Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
529 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 529 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 42]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας ηρθα και εγω χτες εφαγα μακαρονια με κυμα και μεσημερι και βραδυ δεν γινοταν ανεβηκα κεντρο μεσημερι και δεν παλευα να μην φαω βραδυ και δεν ειχα και κουραγιο να κανω κατι, σημερα κλασσικα ενα μπιφτεκι κοτοπουλο με μια αγκιναρουλα και τυρακι, η αγκιναρα προεκυψε γιατι εκανα αγκιναρες με αρακα για τους αλλους, δεν τρελαθηκα να κανω μπιφτεκι με αγκιναρα ξαφνικα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] , για βραδυ δεν εχω φαει αν πεινασω θα φαω ενα τοστακι, αγωνιστικους χαιρετισμους και συληπητηρια βρε γεωργια μου!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α παντως ακουσα την εξης ατακα απο την naysika που με ειδε: πρεπει να εχεις χασει ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης; οχι λεω εχω αλλα εξι, δεν μπορει μου λεει, ναι λεω, ε τοτε πρεπει να ησουν πολυ αδυνατη μου απαντα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] οκ πηρα καπως τα πανω μου μετα απο αυτο!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:α παντως ακουσα την εξης ατακα απο την naysika που με ειδε: πρεπει να εχεις χασει ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης; οχι λεω εχω αλλα εξι, δεν μπορει μου λεει, ναι λεω, ε τοτε πρεπει να ησουν πολυ αδυνατη μου απαντα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] οκ πηρα καπως τα πανω μου μετα απο αυτο!!

μα την αληθεια ειπα!!γιατι και τωρα μια χαρα εισαι αλλα για να θελεις να χασεις καποια κιλακια σημενει οτι ησουν θεα!!!οποπτε με λιγη προσπαθεια θα γινεις καλονι και του χρονου η παραλιες θα αναστεναξουν!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ελενη μου απο την χαλαρωση και την κυτταριτιδα θα ριξουν πολυ αναστεναγμο χαχαχα

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!
Ελα μωρε και τι έγινε λίγη χαλάρωση και καπιτονέ ποπάκι, αυτες είμαστε κανονικές, φυσιολογικές γυναίκες..! Κουκλάρες χιχι!!!
Λοιπον κορίτσια μου τα τίναξα τα πέταλα της δίαιτας το σκ.
Πήγα σε πάρτυ, πήγα σε βάφτιση, πήγα σε ταβερνοκατάσταση και γενικά πήγαν όλα στο δια.. Mad
Δεν το βλέπω πάντως να προχοράει το θέμα με αυτα που κάνω...
Τελος πάντων.. Πάμε πάλι απο την αρχή!

Μιλουπάκι congrats! Εγώ δείχνω σαν να μην έχω γεννήσει ακόμη.. clown

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

maria1982

maria1982
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ!!ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΟΥΝ 85 ΚΙΛΑ!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 76 ΑΠΟ 1 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΕΩΣ ΑΠΡΙΛΙΟ ΜΑΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 50 ΜΕ 58 ΚΙΛΑ!!!!ΕΧΩ ΥΨΟΣ 1.59. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eley8eria έγραψε:Καλημέρα!!
Ελα μωρε και τι έγινε λίγη χαλάρωση και καπιτονέ ποπάκι, αυτες είμαστε κανονικές, φυσιολογικές γυναίκες..! Κουκλάρες χιχι!!!
Λοιπον κορίτσια μου τα τίναξα τα πέταλα της δίαιτας το σκ.
Πήγα σε πάρτυ, πήγα σε βάφτιση, πήγα σε ταβερνοκατάσταση και γενικά πήγαν όλα στο δια.. Mad
Δεν το βλέπω πάντως να προχοράει το θέμα με αυτα που κάνω...
Τελος πάντων.. Πάμε πάλι απο την αρχή!

Μιλουπάκι congrats! Εγώ δείχνω σαν να μην έχω γεννήσει ακόμη.. clown

αχ ελευθερια ασε τα congrats εχω κολησει λεμε στα -2 τα νευρα μου τα νευρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα!!!
μπηκα και εγω στο club της διαιτας...
μαυρη η ωρα που δεν ειναι το club των goody's....αχ
πρωτη μερα σημερα και μου την εχει δωσει!!!!!αλλα οχι δεν γκρινιαζω.....μπα....5 σειρες σας εγραψα και η 4 ειναι γκρινια!!!! Razz

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑΑΑΑ ΣΑΣ!! ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!! ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ..!!! ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΣΤΑ 'ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ' ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ 3 ΧΛΜ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ(ΧΑΛΑΡΑ) ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΕΝΙΚΑ!!! ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ!
ΣΗΜΕΡΑ, ΠΡΩΙ. ΓΑΛΑ ΜΕ ΚΟΥΑΚΕΡ
ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΜΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΧΟΙΡΙΝΗ, 1 ΝΤΟΜΑΤΑ 2-3 ΠΑΤΑΤΕΣ ΨΗΤΕΣ
ΒΡΑΔΥ. ΓΑΛΑ ΜΕ ΚΟΥΑΚΕΡ, 2 ΑΧΛΑΔΙΑ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:
Μιλουπάκι congrats! Εγώ δείχνω σαν να μην έχω γεννήσει ακόμη.. clown

αχ ελευθερια ασε τα congrats εχω κολησει λεμε στα -2 τα νευρα μου τα νευρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/quote]

μιλουπακι μου μονο μην τα παρατησεις!!!ετσι μου εκανε κι εμενα!!!ειχε κολλησει στο -2!!!!!!!!!!και εγω ομως εκει!!!επιμονη,στο προγραμμα μου, ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο φαι!!!και μετα πεφτουν σαν τρελα!!κι εχθες μπηκα στο θεοστενο μου τζην!!!αυτο που ειχα αγορασει σε πολυ αδυνατες μερες μου!!!ενταξει δε μου ειναι και χαλαρο τελειως αλλα που θα μου παει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λοιπόοοον, μίλησα με μια κοπέλα που διδασκει πιλάτες και αυριο θα παω να δω απο κοντά τα προγραμματα κ να ξεκινησω αμεσα...
αρα το πρωτο βήμα εχει σχεδον γινει... Very Happy
Το δευτερο ειναι να αποταξω τα γλυκα...Δυσκολο ελπιζω ομως οχι ακατορθωτο

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααχ αυτα τα γλυκα. ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 9664 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 597524 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 884648 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 912791 απεταξαμην γλυκα..ΑΠΕΤΑΞΑΜΗΝ τα ΓΚΥΚΑΑΑ... Μπα δεν γινεται τιποτα No No ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 654316

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ασεεεε και εγω τα ίδια...με το που βλέπω γλυκο δεν μπορω να αντισταθω...κλαψ

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελα μπουμπου μην κλαις ...παρε ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 597524 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 597524 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 9664 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 9664 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 597524 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 9664 χεχεχεχεχεχεχεχ

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια μη σκατε ολα θα γινουν!η μαλλον ολα γινονται απλα θελουν χρονο!
εγω απο 52 εφτασα μεσα σε 1 μιση χρονο 70 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 απ το μαιο ξεκινησα διατροφη μονο το βραδινο εκοψα βασικα κ εχω φτασει 52 χωρις κοπο!απλ χαλαρωσα κ ειμαι σαν λουκουμας Laughing Laughing

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στα 62 ηθελα να πω κ σιγα σιγα θα φτασω παλι στα 52 απλα θελω να τα χασω αργα για να μεινουν!
2 κιλα το μηνα χανω αλλα δε με χαλαει!
απο βδομαδα αρχιζω κ χορο να σφιξει λιγο το λουκουμαδακι ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 536304

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:
Μιλουπάκι congrats! Εγώ δείχνω σαν να μην έχω γεννήσει ακόμη.. clown

αχ ελευθερια ασε τα congrats εχω κολησει λεμε στα -2 τα νευρα μου τα νευρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μιλουπακι μου μονο μην τα παρατησεις!!!ετσι μου εκανε κι εμενα!!!ειχε κολλησει στο -2!!!!!!!!!!και εγω ομως εκει!!!επιμονη,στο προγραμμα μου, ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο φαι!!!και μετα πεφτουν σαν τρελα!!κι εχθες μπηκα στο θεοστενο μου τζην!!!αυτο που ειχα αγορασει σε πολυ αδυνατες μερες μου!!!ενταξει δε μου ειναι και χαλαρο τελειως αλλα που θα μου παει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Ευακι προσπαθω να μην το βαλω κατω τεσπα, σημερα εφαγα ενα μπιφτεκι μ τυρι ψωμακι και δυο ροδελες κολοκυθια και τσιμπησα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και δυο παγωτινια απο φουρνο κατι μικρα παγωτακια που κανουν ρε γαμωτο

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο ρε συ Αννάκι!
Σήμερα επανήλθα αλλά δεν τολμώ να ζυγιστώ γιατι θα ξενερώσω..

Εφαγα σαλάτα το μεσημέρι και μια αραβική μεσαία το βράδυ με γαλοπούλα και Λογάδι..

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εισαι τρελλη ρε ελευθερια; ειδα και εγω το μπλογκ στην υπογραφη παω να δω τι ειναι και πεφτω πανω σε ριζοτο με γαριδουλες παναγια μου λεμε βραδυατικα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΙΜΗΣΑ 2 ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΧΟΙΡΙΝΑ!!!!!ΗΔΗ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ!!!!!!ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΓΛΥΚΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??????ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ Η ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΟΛΟ ΑΥΞΑΝΕΙ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφου εβαλα τα παιδια για υπνο και τελειωσα πλυσιματα σιδερωματα μαγειρεματα κτλ βλεπω εμειναν στην κατσαρολα 3 μπουκιες στην κυριολεξια μακαρονια!τα λιγουρευτηκα και λεω θα τα φαω.τα εβαλα σε ενα μικρο πιατακι και πηγα στο σαλονι να τσιμπησω-εδειχνε και τα του ανασχηματισμου.και λεει ο αντρας μου "καλα μη κανεις τοση διαιτα" Shocked Shocked Shocked
κουφαθηκα μιλαμε γιατι εχω ηδη πει οτι εχω χασει πολλα κιλα,12 απο τον απριλη ως τωρα και μπαινω σε ολα μου τα ρουχα,τα υπολοιπα 2 που θελω να χασω ειναι για το γαμωτο...ε του λεω κι εγω "ξεχασα να σε ρωτησω αν μου επιτρεπεις να φαω μετα απο τοσο ξεπατωμα δε θα επαναλειφθει..." και παω πεταω το φαι και ενω πλενω την κατσαρολα ερχεται και λεει συγγνωμη δεν επρεπε να το πω και αλλες μ@λ@κιες...ε του εριξα πανω του οσο νερο ειχε η κατσαρολα που ξεπλενα και τον εκανα λουτσα...και σεξ του ειπα να παει να βρει καμια αδυνατη αφου με βρισκει χοντρη και πριν τα χριστουγεννα να μην κανει πως το σκεφτεται καν........... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φαε κανα παγωτο γρανιτα η με μηδεν λιπαρα η πιες γρανιτουλα κατι ειναι και αυτο στα πολλα ζορια για γλυκο

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:αφου εβαλα τα παιδια για υπνο και τελειωσα πλυσιματα σιδερωματα μαγειρεματα κτλ βλεπω εμειναν στην κατσαρολα 3 μπουκιες στην κυριολεξια μακαρονια!τα λιγουρευτηκα και λεω θα τα φαω.τα εβαλα σε ενα μικρο πιατακι και πηγα στο σαλονι να τσιμπησω-εδειχνε και τα του ανασχηματισμου.και λεει ο αντρας μου "καλα μη κανεις τοση διαιτα" Shocked Shocked Shocked
κουφαθηκα μιλαμε γιατι εχω ηδη πει οτι εχω χασει πολλα κιλα,12 απο τον απριλη ως τωρα και μπαινω σε ολα μου τα ρουχα,τα υπολοιπα 2 που θελω να χασω ειναι για το γαμωτο...ε του λεω κι εγω "ξεχασα να σε ρωτησω αν μου επιτρεπεις να φαω μετα απο τοσο ξεπατωμα δε θα επαναλειφθει..." και παω πεταω το φαι και ενω πλενω την κατσαρολα ερχεται και λεει συγγνωμη δεν επρεπε να το πω και αλλες μ@λ@κιες...ε του εριξα πανω του οσο νερο ειχε η κατσαρολα που ξεπλενα και τον εκανα λουτσα...και σεξ του ειπα να παει να βρει καμια αδυνατη αφου με βρισκει χοντρη και πριν τα χριστουγεννα να μην κανει πως το σκεφτεται καν........... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 679259
ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΗ!!!ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ????ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΧΤΥΠΗΣΕΣ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΦΛΕΒΑ!!!ΤΟ Σ@@Χ!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα ελα ρε ευακι δεν το λενε για τα κιλα το λενε επειδη λεμε κανουμε διαιτα βρε τον ανθρωπο τι επαθε βραδυατικα, εμενα παλι που ειχα φακες και εφτιαξα μπιφτεκι για μενα μου λεει εσυ καλοτρως ναι του λεω αν ετρωγες σκετο μπιφτεκι χωρις πατατες και ρυζια θα σου εφτιαχνα και εσενα αλλα δεν τρως οποτε φαε φακες τωρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι ομορφο αν μετρας κολοκυθακι σημερα αυριο δεν προκειται αν χασεις κιλα!συχνα κ μικρα γευματα το μυστικο κ πολλη ασκηση! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 604962 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 21 604962

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις