Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
466 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 466 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 42]

tresor


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nikant αυτό που κάνω είναι να μην τρώω μετά τις 6. Επίσης βάζω στο φαγητό που μαγειρεύω 3 κουταλίες σούπας λάδι ενώ παλιά έβαζα πολύ περισσότερο.Έκοψα και το ψωμί και τα γλυκά.Αυτά!Πάντως είχα και έχω αρκετά παραπανίσια κιλά ίσως και γι' αυτό έχασα 5,5 σχετικά γρήγορα.Εσύ απ' ότι γράφεις έχεις λίγα να χάσεις.Καλή επιτυχία!

http://www.jlamprou.blogspot.com

nikant


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ontos den exo polla akomh.. ksekinhsa me 59 kai tora eimai 63,5.. sthn egumosunh phra 13 kai thilaza mexri kai prin deka meres.opote oute logos gia diaia... tora omos prosexo..den troo megales merides. troo kalo proino, mh fantasteis liph kai tetoia.. kai to vradu kata tis 8 h mia tonosalata, h giaourti me frouta , h kanena fileto me salata... de leo oti exo polla kila, aplos oti den katevainoun grhgora..kai ego ekei pou ta pairno einai h koilia, ekei exo to thema... isos ta teleutaia na xanontai pio duskola.. s euxaristo pantos, na sai kala!!Smile)

ideas


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ego ine ligos keros pou genisa k eno den kano dieta vlepo oti (arga vevea) xano kila. An kapia xriasti voithia, ine simvoulos diatrofis k pola xronia proponitria, boro na sas voithiso, ite me diatrofi ite me askisi. Arki na mou stilete ena minima oti endiafereste.

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλη προσπαθεια στον αγωνα σας... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 41 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 41 215994 Ειναι καμια που θηλαζει και κανει διαιτα?Δεν εννοω εξαντλητικη,διατροφη υγιεινη,να μου πει και εμενα να χασω 15 κιλα!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nena1988 έγραψε:κοριτσια καλη προσπαθεια στον αγωνα σας... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 41 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 41 215994 Ειναι καμια που θηλαζει και κανει διαιτα?Δεν εννοω εξαντλητικη,διατροφη υγιεινη,να μου πει και εμενα να χασω 15 κιλα!!
Εγώ γέννησα πριν από 3 μήνες, θηλάζω και εδώ και 2 εβδομάδες ακολουθώ διατροφή απο διαιτολόγο. Δεν ξέρω ακόμα, αν έχει αποτέλεσμα γιατί σε 15 μέρες θα ξαναπάω. Θα σου πω περίπου τι περιλαμβάνει η καθημερινή μου διατροφή:
πρωινό: 1 ποτήρι γάλα & 2 φρυγανιές
πρόγευμα: 1 τοστ με τυρί ή 1 κουλούρι με σουσάμι
μεσημεριανό: 1 πιάτο σούπα, 1 κομμάτι κοτόπουλο ή κρέας, βραστά λαχανικά και 1 φέτα μαύρο ψωμί ή 1 μπριζόλα ψητή και 1 σαλάτα με 1 κουταλιά λάδι ή 2 φλυτζάνια μακαρόνια με 3 κουταλιές τυρί πλήρες και 1 σαλάτα
απογευματινό: 1 γιαούρτι 2% και 1 φρούτο ή 2 φρούτα
βραδυνο: 1 τοστ (γαλοπούλα, τυρί, ντομάτα) ή 2 γιαούρτια με μέλι

maria_d


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χωραω???????????
να μπω?????????

μαλλον κραταω τα σκυπτρα στο τοπικ

40 κιλα ειναι αυτα!!!!!!!!!
(χανονται αραγε με διαιτα? απελπισια με εχει πιασει)

θηλαζω παραλληλα και το παλευω οσο μπορω

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ-29 ΠΑΡΑΚΑΛΩ- ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ-ΠΕΡΙΠΟΥ 7 ΜΗΝΩΝ Η ΜΙΚΡΗ-. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ??? Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ 2 ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΟΡΤΩΘΕΙ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΙΛΑ.... ΤΡΩΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΧΑΙΝΕΙ ΜΕ ΑΕΡΑ... ΕΛΑ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΙΑΙΤΑΣ... ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.... Crying or Very sad

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chrysaaa έγραψε:
nena1988 έγραψε:κοριτσια καλη προσπαθεια στον αγωνα σας... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 41 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 41 215994 Ειναι καμια που θηλαζει και κανει διαιτα?Δεν εννοω εξαντλητικη,διατροφη υγιεινη,να μου πει και εμενα να χασω 15 κιλα!!
Εγώ γέννησα πριν από 3 μήνες, θηλάζω και εδώ και 2 εβδομάδες ακολουθώ διατροφή απο διαιτολόγο. Δεν ξέρω ακόμα, αν έχει αποτέλεσμα γιατί σε 15 μέρες θα ξαναπάω. Θα σου πω περίπου τι περιλαμβάνει η καθημερινή μου διατροφή:
πρωινό: 1 ποτήρι γάλα & 2 φρυγανιές
πρόγευμα: 1 τοστ με τυρί ή 1 κουλούρι με σουσάμι
μεσημεριανό: 1 πιάτο σούπα, 1 κομμάτι κοτόπουλο ή κρέας, βραστά λαχανικά και 1 φέτα μαύρο ψωμί ή 1 μπριζόλα ψητή και 1 σαλάτα με 1 κουταλιά λάδι ή 2 φλυτζάνια μακαρόνια με 3 κουταλιές τυρί πλήρες και 1 σαλάτα
απογευματινό: 1 γιαούρτι 2% και 1 φρούτο ή 2 φρούτα
βραδυνο: 1 τοστ (γαλοπούλα, τυρί, ντομάτα) ή 2 γιαούρτια με μέλι

πολυ καλη και ευκολη,σχεδον αυτο κανω τωρα με εξαιρεση το μεσημερι που το γεμιζω αρκετα το πιατακι μου.. Smile Αλλες επιλογες για μεσημερινα δεν εχει?

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω ξεκίνησα την προηγούμενη εβδομάδα τελικά με διατροφολόγο γιατί διαφορετικά δεν έβλεπα φως..εχασα ηδη 2,5 κιλάκια και συνεχίζουμε Very Happy . Το εχω πάρει απόφαση εντελώς κ τελείως οτι θα αδυνατίσω πάλι Wink . Το βασικό είναι οτι τρέφομαι οσο πρέπει κ πολύ σωστά (θηλάζω ακόμα κ την μικρή, οπότε ενας λογος παραπάνω). Καλη συνέχεια να έχουμε κορίτσια
Τελικά νιώθεις πολύ ωραία οταν τρως οτι κ οσο πρέπει Wink .

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xazomammy έγραψε:Και εγω ξεκίνησα την προηγούμενη εβδομάδα τελικά με διατροφολόγο γιατί διαφορετικά δεν έβλεπα φως..εχασα ηδη 2,5 κιλάκια και συνεχίζουμε Very Happy . Το εχω πάρει απόφαση εντελώς κ τελείως οτι θα αδυνατίσω πάλι Wink . Το βασικό είναι οτι τρέφομαι οσο πρέπει κ πολύ σωστά (θηλάζω ακόμα κ την μικρή, οπότε ενας λογος παραπάνω). Καλη συνέχεια να έχουμε κορίτσια
Τελικά νιώθεις πολύ ωραία οταν τρως οτι κ οσο πρέπει Wink .

xazomammy τι θα γινει με μας πια? Ποτε θα συγχρονιστουμε??

ageladaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλησπέρα..εδώ και 2 χρόνια είμαι έγκυος!!!δεν κάνω πλάκα..γέννησα το αγοράκι μου στις 8 μαρτίου 2010 και στις 23 μαρτίου του 2011 γέννησα ένα θεόγλυκο κοριτσάκι..θέλω να επανέλθει το σώμα μου και ζητώ την συμπαραστασή σας ..

είμαι καινούρια στο φορουμ γιαυτό δεν έχω φωτογραφία κτλ

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ageladaki"]Κορίτσια καλησπέρα..εδώ και 2 χρόνια είμαι έγκυος!!!δεν κάνω πλάκα..γέννησα το αγοράκι μου στις 8 μαρτίου 2010 και στις 23 μαρτίου του 2011 γέννησα ένα θεόγλυκο κοριτσάκι..θέλω να επανέλθει το σώμα μου και ζητώ την συμπαραστασή σας ..

είμαι καινούρια στο φορουμ γιαυτό δεν έχω φωτογραφία κτλ[/quote

Τι μου θυμίζει αυτο;;; Μα τι μου θυμίζει;;; Μια απο τα ιδια ageladaki μου! Με την διαφορα οτι εμένα εχουν 13 μηνες διαφορα 20 ιουλ 2009 ο πρωτος και 30 αυγ 2010 ο 2ος!

Εχω τα κιλα που είχα στον 9ο δηλαδη εβαλα και απο πανω με τον θηλασμο!Μερικες φορες με παιρνει απο κατω αν θα μπορεσω να ξεφυγω αλλα τι να κανεις μαλλον θελει τον χρονο του το θεμα!

Να σου ζησουν τα παιδάκια σου δυνατα και καλότυχα να είναι πάντα!

DORA_KOUTS


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΙΑΙΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΔΙΑΙΤΑ???
ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ???

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ κοριτσια και εγω σημερα ξεκινησα διαιτα!!!! η κοιλια μου απο το πρωι ολο γουργουριζει!!!! ευτυχως σε λιγο θα φαω το ωραιο διαιτιτικο μου φαγακι.... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 41 536304

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora δες εδω, ειχα βαλει μια διαιτα απο διαιτολογο που δεν πεινας και χανεις κιλα, τουλαχιστον οσοι την καναν χασαν, οποτε ριξε μια ματια αν σε βολευει
http://omorfimama.blogspot.com/2010/09/blog-post_19.html

DORA_KOUTS


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="Μιλουπακι"]dora δες εδω, ειχα βαλει μια διαιτα απο διαιτολογο που δεν πεινας και χανεις κιλα, τουλαχιστον οσοι την καναν χασαν, οποτε ριξε μια ματια αν σε βολευει

thanks
ποσα κιλα ειχεσ χασει σσε ποσο καιρο??

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ντορα δεν την εκανα εγω γιατι δεν μπορω να πειθαρχησω σε προγγραμμα, την εκανε μια κοπελα απο το φορουμ που της την εδωσε ο γιατρος της και εχασε ολα τα κιλα που της εμειναν και δεν τα ξαναπηρε, δεν θυμαμαι ποσο εχανε αλλα 2 κιλα το μηνα ηταν σιγουρα, απλα αυτη η διαιτα βασιζεται στα πολλα γευματα για να παρει μπρος ο μεταβολισμος, το μεσημεριανο και βραδυνο ειναι μικρα σαν ποσοτητες και εχει πολλα ενδιαμεσα για να γινονται τα πολλα και συχνα γευματα, δεν νιωθεις οτι πεινας δηλ, οποια κοπελα μπορει να μπαινει σε προγραμμα την συνιστω γιατι την εχουν δοκιμασει

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τη διαιτα αυτη που προτεινει το μιλουπακι την εκανα κι εγω κι εχασα, αλλα αφου εχασα 2-3 μετα χαλαρωσα και τη σταματησα, αλλα πραγματι δεν πεινας και χανεις!!

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα σε ολες σας.ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι εχω χασει μεχρι σημερα 15 κιλα σχεδον σε 3,5 μηνες χωρις ιδιαιτερες στερησεις.απλα το μυστικο νομιζω οτι ειναι ακομα και αν τυχει και ξεφυγεις μην τα παρατησεις συνεχισε κανονικα.εφαγα και το πασχα και σε οτι γιορτη εχει τυχει αλλα την αλλη μερα το προγραμμα μου!!!καλη συνεχεια και σε σας

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria_d έγραψε:χωραω???????????
να μπω?????????

μαλλον κραταω τα σκυπτρα στο τοπικ

40 κιλα ειναι αυτα!!!!!!!!!
(χανονται αραγε με διαιτα? απελπισια με εχει πιασει)

θηλαζω παραλληλα και το παλευω οσο μπορω



τα σκηπτρα μαλλον τα κραταω εγω!!!!!!!!!!!!52 θελω να χασω!!!!!!!!

τωρα ομως εχουν πεσει στα 37!!!!μολις τωρα το συνειδητοποιησα,μπραβο μου!
μπορεις το ξερω το εχω ξανακανει εχω χασει 43 κιλα αυτο που δεν εχω κανει ειναι να τα διατηρησω τωρα ομως θα γινει και αυτο.ολα τα μπορουμε αρκει
να το εχουμε παρει αποφαση.καλο κουραγιο

pinelopi-ioanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalispera...eimai se programma edw kai 2 mhnes kai ta kila mou einai sta8era...otan gennisa ton mikro mou imoun 95 kila...ta 10 prwta ta exasa se xrono rekor..twra exw kollisi sta 85 kai den lew na kataibw apo kei!!!!to 8ema einai ektos apo ta kila tis genna pou den einai kai polla dld alla 10 prepei mexri ton augousto na exw xasei sto sunolo 20 kg giati einai o gamos mou kai i baftisi tou gio mou...
na sa rwtisw exei dokimasi kamia sas auta ta xapia pou diafimizoun i kati allo...exw apelpisti teleiws de 3erw ti na kanw...

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:
xazomammy έγραψε:Και εγω ξεκίνησα την προηγούμενη εβδομάδα τελικά με διατροφολόγο γιατί διαφορετικά δεν έβλεπα φως..εχασα ηδη 2,5 κιλάκια και συνεχίζουμε Very Happy . Το εχω πάρει απόφαση εντελώς κ τελείως οτι θα αδυνατίσω πάλι Wink . Το βασικό είναι οτι τρέφομαι οσο πρέπει κ πολύ σωστά (θηλάζω ακόμα κ την μικρή, οπότε ενας λογος παραπάνω). Καλη συνέχεια να έχουμε κορίτσια
Τελικά νιώθεις πολύ ωραία οταν τρως οτι κ οσο πρέπει Wink .

xazomammy τι θα γινει με μας πια? Ποτε θα συγχρονιστουμε??
kai ego to idio

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ageladaki έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα..εδώ και 2 χρόνια είμαι έγκυος!!!δεν κάνω πλάκα..γέννησα το αγοράκι μου στις 8 μαρτίου 2010 και στις 23 μαρτίου του 2011 γέννησα ένα θεόγλυκο κοριτσάκι..θέλω να επανέλθει το σώμα μου και ζητώ την συμπαραστασή σας ..

είμαι καινούρια στο φορουμ γιαυτό δεν έχω φωτογραφία κτλ

kai ego stin idia fasi eimai!!Ton Giannako ton ekana stis 17.2.2010 kai tin mikri stis 28.03.2011, ta kila tis 2 egkimosinis 10 kila ta exasa amesos mou exoun meinei alla 10...kai einai kai ta pio diskola!!!thelei ipomoni omos poli. kali epitixia se oles..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην παρεις χαπια μονο κακο θα κανεις, ειναι μια τρυπα στο νερο.
προσπαθησε να ενταξεις στο προγραμμα σου τροφες με πρωτεινη , και προιοντα πλουσια σε φυτικες ινες.
και θα ξεκολλησεις αμεσως Smile Wink

pinelopi-ioanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tattooed_snowhite έγραψε:μην παρεις χαπια μονο κακο θα κανεις, ειναι μια τρυπα στο νερο.
προσπαθησε να ενταξεις στο προγραμμα σου τροφες με πρωτεινη , και προιοντα πλουσια σε φυτικες ινες.
και θα ξεκολλησεις αμεσως Smile Wink
se euxaristw..tha paw simera ston diaitologo mou na dw ti 8a mou epei kai autos... flower

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις