Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
645 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 645 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχα ναι καλα!!!!!!!με τον μπομπιρα πηγα...ενα μωρο 5 μηνων στην αγκαλια και ενα στην κοιλια??? Laughing Laughingποτε προλαβα η κουνελα???? pig pig

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχουμε ειδη εδω ηδη κοπελες που προλαβαν στις σαραντα μερες και μια που ξερω τρεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουπςςςςςςς παναγια μουυυυυυυυ!!!!!!χαρα στο κουραγιο τους!!!!!!!εμεις ουτε σεξ καναμε μεχρι να 50 ρησουμε χαχαχα

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ κοριτσια πονεμενη ιστορια τα κιλα.Εγω πηρα 12 κιλα στη πρωτη εγκυμοσυνη και 10 στη δευτερη.Το προβλημα ηταν οτι πηρα κιλα μετα στο θηλασμο και στα δυο παιδια μου.Αυτο που εκανα δυο μηνες μετα τη γεννηση του γιου μου ηταν να ξεκινησω εντατικα γυμναστηριο με αποτελεσμα 20 μηνεσ μετα να εχω ερθει στα κανονικα μου κιλα και να φαινομαι και γυμνασμενη.Ομως κοριτσια προσοχη στο βραδυνο και σιγα σιγα θα δειτε να φευγουν ποντοι και κιλα!!!

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΛΟΥΠΑΚΙ ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 20 966307 ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΣΑΒΟΥΡΙΑΖΩ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ Embarassed ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΒΕΡΝΙΤΣΑ ΠΗΓΕΝΑΜΕ Sad ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΤΑ GILLY ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΗΣΕΙ ΤΟ ΛΑΜΠΡΟ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΕΧΑΣΑ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΔΙΑΙΚΟΨΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ 4 ΜΗΝΑΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 20 328109 ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΠΕΙΝΕΣ!!!!!!!!!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια τα κατάφερα! Πήρα μπρος... Εδώ και 2 μέρες έκοψα τα δημητριακά που τα έτρωγα με τα κιλά και τρώω φρυγανιές με μέλι για πρωινό (ήθελα να εντάξω το μέλι στη διατροφή μου) μετά φρουτάκι, μεσημέρι κανονικά (χθες έφαγα γεμιστά με τυράκι και σαλάτα γιατί θηλάζω και χρειάζεται), απόγευμα φρουτάκι και το βράδυ γιαούρτι με 2 φρυγανιές ή με κάτι άλλο (χθες έφαγα με ρυζάκι από τα γεμιστά). Και σήμερα το πρωί.... ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!! -1,4 η ζυγαριά. Αχ αν και είναι μόνο η αρχή είμαι πολύ ενθουσιασμένη. Συμπέρασμα: Προσοχή στα δημητριακά!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

maraki25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε??
Είμαι κι εγώ σε δίαιτα λόγω του επικείμενου γάμου μου τον επόμενο μήνα. 4-5 κιλά θέλω να χάσω. Πήγα σε διαιτολόγο και είναι πολύ εύκολη η δίαιτα μυο απλά οτιδήποτε έχει άμυλο μου είπε να το περιορίσω σε 2 φορές την εβδομάδα, όχι τηγανητα και 5 γεύματα την ημερα και εννοείται πολύ νερό! Ο αδερφός μου με την ίδια δίαιτα έχασα 6 κιλά σε ένα μήνα, και δεν νιώθει πείνα!
Οποια θελει ας μου στείλει το εμαιλ της να της την στείλω αναλυτικά!
ΦΙλιά σε όλες!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητριακά με γάλα χαμηλο σε λιπαρα το πρωί και το βράδυ και το μεσημέρι κανονικά μαγειρευτό φαγητο.Εχει αποτελεσμα! Φυσικά φρούτα,πολύ νερό και τίποτα μετά τις 8 το βράδυ.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ, ΗΠΙΑ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΦΑΓΑ ΛΙΓΗ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΕΤΑ ΨΩΜΙ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ.ΔΕΝ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ.

marielli

marielli
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia meta apo polles apotyximenes prospathies tou na prosexw tin diatrofi mou genika kai gia na xasw kai kapoia kila apofasisa kai piga se diatologo simera..anti na xanw epairna olo auto ton kairo..mpika se ena programma to opoio tha efarmosw apo aurio...ayti tin fora to exw parei apofasi...ase pou me tin diatrofi pou mou egrapse den tha peinaw katholou ap'o,ti fainetai! kalo kouragio kai kali epituxia se oles mas!! Very Happy

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αφου δεν τρωω γιατι δεν χανω; γιατι η ρημαδα η ζυγαρια κολα παντα μετα απο δυο κιλα χωρις λογο; ατιμε μεταβολισμε τα νευρα μου!!!

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια να σας προτεινω κατι που εχει σιγουρα αποτελεσματα?prevent basic στα φαρμακεια.πρωι-βραδυ μια κουταλια σκονης σε 200mlγαλα πρασινο και το μεσημεριανο σας κανονικα.εννοειται οτι δεν τρωτε τιποτε αλλο ολη μερα γιατι καλυπτει το αισθημα της πεινας.το πηρα για 15 μερες και παραλληλα με το γυμναστηριο εχασα ακομα 5 κιλα.το θετικο της υποθεσης ειναι πως οτι και αν ετρωγα μετα δεν επαιρνα γραμμαριο

χαζομαμά

χαζομαμά
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maraki25 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε??
Είμαι κι εγώ σε δίαιτα λόγω του επικείμενου γάμου μου τον επόμενο μήνα. 4-5 κιλά θέλω να χάσω. Πήγα σε διαιτολόγο και είναι πολύ εύκολη η δίαιτα μυο απλά οτιδήποτε έχει άμυλο μου είπε να το περιορίσω σε 2 φορές την εβδομάδα, όχι τηγανητα και 5 γεύματα την ημερα και εννοείται πολύ νερό! Ο αδερφός μου με την ίδια δίαιτα έχασα 6 κιλά σε ένα μήνα, και δεν νιώθει πείνα!
Οποια θελει ας μου στείλει το εμαιλ της να της την στείλω αναλυτικά!
ΦΙλιά σε όλες!
ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ!ΘΑ ΗΘΡΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΤΟ mail mou:giotapsarrafarmaki@hotmail.com

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαζομαμά έγραψε:
maraki25 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε??
Είμαι κι εγώ σε δίαιτα λόγω του επικείμενου γάμου μου τον επόμενο μήνα. 4-5 κιλά θέλω να χάσω. Πήγα σε διαιτολόγο και είναι πολύ εύκολη η δίαιτα μυο απλά οτιδήποτε έχει άμυλο μου είπε να το περιορίσω σε 2 φορές την εβδομάδα, όχι τηγανητα και 5 γεύματα την ημερα και εννοείται πολύ νερό! Ο αδερφός μου με την ίδια δίαιτα έχασα 6 κιλά σε ένα μήνα, και δεν νιώθει πείνα!
Οποια θελει ας μου στείλει το εμαιλ της να της την στείλω αναλυτικά!
ΦΙλιά σε όλες!
ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ!ΘΑ ΗΘΡΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΤΟ mail mou:giotapsarrafarmaki@hotmail.com

maraki, ki egw tha ithela ti diaita an mporeis.. euxaristoume paaaara polu!!!! tha sou steilw to mail mou se pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας πω πως την ειδατε αυτη θα πληρωνει διαιτολογο και εσεις θα την βγαζετε στο τσαμπα; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] γιαννα ακομα περιμενω την διαιτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:Να σας πω πως την ειδατε αυτη θα πληρωνει διαιτολογο και εσεις θα την βγαζετε στο τσαμπα; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] γιαννα ακομα περιμενω την διαιτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ela mwreee mi mas malwneis!!! tha grapsw ki egw tis dikias mou diaitologou amesa..!!!! (tin opoia akoma den efarmozw i gaidaraa)

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΥΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΙΔΕΣ(ΖΥΜΑΡΙΚΟ) ΜΕ ΤΟΝΟ ΚΑΙ ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ LIGHT KAI ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΕΤΑ ΤΥΡΙ ΤΟΥ ΤΟΣΤ. ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ!!! ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΧΙΖΩ ΔΙΑΔΡΟΜΟΟΟΟ

pitsicoco


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια, δεν φαντάζεστε τι έπαθα!!! Βάζουμε να δούμε το βίντεο απο τις διακοπές (βίντεο, τεσπα). Όλα καλά, μέχρι που πέφτουν τα πλάνα της θάλασσας και βλέπω εγώ τη γοργόνα (moi) να βγαίνει απο το νερό (πάντα με ένα παιδί αυτοκόλλητο για να μην ξεχνιόμαστε) και παθαίνω σοκ. Μόνο τα κλάματα που δεν έβαλα λέμε! Δεν έμοιαζα με γοργόνα αλλά με mini όρκα! Και το δίπλα ο συζυξ να γελάει... Ευτυχώς, ο καλός μου διόρθωσε την εικόνα γιατί το είχε βάλει εκεί που πιάνει όλη την οθόνη και ξαναέγινα γοργόνα χαχαχα. Το τσέκαρα και στον υπολογιστή για να βεβαιωθώ πως δεν είναι οφθαλμαπάτη! Οπότε, μεταξύ άλλων, προσοχή στην οθόνη...
Α, και μεταξύ μας, θα με ακούσει καμια γοργόνα και θα πέσει πολλή μούντζα χαχαχα

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μαναρ -ακια (το πιασες Μαριτσ -ακι ε? Laughing )

Εχω πήξει στην δουλεια και δεν προλαβαίνω ούτε να φτυσω. Χθες εφαγα τα κλασσικα κριτσινακια - ντακο στην δουλεια, εφυγα αργα απο την δουλεια και εφαγα σπιτι οταν γυρισα στις 9 το βράδυ 1 πίτσα την οποία εφτιαξα βαζοντας πάνω σε μια αραβική πίτα (μεσαία), λίγο κέτσαπ, γαλοπούλα και τυρί του τοστ σε κομμάτια, 3 ροδελες ντομάτας, την εψησα στο γκριλ 3 λεπτά και μετά όταν βγήκε εβαλα απο πάνω και χύμα ρόκα.
Αυτάααα
Εχω χάσει αυτα που εβαλα στις διακοπές. την Κυριακή εχω μια βάφτιση και θέλω να χάσω άλλο ενααααααα ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 20 13953

Φιλάκια

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα καλα εγω να μην μιλησω για διαιτα.το πρωτον βραδυ διακοπες,μακαροναδα με σπιτικη σαλτσα κι κοτοπουλο στο φουρνο,την δευτερη μερα το μεσημερι φτιαξαμε πατατες φουρνου και περιμεναμε με την κουμπαρα μ γτ μενει σε χωριο να φερουνε κιμα,αργησανε κ ετσι παραγγειλαμε πιτες,εφαγα μια με κοτοπουλο ντοματ κλτ χωρις σοσ κ το βραδυ ενα μπιφτεκι με σαλατα τριτη μερα ειχα την φαεινη ιδεα να κατεβω για δουλειες στο κεντρο με την κουνιαδα,εφαγα στα ορθια μιση μπαγκετα ολικης αλεσεως κ εναν καφε κ μεσημερι ισα που τσιμπισα λιγο μπριαμ προσπαθω τουλαχιστον να μην τρωω ποσοτητα μεγαλη,εχτες πχ εφαγα ενα μπιφτεκι μονο,το θεμα ειναι οτι τρωνε πολυ λιπαρα,δλδ πολυ ψωμι καταναλωνουνε πολυ λαδι και πολυ πολυ πολυ αναψυκτικο.το μονο που εφαγα επειδη το ζητησα εινα ενα γλυκο το οποιο το τρωω μονο εδω που ειμαι.αυτο και να παρω ενα κιλο δν μεννοιαζει,γτ δν το τρωω συχνα.

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπον μανίτσες Very Happy σημερα εφαγα το πρωι 2 cream crackers. Μετά έπηξα στην δουλειά, γυρισα εφαγα μισο ροδάκινο και 2 καλαμακια κοτόπουλο με μια σαλάτα που έφτιαξα με ροκα, ντομάτα, ανθότυρο και καπαροφυλα.
Πριν καμια ωρα εφαγα λίγο καρπουζάκι.
Αυτααα...

Για δειτε και το σχετικό βιντεάκι να μην ξεχνιόμαστε χαχαχα Laughing Laughing




ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 20 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eley8eria στις Τετ Σεπ 01, 2010 12:53 pm, 1 φορά

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΡΩΙΝΟ ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΝΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΛΙΓΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΦΟΥΡΝΟΥ ΚΑΙ 1 ΝΤΟΜΑΤΙΤΣΑ.ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΕΒΙΩΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΟΡΕΞΗ!!!! Sad Sad

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GEODATOU έγραψε:ΕΓΩ ΠΡΩΙΝΟ ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΝΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΛΙΓΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΦΟΥΡΝΟΥ ΚΑΙ 1 ΝΤΟΜΑΤΙΤΣΑ.ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΕΒΙΩΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΟΡΕΞΗ!!!! Sad Sad

Συλληπητήρια βρε..

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΥΓΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ ΚΑΛΠΑΖΟΥΣΑ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΑ.

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου,
Σήμερα έχω πολύ down ψυχολογία και δεν ξέρω γιατι..
Σερνομαι μιλάμε και θέλω να πάω σπίτι μου.
Χθες εφαγα τα κλασσικά 2 cream crackers το πρωί με τον καφέ μου,
σαλάτα το μεσημέρι και το βράδυ εφτιαξα ένα κοτοπουλάκι φιλέτο με πρασινάδα πάλι.
Δεν βλέπω πάντως να το χάνω το κιλό ως την βάφτιση της Κυριακής..
Φιλάκιααα
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 20 417472

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις