Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
548 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 548 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 42]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:Τι γινεται, που χαθηκατε ολες? Κατι μου λεει πως θα βρεθουμε παλι εδω μετα τις γιορτες!!! Μπραβο mummy!!

Οπως το ειπες μετα τις γιορτες δυναμικα Razz Razz

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια κ εγω μια απο τα ιδια!Πριν μεινω εγκυος ημουν 63 εβαλα 9,5 κιλα κ μεσα σε 10 μερες απο την γεννα αγινα παλι 63 αλλα προχθες που ζυγιστικα απελπιστοκα ειμαι 67 τι θα κανω πεστε μου καμια καλη διαιτουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 534787

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια τι διαιτες κάνετε?θηλάζετε?εγω μετά απο 7,5 μηνες ξανανεβηκα στα κιλά που είχα οταν βγήκα απο το νοσοκομείο και πρέπει να χάσω 16-17 κιλά ...φταίει πολυ το ψυχολογικό πάντως τουλάχιστον σε μένα η κλεισούρα με κάνει να ξεδίνω στα γλυκά που εγώ πριν μείνω έγκυος δεν ήμουν γλυκατζού ...πήρα και μια ζώνη παθητικής γυμναστικής ..παλια είχα μια ψιλοέκανε δουλειά τώρα πήρα πάλι γιατι είχε χαλάσει..θα δούμε...αντε κουράγιο

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mετα τις γιορτες τερμα οι δικαιολογιες, αρχιζει και μετραει αντιστροφα για καλοκαιρακι, οσες γεννησαμε και θελουμε να κανουμε και δευτερο παιδακι πρεπει να απαλλαγουμε επιτελους απο τα κιλα της πρωτης εγκυμοσυνης, δεν παει αλλο.. απο το καλοκαιρι εχουμε και το παλευουμε και δεν το παιρνουμε αποφαση.. τι θα γινει πια..!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Υποσχεθηκα στον αντρα μου οτι μεχρι τελος Φεβρουαριου θα εχω χασει τα τελευταια 4 κιλα αρχιζοντας απο 2/1
δηλαδη μισο κιλο την εβδομαδα.. Βαλαμε και στοιχημα οποτε δε με παιρνει πλεον να δικαιολογουμαι.
Αντε μηπως και βαλουμε μπρος το καλοκαιρακι για το αδελφακι της μαγουλιτσας μας, να εχουμε ετοιμασει το εδαφος..

Προσοχη αυτες τις μερες κοριτσια, μην το μετανιωσουμε μετα!
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ!!!!!!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:
Υποσχεθηκα στον αντρα μου οτι μεχρι τελος Φεβρουαριου θα εχω χασει τα τελευταια 4 κιλα αρχιζοντας απο 2/1
δηλαδη μισο κιλο την εβδομαδα.. Βαλαμε και στοιχημα οποτε δε με παιρνει πλεον να δικαιολογουμαι.
Αντε μηπως και βαλουμε μπρος το καλοκαιρακι για το αδελφακι της μαγουλιτσας μας, να εχουμε ετοιμασει το εδαφος..

Προσοχη αυτες τις μερες κοριτσια, μην το μετανιωσουμε μετα!
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ!!!!!!


για πες ρε συ κοριτσι τι εκανες κ εχασες τα κιλακια σου????????????

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:

για πες ρε συ κοριτσι τι εκανες κ εχασες τα κιλακια σου????????????

Τιποτα το ιδιαιτερο, καθε προσπαθεια για διαιτα μεχρι τωρα εχει ξεκινησει πανηγυρικα και εχει αποτυχει, επειδη εχω τη δικαιολογια του θηλασμου. Μαλλον επειδη θηλαζω αποκλειστικα και η μπεμπα τρωει αρκετα τωρα που ειναι σχεδον 6 μηνων. Απλα δεν τρωω παραπανω, τρωω κανονικα και κανω power yoga ισως παιζει ρολο. Τωρα ομως θα ξεκινησω προγραμμα διατροφης γιατι εχω κολλησει στα κιλα απο τον Σεπτεμβρη.. -εχασα τα 5 κιλα με τη γεννα και τα υπολοιπα 4 μεσα σε 6 μηνες και μετα κολλησα..
4 ειναι τα ρημαδια, που θα παει, θα ξαναμπω στα ρουχα μου..

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:
φωτεινουλα έγραψε:

για πες ρε συ κοριτσι τι εκανες κ εχασες τα κιλακια σου????????????

Τιποτα το ιδιαιτερο, καθε προσπαθεια για διαιτα μεχρι τωρα εχει ξεκινησει πανηγυρικα και εχει αποτυχει, επειδη εχω τη δικαιολογια του θηλασμου. Μαλλον επειδη θηλαζω αποκλειστικα και η μπεμπα τρωει αρκετα τωρα που ειναι σχεδον 6 μηνων. Απλα δεν τρωω παραπανω, τρωω κανονικα και κανω power yoga ισως παιζει ρολο. Τωρα ομως θα ξεκινησω προγραμμα διατροφης γιατι εχω κολλησει στα κιλα απο τον Σεπτεμβρη.. -εχασα τα 5 κιλα με τη γεννα και τα υπολοιπα 4 μεσα σε 6 μηνες και μετα κολλησα..
4 ειναι τα ρημαδια, που θα παει, θα ξαναμπω στα ρουχα μου..

προλαβαινεις με το μωρο να κανεις γυμναστικη!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο εγω ουτε γαι κατουρημα δεν προλαβαινω με την μικρη (6 μηνων κ εμεις )κ με τα του σπιτιου! οσο για την γυμναστικη ξερεις απο μονοι σου η απο καποιο dvd?

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:
Maya έγραψε:
φωτεινουλα έγραψε:

για πες ρε συ κοριτσι τι εκανες κ εχασες τα κιλακια σου????????????

Τιποτα το ιδιαιτερο, καθε προσπαθεια για διαιτα μεχρι τωρα εχει ξεκινησει πανηγυρικα και εχει αποτυχει, επειδη εχω τη δικαιολογια του θηλασμου. Μαλλον επειδη θηλαζω αποκλειστικα και η μπεμπα τρωει αρκετα τωρα που ειναι σχεδον 6 μηνων. Απλα δεν τρωω παραπανω, τρωω κανονικα και κανω power yoga ισως παιζει ρολο. Τωρα ομως θα ξεκινησω προγραμμα διατροφης γιατι εχω κολλησει στα κιλα απο τον Σεπτεμβρη.. -εχασα τα 5 κιλα με τη γεννα και τα υπολοιπα 4 μεσα σε 6 μηνες και μετα κολλησα..
4 ειναι τα ρημαδια, που θα παει, θα ξαναμπω στα ρουχα μου..

προλαβαινεις με το μωρο να κανεις γυμναστικη!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο εγω ουτε γαι κατουρημα δεν προλαβαινω με την μικρη (6 μηνων κ εμεις )κ με τα του σπιτιου! οσο για την γυμναστικη ξερεις απο μονοι σου η απο καποιο dvd?

Bασικα πηγαινω εδω
https://www.facebook.com/event.php?eid=176625025686664&index=1

που ειναι ενα απιστευτο προγραμμα που το κανει μια κοπελα,η Πέρρυ Ανδριοπουλου, στην Πατρα και στην Αθηνα, δυο φορες την εβδομαδα, απο 1,5 ωρα. Την μπεμπα την κραταει ο αντρας μου. την ταιζω και φευγω. Νιωθεις τελεια στο μαθημα αυτο, εχει κινηση και σφιγγει ολο το σωμα βλεπεις σε 1 μηνα αποτελεσματα. Ιδιαιτερα στην κοιλια. Εκανε παλια το ιδιο μαθημα ο αντρας μου και ειχε γραμμωσει σε 1 μηνα, απο εκει το εμαθα κι εγω... Εχω και διαδρομο στο σπιτι αλλα οπως λες κι εσυ, δεν προλαβαινω, ενω στη γιογκα επειδη παω εκτος σπιτιου, φευγει λιγο το μυαλο μου και ξεσκαω. Αν ειναι κανενα κοριτσακι στην Πατρα και ενδιαφερεται (και στην Αθηνα στο Γκαζι νομιζω) το συστηνω ανεπιφυλακτα!!!

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofy έγραψε:
κελλυ1 έγραψε:αχ βρε κοριτσια εγω χρειαζομαι την πιο πολυ δουλεια πρεπει να χασω 30-35 κιλα.δεν πηρα τοσο πολλα στην εγκυμοσυνη λογω θυροειδη ειχα παρει απο πριν.στην εγκυμοσυνη πηρα 8 τα εχασα ολα αλλα μολις σαραντησα πηρα σχεδον τα διπλασια,δεν ξερω γιατι μου συνεβει αυτο,αλλα τωρα νιωθω οτι εχω παρει την κατω βολτα δεν μπορω να αποφασισω να ξεκινησω

κουράγιο κελλυ! και εγω τοσα ειχα να χασω, εχασα τα πρωτα 15 και θελω αλλα τοσα! τωρα βεβαια εχω ξεσαλωσει και πολυ φοβαμαι οτι εχω παρει και εγω την κατω βολτα. μετα τις γιορτες ομως θα του δωσουμε να καταλαβει! σωστα?




καλησπερα κοριτσια.νομιζω πως ηρθε η ωρα να ξεκινησω αυτο που εδω και καιρο αποφευγω να κανω διαιτα.δεν εχω διαθεση να ντυθω να περιποιηθω και ολη μερα νομιζω οτι πειναω,φοβαμαι πολυ μην τυχον και παλι κανω πισω.

μωρουλι

μωρουλι
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΑΑΑΑΧΧΧΧ ΠΟΝΕΜΕΝ ΛΕΞΗ Η ΔΙΑΙΤΑ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΧΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑΣ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ.ΚΑΛΟ ΚΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΛΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 597524 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 9664 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 334589 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 912791 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 884648 ΚΟΥΡΑΓΙΟΟΟΟΟ...

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κελλυ1 έγραψε:
sofy έγραψε:
κελλυ1 έγραψε:αχ βρε κοριτσια εγω χρειαζομαι την πιο πολυ δουλεια πρεπει να χασω 30-35 κιλα.δεν πηρα τοσο πολλα στην εγκυμοσυνη λογω θυροειδη ειχα παρει απο πριν.στην εγκυμοσυνη πηρα 8 τα εχασα ολα αλλα μολις σαραντησα πηρα σχεδον τα διπλασια,δεν ξερω γιατι μου συνεβει αυτο,αλλα τωρα νιωθω οτι εχω παρει την κατω βολτα δεν μπορω να αποφασισω να ξεκινησω

κουράγιο κελλυ! και εγω τοσα ειχα να χασω, εχασα τα πρωτα 15 και θελω αλλα τοσα! τωρα βεβαια εχω ξεσαλωσει και πολυ φοβαμαι οτι εχω παρει και εγω την κατω βολτα. μετα τις γιορτες ομως θα του δωσουμε να καταλαβει! σωστα?




καλησπερα κοριτσια.νομιζω πως ηρθε η ωρα να ξεκινησω αυτο που εδω και καιρο αποφευγω να κανω διαιτα.δεν εχω διαθεση να ντυθω να περιποιηθω και ολη μερα νομιζω οτι πειναω,φοβαμαι πολυ μην τυχον και παλι κανω πισω.

kai ego to apofeygo kai variemai............. ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 911307

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!

εγώ ακόμη κ μετά τις γιορτές είμαι 66κιλάκια ευτυχώς! μπαίνω πλέον κανονικά στα ρούχα μου!

σκέφτομαι όμως να κατέβω στα 65, δεν ξέρω γτ αλλά όλο θέτω νέους στόχους! παρ΄όλο που δεν υπήρξα ποτέ πολύυυυυυυυυ αδυνατη! ήμουν πάντα κανονική 173 ύψος και 66 κιλά!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ να προσέλθω μετά χαράς για συμπαράσταση, μπορώ όμως να φέρω και το κρουασάν με σοκολάτα; Ρωτάω γιατι το έχω πάρει απόφαση ότι έτσι που πάω θ αρχίσω τη δίαιτα το 2012 και βλέπουμε... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 679259

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
toutounaki έγραψε:Εγώ να προσέλθω μετά χαράς για συμπαράσταση, μπορώ όμως να φέρω και το κρουασάν με σοκολάτα; Ρωτάω γιατι το έχω πάρει απόφαση ότι έτσι που πάω θ αρχίσω τη δίαιτα το 2012 και βλέπουμε... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 679259

ελα αλλά σε παρακαλώ μη μας ενημερώνεις για τις διατροφικές συνήθειες σου χαχαχαχαχα!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ καμία ενημέρωση δε θα σας κάνω για τις διατροφικές μου συνήθειες, αν έρθω όμως δεν ξέρω αν θέλετε να τις βλέπετε... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 38 654316

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοβαρά τώρα:Λέω μια και δεν έχω πλέον χρόνο να πηγαίνω γυμναστήριο, ν' αγοράσω ένα διάδρομο..

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα εγω αγορασα τον οκτωβριο και μεχρι νοεμβρη τον χρησιμοποιουσα συστηματικοτατα απο τοτε τιποτα!!!!!

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγώ περιμένω να βγει ο Φεβρουάριος να περάσουν οι παγωνιές να παίρνω το καρότσι για μεγάλες ποδαράτες βόλτες.....τρεχάτε ποδαράκια μου!!!

dimial76

dimial76
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να μπω κι εγώ στην παρέα σας??? γέννησα πριν 22 μήνες και από την ημέρα που γέννησα δεν έχασα γραμμάριο... ξεφούσκα φυσικά αλλά τα κιλά εκεί Sad ! όλο το χειμώνα τρώω γιατι είμαι κλεισμένη στο σπίτι, εξ αιτίας του κρύου (μένω Αμερική) και όταν βγαίνουμε πάμε μόνο για ΦΑΙ! και το όλο το καλοκαίρι είμαι Ελλάδα και εκεί τρώω συνέχεια αλλά για άλλους λόγους, ξέρετε ουζάκια, ρετσινούλες κτλ. Πρέπει να χάσω 8 κιλά συνολικά.... και ρε γμτ κάτω στο υπόγειο έχω ολόκληρο γυμναστήριο (αμερικάνικο σπίτι Wink )ποδήλατο, διάδρομο, όργανα οτι φανταστείς.... τα επισκέπτομαι μόνο και μόνο γιατί εκεί είναι και το πλυντήριο....
Αντε καλή επιτυχία σε όλες μας!

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα βεβαιως να μπεις στην παρεα μας εγω εχω ξεκινησει και για την ωρα βασταω γερα!!!!!!!!!!

kallia28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπαίνω κι εγω λοιπον δυναμικα στη προσπάθεια.... ξεκινησα την προηγουμενη Παρασκευη (οχι απο Δευτερα που λεμε παντα) με παρακολουθει διαιτολογος στο σπιτι και αισιως εχω χασει 2 κιλα...... αντε βρε μονο 23 εμειναν ακομη!!!!!!!!

http://www.savetheplanet.gr

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια,
ξεκινάω κι εγώ σήμερα...καλή μας επιτυχία.....και μην ξεχνάτε..πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ νερό Shocked

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsia,theletai alli mia simparastratia ston agona sas?Mono pou ego eimai egkios kai o giatros mou eipe na xaso kana 2 mexri ton allo mina.Kali dinami se oles!!!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω μαζι σας, δεν θα μπορουσα να ελειπα χαχαχα χαλαρα και παμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις