Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EMENA δεν μου είπαν τιποτα ακομη...ειναι πολύ νωρίς.....

ισως μάθω κάτι στην αυχενική ΑΛΛΑΑΑΑΑ και να μάθω δεν θα το πω στον γίο μου...θα περιμένω να το σιγουρέψω...

Εμένα το θέμα με τον γίο μου (ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΡΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ Crying or Very sad ) είναι το εξής:

Exει κανα χρόνο που μας ζητάει να του κάνουμε κι αλλο αδελφάκι....απο τον ΝΕΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ.....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?????
Εμείς δεν το είχαμε σκοπό ΜΕ ΤΠΤ...ακόμη και ο 2ος άντρας μου, ΠΟΤΕ δεν το ζήτησε..πάντα έλεγε ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ...αφού ειδικά τον μικρό τον ζεί απο 1 χρονών.

Λοιπόν...αφού ζητουσε ζητούσε αδελφάκι...γυρίζει μια μερα και μου λέει...ΜΑΜΑ..."ΘΕΛΩ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ" γιατί αν είναι αγορι και εχει το επιθετο του μπαμπά και εγώ του άλλου μπαμπά...στο σχολείο που τα αγόρια φωνάζουμε ο ενας τον άλλον με το επιθεο...ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι ειμαστε αδέλφια" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

"Επίσης...εγώ θέλω να είμαι ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ" ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 534787 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 534787

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕΕΕΕΕΕ ΛΟΙΠΟΝ???? ΓΙΑΤΙ Η ΤΟΣΗ ΕΜΜΟΝΗ ΜΟΥ????????

Ξεκινήσαμε κι εμείς τις προσπάθειες..και ΜΑΛΙΣΤΑ.....ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕΛΕΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ...ΚΛΠ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 328109

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ..........................
ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑΑΑ..............

ΤΩΡΑ...γερό να είναι και τί να πώ...και αγόρι να είναι.....θα την βρούμε την λύση για τον μικρο μου Wink

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
joannakuba έγραψε:EMENA δεν μου είπαν τιποτα ακομη...ειναι πολύ νωρίς.....

ισως μάθω κάτι στην αυχενική ΑΛΛΑΑΑΑΑ και να μάθω δεν θα το πω στον γίο μου...θα περιμένω να το σιγουρέψω...

Εμένα το θέμα με τον γίο μου (ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΡΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ Crying or Very sad ) είναι το εξής:

Exει κανα χρόνο που μας ζητάει να του κάνουμε κι αλλο αδελφάκι....απο τον ΝΕΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ.....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?????
Εμείς δεν το είχαμε σκοπό ΜΕ ΤΠΤ...ακόμη και ο 2ος άντρας μου, ΠΟΤΕ δεν το ζήτησε..πάντα έλεγε ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ...αφού ειδικά τον μικρό τον ζεί απο 1 χρονών.

Λοιπόν...αφού ζητουσε ζητούσε αδελφάκι...γυρίζει μια μερα και μου λέει...ΜΑΜΑ..."ΘΕΛΩ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ" γιατί αν είναι αγορι και εχει το επιθετο του μπαμπά και εγώ του άλλου μπαμπά...στο σχολείο που τα αγόρια φωνάζουμε ο ενας τον άλλον με το επιθεο...ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι ειμαστε αδέλφια" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

"Επίσης...εγώ θέλω να είμαι ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ" ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 534787 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 534787

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕΕΕΕΕΕ ΛΟΙΠΟΝ???? ΓΙΑΤΙ Η ΤΟΣΗ ΕΜΜΟΝΗ ΜΟΥ????????

Ξεκινήσαμε κι εμείς τις προσπάθειες..και ΜΑΛΙΣΤΑ.....ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕΛΕΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ...ΚΛΠ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 328109

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ..........................
ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑΑΑ..............

ΤΩΡΑ...γερό να είναι και τί να πώ...και αγόρι να είναι.....θα την βρούμε την λύση για τον μικρο μου Wink

αχχ τι τραβαμε για τα παιδια...αμα ερθει δηλ το μικρο μου με το καλο ετσι θα με παιδευει κ εμενα? τι να πω μακαρι ο θεος να του κανει την χαρη

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TA ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Εγώ το δηλώνω ...ΕΙΜΑΙ "ΠΑΙΔΟΘΡΕΦΤΗ" ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 328109 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 328109 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 328109

ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΛΕΞΗ Wink

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannakuba sou efxome na exeis koritsaki alla apo ton tropo pou milas fenete oti ta latreveis ta pedakia sou k eise poli kali manoula,opote kai agoraki na exeis tha tin vreis tin xrisi tomi I love you

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι ΒΑΣΟΥΛΑΚΙ μου.... Very Happy Very Happy Very Happy

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...κι εννοώ ΤΟ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 328109 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 328109

Ήδη άρχισα να κάνω σχέδια τί θα πω αν είναι αγοράκι....κι ετσι ΧΑΛΑΡΩΣΑ λίγο....
ΜΟΝΟ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ... Very Happy Very Happy

Θα ξεκινήσω να του λέω....πως θα γλυτώσει απο την ΠΑΤΥ...(που την σιχαίνεται)...θα έχει +1 άτομο να παίζει μπάσκετ (που το λατρεύει) κλπ κλπ κλπ ΘΑ ΒΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ως τότε Wink

56ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 Empty ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!! Τρι Ιαν 10, 2012 3:54 am

ΦΕΝΙΑ1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 654316 ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΠΟΛΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ Η΄ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ. ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΛΥΠΗΘΕΙ.

stas.joanna

stas.joanna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stas.joanna έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 18Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΙΑΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΗ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ....(ΑΝ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΙ)
ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ!!!!

Και ναι είναι ένα υγειέστατο κοριτσάκι, δώρο για τη γιορτή μου ( 7/1 καναμε τη Β' επιπεδου ) και ειναι και ζωηρουλα απο προχθες με εχει τρελανει στη κλοτσια και εγω σαν χαζομαμα με καθε κλοτσια τις μικρης γελαω σαν χαζοχαρουμενο!!!!!

ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 654316

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμας στην αρχη μας ειχαν πει για κοριτσι αλλα στο β επιπεδου φανηκε ξεκαθαρα οτι ηταν αγορι

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χθες κάναμε υπέρηχο που απεκάλυψε ότι έχω στην κοιλούμπα μια σκατιάρα!

Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 875502

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tha pw to klasiko:........

GERA NA'NAI KAI OTI NA'NAI......... ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 446177

giati sthn telikh MONO AYTO EXEI SHMASIA......... ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 265569 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 325318

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ μέχρι να κάνω την αυχενική παρακαλούσα να έχω ένα γερό μωρό στην κοιλίτσα μου!
Κατά την διάρκεια της αυχενικής ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό να ρωτήσω αν φαίνεται το φύλλο, τελικά ρώτησε ο άντρας μου μόλις ανοίξαμε την πόρτα να φύγουμε και τότε το θυμήθηκα!!! Τελικά δεν φαινόταν, αλλά από τότε και μετά πρώτα φυσικά εύχομαι να είναι γερό αλλά συνέχεια σκέφτομαι αν είναι αγόρι ή κορίτσι!!
Μακάρι να φανεί την άλλη εβδομάδα που θα κάνω υπέρηχο!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marthafy έγραψε:κοριτσια ειμαι χαλια το μωρο μου μου γυρισε την πλατη και τον κωλο του. τιποτα!!! ουτε τωρα το ειδα. εχω σκασει ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 679259 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 679259
η μαμα μου να εχει λιθει στα γελια μονο που δεν τον εδειρα τον γιατρο που δεν μπορουσε να δει. ηταν μπρουμητα το μωρο μου με μαζεμενα τα ποδαρακια του.ο γιατρος να λεει παντως ολα πανε μια χαρα φαινεται υγιεστατο και εγω να του λεω το πουλι του φαινεται????τιποτα απο χτες δεν μιλιεμαι.του ειπα μετα που μειναμε μονοι:ενταξει γιατρε τωρα δεν μας ακουνε για πες τι ειναι????και να εχει σκασει στα γελια βρε δεν ειδα να λεει τιποτα εγω τα ιδια...απο τους χτυπους του λεω???δεν γινεται εσυ ξερεις!!!
κοιτα να δεις μου λεει απο τους χτυπους φαινεται για αγορι αλλα αφου δεν ειδα κοριτσι μαλλον.
μας διαφωτισες του λεω...
XAXAXA ΕΛΑ ΡΕ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΗ ΚΑΤΑ 80% ΧΙΧΙ Κ ΟΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ,,,ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ ΜΑΖΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΕΣ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΗ ΣΟΥ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΕΓΩ ΠΕΙΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΙΧΩ ΚΑΡΔΙΑΣ Κ ΗΤΑΝ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜ ΕΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΕΣΤΥΛΕ ΝΑ ΦΑΩ ΣΟΚΟΛΟΤΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΣΟΥΠ ΓΥΡΙΣΕ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Κ ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΟΣΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΝ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 215994 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 215994 ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?? - Σελίδα 3 215994 ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις