζουν ενώ ετοιμάζονται για 3,4,5η εξωσωματική!!!!!!!!!!!

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kira έγραψε:Koρίτσι μου να ευχεσαι να γεννήσεις ένα γερό μωρό!!!!!Αυτό με την προτίμηση με τρελαίνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 679259

Συγνώμη,αλλά λίγη προσοχή με τέτοια θέματα,σεβασμος σε κοπέλες που τα διαβάζουν ενώ ετοιμάζονται για 3,4,5η εξωσωματική!!!!!!!!!!!
ναι KIRA ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ξέρω κορίτσι μου και σε καταλαβαίνω!!Απλά η φράση σου ΄΄είμαι χάλια,μου είπε ο γιατρός ότι είναι γερό κι εγώ ρώταγα αν βλέπει πουλι" ένιωσα ότι ξεφεύγει από την απλή αγωνία που όλες είχαμε!!!!!

Και πάλι συγνώμη,δεν ήθελα να σε προσβάλλω ούτε να σε στεναχωρήσω,απλά όταν το διάβασα ήρθα στη θέση κάποιων γυναικών που ίσως διαβάζουν και είναι σε δύσκολες καταστάσεις!!

Σου εύχομαι με το καλό και μενα υγιέστατο παιδάκι!!!

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kira έγραψε:Το ξέρω κορίτσι μου και σε καταλαβαίνω!!Απλά η φράση σου ΄΄είμαι χάλια,μου είπε ο γιατρός ότι είναι γερό κι εγώ ρώταγα αν βλέπει πουλι" ένιωσα ότι ξεφεύγει από την απλή αγωνία που όλες είχαμε!!!!!

Και πάλι συγνώμη,δεν ήθελα να σε προσβάλλω ούτε να σε στεναχωρήσω,απλά όταν το διάβασα ήρθα στη θέση κάποιων γυναικών που ίσως διαβάζουν και είναι σε δύσκολες καταστάσεις!!

Σου εύχομαι με το καλό και μενα υγιέστατο παιδάκι!!!

ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΘΕΛΕΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΑ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!Δεν ήξερα ότι υπήρχε τέτοιο θέμα με τον αδερφό του άντρα σου Sad
Και έχω πει στον εαυτό μου να μη βιάζομαι να κρίνω,αν δεν γνωρίζω,αλλά μυαλό δεν βάζω! Embarassed

Σου εύχομαι λοιπον μένα γερό αγοράκι,αν θέλει ο Θεός!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
axxx κιρα μου.......πόσο δίκιο έχεις Crying or Very sad Crying or Very sad

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ....

Στο πρώτο μου παιδάκι...που προσπαθούσαμε 1 χρόνο και...και με θεραπείες κλπ κλπ.....ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΟΥΤΕ ΤΠΤ.....

Στο δεύτερο...που ήρθε ΜΠΑΜ κι έξω....πάλι δεν με νοιαζε...αν ήταν αγόρι ελεγα θα είχε παρέα ο γιος μου ...αν ήταν κορίτσι...ο.κ 1+1....έχω και μια αδυναμία στα ΑΓΟΡΑΚΙΑ... Wink

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ??????????????

Περιμενω το 3ο....ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ να πανε ολα καλα και γερό να είναι...αλλάαααααα ΠΕΙΡΑΖΕΙΙΙΙ ποΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ???? Crying or Very sad Crying or Very sad

Ντρέπομαι που το λέω....αλλάαα ΑΝΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙΣ ΜΕ 3 τσουτσουνιδες ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 215994 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? 215994

ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ....αλλάααα ΑΝΑΠΟΦΕΚΤΑ...μας πιάνει η απορία-αγωνία Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις