Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
550 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 550 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 42]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΩ , ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΡΩΩ ΑΛΛΑ Ο ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΕΛΙΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 'ΔΙΑΤΡΟΦΗ' ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΨΩΜΙΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ. ΩΣΤΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΑΙ ΟΟΟΛΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΑΚΙ ΜΑΣ-ΕΓΩ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 4 ΜΙΚΡΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝΑΚΙΑ ΒΟΥΤΥΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ.

ΜΑΡΙΤΣΑ, ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΑΦΕΣ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ Ε???

ΡΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΥΥ ΑΥΣΤΗΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΟΜΙΖΩ! ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΗΡΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΕΣ!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nikoleta έγραψε:Κορίτσια να 'μαι κι εγώ!!!! Μόλις 5 μέρες που γέννησα αλλά έχω ξεκινήσει σωστή διατροφή. Από την εγκυμοσύνη μου έμειναν 3 κιλάκια αλλά στο σύνολο θέλω να χάσω καμιά 30ριά!!!! Οπότε βάζω τικεράκι και..... ξεκινάμε!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzeni έγραψε:κοριτσια θελω κι εγω το τικερακι με τα κιλα τελειοοο πειτε μου την ασχετη πως????

ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ. ΜΕΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ, ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ <a href..

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:
tzeni έγραψε:κοριτσια θελω κι εγω το τικερακι με τα κιλα τελειοοο πειτε μου την ασχετη πως????

ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ. ΜΕΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ, ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ <a href..

χμμ, αυτό έκανα κι εγώ, κι ενώ εμφανίζεται στην υπογραφή μου στην προεπισκόπηση, μετά δεν βγαίνει...τι κάνω λάθος?

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gennie έγραψε:

χμμ, αυτό έκανα κι εγώ, κι ενώ εμφανίζεται στην υπογραφή μου στην προεπισκόπηση, μετά δεν βγαίνει...τι κάνω λάθος?

ΠΑΤΑ ΜΕΤΑ 'ΥΠΟΒΟΛΗ' ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ε, αυτό κάνω...αλλά δεν βλέπω φως...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα αντιγραψεις τον κωδικο που λεει για υπογραφη φορουμ bbcode θα τσεκαρεις στο προφιλ σου αν τα bbcode τα εχεις ενεργα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινα παναγια μου μια μπουμπου με κοκαλακι πεθαινωωωωωω

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:κατερινα παναγια μου μια μπουμπου με κοκαλακι πεθαινωωωωωω

χαχαχαχαχαααα!!!! εεε τοσο μαλλι που βγηκε να ειχει αλλα και τοση καουρα περασα..!!!! 5 μηνες ολη μερα καουρα!! και απο τοτε ονειρευομουν κοκκαλακια και κοτσιδακιαααα!!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 379767 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 379767 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 379767

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maya έγραψε:ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!
Ευχαριστώ πολύ! Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω, είναι πολύ σημαντική και η συμπαράσταση σας, αλλιώς είπαμε... θα μου πετάτε ντομάτες με τα emotions!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nikoleta έγραψε:
Maya έγραψε:ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!
Ευχαριστώ πολύ! Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω, είναι πολύ σημαντική και η συμπαράσταση σας, αλλιώς είπαμε... θα μου πετάτε ντομάτες με τα emotions!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΧΑΧΑ αστο πανω μου!! με τους αλλους ειμαι αυστηρη.. με μενα εχω λιγο προβλημα.. τελικα βρηκα γιατι δε χανω γραμμαρια.. πρεπει να μην τρωω μισο κουτι κορν φλεικς σοκολατας με το γαλα μου το πρωι, αλλα λιγοτερο!! 2 κουταλιες της σουπας ειπε η διαιτολογος.. αλλα αφου μ αρεσουνννν!!! και μετα το θηλασμο και το πρωινο μου σας αφηνω να ξαναπαω για νανι!! χιχι Sleep

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maya έγραψε:ΧΑΧΑ αστο πανω μου!! με τους αλλους ειμαι αυστηρη.. με μενα εχω λιγο προβλημα.. τελικα βρηκα γιατι δε χανω γραμμαρια.. πρεπει να μην τρωω μισο κουτι κορν φλεικς σοκολατας με το γαλα μου το πρωι, αλλα λιγοτερο!! 2 κουταλιες της σουπας ειπε η διαιτολογος.. αλλα αφου μ αρεσουνννν!!! και μετα το θηλασμο και το πρωινο μου σας αφηνω να ξαναπαω για νανι!! χιχι Sleep
2 κουταλιές της σούπας;;;;;; Της είπες ότι είναι καινούρια γεύση και σου πρότεινε την ποσότητα για να τα δοκιμάσεις??? χαχα! Πλάκα έχει! Εντάξει όχι όλο το κουτί αλλά ας βάλει κάτι παραπάνω η γυναίκα!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
nikoleta έγραψε:
Maya έγραψε:ΧΑΧΑ αστο πανω μου!! με τους αλλους ειμαι αυστηρη.. με μενα εχω λιγο προβλημα.. τελικα βρηκα γιατι δε χανω γραμμαρια.. πρεπει να μην τρωω μισο κουτι κορν φλεικς σοκολατας με το γαλα μου το πρωι, αλλα λιγοτερο!! 2 κουταλιες της σουπας ειπε η διαιτολογος.. αλλα αφου μ αρεσουνννν!!! και μετα το θηλασμο και το πρωινο μου σας αφηνω να ξαναπαω για νανι!! χιχι Sleep
2 κουταλιές της σούπας;;;;;; Της είπες ότι είναι καινούρια γεύση και σου πρότεινε την ποσότητα για να τα δοκιμάσεις??? χαχα! Πλάκα έχει! Εντάξει όχι όλο το κουτί αλλά ας βάλει κάτι παραπάνω η γυναίκα!

Παιδιά χωρίς πλάκα, τα δημητριακά είναι πολύ πιο ύπουλα απ' ότι νομίζουμε!!!!!!! Και εγώ πιο πριν που έκανα "δίαιτα" είχα αντικαταστήσει δύο γεύματα με δημητριακά με γάλα και δεν έχανα τίποτα!! Θέλουν δυστυχώς και αυτά μέτρο! Ακόμα και τα light!

http://www.eimaimama.gr

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΤΩΝ KELLOGS,ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ, ΑΔΥΝΑΤΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΡΙΒΟΥΝ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΜΕΤΡΗ ΠΑΝΑΔΥΝΑΤΗ ΚΟΥΚΛΑΡΑ. ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΕΙΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ!!! ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΥΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΙ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΣΕ ΛΙΠΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ. scratch scratch

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ: ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΡΟΒΑΤΙΝΕΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΟ? ΓΙΑΤΙ Η ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΕΝΤΑΔΥΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟΚΑΤΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΡΘΙΑ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ, ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΗΝΕΣ Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΓΙΝΕ ΠΛΑΚΑ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 654655 ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΟΥΤΕ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ, ΟΥΤΕ ΔΙΑΙΤΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.. ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΡΟΦΗ, ΑΛΛΑ ΝΑΙ, ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΑ!

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε: ΓΙΑΤΙ Η ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΕΝΤΑΔΥΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟΚΑΤΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΡΘΙΑ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ, ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΗΝΕΣ Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΓΙΝΕ ΠΛΑΚΑ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 654655 ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΟΥΤΕ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ, ΟΥΤΕ ΔΙΑΙΤΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.. ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΡΟΦΗ, ΑΛΛΑ ΝΑΙ, ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΑ!

Κατερινάκι καλημέρα! τι το ήθελες αυτό και με σύγχυσες πρωί πρωί?

Παρεπιμπτόντως εμένα η διαιτολόγος μου είπε 4 κουταλιές της σούπας δημητριακά ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 875502 αλλά όχι αυτά με τη σοκολάτα ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 679259 . εγώ τα έτρωγα και νόμιζα επειδή ήταν και ολικής έκανα τρομερή δίαιτα Very Happy

Καλά η μικρή κούκλα? έχουμε και το ίδιο μπλουζάκι Very Happy το μαλλί ΤΕΛΕΙΟ!

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια μουυυυ!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 417472

Γυρισα και εγώ απο τις διακοπές και κατάφερα και έβαλα 1.5 κιλό!!
Το ευχαριστήθηκα όμως και δεν μασάω, θα συνεχίσω απο σήμερα! Εφαγα τα πάντα στις διακοπές αλλά καλύτερα να μην προχωρήσω σε ανατριχιαστικιές λεπτομέρειες.. pig

Μπράβο σας κοριτσάκια που συνεχίζετε και χάνετε κιλάκια Μανούλα, Μιλουπάκι μπράβοοο!!
Maya πολύ γέλασα με την σοκολατόπιτα!!

Νικολέτα μου να σας ζήσει το μωράκι σας!!! sunny

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gianna έγραψε:

Κατερινάκι καλημέρα! τι το ήθελες αυτό και με σύγχυσες πρωί πρωί?

Παρεπιμπτόντως εμένα η διαιτολόγος μου είπε 4 κουταλιές της σούπας δημητριακά ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 875502 αλλά όχι αυτά με τη σοκολάτα ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 679259 . εγώ τα έτρωγα και νόμιζα επειδή ήταν και ολικής έκανα τρομερή δίαιτα Very Happy

Καλά η μικρή κούκλα? έχουμε και το ίδιο μπλουζάκι Very Happy το μαλλί ΤΕΛΕΙΟ!

ΤΗΑΝΚ ΥΟU ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙ!!!!!
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 883208

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eley8eria έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μουυυυ!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 18 417472

Γυρισα και εγώ απο τις διακοπές και κατάφερα και έβαλα 1.5 κιλό!!
Το ευχαριστήθηκα όμως και δεν μασάω, θα συνεχίσω απο σήμερα! Εφαγα τα πάντα στις διακοπές αλλά καλύτερα να μην προχωρήσω σε ανατριχιαστικιές λεπτομέρειες.. pig

Μπράβο σας κοριτσάκια που συνεχίζετε και χάνετε κιλάκια Μανούλα, Μιλουπάκι μπράβοοο!!
Maya πολύ γέλασα με την σοκολατόπιτα!!

Νικολέτα μου να σας ζήσει το μωράκι σας!!! sunny

ΕΛΑ ΕΛΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ -ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!- ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΤΑΣΘΑΛΙΕΣ!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζααααααα, ηρθα, λοιπον χτες μεσημερι λιγο κοτοπουλο με ντοματα, βραδυ σε επισκεψη, ευτιχως οι πιτσες που φτιαξαν ηταν δικες τους και ετσι εφαγα ενα μικρο κοματακι που βρηκα και ενα λουκανικοπιτακι, τιποτα αλλο ω ναι τα καταφερα, αν και να πω την αληθεια δεν πειναγα οποτε ηταν πιο ευκολο, εχει αρχισει και κλεινει το στομαχι μου και μου ειναι πιο ευκολο αυτες τις μερες Razz σημερα θα φαω μπιφτεκι κοτοπουλο με τι δεν ξερω, μου εφυγε και ενα σφραγγισμα και πρεπει να παω οδοντιατρο απο δευτερα ουφ, να δω με τι θα το φαω το μπιφτεκι

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα εχω να πω!!!ειμαι περηφανη για μενα!!!παρολο που ειχαμε το παρτυ χθες δεν εφαγα παρα μονο ενα κομματακι πιτσα και 1 κομματακι τουρτα που εφτιαξα εγω!!!τιποτα αλλο!!!και η δικαιωση ειχε το νουμερο 60,8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! επιτελους επεσα απο εκεινο το 61!!!!!!!!!τωρα μενουν αλλα 2,8 για τα 58 αλλα τωρα που τα βλεπω ισως κανω προσπαθεια για τα 56 ευκολουτσικο μου φαινεται τωρα!!!παρακατω ομως οχι ειμαι και 1,70 αν χασω κι αλλα θα ειμαι σαν ανορεξικο!
λετε ρε κοριτσια στο γαμο της αδερφης μου να ειμαι κορμι???????

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΜΙ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ 30 ΚΑΤΙ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΡΑΙΝΟΥΝ??ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΛΙΓΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ.ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ???ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??? Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΟΡΜΙ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ 30 ΚΑΤΙ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΡΑΙΝΟΥΝ??ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΛΙΓΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ.ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ???ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??? Very Happy Very Happy Very Happy

στειλε τα 15 και σου υποσχομαι θα κανω μια προσπαθεια!!!εγω εχω ενα πολυυυυυ καλο: δε τρωω γλυκα και δε πινω ποτε αναψυκτικα γιατι δε μου αρεσουν!!!αυτο που μου κανει ζημια ειναι το ψωμι και οι πολλες σαλατες ενισχυμενες με τυρι και αυγο και φυσικα ψωμι γι'αυτο αμα λεω "εφαγα μια σαλατα" μη ξεγελιεστε!!!ΕΧΩ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΕΙ ΕΝΝΟΩ!!!!!!!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει καλε λιγο κοτοπουλο εφαγες δεν εχει και πολυ λιπος αυτο, εκτος αν κρυβεις και αλλα Razz Razz δεν χαλασε ο κοσμος, μου αρεσει που γιναμε μια περηφανη παρεα, και σε λιγο και χελια Razz Razz Razz Razz

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikoleta έγραψε:
ANGEL έγραψε:Εγώ δεν κάνω δίαιτα γιατί δε γέννησα ακόμα αλλά έχω μια απορία.Όσο θηλάζετε μπορείτε να αδυνατίσετε;;;
Την πρώτη φορά που γέννησα, όσες μέρες θήλασα (20 μέρες) δεν μπορούσα ούτε να χάσω κιλά αλλά ούτε και να μην τρώω τα γλυκά μου κλπ.Μόλις όμως σταμάτησα το θηλασμό έκανα 15 μέρες συντήρηση, όχι τελείως δίαιτα, και ξανάγινα όπως και πριν και έχασα κι ένα κιλό ακόμα!
Αλλά έκανα και κοιλιακούς και ποδήλατο γιατί είχα πάρει "βάρος" και στα ποδαράκια μου!Η κοιλιά εξαφανίστηκε με τους κοιλιακούς.Αλλιώς χάνεις το βάρος και η κοιλιά μένει!
(Το πρόγραμμα γυμναστικής ήταν χαλαρό γιατί ποτέ δεν ήμουνα φαν) αλλά είχε αποτέλεσμα.Ο άντρας μου το έφτιαξε γιατί είναι φυσικοθεραπευτής.
20 μέρες είναι πολύ λίγο για να βγάλεις συμπεράσματα για τον θηλασμό. Εγώ στην κόρη μου δεν έχασα να πω την αμαρτία μου αλλά έτρωγα σαν το γουρούνι pig! Βέβαια δεν είχα πάρει κιλά στην εγκυμοσύνη και στις 20 μέρες ήμουν στα κιλά μου (τα δικά μου ήθελα να χάσω). Λένε όμως ότι ο θηλασμός βοηθάει πολύ. Τώρα μου έχουν μείνει μόνο 3 κιλά αλλά προσέχω για να χάσω γενικά οπότε θα σου πω σε λίγο καιρο. Προς το παρόν κάνω πολύ καλή διατροφή πλούσια σε φρούτα, λαχανικά και γάλα και φυσικά θρεπτικά φαγητά για μεσημέρι. Είναι λίγο νωρίς αφού έχω μόλις 5 μέρες που γέννησα αλλά θα σε ενημερώσω.

Να σου ζήσει το μωράκι!!Κι εγώ θέλω...!!!!Κι εγώ λίγα κιλά έπρεπε να χάσω όταν γέννησα αλλά έβλεπα και φίλες μου που δεν αδυνάτιζαν όσο θήλαζαν.Μπορεί να ήταν και τυχαίο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις