Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
551 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 551 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 42]

Μυρτακι


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κουγκακι έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:Τι λετε οσες αρχιζουμε διαιτα να μαζευτουμε εδω να δινει η μια κουραγιο στην αλλη και να μην το βαλουμε κατω; θελετε; ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 893968



κοριτσια αυτο που εχω εγω να σας προτεινω...(δοκιμασμενο!!!)
γεννησα περσι τον σεπτεμβριο, αφησα τρεις μηνες τον ευατο μου ελευθερο και τον δεκεμβριο ειπα... ΤΕΛΟΣ πρεπει να χασω τα κιλα, βεβαια δεν ημουν διατεθημενη να κανω διαιτα και το μονο που εκανα ηταν να μειωσω τις ποσοτητες φαγητου ειτε το μεσημερι, ειτε το βραδυνο, βάζοντας στοχο να χανω 1 κιλο τον μηνα.... το ξερω μπορει να σας φαινεται λιγο αλλα πλεον εχω χασει 10 ΚΙΛΑ!! και μου αρεσει πολυ!!! ζυγιζομαι μονο μια φορα το μηνα (και συγκεκριμενα στις 8 καθε μηνα που αλλαζει μηνα ο μικρος μου)

Κουγκακι και εγω το ιδιο εχω ξεκινησει εδω και 10 μερες και εχω χασει 1,6 κιλα. Στην αρχη χανεις ευκολα γι αυτο. Και εγω εχω βαλει στοχο 1 κιλο το μηνα. Μου εδψσες θαρος με το αποτελεσμα σου. Ελπιζω να τα παω το ιδιο καλα με εσενα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ετσι ειχα χασει τα κιλα της πρωτης μου εγκυμοσυνης απλα με πιο λιγη ποσοτητα και ετρωγα απο ολα, και δεν τα παιρνεις μετα απλα θελει πολυ υπομονη εχανα ενα κιλο το μηνα και μου ειχε παρει 1,5 χρονο, τωρα δεν εχω τοσο υπομονη

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουγκακι έγραψε:
κοριτσια αυτο που εχω εγω να σας προτεινω...(δοκιμασμενο!!!)
γεννησα περσι τον σεπτεμβριο, αφησα τρεις μηνες τον ευατο μου ελευθερο και τον δεκεμβριο ειπα... ΤΕΛΟΣ πρεπει να χασω τα κιλα, βεβαια δεν ημουν διατεθημενη να κανω διαιτα και το μονο που εκανα ηταν να μειωσω τις ποσοτητες φαγητου ειτε το μεσημερι, ειτε το βραδυνο, βάζοντας στοχο να χανω 1 κιλο τον μηνα.... το ξερω μπορει να σας φαινεται λιγο αλλα πλεον εχω χασει 10 ΚΙΛΑ!! και μου αρεσει πολυ!!! ζυγιζομαι μονο μια φορα το μηνα (και συγκεκριμενα στις 8 καθε μηνα που αλλαζει μηνα ο μικρος μου)
Αυτό είναι το καλύτερο γιατί και δεν στερείσαι οπότε μπορείς να το κρατήσεις για πολύ καιρό και είναι καλό για τον οργανισμό γιατί προσαρμόζεται και σίγουρα είναι και πιο σταθερά τα χαμένα κιλά. Αλλά εγώ που έχω να χάσω 30 είναι λίγο δύσκολο να περιμένω τόσο... Sad

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νικολλετα μου κ εγω το ιδιο εκανα.δεν μπορω τις διαιτες απλα ελλατωσα τα γλυκα κ το βραδινο!δεν πειναω τρωω τα παντα δε μου λειπει κατι!απ τα 69 που ημουν το μαιο εχω φτασει 61 στο χαλαρο..
κ θελω να παω 52..
που θα μου παει ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 328109

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ουπς κουγκακι ηθελα να γραψω ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 667478

toulouz


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια!Να σας πω τον πονο μου?Δε μπορω χωρις γλυκο!!!και δεν μου αρεσουν τα διαιτητικα γλυκα(πχ.ζελε,γλυκα κουταλιου)!Εγω θελω σοκολατα,συροπιαστα,παγωτο!!!Και δεν χανω και καθολου ευκολα!!!Εχω απελπιστει πλεον!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δυστυχως η μπεμπα τρωει παρα πολυ και μου αδειασε το γαλα και αναγκαστηκα να φαω παραπανω.. ειμαι παλι 62 κιλα.. Mad Mad Mad
με εχει πιασει απελπισια, δε θα αδυνατισω ποτε!

mamakonstadinou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια κι εγω αρχισα σημερα! (δευτερα βλέπετε!) ειμαι με ενα πορτοκαλι μπροστα μου το οποιο εχω φυσικα κατασπαραξει και κρατιεμαι να μην φαω κατι αλλο για βραδυνο..το μεσημερι εφαγα κανονικα καθολου ενδοιαμεσα και γλυκά και τωρα αυτο! καλο κουραγιο σε όλες!

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κι εγω σημερα αρχισα γιατι εχουμε τη βαφτιση σε κανα μηνα και ειπα να βαλω κανενα φορεματακι και να μην ειμαι σαν τοφαλα...
εγω κανω συγκεκριμενη διαιτα και ειναι πολυ δυσκολο με δυο μωρα.καθομουν 11 η ωρα και μαγειρευα...μου ρθε να πιασω τα πακοτινια αλλα κρατηθηκα...πρωτη μερα και νιωθω οτι κανω διαιτα ενα μηνα...... κουραγιο σε ολες! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 982137 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 982137 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 982137 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 982137 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 982137 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 982137

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη επιτυχια κοριτσαρες, εγω παλι το ανεβαλα δεν μπορω δεν μου βγαινει, που θα παει καποια στιγμη θα παθω σοκ και θα αρχισω και εγω παλι

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσακια...
εγω είμαι -4 πλεον αλλα χανω πολύ αργα και χωρις συγκεκριμενη διαιτα, απλα με λιιιιγο προσεγμενη διατροφή και πιλάτες!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια αν κάνετε αυτήν τη σαλάτα θα με θυμηθείτε! Είναι καταπληκτική και διαιτητική. Γίνεται σε πιατέλα και όχι σε μπολ. Βάζετε από κάτω προς τα πάνω τα υλικά όπως τα αναφέρω. Μαρούλι, ρόκα, αγγούρι, ντομάτα (σε κύβους), τριμμένο καρότο, τριμμένα καρύδια, ρόδι (προαιρετικά) και από πάνω τριμμένη παρμεζάνα (αν θέλετε και πολύ λίγο). Από πάνω τη sauce που γίνεται χτυπώντας λίγο λάδι μουστάρδα μπαλσάμικο και μέλι. Αν τη θέλετε λίγο πιο αραιή μπορείτε να βάλετε και λίγο νεράκι. Τα υλικά είναι πολλά αλλά είναι όλα πολύ ελαφριά και αν δε βάλετε το τριμμένο τυρί είναι πολύ λίγες οι θερμίδες αλλά η γεύση είναι υπέροχη!.

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!!!
Σημερα το αποφασισα και πηγα στην κολλητη μου τη διαιτολογο, με μετρησε και μου ειπε οτι μου εχουν μεινει 8 ποντοι κοιλια και 7 σε γοφους ( Sad Sad )απο πριν μεινω εγκυος, και συνολικα πρεπει να χασω 5 κιλα. Μου εβγαλε ενα προγραμμα να τα χασω ως τα Χριστουγεννα.(2-3 κιλα το μηνα που ειναι συμβατα και με το θηλασμο) Μου ειπε επισης να πεταξω τη ζυγαρια και να με ζυγιζει μονο αυτη γιατι αλλιως παρασερνομαι και οταν θα βλεπω οτι χανω θα τρωω περισσοτερο και δεν πρεπει.
Το πηρα λοιπον ΤΕΛΕΙΩΣ αποφαση πλεον και δε θα χαλασω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τη διαιτα. ΤΕΛΟΣ!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω χασει 5 κιλα με τον διαιτολογο και εχω αλλα 8

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα νομιζω ειμαι ετοιμη εχω αρχισει και περνω τα πανω μου, ελπιζω να μην φαω κανενα χαστουκι και ξαναπαρω τα κατω μου, λοιπον μετα απο μια απιστευτη κρεπαλη δυο εβδομαδων γιατι καπου επρεπε να ξεσπασω, ενιωθα τρια κιλα βαρυτερη δεν τολμουσα να ζυγιστω και τελικα ανεβηκα, κιλα 58,2 απο 57,7 τιποτα, καλα που πηγε τοσο φαγητο δεν ξερω αλλα περιμενα αλλα αντικρισαν τα ματακια μου Shocked οποτε ειπα παμε παλι δυναμικα το αξιζει ο οργανισμος αφου δεν πηρε κιλακια Razz

mamadimi

mamadimi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σας κορίτσια!! ήρθα και εγώ στο club!! Είχα βάλει 33 κιλά στη εγκυμοσύνη μου και απο τότε έχω χάσει 27. έχουν περάσει 2 χρόνια οπότε είναι περίπου 1 κιλό τον μήνα. ήθελα να τα χάσω πιόγρήγορα αλλα ήταν πολύ δύσκολο. Αγχος=φαγητο!! Οπότε είπα κάλιο αργά παρά ποτέ και το πήγαινα σιγά σιγά. Εχω να χάσω άλλα 10 γιατί είχα βάλει και πρίν μείνω έγκυος. Κάθε μέρα λέω θα αρχίσω αλλα τίποτα. Θέλω ένα ταρακούνημα. Πειτε κάτι να με εμπνεύσει... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 13953

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamadimi έγραψε:Γειά σας κορίτσια!! ήρθα και εγώ στο club!! Είχα βάλει 33 κιλά στη εγκυμοσύνη μου και απο τότε έχω χάσει 27. έχουν περάσει 2 χρόνια οπότε είναι περίπου 1 κιλό τον μήνα. ήθελα να τα χάσω πιόγρήγορα αλλα ήταν πολύ δύσκολο. Αγχος=φαγητο!! Οπότε είπα κάλιο αργά παρά ποτέ και το πήγαινα σιγά σιγά. Εχω να χάσω άλλα 10 γιατί είχα βάλει και πρίν μείνω έγκυος. Κάθε μέρα λέω θα αρχίσω αλλα τίποτα. Θέλω ένα ταρακούνημα. Πειτε κάτι να με εμπνεύσει... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 13953

Θα σου πω εγω ενα ταρακουνημα, αφου μας δινεις το θαρρος. Εχω τουλαχιστον 2 γνωστες που οταν παντρευτηκαν και πριν γεννησουν ηταν κουκλαρες, πανεμορφες, με τελειο σωμα. Γεννησαν και εκαναν μια ευτυχισμενη οικογενεια αλλα πηραν πααααρα πολλα κιλα, σχεδον παραμορφωθηκαν. Περασαν χρονια απο τοτε και τα κιλα παρεμειναν. Δε μπορουσαν να κανουν διαιτα να τα χασουν. Παραμελησαν τον εαυτο τους τελειως. Τελικα οι αντρες τους εκαναν εξωσυζυγικες σχεσεις. Η μια χωρισε, η αλλη τα ξαναβρηκε με τον συζυγο και ειναι ακομα μαζι. Μετα ομως απο αυτο το συμβαν και οι δυο εχασαν απο 30 κιλα μεσα σε πολυ συντομο διαστημα, εβαψαν το μαλλι και το εκοψαν,εγιναν παλι θηλυκα, εγιναν αγνωριστες, κουκλαρες και παλι. Τυχαιο? δε νομιζω! Επρεπε να χασουν τους αντρες τους για να ταρακουνηθουν και να θυμηθουν να περιποιηθουν τον εαυτο τους, να θυμηθουν οτι ειναι γυναικες και μπορουν να ειναι ομορφες?
Εμας θα μας αρεσε οι αντρες μας που τους πηραμε ομορφους, περιποιημενους κλπ να παραμελησουν τον εαυτο τους και να ειναι βρωμικοι, κοιλαραδες, κλπ κλπ? εμενα προσωπικα με τιποτα.Και ειδικα με τοσους πειρασμους που κυκλοφορουν γυρω, κανουμε τη διαφορα οπως και να εχει. Οσο και να μας αγαπανε, ζητανε να μας βλεπουν ομορφες οπως τοτε που μας εβλεπαν και μας ερωτευτηκαν. Κι εμεις το ιδιο αυτους. Οφειλουμε απο σεβασμο πρωτα στον εαυτο μας και μετα στην οικογενεια μας να ειμαστε ψυχικα ισορροπημενοι και αν τα κιλα και η εμφανιση ειναι κατι που μας βαραινει στην ψυχολογια μας, τοτε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ!! ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ η μικρη αννουλα ακομα στα 61 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 4872

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σφυριξε χαρουμενα μπορεις σφιτ σφιτ, δες την φωτεινη πλευρα της ζωης σφιτ σφιτ Razz Razz Razz

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο ακριβως να να νααα ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 4872

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρηκα το θεμα μου...χαχα
να μη σασ κουραζω με πολλα μπλα μπλα, γεννησα πριν 2 χρονια στην εγκυμοσυνη πηρα 25 κιλα +++++
(καποια στιγμη σταματησα να ανεβαινω στη ζυγαρια..)
μεσα σε απιστευτα συντομο διαστημα εχασα σχεδον ολα τα κιλα,εκτοσ απο 2-3 αυτο που εχω ομωσ ειναι μια τονισμενη κοιλια Crying or Very sad
δεν ξερω βρε κοριτσια θελω να χασω κιλα , πιστευω πωσ θα μου ριξει λιγο την κοιλιτσα,αν και οι περισσοτεροι φιλοι μου λενε πωσ δεν χριαζετε, ειμαι 55 κιλα και περιπου 1,60 υψος.
θελω επηγοντως να κανω διαιτα αλλα το στοματακι δεν κληνει...

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:Τι λετε οσες αρχιζουμε διαιτα να μαζευτουμε εδω να δινει η μια κουραγιο στην αλλη και να μην το βαλουμε κατω; θελετε; ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 34 893968
εγω αν κ εχασα κ τα 18 κιλα(συν αλλα 2)τς εγκυμοσυνης,στηριζω οσες προσπαθουν να χασουν κιλα γιατι ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο κ παιζει ρολο κ στη ψυχολογια.εχω επισης να πω στις μελλουσες μανουλες οτι πρεπει να θηλασουν κ γιατι ειναι οτι καλυτερο μπορουν να προσφερουν στο νινι τους αλλα κ γιατι βοηθαει στην απωλεια κιλων.εγω ετσι τα εχασα,χωρις να στερηθω τιποτα.

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
επέστρεψα κι εγώ λοιπόν!!!
η ζυγαριά έχει κολλήσει κι έτσι αποφάσισα να πάω σε διαιτολόγο!
από την Πέμπτη έχω ξεκινήσει διατροφή, την Τετάρτη θα ζυγιστώ,εύχομαι να έχω χάσει τουλάχιστον....100γρ Laughing Laughing

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα εγω τισ τελευταιες 2 βδομαδες εχω ξετιναξει οτι σοκολατα υπαρχει στο ψυγειο κ στο ραφι του σουερ μαρκετ-το χω κ απεναντι απ τη δουλεια Twisted Evil -
οποτε απ κει που ειχα κολλησει στα 61 μαλλον προβλεπω ανοδικη πορεια Rolling Eyes

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
annaki έγραψε:καλα εγω τισ τελευταιες 2 βδομαδες εχω ξετιναξει οτι σοκολατα υπαρχει στο ψυγειο κ στο ραφι του σουερ μαρκετ-το χω κ απεναντι απ τη δουλεια Twisted Evil -
οποτε απ κει που ειχα κολλησει στα 61 μαλλον προβλεπω ανοδικη πορεια Rolling Eyes

από περιέργια τι ύψος έχεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις