Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
456 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 456 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 42]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:χαχαχαχα καλε και εγω κλασικη γυναικα ειμαι σαν το κρεββατι πουθενα!!! πολυ πλακα το σκηνικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα,αυτα ειναι τα ωραια που μενουνε.εγω κρεβατι χρησιμοποιω πια τωρα παντρεμενη,ελευθερη καθολου, Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
πως παμε κοριτσια?εγω εχτες ειχα νευρα καιε κατσα εφγαγα κανονικα το μεσημερι μαυροματικα φασολια με πιλαφι,μετα εφαγα λιγο παγωτο και το βραδυ εφαγα 2 φετες βραστη γαλοπουλα με κατι κουλουρια που παιρνει η μανα μου καροτου ειναι διαιτης.

επειδη εχουμε φουρνο....να σου πω οτι ειναι διαιτης εφοσον τρωμε 2-3 αντε 5.....απο εκει και περα και αυτα παυουν να ειναι διαιτης......ρωτησα και εμαθα απο τον αντρα μου(φουρναρης)γιατι ετωγα και εγω μπολικα πριν τον γνωρισω γιατι μου αρεσαν σε γευση,οχι για διαιτα(τοτε δεν χρειαζομουν....τωρα....)

ναι αυτο το ξερω,δεν εφαγα πολλα,αυτα δν ηταν μεγαλα ηταν μικρα,κ εφαγα 3-4 το πολυ,αλλα αν ειναι μεγαλα τρωω το πολυ 3 την ημερα.σε ξεγελανε και παιρνεις θερμιδες μαυτα.εγω τα τρωω συνηθως βραδυ που με κοβει πεινα,κ ενα το πρωι με τον καφε.

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠ!!! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΔΩ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΠΕΙΠΑ??? ΣΟΔΟΜΑ ΚΑΙ ΓΟΜΟΡΑΑΑΑ

ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 215994

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Είμαι δυνατή, είμαι δυνατή, είμαι δυνατή!!!!!

Κιλά ξουτ!!!!!

http://www.eimaimama.gr

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:Είμαι δυνατή, είμαι δυνατή, είμαι δυνατή!!!!!

Κιλά ξουτ!!!!!
χαχαχα ελα ρε συ μια χαρα εισαι κουκλα ασε που αν σκεφτεις οτι εχουν περασει μονο εξι μηνες απο τοτε που γεννησες εισαι τελεια. Εγω 6 μηνες μετα την γεννα οχι μονο δεν ειχα χασει αλλα ειχα βαλει 10 κιλα . Σαν γιουβαρλακι ημουν χιχιχι

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΛΙΒΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΜΠΛΕΞ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ, ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!! ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΙΤΑΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΠΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΟ, ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΗΜΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑ!! ΒΕΒΑΙΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΟΤΕ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ.. ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΕΚΤΙΜΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ Η΄ ΕΙΧΕΣ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*fifitsa* έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΤΟ ΠΙΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!

ΕΧΑΣΑ 45 ΚΙΛΑ ΜΕ ΔΙΑΙΤΑ Κ ΠΟΛΥΥΥΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΒΟΛΙΚΟΥ ΣΥΝΔΡΟΜΟΥ Κ ΥΠΕΡ-ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΥ ΑΓΧΟΥΣ ΠΗΡΑ 60 ΚΙΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΕΚΑΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΓΑΣΤΡΙΚΟ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ Κ ΘΕΛΕΙ ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ...ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Κ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ..
ΤΕΣΠΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΠΑΧΥΣΑΡΚΗ(ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΓΙ ΑΥΤΟ) ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ(ΞΑΝΑΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΓΙ ΑΥΤΟ) ΠΗΡΑ 13 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 50 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ...ΕΧΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ Κ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ....

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑ 5-10 ΚΙΛΑΚΙΑ! ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΣΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΕΔΩ Η ΑΡΧΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 966307 .......

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΡΟΦΟΥΣ ΜΕΙΟΝ.....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

fifitsa γεια σου ποσα κιλα εμεινες εγκυος αν επιτρεπεται και θες να μου πεις..

407Σημαντικό! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax Παρ Αυγ 27, 2010 8:25 am

e.chomou

e.chomou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
GEODATOU έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:χαχαχαχα καλο το αρθρο αλλα δεν εισαι μανουλα και ενα εχω να σου πω ΠΟΙΟ ΣΕΞ; προλαβαινουμε με τα μικρα ισα να το κανουμε πριν θελησουν κατι οχι να ειμαστε και για μαραθωνιους οταν κανεις παιδακια θα καταλαβεις γιατι σου λεω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ .....ΣΕΞ???ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ 8ΩΡΟ,ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΦΑΓΗΤΟΥ,ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ  ΦΥΛΑΞΗ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΩΝ ΤΕΚΝΩΝ...ΚΟΒΕΤΑΙ!!!!!Η΄ ΕΣΤΩ ΕΛΛΑΤΩΝΕΤΑΙ!!!!....ΑΣΧΕΤΟ....ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΞΥΠΝΙΑ!!!

ΔΛΔ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΚΟΚΟ ΤΕΕΕΕΛΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ????
ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΕΕΕΕΕΕΛΟΣ Sad
ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ??ΔΕ ΜΠΟΡΟ ΝΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΧ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ "ΑΡΓΟΤΕΡΑ.."
ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ......
ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΔΕΦΟΒΩΑΜΑΙ!!!!
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 536304

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1208992288

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν καταλαβες δεν το αφηνουμε στην ακρη απλα το κανεις με ραντεβου πια οταν τα παιδια κοιμουνται και οχι οποτε θες και επισης δεν καθεσαι εκατο ωρες γιατι εχεις το φοβο οτι θα ξυπνησει το μωρο σε λιγο να φαει και θα σε κοψει

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραιο το διαλειμμα αλλα ας γυρισουμε στον τιτλο του θεματος

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΟΙΠΟΝ.. ΣΗΜΕΡΑ
ΠΡΩΙ. ΓΑΛΑ ΜΕ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚΣ
1 ΚΡΙΤΣΙΝΙ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΟΥ
ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΛΙΓΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΝΤΟΜΑΤΑ
ΒΡΑΔΥ. 2 ΦΡΥΓΑΝΙΕΣ ΜΕ ΤΥΡΙ ΤΟΥ ΤΟΣΤ ΚΑΙ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ..

xrysa 1981

xrysa 1981
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια καλησπερα,θα ηθελα να σας πω πως οση διαιτα και αν κανετε αν δεν κανετε και λιγη γυμναστικη δεν γινετε τιποτα!!!!!!!!
το σωμα δεν εχει μονο περιττο λιπος αλλα και πολυ χαλαρους μυες!!!!!
κανοντας γυμναστικη θα ερθει ποιο γρηγορα το αποτελεσμα που θελετε!!!!!!!φιλια!!!!!!!!!!!!

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια, ημουνα για διακοπες και τωρα διαβασα λιγακι τα νεακια σας......
και συνεχιζουμε με την διαιτα μας ..........
δεν την χαλασα καθολου μα καθολου,... εχασα βαρος και ελαχιστο βαρος μου εμεινε πλεον να χασω,... απο τα εξτρα κιλα που ειχα πριν την εγκυμοσυνη!

ειμαι πολυ χαρουμενη που θα μπορεσω στην βαπτιση να φορεσω οοο,τι θελω! βεβαια οπως ειπα εχω ελαχιστα ακομη αλλα το δυσκολοτερο ειναι η συντηρηση!!!

ποσο πολυ μας επηρεαζουν αυτα τα ριμαδο-κιλα! και αρνητικα αλλα και θετικα!!!

υπομονη και δυναμη σε ολες μας!

ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 215994

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Σήμερα βγήκα και περπάτησα ένα 40λεπτο... Στο πηγαιμό με την Αθηνά στο καρότσι, στον ερχομό με την Αθηνά στο sling και σπρώχνοντας και το καρότσι. Ανηφόρες, κατηφόρες... Άκουγα τα κόκκαλά μου να κάνουν κριτς κρατς και τους μυες μου να βογκάνε από την αγυμνασιά!

Ανέβηκα την ανηφόρα του σπιτιού μισοπεθαμένη, αλλά μόλις κάθισα ένιωσα τέλεια!! Θα το καθιερώσω το περπάτημα, γιατί μόνο με ράψιμο στόματος χαίρι δεν θα δω!!

http://www.eimaimama.gr

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σημερα ημουνα κοματια εφτιαξα μια ψευτοκαρμποναρα να φανε και εφαγα και εγω μεσημερι βραδυ το ιδιο τελικα κοιμηθηκα απο τις 9.30 ω ναι και τωρα 2 η ωρα ειμαι σαν τον βρικολακα, αυριο παλι δυναμικα στον αγωνα

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγώ έχω γουρουνιάσει τελευταία, και στα κιλα που ποτέ δεν έχασα προστέθηκαν και άλλα 2. Οπότε... ράψιμο. Και μου είναι τόσο δύσκολο αυτόν τον καιρό...
Να ρωτήσω, πώς θα κάνω να εμφανίζεται το weight ticker στο post μου? Είναι απίθανα!!!

xrysa 1981

xrysa 1981
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα και παλι.
δεν εισαι πολυ καλυτερα Ολιβια τωρα που περπατησες για 40 λεπτα?ναι μεν εισαι λιγο κουρασμενη αλλα ξεσκουριαζεις και νοιωθεις ζωντανη!!!!!!!!
μην ξεχνατε πως η γυμναστικη παραγει ορμονες που φερνουν χαρα οποτε θα ειστε λιγο πιο κουρασμενες αλλα πολυ πιο χαρουμενες!!!!!!!!!!!!
νομιζω οτι σε οποια διαιτα και αν κανετε δεν πρεπει να πεινατε αλλα να τρωτε συχνα και λιγο.ειναι καλυτερο να βελτιωσετε την ποιοτητα του φαγητου που τρωτε παρα την ποσοτητα.
εγω οποτε αφηνω τον εαυτο μου να πεινασει μετα πεφτω με τα μουτρα σε οτι βρω μπροστα μου!!!!!!!!!
πολλα φιλια!!!!!!!!!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μιλουπακι πολυ ωραιο το αρθρο στο μπλογκ!!!!! πως παει το ξενυχτι? ασε τα μουστοκουλουρα κατω και δωσε μας σωστη αναφορα!!! θα σε μαλωσω!!! εδω κανουμε μια προσπαθεια!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 17 215994
σημερα.. πρωι γαλα με κορν φλεικσ
1 κριτσινι καλαμποκιου
μεσημερι 1 χοιρινη μπριζολα με σαλατα
βραδυ γαλα με κορν φλεικς

μετα απο τοσες μερες εχασα το φοβερο βαρος των 200 γρ αλλα τουλαχιστον ειδα το 62.. ανυπομονω να γυρισουμε σπιτι και να ανεβω στον αγαπημενο μου διαδρομο που εχω να τον τιμησω απο τοτε που εμεινα εγκυος-θα δουλευει αραγε?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω θεμα με το βραδυ ασε κατερινα μου η μικρη μια χαρα κοιμηθηκε ξυπνησε 5 να πιει γαλα και ξανακοιμηθηκε η γλυκια μου, ελα ομως που ειχα πεσει απο τις 9.30 μαζι της γιατι ημουν κοματια και ξυπνησα στις 2 και βρικολακιασα ως τις 7 ω ναι ειδα φως της μερα που λενε χαχαχα, σημερα ειχαμε μπουτακι φιλετο κοτοπουλο εφαγα λιγο με ντοματουλα, το απογευμα θα παω επισκεψη αν παραγγειλουν εγω θα φαω σαλατα το εχω παρει αποφαση Wink

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω ξεφυγα πειναω αυτες τις μερες
σημερα
γαλα με κορν φλεικς
1 ποτηρι χυμο
μεσημερι 2 φετες ψαρι(μικρες) με λιγες πατατες και μιση φετα ψωμι
με ντοματα
και μολις δοκιμασα 1 κουταλακι μερεντα Mad Mad Mad

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιατι οταν τα πηγαινουμε καλα με την διαιτα μας, κανουμε μια μεγα μαλακια και κλαψτα μετα!!!

εφαγα ενα παγωτο twix,...αλλα δεν μου εφτανε αυτο.... εφαγα... συνεχομενα τωρα και ενα γλυκισμα banoffee...!!!!!!!!

οταν τα ετρωγα ητανε τελεια μετα αφου τα εφαγα, δεν ηταν και τοσο σπουδαια...........

τα νευρα μου! εβαλα 1 κιλο απο δικια μου βλακεια μεσα σε 15 λεπτα!!!!!!!!!!!
ουφφου!!!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια θελω κι εγω το τικερακι με τα κιλα τελειοοο πειτε μου την ασχετη πως????

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ δεν κάνω δίαιτα γιατί δε γέννησα ακόμα αλλά έχω μια απορία.Όσο θηλάζετε μπορείτε να αδυνατίσετε;;;
Την πρώτη φορά που γέννησα, όσες μέρες θήλασα (20 μέρες) δεν μπορούσα ούτε να χάσω κιλά αλλά ούτε και να μην τρώω τα γλυκά μου κλπ.Μόλις όμως σταμάτησα το θηλασμό έκανα 15 μέρες συντήρηση, όχι τελείως δίαιτα, και ξανάγινα όπως και πριν και έχασα κι ένα κιλό ακόμα!
Αλλά έκανα και κοιλιακούς και ποδήλατο γιατί είχα πάρει "βάρος" και στα ποδαράκια μου!Η κοιλιά εξαφανίστηκε με τους κοιλιακούς.Αλλιώς χάνεις το βάρος και η κοιλιά μένει!
(Το πρόγραμμα γυμναστικής ήταν χαλαρό γιατί ποτέ δεν ήμουνα φαν) αλλά είχε αποτέλεσμα.Ο άντρας μου το έφτιαξε γιατί είναι φυσικοθεραπευτής.

sofia l

sofia l
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ 55 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΥΨΟΣ 1,73. ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΛΛΑΤΩΣΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΕ 10 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΠΡΙΝ ΗΜΟΥΝ ΦΟΥΓΑΡΟ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΩΩ!!! ΠΗΑΡΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 4-5 ΚΙΛΑ. ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΗΡΑ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ 17-18 ΚΙΛΑ!!!! ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ Μ Ο Ν Ο 5 ΚΙΛΑ!!! ΦΡΙΚΑΡΑ. ΘΗΛΑΣΑ.... ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ!!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 65 - 66 ΚΙΛΑ. ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΙΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ!!!! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ, ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ POWER PLATE. ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ. ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΜΕ ΠΙΛΑΤΕΣ!!! ΑΛΛΙΩΣ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΑΝ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΟ ΒΕΓΓΟ!!!.... ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΦΑΓΗΤΟ.... ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ!!!! ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ....

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια να 'μαι κι εγώ!!!! Μόλις 5 μέρες που γέννησα αλλά έχω ξεκινήσει σωστή διατροφή. Από την εγκυμοσύνη μου έμειναν 3 κιλάκια αλλά στο σύνολο θέλω να χάσω καμιά 30ριά!!!! Οπότε βάζω τικεράκι και..... ξεκινάμε!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikoleta στις Σαβ Αυγ 28, 2010 11:15 am, 1 φορά

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANGEL έγραψε:Εγώ δεν κάνω δίαιτα γιατί δε γέννησα ακόμα αλλά έχω μια απορία.Όσο θηλάζετε μπορείτε να αδυνατίσετε;;;
Την πρώτη φορά που γέννησα, όσες μέρες θήλασα (20 μέρες) δεν μπορούσα ούτε να χάσω κιλά αλλά ούτε και να μην τρώω τα γλυκά μου κλπ.Μόλις όμως σταμάτησα το θηλασμό έκανα 15 μέρες συντήρηση, όχι τελείως δίαιτα, και ξανάγινα όπως και πριν και έχασα κι ένα κιλό ακόμα!
Αλλά έκανα και κοιλιακούς και ποδήλατο γιατί είχα πάρει "βάρος" και στα ποδαράκια μου!Η κοιλιά εξαφανίστηκε με τους κοιλιακούς.Αλλιώς χάνεις το βάρος και η κοιλιά μένει!
(Το πρόγραμμα γυμναστικής ήταν χαλαρό γιατί ποτέ δεν ήμουνα φαν) αλλά είχε αποτέλεσμα.Ο άντρας μου το έφτιαξε γιατί είναι φυσικοθεραπευτής.
20 μέρες είναι πολύ λίγο για να βγάλεις συμπεράσματα για τον θηλασμό. Εγώ στην κόρη μου δεν έχασα να πω την αμαρτία μου αλλά έτρωγα σαν το γουρούνι pig! Βέβαια δεν είχα πάρει κιλά στην εγκυμοσύνη και στις 20 μέρες ήμουν στα κιλά μου (τα δικά μου ήθελα να χάσω). Λένε όμως ότι ο θηλασμός βοηθάει πολύ. Τώρα μου έχουν μείνει μόνο 3 κιλά αλλά προσέχω για να χάσω γενικά οπότε θα σου πω σε λίγο καιρο. Προς το παρόν κάνω πολύ καλή διατροφή πλούσια σε φρούτα, λαχανικά και γάλα και φυσικά θρεπτικά φαγητά για μεσημέρι. Είναι λίγο νωρίς αφού έχω μόλις 5 μέρες που γέννησα αλλά θα σε ενημερώσω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις