Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
joannakuba έγραψε:axxx κιρα μου.......πόσο δίκιο έχεις Crying or Very sad Crying or Very sad

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ....

Στο πρώτο μου παιδάκι...που προσπαθούσαμε 1 χρόνο και...και με θεραπείες κλπ κλπ.....ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΟΥΤΕ ΤΠΤ.....

Στο δεύτερο...που ήρθε ΜΠΑΜ κι έξω....πάλι δεν με νοιαζε...αν ήταν αγόρι ελεγα θα είχε παρέα ο γιος μου ...αν ήταν κορίτσι...ο.κ 1+1....έχω και μια αδυναμία στα ΑΓΟΡΑΚΙΑ... Wink

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ??????????????

Περιμενω το 3ο....ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ να πανε ολα καλα και γερό να είναι...αλλάαααααα ΠΕΙΡΑΖΕΙΙΙΙ ποΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ???? Crying or Very sad Crying or Very sad

Ντρέπομαι που το λέω....αλλάαα ΑΝΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙΣ ΜΕ 3 τσουτσουνιδες ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 215994 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 215994

ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ....αλλάααα ΑΝΑΠΟΦΕΚΤΑ...μας πιάνει η απορία-αγωνία Wink
ΑΧΟΥ ΤΡΕΙΣ ΚΟΡΕΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 328109 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 328109 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 328109
ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΧΙΙΙΙΙ.........Ε Γ Ω θα τρελαθώ αν και το 3ο ειναι ΓΙΟΣ...........ΧΑΧΑΧΑΧΑ

για την ΜΙΑ & ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΟΡΗ ΠΑΜΕ...τους 2 γιους τους έχουμε Wink Wink

χχαχααα.....

να μας ανεβάσεις να δούμε...εγώ αύριο θα πάω για υπέρηχο....για να ακούσουμε ΚΑΡΔΟΥΛΑ...ειμαστε μικρούλικα ακόμη...

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
joannakuba έγραψε:ΟΧΙΙΙΙΙ.........Ε Γ Ω θα τρελαθώ αν και το 3ο ειναι ΓΙΟΣ...........ΧΑΧΑΧΑΧΑ

για την ΜΙΑ & ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΟΡΗ ΠΑΜΕ...τους 2 γιους τους έχουμε Wink Wink

χχαχααα.....

να μας ανεβάσεις να δούμε...εγώ αύριο θα πάω για υπέρηχο....για να ακούσουμε ΚΑΡΔΟΥΛΑ...ειμαστε μικρούλικα ακόμη...
AAAAXXX ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΩΣΤΑ 2 ΓΙΟΥΣ cyclops cyclops ???ΕΕ ΕΣΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΧΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 654316

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πάντως αν και ήθελα να είναι κορίτσι, ήμουν 100% σίγουρη ότι θα είναι αγόρι. Ο άντρας μου και ήθελε και πίστευε ότι είναι αγόρι. Όταν πια στον 7ο επιβεβαιώθηκε ότι ήταν κορίτσι... λέγαμε δεν μπορεί κάποιο λάθος κάνουν!!! Μέχρι την στιγμή που γέννησα δεν μπορούσα να το πιστέψω... όταν ειδικά γεννήθηκε και αντί για ροζ μου την φέραν ντυμένη στα θαλασσιά (επειδή τους είχαν τελειώσει τα ροζ όπως είπα και σε προηγούμενο post)τρελάθηκα!!! Έλεγα στον γιατρό, για πλάκα φυσικά, στα έλεγα εγώ αγόρι είναι, δεν θα πάρεις μία!!! Τα λεφτά που θα σε πλήρωνα θα πάνε για το αγορίστικο δωμάτιο που θα χρειαστώ να φτιάξω... στα ροζ θα τον βάλω τον παίδαρο;;; Ο γιατρός εντομεταξύ με έραβε και δεν είχε δει την γαλάζια μπέμπα!!! Και λέει στον αναισθησιολόγο... καλέ τι της δώσατε και παραληρεί!!!! Άλλο να το περιγράφω και άλλο να το ζεις, κωμωδία κανονική! Δεν ξέρω αν έφταιγαν τα φάρμακα και το οξυγόνο που μου βάλανε αλλά τόσο γέλιο και ευτυχία δεν έχω ξανανιώσει!!!
Το αποτέλεσμα;;; Όταν ρώτησα τον άντρα μου πριν λίγες μέρες αν θα άλλαζε την κόρη... μου απάντησε με τίποτα (του έχει τρελή αδυναμία εντομεταξύ το σκατό) όταν συνέχισα ρωτώντας τον αν ποτέ έρθει ένα δεύτερο μωρό τι θέλει να είναι μου απάντησε... ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου.......ΓΕΡΑ...ΜΟΝΟ ΓΕΡΑ να είναι....

Εγώ έχω κι άλλους λόγους ΠΟΥ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ....

Οι γιοί μου είναι απο τον πρώτο μου γάμο....είναι 7 & 3 χρονών αντίστοιχα...με τον τωρινό μου σύζυγο....εχουν ΥΠΕΡΟΧΗ σχεση και οι δύο....

ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ αν έρθει και ο 3ος γιος...που θα έχει και το επίθετο του???? ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ειμαι σίγουρη οτι ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...για τον ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ανησυχώ....ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΟΟ ΘΕΜΑ τούτο με το επίθετο Crying or Very sad Crying or Very sad

Διότι τα αγόρια...ακόμη και στο πάρκο που παίζουν πολλές φορές με το επίθετο φωνάζουν ο ενάς τον αλλον..και λέει ο γίος μου"αν είναι αγόρι, ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι είμαστε αδέλφια ρε μαμάκα¨" Crying or Very sad Crying or Very sad


ΕΤΣΙ.....κι οχί για το ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ Ε Γ Ω 3 τσουτσουνούληδες....

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο Λ Ο Ψ Υ Χ Α....να είναι κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
joannakuba έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου.......ΓΕΡΑ...ΜΟΝΟ ΓΕΡΑ να είναι....

Εγώ έχω κι άλλους λόγους ΠΟΥ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ....

Οι γιοί μου είναι απο τον πρώτο μου γάμο....είναι 7 & 3 χρονών αντίστοιχα...με τον τωρινό μου σύζυγο....εχουν ΥΠΕΡΟΧΗ σχεση και οι δύο....

ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ αν έρθει και ο 3ος γιος...που θα έχει και το επίθετο του???? ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ειμαι σίγουρη οτι ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...για τον ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ανησυχώ....ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΟΟ ΘΕΜΑ τούτο με το επίθετο Crying or Very sad Crying or Very sad

Διότι τα αγόρια...ακόμη και στο πάρκο που παίζουν πολλές φορές με το επίθετο φωνάζουν ο ενάς τον αλλον..και λέει ο γίος μου"αν είναι αγόρι, ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι είμαστε αδέλφια ρε μαμάκα¨" Crying or Very sad Crying or Very sad


ΕΤΣΙ.....κι οχί για το ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ Ε Γ Ω 3 τσουτσουνούληδες....

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο Λ Ο Ψ Υ Χ Α....να είναι κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!
ΑΧΟΥ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ...ΑΚΟΥ ΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ Crying or Very sad Crying or Very sad

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
astero2000 έγραψε:Εγώ πάντως αν και ήθελα να είναι κορίτσι, ήμουν 100% σίγουρη ότι θα είναι αγόρι. Ο άντρας μου και ήθελε και πίστευε ότι είναι αγόρι. Όταν πια στον 7ο επιβεβαιώθηκε ότι ήταν κορίτσι... λέγαμε δεν μπορεί κάποιο λάθος κάνουν!!! Μέχρι την στιγμή που γέννησα δεν μπορούσα να το πιστέψω... όταν ειδικά γεννήθηκε και αντί για ροζ μου την φέραν ντυμένη στα θαλασσιά (επειδή τους είχαν τελειώσει τα ροζ όπως είπα και σε προηγούμενο post)τρελάθηκα!!! Έλεγα στον γιατρό, για πλάκα φυσικά, στα έλεγα εγώ αγόρι είναι, δεν θα πάρεις μία!!! Τα λεφτά που θα σε πλήρωνα θα πάνε για το αγορίστικο δωμάτιο που θα χρειαστώ να φτιάξω... στα ροζ θα τον βάλω τον παίδαρο;;; Ο γιατρός εντομεταξύ με έραβε και δεν είχε δει την γαλάζια μπέμπα!!! Και λέει στον αναισθησιολόγο... καλέ τι της δώσατε και παραληρεί!!!! Άλλο να το περιγράφω και άλλο να το ζεις, κωμωδία κανονική! Δεν ξέρω αν έφταιγαν τα φάρμακα και το οξυγόνο που μου βάλανε αλλά τόσο γέλιο και ευτυχία δεν έχω ξανανιώσει!!!
Το αποτέλεσμα;;; Όταν ρώτησα τον άντρα μου πριν λίγες μέρες αν θα άλλαζε την κόρη... μου απάντησε με τίποτα (του έχει τρελή αδυναμία εντομεταξύ το σκατό) όταν συνέχισα ρωτώντας τον αν ποτέ έρθει ένα δεύτερο μωρό τι θέλει να είναι μου απάντησε... ΚΟΡΙΤΣΙ!!!
ΚΑΛΑ ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΕΝΤΥΣΑΝ ΣΤΑ ΜΠΛΕ... Razz Razz
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΓΟΡΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ Κ ΛΕΕΙ ΑΓΟΡΙ...

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ πάντως κορίτσια ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ.....επειδή το προσπαθούσαμε για μωράκι 2-3 μήνες πρίν έρθει.......ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΤΡΙΒΗ για αυτο με την ΕΠΙΛΟΓΗ ΦΥΛΛΟΥ...χαχαχα

Εχω διαβάσει σελίδες και σελίδες στο ιντερνετ....και εκανα τα περισσότερα ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΛΕΓΑΝ κατα γράμμααααααα!!!!

ΈΤΣΙ....σε λίγο καιρό θα σας πώ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ...ή εχουν βάση Wink χεχε χε

κι άντε να τα κανεις ΚΙ ΟΣΑ ΠΡΟΤΥΝΟΥΝ....χωρίς να πάρει χαμπάρι ο αντρας σου...χαχχα....να μετράς δλδ τις μέρες....το μέρα παρα μέρα...και πολλά άλλα.....


ΕΚΑΝΑ Η ΕΡΜΗ ΜΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ μου για να κανω το χατιρι του γιού μου....τώρα...

Ο ΘΕΟΣ.......ΒΟΗΘΩΣ!!!!!!!!!

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΗΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΙ.ΜΑΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΦΕΝΟΝΤΕ ΠΙΟ ΓΡΥΓΟΡΑ .ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΗ .ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΣΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΠΩΣ ΕΣΥ.ΕΓΙΝΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΥΓΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ (ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ)ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ Sad ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΗ ΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΗ. ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 215994 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 215994 ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑΝΕ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 654316

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ήθελα να είναι αγοράκι αλλά όταν μου είπαν ότι είναι κοριτσάκι στον υπέρηχο έβαλα τα κλάματα από την ευτυχία μου!!!

Σημασία έχει να είναι υγιή όπως είπαν και όλοι οι προλαλήσαντες!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
OPVS IPA ITHELA KORITSI ALA TORA META APO 26 MINES AN ME ROTISIS DEN TON ALAZO TON ZOUZOUNI MOU ME TIPOTA.NOMIZO OTI EINAI TO PIO OMORFO AGORAKI (ANTIKIMENIKA E Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy )KAI KAMARONO SAN PAGONI Very Happy OPOS OLES OI MANOULES ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 654316

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
miki2009 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΗΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΙ.ΜΑΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΦΕΝΟΝΤΕ ΠΙΟ ΓΡΥΓΟΡΑ .ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΗ .ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΣΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΠΩΣ ΕΣΥ.ΕΓΙΝΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΥΓΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ (ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ)ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ Sad ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΗ ΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΗ. ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 215994 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 215994 ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑΝΕ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 654316
μην μου λες τετοια miki. αφου ο γιατρος το ειπε ξεκαθαρα δεν μπορω να δω αναμεσα στα ποδια δεν εχει καλη θεση. αφου το κουτσουνακι μου ολο μπρουμιτα ειναι 2 φορες που εχω παει να το δω. παιζει μαζι μου

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απο την αυχενικη μου ειπε οτι 70 τις εκατο ειναι αγορι.νομιζω ειχε δει κατι δεν θυμαμε και καλα που το εχουν τα αγορια.στην επομενη επισκεψη που πηγα στον γυναικολογο μου μου ειπε 100% αγορι.να ευχεσε γερο μωρο γιατι και εσεις εχετε περασει καταστασεισ με θεματα υγειας.εγω απο την ημερα που εφυγε ο αδερφοσ μου δεν θελω τιποτα αλλο . μονο υγεια.δεν υπαρχει τιποτα πιο συμαντικο στην ζωη.

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="miki2009"]απο την αυχενικη μου ειπε οτι 70 τις εκατο ειναι αγορι.νομιζω ειχε δει κατι δεν θυμαμε και καλα που το εχουν τα αγορια.στην επομενη επισκεψη που πηγα στον γυναικολογο μου μου ειπε 100% αγορι.να ευχεσε γερο μωρο γιατι και εσεις εχετε περασει καταστασεισ με θεματα υγειας.εγω απο την ημερα που εφυγε ο αδερφοσ μου δεν θελω τιποτα αλλο . μονο υγεια.δεν υπαρχει τιποτα πιο συμαντικο στην ζωη.[/quote
εχεις δικιο απο την τριτη που δεν μαθαμε αυτο σκεφτομαι ας ειναι γερο το παιδι μου κ ας ειναι οτι θελει δεν μας πηραν και τα χρονια 25 ειμαι θα κανω κ αλλο πρωτα ο θεος.εχω ακουσει και τοσα δυσαρεστα για παιδακια συγγενων μου που λεω οτι ειμαι γαϊδουρα να σκεφτομαι συνεχεια το φυλλο ενω αλλα μωρακια παιζουν με την υγεια τους

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ Very Happy Very Happy

Ειδικά αν είναι το πρώτο σας ΝΙΝΑΚΙ....ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ....μόνο ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....

τι να πώ κι εγώ η ΕΡΜΗΗΗ ΜΑΝΑΑΑΑΑΑ που πάω για το 3ο????

Τα 2 πρώτα ΑΓΟΡΑΡΟΙ....και ΑΓΟΡΑΚΙΑ ήθελα απο μικρή που ήμουν... Wink γερά να είναι...

Τώρα όμως...ΘΕΛΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ κορίτσι που κάποτε ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ούτε να το ακούσω οτι θα χω κόρη...

άρααααααααααα............ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ...... Wink

για αυτό....ΓΕΡΑ + ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..

41ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 2 Empty ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ή ΑΓΟΡΑΚΙ?????? Τετ Δεκ 07, 2011 5:58 am

stas.joanna

stas.joanna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 18Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΙΑΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΗ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ....(ΑΝ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΙ)
ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι καθαρα στον ανθρωπο και δεν εχει να κανει με τιποτα αλλο κι εγω ετσι ημουν ανυπομονη και οταν ημουν εγκυος στη δευτερη ειχα ανοιξει παρα πολλα θεματα! δεν κρατιομουνα!!! μεσα μου ειχα την ελπιδα πως θα κανω γερο μωρο και μετα σκεφτομουνα και το φυλο!

με το καλο κοπελα μου!!!!!!!

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
stas.joanna έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 18Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΙΑΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΗ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ....(ΑΝ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΙ)
ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ!!!!
τα ιδια κ εγω πηγα προχτες στο γιατρο γιατι με ειχε πιασει φαγουρα σε ολο το σωμα κ κουνιοταν παρα πολυ τα πλασματακι μου. ειπε πως μαλλον ειναι κοριτσι αλλα στην β επιπεδου τον ιανουαριο θα δουμε πιο σιγουρα.

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια πλεον λεω συνεχεια γερο να ειναι κ οτι να ναι...εχω ακουσει αυτες τις μερες τοσα πολλα απο κοντινα μου ατομα που λεω με τι πραγματα καθομαι κ ασχολουμαι.μια φιλη ενα μηνα μεγαλυτερη απο εμενα το παιδακι της δεν αναπτυσοταν σωστα η καρδουλα του και επρεπε να το αφαιρεσει. το χειροτερο το αφαιρεσε με φυσιολογικο τοκετο. μια αλλη κοπελα παιδευοταν γυρω στα 4 χρονια τελικα εμεινε εγκυος γεννησε κ το κοριτσακι εχει προβλημα κ με τα δυο νεφρα του κ θα το πανε στην αγγλια.πολυ ασχημα πραγματα κ εγω καθομαι κ ασχολουμε με το φυλλο του μωρου μου ειμαι για φτυσιμο... Crying or Very sad Crying or Very sad

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΩΧΧΧΧΧΧΧ με απελπίσατε κορίτσια...

και η ξαδέλφη μου και μια γειτόνισσα το μάθανε το φύλλο στην αυχενική Crying or Very sad και μάλιστα η μία εχει αγοράκι και η άλλη κοριτσάκι...

Ειχα μια ελπίδα οτι 20/12 θα μάθω Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Πρώτον διότι μετά απο δύο ΑΝΤΡΟΥΚΛΕΣ που έχω και την τρελλή επιθυμία του πρώτου για ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ.....ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ....ΓΕΡΟ + ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ καθιστό...

και

ΔΕΥΤΕΡΟΝ γιατί ΕΧΩ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑ( αφού έλεγα δεν θα κάνω με τπτ ΤΡΙΤΟ) και τώρα ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ πρέπει να τα βρώ Crying or Very sad

και ΔΥΣΤΥΧΩΣ με τρία παιδιά δεν έχω την οικονομική άνεση ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ και να τα διαλέξω (υποθεση 2 ημερών δηλαδή)

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ Ή ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΕ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ....ΟΠΟΤΕΕΕΕ Crying or Very sad Crying or Very sad

Ελίζωωωω να μάθω πιο σύντομα το φύλλο.....

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΕΒΑΙΑ.....

ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ.......... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Γερό να είναι παναγία μου και με το καλό να γεννηθεί

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
joannakuba έγραψε:ΒΕΒΑΙΑ.....

ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ.......... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Γερό να είναι παναγία μου και με το καλό να γεννηθεί
ποτε γεννας με το καλο?

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Π.Η.Τ 12/7 αλλά λόγω καισαρικής σίγουρα νωρίτερα

πάντως βρε κορίτσια...ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ....δεν είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ μου θέλω το νινάκι να είναι κορίτσι...υπάρχουν πρακτικοί λόγοι....για αυτό ΛΥΣΑΩ Crying or Very sad Crying or Very sad

ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ..... Crying or Very sad Crying or Very sad

απλά το νινί αυτό είναι απο το δευτερο γάμο μου....τα αγόρια μου...είναι απο των πρώτο γάμο...και απο έκει ξεκινάνε ΟΛΑΑΑ και φαινομαι ΤΟΣΟ ΣΠΑΣΤΙΚΙΑ με το φύλλο

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
joannakuba έγραψε:Π.Η.Τ 12/7 αλλά λόγω καισαρικής σίγουρα νωρίτερα

πάντως βρε κορίτσια...ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ....δεν είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ μου θέλω το νινάκι να είναι κορίτσι...υπάρχουν πρακτικοί λόγοι....για αυτό ΛΥΣΑΩ Crying or Very sad Crying or Very sad

ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ..... Crying or Very sad Crying or Very sad

απλά το νινί αυτό είναι απο το δευτερο γάμο μου....τα αγόρια μου...είναι απο των πρώτο γάμο...και απο έκει ξεκινάνε ΟΛΑΑΑ και φαινομαι ΤΟΣΟ ΣΠΑΣΤΙΚΙΑ με το φύλλο
αα αργα γεννας...το ξερω μου το ειχες πει λογικο ειναι να εχεις θεμα με το φυλλο του μωρου οποτε αφου σου ειπε ο γιατρος οτι μαλλον κοριτσι τοτε κοριτσι θα ειναι μην ανχωνεσαι αντε με το καλο μολις μαθεις να μου πεις κ εμενα.

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εύχομαι ολόψυχα στις κοπέλες που έχουν αγωνία για το φύλο να το μάθουν με βεβαιότητα στον πρώτο υπέρηχο που θ' ακολουθήσει. Αν ωστόσο πρόκειται για την αυχενική διαφάνεια, θα πρέπει να ξέρουν πως είναι πολύ νωρίς. Κάποιες κοπέλες βέβαια μαθαίνουν, αλλά εγώ γνωρίζω τουλάχιστον τρεις που άλλα τους είπαν στην αυχενική διαφάνεια και άλλα είδαν στη β επιπέδου.
Συγκεκριμένα: Μία ξαδέλφη μου γιατρός και η ίδια, ρώτησε τον πολύ καλό συνάδελφό της τί φύλο είναι το έμβρυο, γιατί αυτός αρνιόταν να πει. Τελικά της λέει 70% κορίτσι, όπως και η πρώτη σου, αλλά μη το θεωρήσεις δεδομένο. Στη 16η εβδομάδα πάλι στον ιδιο γιατρό ο κύριος έδειξε τα προσόντα του. Περίπτωση δευτερη, το φιλικό μου ζευγάρι ακούει παντού αγόρι είναι κ.λ.π το πιστεύουν και οι ίδιοι. Στην αυχενική ο γιατρός λέει μάλλον αγόρι στην ένδειξη φύλο βλέπουν ένα Μ το θεωρούν δεδομενο. Αμ δε! Προέκυψε κορίτσαρος. Περίπτωση τρίτη, γνωστή μου φαρμακοποιός, μαθαίνει στην αυχενική πως εχει γιο, αυτή πολύ τρελλαμένη αν και ο γιατρός της είπε μη το δένεις κόμπο κι έσπευσε να φτιάξει και μπλε δωμάτιο. Και αυτή στη β επιπέδου μαθαίνει πως έχει κορη. Βέβαια υπάρχουν κι αυτοί που μαθαίνουν έγκαιρα κι έγκυρα, αλλά καλό είναι να μην το θεωρούν σίγουρο. Είναι θέμα μηχανήματος εμπειρίας γιατρού αλλά κυρίως ΤΗΣ ΘΕΣΗΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.

καλή εγκυμοσύνη εύχομαι και γερά μωράκια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις