Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
210 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 210 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο τον απριλη μεχρι τωρα εχασα 11 κιλα!αλλα 4 αμα χασω και φτασω στα 57 απο τη χαρα μου θα ψησω 4 κατσικια!!!!!!χαχαχαχα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

bagi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΓΩ!!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ BARBIE!!!!!!!!!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 604962

renatamar1978

renatamar1978
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα συναγωνίστριες ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 654316 και καλή βδομάδα! Το έκανα το ζύγισμα και είναι καλά τα νέα! Αλλα 800 γρ. έφυγαν από πάνω μου ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 328109 cheers cheers cheers


Το ίδιο και καλύτερο σας εύχομαι!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 536304

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθααααααααα,
ζυγιστηκα και εγω, λοιπον οπως και η προλαλησασα ρενατα θα πω οτι εχασα 700γρ
ζυγιζω 59 κιλα, μικρη ποσοτητα αλλα οσο παει προς τα κατω μια χαρα ειναι δεν το βαζουμε κατω, αντε και στα 58 μου τωρα!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:ηρθααααααααα,
ζυγιστηκα και εγω, λοιπον οπως και η προλαλησασα ρενατα θα πω οτι εχασα 700γρ
ζυγιζω 59 κιλα, μικρη ποσοτητα αλλα οσο παει προς τα κατω μια χαρα ειναι δεν το βαζουμε κατω, αντε και στα 58 μου τωρα!!!!!!

μιλουπακι ειπαμε να κανουμε διαιτα! εσυ κοντευεις να εξαφανιστεις!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 417472

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας συμπαραστέκομαι, γιατί το θέμα πονάει... Αλλά εγώ ΑΔΥΝΑΤΩ (να αδυνατίσω)!!
Είναι τα αποτελέσματα 27 χρόνων ζωής χωρίς δίαιτα, με τέλειο μεταβολισμό και σώμα μοντέλου. Αποτέλεσμα; Τώρα που μακράν απέχω από οτιδήποτε έχει σχέση με μοντέλο (εκτός αν μετράν φωτογραφίσεις με σωσίβια!!), ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να πειθαρχήσω τον εαυτό μου και να χάσει τα 7 που θα ήθελα... Πάντως ρε κορίτσια, όσα και να χάσω, στα παντελόνια που φορούσα πριν τον Κωνσταντίνο μου, δεν μπαινω!! Crying or Very sad

107Σημαντικό! συμπαρασταση στη διαιτα !!! Δευ Ιουλ 12, 2010 4:56 am

xthanop


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια ! ειμαι καινουργια στην παρεα .
εγω ξεκινησα αναποδα !
ξεκινησα απο χθες τρεξιμο και στην συνεχεια θα προσεξω την διατροφη μου.
ο στοχος μου ειναι να χασω 8-10 κιλακια .

φιλια σε ολη την παρεα !

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ κορίτσια μου,αδιαθέτησα και δεν ζυγίστηκα σήμερα!Την άλλη εβδομάδα ελπίζω να είμαι 2 κιλά κάτω!

Βρε κορίτσια,ποια ζυγαριά έχετε και δείχνει και γραμμάρια??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marvel μου εγω εχω ψηφιακη ή ηλεκτρονικη πως σκατα την λενε οπου γραφει πχ 58.6 οποτε οταν γραφει 58 εννοειτε οτι εχω χασει 600 γρ καταλαβες;

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κατάλαβα κούκλα!!!!!Thank you!!!!!

Αν μπορείς στείλε με πμ(να μην κάνουμε διαφήμιση),ποια είναι(μάρκα)!!!!!!!!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a marvel μου την εχω χρονια οποτε δεν ειμαι και η καταλληλοτερη να σου πω καλη μαρκα, απο το πρακτικερ ειχα παρει μια απο τις σχετικα φτηνες που ειχα βρει

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερουδια!
εχει μερικες μερες που εμεινα χωρις διαδυκτιο.... τα νευρα μου.....
οσο με τη διαιτα τα παω αρκετα αρκετα καλα.... μεχρι τωρα.... εχω ακομη δρομο βεβαια....

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευακι έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:ηρθααααααααα,
ζυγιστηκα και εγω, λοιπον οπως και η προλαλησασα ρενατα θα πω οτι εχασα 700γρ
ζυγιζω 59 κιλα, μικρη ποσοτητα αλλα οσο παει προς τα κατω μια χαρα ειναι δεν το βαζουμε κατω, αντε και στα 58 μου τωρα!!!!!!

μιλουπακι ειπαμε να κανουμε διαιτα! εσυ κοντευεις να εξαφανιστεις!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 417472

Ευακι δεν με παρακολουθεις!!!
εχω πει ειμαι ταπα στο υψος μην βλεπεις 59 και νομιζεις οτι ειμαι αδυνατη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρ κορίτσια εγώ δεν μπορώ ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩ! Κάθε μέρα λέω από αύριο. Τι να κάνω που το σπίτι δεν αδειάζει από κόσμο και κατά συνέπεια από πίτες γλυκά και παγωτά..... Αύριο θα πάω για το πρώτο μπάνιο οπότε φαντάζομαι θα φάω τη φρίκη μου και θα ησυχάσω. Μπράβο σας πάντως ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 50580

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ααααααχχχχχχ βρε κοριτσια και εγω δεν μπορω με τιποτα να χασω (τουλαχιστον δεν περνω κκατι ειναι και αυτο)αλλα που θα παει τα ριμαδια δεν θα φυγουν αχχχχχχ και αμα φυγουν παρτυ θα κανω θα σασ κραταω και εγω ενημερεσ για τα χιλιοστογρα ποντων που θα φευγουν απο πανω μου!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 262737 αααααα και αν χωρεσω στο τζιν που φοραγα πριν τισ εγκυμωσηνεσ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 604962

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΤΟΥΜΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!!!
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 417472 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 417472 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 417472
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με βοηθαει το οτι πινω αρκετο νερο!....
αλλα αυτη η λεκανη καλε ποτε θα "κλεισει"??? ξερω.... ξερω!!! θα μου πειτε πως χρειαζεται 1 χρονος!!! το μωρακι μου ειναι σχεδον 4 μηνων,.... εκανε λιγακι διαφορα αλλα θελει ακομη.............

renatamar1978

renatamar1978
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εχω διαπιστώσει ότι βοηθάει πολύ το πράσινο τσάι...από τότε που ξεκίνησα πίνω κάθε μέρα 1-2 κούπες (τώρα το καλοκαίρι βέβαια με κρύο νερό). Βοηθάει πολύ και στη δυσκοιλιότητα που καμιά φορά με τη δίαιτα εμφανίζεται.
Μην ασχοληθείτε όμως με τα σκευάσματα πράσινου τσαγιού...λένε μέσα για διάφορες παρενέργειες όπως και να μην τα παίρνουν οι άνθρωποι με υψηλή πίεση...ενώ το τσαγάκι τι κακό να σου κάνει Wink

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lianikos έγραψε:Σας συμπαραστέκομαι, γιατί το θέμα πονάει... Αλλά εγώ ΑΔΥΝΑΤΩ (να αδυνατίσω)!!
Είναι τα αποτελέσματα 27 χρόνων ζωής χωρίς δίαιτα, με τέλειο μεταβολισμό και σώμα μοντέλου. Αποτέλεσμα; Τώρα που μακράν απέχω από οτιδήποτε έχει σχέση με μοντέλο (εκτός αν μετράν φωτογραφίσεις με σωσίβια!!), ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να πειθαρχήσω τον εαυτό μου και να χάσει τα 7 που θα ήθελα... Πάντως ρε κορίτσια, όσα και να χάσω, στα παντελόνια που φορούσα πριν τον Κωνσταντίνο μου, δεν μπαινω!! Crying or Very sad

πόσο σε νιώθω δεν ξέρεις. Πάντα ήμουν αδύνατη και ας έτρωγα τον ατελείωτο. Μέχρι πριν 4 χρόνια ήμουν 57 κιλά με 170 ύψος. Τώρα φοβάμαι να πω και στον εαυτό μου πόσα είμαι. Πήρα αρκετά πριν την εγκυμοσύνη, λίγα κατα τη διάρκεια και καμιά 12αρια μετά τον τοκετό. Δεν μπορώ να σταματήσω να τρώω. Συνεχίζω και τρώω ακόμα και όταν έχω σκάσει από το φαϊ. Πάντως τα μπάνια μου στην θάλασσα δεν τα χάνω για τίποτα στον κόσμο. Λες και όλοι εμένα θα κοιτάνε στην παραλία.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ εγω το εκανα το ατοπιμα χτες, εφαγα λουκανικο φρανφουρτης με πιτουλα δυο στον αριθμο, οκ σκετα ηταν και σπιτικα χωρις λαδια αλλα ηταν και βραδυ γαμωτο, τεσπα δεν το βαζουμε κατω συνεχιζουμε ακαθεκτες!!!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:αχ εγω το εκανα το ατοπιμα χτες, εφαγα λουκανικο φρανφουρτης με πιτουλα δυο στον αριθμο, οκ σκετα ηταν και σπιτικα χωρις λαδια αλλα ηταν και βραδυ γαμωτο, τεσπα δεν το βαζουμε κατω συνεχιζουμε ακαθεκτες!!!
ελα βρε φιλεναδα σιγα το ατοπημα . Αν προσεξεις λιγο αυτες τις μερες θα ειναι σαν να μην το εκανες ποτε . Μην αγχωνεσαι ολα καλα. ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 315810 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 315810

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!Ζυγίστηκα και έχασα ακόμα ένα κιλό!!!!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994

Άντε και 6 μείναμε για να χάσω τα κιλά της εγκυμοσύνης!Και μετά συνεχίζουμε!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπηκα στα περσινα μου παντελονακια!!!!!!!!!βεβαια ειναι λιγο τιγκα ακομη ..αλλα σιγα σιγα δεν πειραζει γιατι διαιτα δεν εκανα ποτε...λειτουργει αντιθετα σε μενα οπως η νηστεια ..θελω να φαω οτι απαγορευεται χαχαχα!!!!
εχω χασει ως τωρα 18 κιλα και μειναν 5 ετσι οπως με τρεχει ο μπομπιρας συντομα θα τα χασω κι αυτα ελπιζω ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 5 215994

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τα 100 γρ πιανουν; χαχαχα δεν θα γραψω 58,9 στο σημερινο ζυγισμα θα πω οτι ειμαι 59 και στα ιδια

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα τα 100 γρ πιανουν; χαχαχα δεν θα γραψω 58,9 στο σημερινο ζυγισμα θα πω οτι ειμαι 59 και στα ιδια
xaxaxa maritsa piges k katourises prin na zugisteis?????giauto mallon fugane ta 100gr!!xaxa(plaka kanw etsi)!!!!!
egw opws eipa den exw zugaria k den zugizomai k oute thelw na agorasw!!zugizomai otan paw stin paidiatro ton andrea Wink

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sktv έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα τα 100 γρ πιανουν; χαχαχα δεν θα γραψω 58,9 στο σημερινο ζυγισμα θα πω οτι ειμαι 59 και στα ιδια
xaxaxa maritsa piges k katourises prin na zugisteis?????giauto mallon fugane ta 100gr!!xaxa(plaka kanw etsi)!!!!!
egw opws eipa den exw zugaria k den zugizomai k oute thelw na agorasw!!zugizomai otan paw stin paidiatro ton andrea Wink
οταν σταματησα να ζυγιζομαι ολη την ωρα τοτε αρχισα να χανω τα κιλα δυο δυο ..ψυχολογικο??δεν ξερω..τυχαιο???δεν νομιζω Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις