Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
224 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 224 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:αχ το θεμα δεν ειναι το πρωι ειναι ολη την ημερα θελω να βγαλω την κοραση μου στο φαγητο βρε παιδι μου, την νυστα μου και μπορει να μην φαω πολυ αλλα θα θελω κατι παχυντικο, ονειρευομαι μουσακα, μακαροναδα κτλ βλεπω σαλατα και διαιτιτικο και δεν θελω καταλαβες και ξερω οτι ολο αυτο ειναι λογο της νυστας που νιωθω κουραση, ελπιζω να συνηθισω στα καινουρια ωραρια γιατι αρκετα ξενυχτουσα με την μικρη και δεν μπορουσα να μπω σε διαιτα μην την παθω παλι Rolling Eyes
mporei na trws ta panta apla se ligoteres possotites...alla den nomizw na xortaineis...egw stin diaita etrwga ta panta kai eskaga,,,alla stin arxi mou eleipan ta lipara na pw tin alitheia...meta apo dio evdomades oute na ta dw den ithela...thelei liges thisies,,,an thes na sou steilw tin diaita mou n akatalaveis pws ekana,,

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:εχω θεμααααααααα, ξυπναω πρωι να παω τον μικρο νηπια και νιωθω γενικα κουρασμενη ολη την μερα και θελω να φαω οτι παχυντικο φαι υπαρχει τι θα κανω; Rolling Eyes Sad

μαριτσα μου ετσι οπως τα γράφεις νομιζω πως εχεις παθει λιγο στερηση λογω διαιτας.. Γιατι δε δοκιμαζεις μια φορα την εβδομαδα να κανεις ενα γευμα με ο,τι τραβαει η ψυχη σου? Δεν είναι κακό και σου φεύγει και το απωθημένο..

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 328109 ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗΗΗ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 328109

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην νομίζετε ότι σας έχω ξεχάσει.. απλά πήζω.
Χθες γιόρταζε η πεθερά μου.. Της εκανα ένα γλυκό και πήγα.
Ειχε ετοιμάσει χιλια δυο πράγματα, έφαγα, ήπια και ουίσκι….
Από το κακό στο χειρότερο πάω..
Πάντως με είδαν κάτι θείτσες εκεί και μου είπαν ότι αδυνάτισα…
Τώρα, ή το ροιτερ τις έχει ενημερώσει οπότε και το είπαν έτσι, ή πραγματικά πρέπει πριν να ήμουν μια γλυκιά
pig τσα...

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:εχω θεμααααααααα, ξυπναω πρωι να παω τον μικρο νηπια και νιωθω γενικα κουρασμενη ολη την μερα και θελω να φαω οτι παχυντικο φαι υπαρχει τι θα κανω; Rolling Eyes Sad

μαριτσα μου ετσι οπως τα γράφεις νομιζω πως εχεις παθει λιγο στερηση λογω διαιτας.. Γιατι δε δοκιμαζεις μια φορα την εβδομαδα να κανεις ενα γευμα με ο,τι τραβαει η ψυχη σου? Δεν είναι κακό και σου φεύγει και το απωθημένο..

κατερινα ποιος σου ειπε οτι δεν το κανω καθε εβδομαδα οταν εχουμε κανενα φαι που μου αρεσει κανονικοτατα τρωω, γιατι παω αργα και σταθερα νομιζεις χαχαχα οχι παιδια ετσι ειμαι εγω οταν ενιωθα κουρσαμενη παντα θε με ξεκουραζε ενα γευμα που μου αρεσει, και τωρα που νιωθω κοματια το ιδιο εχω παθει αλλα τωρα νιωθω ετσι καθε μερα, ελπιζω να συνηθησω και εγω σαν μαθητης νηπιων το καινουριο ωραριο γρηγορα

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια και συμπεθέρα μου πότε θα ξεκινήσω κι εγώ δίαιτα μου λέτε;;; Πήρα 2,5 κιλά το καλοκαίρι αφού έτρωγα σαν το βόδι... Και από πριν ήθελα να χάσω αλλά 3 με 4... Άρα σημαίνει ότι τώρα έχω να χάσω 6 κιλά... Ουφ συγχίστηκα... Όλο λέω από Δευτέρα και όλο το αναβάλλω επειδή ούτως ή άλλως θα ξεκινήσω γυμναστήριο 1η Οκτωβρίου. Είμαι 59,5 και θέλω να γίνω 54 και να σφίξω επιτέλους...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
catherine έγραψε:Βρε κορίτσια και συμπεθέρα μου πότε θα ξεκινήσω κι εγώ δίαιτα μου λέτε;;; Πήρα 2,5 κιλά το καλοκαίρι αφού έτρωγα σαν το βόδι... Και από πριν ήθελα να χάσω αλλά 3 με 4... Άρα σημαίνει ότι τώρα έχω να χάσω 6 κιλά... Ουφ συγχίστηκα... Όλο λέω από Δευτέρα και όλο το αναβάλλω επειδή ούτως ή άλλως θα ξεκινήσω γυμναστήριο 1η Οκτωβρίου. Είμαι 59,5 και θέλω να γίνω 54 και να σφίξω επιτέλους...

ΠΑΣ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ σιγα που θες διαιτα θα μας τρελανεις καλε; οκ γυμναστηριο σου επιτρεπω ειναι για σφιξιμο αλλα οχι οτι θες και διαιτα δεν θα σε ελεγα ποτε κανονικη αδυνατη θα σε ελεγα δεν θα με συγχισεις εσυ τωρα οχιι

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:
catherine έγραψε:Βρε κορίτσια και συμπεθέρα μου πότε θα ξεκινήσω κι εγώ δίαιτα μου λέτε;;; Πήρα 2,5 κιλά το καλοκαίρι αφού έτρωγα σαν το βόδι... Και από πριν ήθελα να χάσω αλλά 3 με 4... Άρα σημαίνει ότι τώρα έχω να χάσω 6 κιλά... Ουφ συγχίστηκα... Όλο λέω από Δευτέρα και όλο το αναβάλλω επειδή ούτως ή άλλως θα ξεκινήσω γυμναστήριο 1η Οκτωβρίου. Είμαι 59,5 και θέλω να γίνω 54 και να σφίξω επιτέλους...

ΠΑΣ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ σιγα που θες διαιτα θα μας τρελανεις καλε; οκ γυμναστηριο σου επιτρεπω ειναι για σφιξιμο αλλα οχι οτι θες και διαιτα δεν θα σε ελεγα ποτε κανονικη αδυνατη θα σε ελεγα δεν θα με συγχισεις εσυ τωρα οχιι

Καλέ πόσο γέλασα... Σιγά που είμαι αδύνατη... Έχω κι εγώ τις μπάκες μου, όχι συμπεθέρα θα αδυνατίσω, θα τα χάσω τα κιλά, θα πάω και γυμναστήριο, μην φανταστείς άνοιξε ένα δίπλα από το σπίτι μου, δημοτικό και θα πάω με την κουμπάρα μου... Αλλά την δουλειά του θα την κάνει αν είμαι επιμελής...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ευτυχως τα κιλα δν τα πηρα στις διακοπες-εφιαλτης που πηγα,γτ ετρωγα μικρη ποσοτητα απο φαγητα,και τωρα που γυρισα παλι το ιδιο κανω μεχρι να παω να ψωνισω ολα τα υλικα που χρειαζομαι για να ξεκινησω ξανα απο δευτερα,γτ μεσα στον οκτωβριο εχουμε 3 γαμους(προεκυψε ακομα ενας) και θελω να ειμαι ωραια.η τουλαχιστον να ειμαι ξεπρησμενη ωστε να μπορω να ντυθω.πχ σημερα φαγαμε με την κορη μου ντακος το μεσημερι,γτ κανει πολυ ζεστη και δν θελαμε κατι ζεστο.και βολευτηκαμε με τα ντακος,κ μαλιστα η μικρη ηθελε απο την ροζ φετα(φετα με παντζαρι γινεται ροζ και της αρεσει η γλυκια γευση του παντζαριου)
ελπιζω απο βδομαδας να μπω ξανα στο προγραμμα μου.
δν το βαζω κατω εστω και με μερικα διαλειμματα οσο καιρο και να μου παρει,ελπιζω πριν τα 30 να χασω τα επιπλεον κιλα.εστω και τα μισα.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα θα πω στη geogatou στη συναντηση οτι εσυ θες να αδυνατισεις να δεις τι θα σου σουρι μπας και ταρακουνηθεις λιγο Razz Razz Razz

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωχ τι θα μου σούρει συμπεθέρα;;; Να φοβάμαι;;; ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787 Αλλά τι να φοβηθώ αφού θα της δείξω τι εννοώ...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AX!TI ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ.....ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ 4 5 ΚΙΛΑ....ΕΓΩ Η ΠΑΧΟΥΛΟΚΟΜΨΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ? Very Happy

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αthina24 Θα κάνουμε όλες δίαιτα... Razz Αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ με τίποτα βρε παιδί μου, θέλω να τρώω συνέχεια... Μάλλον επειδή έχω κάτι στενοχώριες τώρα, ίσως φταίει και αυτό... Οπότε τα 4-5 μπορούν πολύ εύκολα να γίνουν και περισσότερα... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
catherine έγραψε:Βρε κορίτσια και συμπεθέρα μου πότε θα ξεκινήσω κι εγώ δίαιτα μου λέτε;;; Πήρα 2,5 κιλά το καλοκαίρι αφού έτρωγα σαν το βόδι... Και από πριν ήθελα να χάσω αλλά 3 με 4... Άρα σημαίνει ότι τώρα έχω να χάσω 6 κιλά... Ουφ συγχίστηκα... Όλο λέω από Δευτέρα και όλο το αναβάλλω επειδή ούτως ή άλλως θα ξεκινήσω γυμναστήριο 1η Οκτωβρίου. Είμαι 59,5 και θέλω να γίνω 54 και να σφίξω επιτέλους...
ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!?????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
59,5 ΚΙΛΑ ΖΥΓΙΖΑ ΣΤΗΝ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ!!!!!!ΜΗΝ ΜΕ ΣΥΓΧΙΖΕΙΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΧΑΖΟΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ!!!
catherine έγραψε:Ωχ τι θα μου σούρει συμπεθέρα;;; Να φοβάμαι;;; ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787 Αλλά τι να φοβηθώ αφού θα της δείξω τι εννοώ...
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΕΣΥ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΕΙΣ!!!ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ...59,5!!!ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ΚΑΙ 20 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΘΑ ΗΜΟΥΝ!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
catherine έγραψε:Ωχ τι θα μου σούρει συμπεθέρα;;; Να φοβάμαι;;; ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787 Αλλά τι να φοβηθώ αφού θα της δείξω τι εννοώ...

Δεν μπηκες εσυ για καλο εδω να μας συνχισεις μπηκες, πριν δυο εβδομαδες σε ειδα θα με τρελανεις; ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 585182 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 585182 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 585182 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 585182 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 585182 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 585182

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης κατερινακι αντε στο μπλογκ μου που λεει τι ατακες να λεμε στις αδυνατες που μας παραπονιουνται για το σωμα τους, γιατι εδω κολυωμαι να σε σκυλοβρισω με το γαντι, θα ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 311356 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 679259 απο κοντα το σαββατο!

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:αχ το θεμα δεν ειναι το πρωι ειναι ολη την ημερα θελω να βγαλω την κοραση μου στο φαγητο βρε παιδι μου, την νυστα μου και μπορει να μην φαω πολυ αλλα θα θελω κατι παχυντικο, ονειρευομαι μουσακα, μακαροναδα κτλ βλεπω σαλατα και διαιτιτικο και δεν θελω καταλαβες και ξερω οτι ολο αυτο ειναι λογο της νυστας που νιωθω κουραση, ελπιζω να συνηθισω στα καινουρια ωραρια γιατι αρκετα ξενυχτουσα με την μικρη και δεν μπορουσα να μπω σε διαιτα μην την παθω παλι Rolling Eyes

Καλε να τρως οτι τραβαει η ψυχουλα σου. Εχασα 7 κιλα σε 2 μηνες και ετρωγα απ ολα!! Απλα σε μικρες ποσοτητες και παντα με σαλατα. Πηγα σε διατροφολογο και ετρωγα απο μακαροναδες μεχρι σουβλακια και σοκολατα!! Θες να στην γραψω?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στειλτην πμ γιατι εγω ετσι κανω τρωω απο ολα και λιγο , το ομολογωωω δυο μερες χλαπακιασααα Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad Shocked confused affraid ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 911307 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 966307 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 4872

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afro81 έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:αχ το θεμα δεν ειναι το πρωι ειναι ολη την ημερα θελω να βγαλω την κοραση μου στο φαγητο βρε παιδι μου, την νυστα μου και μπορει να μην φαω πολυ αλλα θα θελω κατι παχυντικο, ονειρευομαι μουσακα, μακαροναδα κτλ βλεπω σαλατα και διαιτιτικο και δεν θελω καταλαβες και ξερω οτι ολο αυτο ειναι λογο της νυστας που νιωθω κουραση, ελπιζω να συνηθισω στα καινουρια ωραρια γιατι αρκετα ξενυχτουσα με την μικρη και δεν μπορουσα να μπω σε διαιτα μην την παθω παλι Rolling Eyes

Καλε να τρως οτι τραβαει η ψυχουλα σου. Εχασα 7 κιλα σε 2 μηνες και ετρωγα απ ολα!! Απλα σε μικρες ποσοτητες και παντα με σαλατα. Πηγα σε διατροφολογο και ετρωγα απο μακαροναδες μεχρι σουβλακια και σοκολατα!! Θες να στην γραψω?

Αφροδιτη μου, καλε και το ρωτας! στειλε την και σε μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καταφερα και εχασα ακομη 1 κιλακι!!!!!!!!!
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 215994

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ έχω υποτροπιάσει για τα καλα.. No

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Princess έγραψε:
afro81 έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:αχ το θεμα δεν ειναι το πρωι ειναι ολη την ημερα θελω να βγαλω την κοραση μου στο φαγητο βρε παιδι μου, την νυστα μου και μπορει να μην φαω πολυ αλλα θα θελω κατι παχυντικο, ονειρευομαι μουσακα, μακαροναδα κτλ βλεπω σαλατα και διαιτιτικο και δεν θελω καταλαβες και ξερω οτι ολο αυτο ειναι λογο της νυστας που νιωθω κουραση, ελπιζω να συνηθισω στα καινουρια ωραρια γιατι αρκετα ξενυχτουσα με την μικρη και δεν μπορουσα να μπω σε διαιτα μην την παθω παλι Rolling Eyes

Καλε να τρως οτι τραβαει η ψυχουλα σου. Εχασα 7 κιλα σε 2 μηνες και ετρωγα απ ολα!! Απλα σε μικρες ποσοτητες και παντα με σαλατα. Πηγα σε διατροφολογο και ετρωγα απο μακαροναδες μεχρι σουβλακια και σοκολατα!! Θες να στην γραψω?

Αφροδιτη μου, καλε και το ρωτας! στειλε την και σε μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
θελω το μειλ σου. στειλε το πμ

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GEODATOU έγραψε:
catherine έγραψε:Βρε κορίτσια και συμπεθέρα μου πότε θα ξεκινήσω κι εγώ δίαιτα μου λέτε;;; Πήρα 2,5 κιλά το καλοκαίρι αφού έτρωγα σαν το βόδι... Και από πριν ήθελα να χάσω αλλά 3 με 4... Άρα σημαίνει ότι τώρα έχω να χάσω 6 κιλά... Ουφ συγχίστηκα... Όλο λέω από Δευτέρα και όλο το αναβάλλω επειδή ούτως ή άλλως θα ξεκινήσω γυμναστήριο 1η Οκτωβρίου. Είμαι 59,5 και θέλω να γίνω 54 και να σφίξω επιτέλους...
ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!?????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
59,5 ΚΙΛΑ ΖΥΓΙΖΑ ΣΤΗΝ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ!!!!!!ΜΗΝ ΜΕ ΣΥΓΧΙΖΕΙΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΧΑΖΟΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ!!!
catherine έγραψε:Ωχ τι θα μου σούρει συμπεθέρα;;; Να φοβάμαι;;; ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 26 534787 Αλλά τι να φοβηθώ αφού θα της δείξω τι εννοώ...
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΕΣΥ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΕΙΣ!!!ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ...59,5!!!ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ΚΑΙ 20 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΘΑ ΗΜΟΥΝ!!!!

Καλέ τώρα το είδα και έχω πεθάνει στο γέλιο!!! Και είμαι και στο γραφείο και με κοιτάνε καλά καλά... Embarassed Embarassed

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afro81 έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:αχ το θεμα δεν ειναι το πρωι ειναι ολη την ημερα θελω να βγαλω την κοραση μου στο φαγητο βρε παιδι μου, την νυστα μου και μπορει να μην φαω πολυ αλλα θα θελω κατι παχυντικο, ονειρευομαι μουσακα, μακαροναδα κτλ βλεπω σαλατα και διαιτιτικο και δεν θελω καταλαβες και ξερω οτι ολο αυτο ειναι λογο της νυστας που νιωθω κουραση, ελπιζω να συνηθισω στα καινουρια ωραρια γιατι αρκετα ξενυχτουσα με την μικρη και δεν μπορουσα να μπω σε διαιτα μην την παθω παλι Rolling Eyes

Καλε να τρως οτι τραβαει η ψυχουλα σου. Εχασα 7 κιλα σε 2 μηνες και ετρωγα απ ολα!! Απλα σε μικρες ποσοτητες και παντα με σαλατα. Πηγα σε διατροφολογο και ετρωγα απο μακαροναδες μεχρι σουβλακια και σοκολατα!! Θες να στην γραψω?



ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!!

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω σκαλωσα για τα καλα στα 61 No
που θα μου παει ομως...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις