Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
475 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 475 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγω συμμετέχω... προσπαθώ δηλαδή

http://www.annoulasmom.blogspot.com

Olivia

Olivia
Admin
Admin
euapap έγραψε:κι εγω συμμετέχω... προσπαθώ δηλαδή

Αλήθεια λέει!!

Υ.Γ. Άσχετο: το φόρεμα τελικά είναι τέλειο!!

http://www.eimaimama.gr

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντε ναι;;; τέλεια!! μπράβοο καλό μου... και εγω ψωνισα μετά φουστανάκι

http://www.annoulasmom.blogspot.com

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπόν εγω έχω μια φίλη που διαβάζει πολύ και ξέρει πολλά, που μου λέει ότι η λέξη ¨δίαιτα" θα πρέπει να απαγορεύεται και δεν πρέπει να στερείς στον εαυτό σου κάτι που θελει και να τον αφήνεις να πειναει...
το κακό είναι ότι εγω από 14 χρονων κάνω δίαιτες με αποτέλεσμα ο οργανισμός μου να μη ζητάει αυτά που πραγματικά θέλει-ληγουρεύεται-έχει ανάγκη αλλά αυτά που εχει αποθημένα από τις δίαιτες τόσων χρόνων...
λέει αυτή η φίλη μου λοιπόν ότι πρέπει σιγά σιγά πολύ σιγά να μειωσεις αυτά που τρώς και ο οργανισμος να μην πάρει χαμπάρι... έτσι μόνο δεν τα ξαναπαίρνεις

http://www.annoulasmom.blogspot.com

katsougrimaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
https://www.facebook.com/posted.php?ref=bookmarks&count=0#!/pages/%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%91%CE%B3%CF%89%CE%B3%CE%AE-%CE%9C%CE%AC%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%93%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82/141876533284


Κορίτσια αυτός είναι ο διαιτολόγος μου.
Σας στέλνω το λινκ για τη σελιδα του, ρωτήστε τον ότι θέλετε.. Είναι τέλειος... εμένα με βοήθησε πολύ!!

ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 40 654316

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχχχχχχχχχχχ..............
πονεμενη μου ιστορια ....ειχα χασει καλα καλα 32 κιλακια και μετα απο μια επεμβαση που εκανα τα πηρα παλι πισω γιατι ξερυθμιστηκε ο θυροειδης μου και πηρα πολυ κορτιζονη
ελεγα να μην μεινω εγκυος παχια αλλα....τελικα εμεινα....ημουν Crying or Very sad 95 και εφτασα τα 118 μολις γεννησα εφυγαν τα 8 κ μου εχουν κατσικωθει τα υπολοιπα.....
Μεχρι και κατσαρολες για να κανω βραστο φαγητο μεσα σε 10 λεπτα μου πηρε ο αντρουλης μου αλλα ολο απο Δευτερα το παω οπως κ το γυμναστηριο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχχχχχ Mad εγω καλά ξεκίνησα πάλι να προσέχω τι τρώω κ να αντιστέκομαι σε πειρασμούς (γιατί τον τελευταίο καιρό ειδικά με ειχε πάρει η κάτω βόλτα - ή μάλλον η πάνω βόλτα κ μασουλούσα συνέχεια:- ευτυχώς οχι σαβούρεςlol: ), ξεκίνησα κ διάδρομο ..και τι κάνει ο προκομένος μου Shocked ???? Εχει κλειστεί στην κουζίνα κ φτιάχνει
β-ά-φ-λ-ε-ς Shocked Twisted Evil ..Δεν με άφηνε να μπω κ δεν μου έλεγε τι παει να φτιάξει, αλλά περασα να πάρω κάτι κ ειδα οτι εχει αγοράσει βαφλιέρα. Οπότε αβγά, αλέυρι κτλ που έψαχνε + βαφλιέρα = βάφλες Twisted Evil .. Μα αν είναι δυνατόν βάφλες???????????? ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 40 585182 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 40 966307 ?????? Μα βάφλες?????????? Δεν υπάρχει πιο παχυντικό.. cyclops

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nopi30 έγραψε:boubouka εγω επελεξα να κανω χορο που γυμναζει ολο το σωμα. Αν εχεις χρονο καν το θα γυρνας σπιτι ανανεωμενη και με περισσοτερη ενεργεια. Θα σου κανει καλο και στο σωμα και στην ψυχη σου! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 40 654316

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ nopi30 ΟΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΟΡΟ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ? ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΩ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ 4 ΤΟΙΧΟΥΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 40 654655 !

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πως πατε κοριτσια???εγω το σβκ μονο διαιτα δεν εκανα!!!αντε να δουμε απο σημερα που ειναι και δευτερα!!!Αγαπη μου δεν σε ξεχασα θα σου στειλω σημερα την διαιτα!!!θα προσπαθησω να στη στειλω στα εισερχομενα αν τα καταφερω!!!!! Very Happy

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λοιπον κοριτσια μου ηρθε το σπρωξιμο και ξεκινησα κι εγω διατροφη ,ειμαι του "πληρωνω" και ΠΡΕΠΕΙ να το κανω.. ειναι ενας λογος για να μην κλαιω τα λεφτακι μου μετα,... Κι ετσι σηεμρα πηγα πηρα την διαιτα και ετσι απο αυριο μπαινω στο προγραμμα κανονικα Very Happy και παντα με την βοηθεια του αντρουλη μου Laughing Laughing καλη μου αρχη κι αν τ'αποτελεσματα ειναι οπως μου τα υποσχεθηκαν μεχρι τον Σεπτεμβριο που ειναι ο γαμος μου θα εχω χασει 20 κιλακια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Frampalou2010 έγραψε:αχχχχχχχχχχχ..............
πονεμενη μου ιστορια ....ειχα χασει καλα καλα 32 κιλακια και μετα απο μια επεμβαση που εκανα τα πηρα παλι πισω γιατι ξερυθμιστηκε ο θυροειδης μου και πηρα πολυ κορτιζονη
ελεγα να μην μεινω εγκυος παχια αλλα....τελικα εμεινα....ημουν Crying or Very sad 95 και εφτασα τα 118 μολις γεννησα εφυγαν τα 8 κ μου εχουν κατσικωθει τα υπολοιπα.....
Μεχρι και κατσαρολες για να κανω βραστο φαγητο μεσα σε 10 λεπτα μου πηρε ο αντρουλης μου αλλα ολο απο Δευτερα το παω οπως κ το γυμναστηριο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kai egv mazi sou!!!me 80 emeina eguos kai meta ta 100 den zugistika ksana...apo deutera omws tha mpw dynamika..eftase to mwro 3 1/2 mhnvn den exw allh dikaiologia...tis eksantlhsa oles!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 40 4872

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
re koritsia o antras mou mou exei spasei ta neyra Twisted Evil pig
genika glyka den trwei se anti8esi me emena pou dwse mou gluko kai pare mou tin psixi. e apo tote pou arxisa diaita olo tourtes kai glyka fernei sto spiti kai olo ouzakia 8elei ta bradia einai aparadextos epidi exei kalo metabolismo kai einai silbida egw ti ftaiw???????
x8es skoto8ikame efere tourta fountoukiou pou kserei oti trelenomai kai kalese kosmo sto spiti gia ouzo em pws 8a xasw mou lete? oi alloi trogane kai emena mou trexane ta salia ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 40 13953

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
σε μια βδομαδα 1,800 για πρωτη βδομαδα μια χαρα τα πηγα ...
Αν παω ετσι μεχρι τον σεπτεμβριο που ειναι ο γαμος μου θα εχω γινει στυλακι Very Happy Very Happy Very Happy

Το ηθικο μου εχει παρει τα υψη παντως

diana


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κάνω δίαιτα για να χάσω 5 κιλάκια και πιστεύω πως εύκολα θα τα καταφέρω. Αλλά η κοιλιά μου είναι χααααάλια και δεν μπορώ τους κοιλιακούς βρε κορίτσια ξέρει καμία κανένα άλλο τρόπο? Please! pig

ninaki-giorgaki

ninaki-giorgaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λοιπόν κορίτσια μπαίνω και γω στο club! Σήμερα ξεκίνησα Gilly Diet (ελπίζω να μην θεωρείται διαφήμιση!) για 3 μήνες.
Καλή μου επιτυχία!

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia kai egw mazi sas!!! to pira apofasi, apo aurio diaita!!!!!! den paei allo!! mipws kammia apo esas exei kammia kali diaita na mou protinei?? gia ta xapia adinatismatos pia einai i apopsi sas??

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Νιωθω πολυ περηφανη με τον εαυτο μου.....
Μολις γυρισα απο την διαιτολογο μου στο συνολο εδω και 2 βδομαδες εχασα 3.500 κιλακια....

babys angels;;;;;

babys angels;;;;;
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
για να χασουμε κιλα,μονο καλη διατροφη κ γυμναστικη θα κανουν δουλεια!διαιτες κ χαπια απλα διαλυουν σιγα σιγα το σωμα μας.....

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια θελω και εγω να χασω 10 κιλα, αλλα θηλαζω. δοκιμασα μια ελαφρα διαιτα αλλα μειωθηκε το γαλα.

http://pigikalimeriblogspot.com

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μια χαρα τα παω δοξα το θεο ...
6900 σ ενα μηνα...
Αλλα τις 2 τελευταιες εβδομαδες περιμενω να αδιαθετησω και δεν λεει να κατεβει η ατιμη η περιοδος και εχω μεγαλη κατακρατηση Sad
αλλα χανω λιγα γραμμαρια ....
αλλα το ηθιμο ειναι ακομα ακμαιοτατο Razz

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα πως πανε οι προσπαθειες σας εμενα πολυ καλα απο 2 φεβρουαριου εχω χασει 10 κιλα και συνεχιζω

Μυρτακι


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια και εγω στο club. Κανω διαιτα περιπου 2 μηνες και εχω χασει 6,5 κιλα. Σημερα εχω φαει ενα κουλουρακι και ενα χυμο το πρωι και το μεσημερι σαλατα με γιγο τονο γιατι το βραδυ εχουμε κανονισει να παμε εξω για φαγητο και τωρα που εχει περασει η ωρα πειναωωωωωωωω. Θα φαω ομως οπως πρεπει δεν θα το παρακανω ετσι λεω δηλαδη θα δουμε

Μυρτακι


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μυρτακι έγραψε:Κοριτσια και εγω στο club. Κανω διαιτα περιπου 2 μηνες και εχω χασει 6,5 κιλα. Σημερα εχω φαει ενα κουλουρακι και ενα χυμο το πρωι και το μεσημερι σαλατα με λιγο τονο γιατι το βραδυ εχουμε κανονισει να παμε εξω για φαγητο και τωρα που εχει περασει η ωρα πειναωωωωωωωω. Θα φαω ομως οπως πρεπει δεν θα το παρακανω ετσι λεω δηλαδη θα δουμε

tresor


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ας γράψω και εγώ την πρόοδο μου! Έχασα 5,5 κιλάκια σε ένα μήνα και κάτι και μένουν άλλα 10...

http://www.jlamprou.blogspot.com

nikant


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tresor pos exases 5,5 kila se ena mhna??? pes mou se parakalo...ego tora stamathsa na thilazo kai pao thn proigoumenh deytera arxisa diatrofh (prosexo monh mou)kai ligo gumnastikh spiti... kai oute kilo akomh den katevhka...thelo na xaso 3-4, osa exoun meinei... miso pio kato mono... den ksero an paizei rolo to oti perimeno periodo.mou irthe meta apo 7 mhnes apo otan gennhsa.kai tora perimeno gia deyterh fora. an mporeis pes mou se parakalo ti kaneis!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις