Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:ναι αυριο που θα παμε σουπερ μαρκετ και θα αρχισω απο παρασκευη τα βερυκοκα θα τα προτιμησω,δαμασκηνα ετρωγα στην εγκυμοσυνη για να παω τουαλετα και μπλιαχ δεν τα θελω καθολου
κι εγω ουτε να τα βλεπω πλεον μπλιαχχχχ!!!!!!!

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσια απ το μαιο ημουν σε καλο δρομο οπως σας αναφερω συνεχεια κολλησα στα 61 κ τωρα που ειμαι αδιαθετη το ριξα στα γλυκα
βλεπω να ξεκολλαει η ζυγαρια αλλα προς τα πανω ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 604962

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
λοιπόν κορίτσια εγώ θα ξεκινήσω την συγκεκριμένη δίαιτα του : ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 215994 από Δευτέρα!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 δεν κάνω πλάκα!!! απλά είναι οι γονείς μου εδώ (ζούνε στο εξωτερικό) και φεύγουνε την Δευτέρα,οπότε θα μπορέσω να μπω και σε ένα πρόγραμα. επίσης αυτή την εβδομάδα πέσανε πολλές ονομαστικές εορτές και μου ηταν αδύνατο να ακολουθήσω κάποια διατροφή, απλά πρόσεχα τις ποσότητες που έτρωγα.
Αλήθεια μετά από πόσο καιρό είδατε αποτέλεσμα από την συγκεκριμένη διατροφή???? να ξέρω τι να περιμένω!!!
5 κιλά είναι αυτά!!!!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mummy έγραψε:λοιπόν κορίτσια εγώ θα ξεκινήσω την συγκεκριμένη δίαιτα του : ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 215994 από Δευτέρα!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 δεν κάνω πλάκα!!! απλά είναι οι γονείς μου εδώ (ζούνε στο εξωτερικό) και φεύγουνε την Δευτέρα,οπότε θα μπορέσω να μπω και σε ένα πρόγραμα. επίσης αυτή την εβδομάδα πέσανε πολλές ονομαστικές εορτές και μου ηταν αδύνατο να ακολουθήσω κάποια διατροφή, απλά πρόσεχα τις ποσότητες που έτρωγα.
Αλήθεια μετά από πόσο καιρό είδατε αποτέλεσμα από την συγκεκριμένη διατροφή???? να ξέρω τι να περιμένω!!!
5 κιλά είναι αυτά!!!!!!

ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΤΟΥ 'ΟΜΟΡΦΗ ΜΑΜΑ?' ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΚΑΝΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΡΟΣ ΜΑΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΦΡΟΔΙΤΗ. Η ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΛΛΕΙΨΗ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ.. ΕΦΑΓΑ ΦΛΑΣΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΓΑΛΑ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΤΥΡΙΑ, ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ..

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρωτον εχει τυρι το τοστ, δευτερον λεει γαλα με καφε τριτον γιαορτι τεταρτον και τα αμυγδαλα νομιζω εχουν ασβεστιο και επισης ειναι διαιτα και εσυ θηλαζεις και θες παραπανω ασβεστιο, αντι καφε πινε γαλα καφε εξαλλου μπορεις να πιεις οποτε θες

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:τα αμυγδαλα νομιζω εχουν ασβεστιο και επισης ειναι διαιτα και εσυ θηλαζεις και θες παραπανω ασβεστιο, αντι καφε πινε γαλα καφε εξαλλου μπορεις να πιεις οποτε θες

Τα αμύγδαλα είναι πολύ καλή πηγή ασβεστίου αλλά στον θηλασμό δεν πρέπει να αποφεύγονται οι ξηροί καρποί;Και το γάλα με μέτρο στο θηλασμό γιατί μπορεί να πειράξει το μωρό το αγελαδινό.

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maya έγραψε:
mummy έγραψε:λοιπόν κορίτσια εγώ θα ξεκινήσω την συγκεκριμένη δίαιτα του : ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 215994 από Δευτέρα!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 29 654316 δεν κάνω πλάκα!!! απλά είναι οι γονείς μου εδώ (ζούνε στο εξωτερικό) και φεύγουνε την Δευτέρα,οπότε θα μπορέσω να μπω και σε ένα πρόγραμα. επίσης αυτή την εβδομάδα πέσανε πολλές ονομαστικές εορτές και μου ηταν αδύνατο να ακολουθήσω κάποια διατροφή, απλά πρόσεχα τις ποσότητες που έτρωγα.
Αλήθεια μετά από πόσο καιρό είδατε αποτέλεσμα από την συγκεκριμένη διατροφή???? να ξέρω τι να περιμένω!!!
5 κιλά είναι αυτά!!!!!!

ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΤΟΥ 'ΟΜΟΡΦΗ ΜΑΜΑ?' ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΚΑΝΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ναι αυτήν ενοούσα Embarassed
για πες λοιπόν??? πόσο καιρό την κάνεις? τι αποτελέσματα έχεις δει???

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι βρε αθηνα εμενα δεν μου το ειπαν αυτο ποτε, δεν ξερω για αλλους ξηρους καρπους αλλα τα αμηγδαλα ειναι χωρις αλατι απλα ψημενα εχουν ασβεστιο και ειναι πολυ αθωα, τωρα δεν ξερω πρωτη φορα το ακουω αυτο που λες, αλλα υπαρχουν πολλοι ξηροι καρποι

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως η κατερινα επειδη θηλαζει μπορει να την προσαρμωση, να βγαζει κατι ενδιαμεσο και να τρωει πχ και τυρι στο μεσημεριανο ας πουμε, εγω παντως θα την προσαρμοσω γιατι πολλα δεν τα τρωω οπως γιαουρτι ας πουμε

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε κατερινακι πες μας κανα αποτελεσμα;

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και ναι εγω ακομη εκει 61 σταθερα Twisted Evil

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απεχω γιατι αυριο ειπα να παει δευτερα να ξεκινησω παλι οποτε σε λιγο ετοιμαστειτε για την γνωστη γκρινια, εχω κολησει κτλ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΑΣ:
1. EINAI EYKOΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΤΗΡΗΣΕΙΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΤΗΣ ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ. ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΣ ΣΧΕΔΟΝ Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.
2. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙΣ. ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΤΟΣΤ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΙΣ 4 ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΑΖΙ.
3. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ Η ΔΙΑΙΤΑ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΩ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΘΑ ΕΜΕΝΑ ΝΗΣΤΗΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΟΛΟ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΤΩΡΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΡΩΩ.
4. ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ ΤΟ ΕΛΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ 2% ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ, ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑΦΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.
5. ΤΑ ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ..!! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΑΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΦΑΩ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ.

ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΨΗΤΟ. ΠΟΣΟ ΕΧΑΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΜΟΥΝ 64 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΦΑΕΙ ΤΟ ΠΣΚ (ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ Ε??) ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ..

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αυριο πρωί θα ζυγιστω κι εγω...για να δούμεεεεε!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΘΕΩΡΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΝΑ ΦΑΩ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.00 ΝΑ ΦΑΩ ΒΡΑΔΙΝΟ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 9.00 ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.. Crying or Very sad Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ, ΘΑ ΤΡΩΩ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ.. ΕΠΙΣΗΣ ΤΩΡΑ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΩ ΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ, ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΠΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να 'μαι κι εγώ! Σταθερή και χωρίς αλλαγές. Και προσέχω και ξεφεύγω οπότε έμεινα στάσιμη... Crying or Very sad
Όμως ξεκινάω διάδρομο καθημερινά και εντατικά οπότε θα έχω σύντομα καλά νέα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια
σήμερα είναι η μεγάλη μέρα.....ξεκινάω την διατροφή....εύχομαι να δω γρήγορα έστω και μία μικρή απώλεια για να πάρω τα πάνω μου!!!

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τώρα που την έγραψα κιόλας βρε κορίτσια εχει πολυ φαγητό αυτή η δίαιτα Shocked θα χάσουμε ή θα βάλουμε Razz Razz Razz

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mummy έγραψε:τώρα που την έγραψα κιόλας βρε κορίτσια εχει πολυ φαγητό αυτή η δίαιτα Shocked θα χάσουμε ή θα βάλουμε Razz Razz Razz

ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ! ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΗΡΕΙΣ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ, ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ 1/4 ΤΟΥ ΦΛΥΤΖ ΡΥΖΙ, ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΑΣ, ΜΙΑ ΠΑΛΑΜΗ ΜΟΝΟ, ΟΧΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ/ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ.
ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ ΤΟΥ ΖΥΓΙΣΜΑΤΟΣ ΕΦΤΑΣΕ.. ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..
ΚΙΛΑ 62,3 ΜΕΙΟΝ ΕΝΑΝ ΠΟΝΤΟ ΣΕ ΓΛΟΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΙΟΝ 2 ΣΕ ΚΟΙΛΙΑ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΕΧΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ 62,8 ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ 64 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΑΜΒΑΝΩ ΥΠΟΨΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ 62,3. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΡΑΔΥ ΑΝ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δεν με χαλάει το 1/2 κιλό καθόλου κάθε εβδομάδα, είναι 2 κιλά το μήνα!!!
αχ μακάρι μωρέ Wink
ωχ κλαίει η μικρή μου, φευγωωωωωωωω

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε 1 μηνα με τον διαιτολογο εχασα 3 κιλα Very Happy

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pana έγραψε:σε 1 μηνα με τον διαιτολογο εχασα 3 κιλα Very Happy

μήπως να μας δώσεις κι εσύ το διαιτολόγιο σου???
Πόσα κιλά ξεκίνησες την διαιτα και πόσ είσαι τώρα εαν επιτρέπεται???

Το έχω πάρει πολύ ζεστά το θέμα με τις δίαιτες τελικά? απλά δεν μπορώ να κάνω πάντα την ίδια, θέλω αλλαγές. θα συνδυάσω 2-3 μαζί για να έχω για τον πρώτο μήνα!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emena η διαιτα ειναι θηλασμου και εχει παραπανω θερμιδες
πχ ση,ερα
πρωι 1 τοστ με χυμο
μετα απο 2 ωρες 1 φυγανια με λιγο τυρι
μεσημερι 100 γρμ κοτοπουλο
με 1 ντοματα και 1 φετα ψωμι
μετα 2 ωρες 1 μηλο
βραδυ 100 γρμ κοτοπουλο(εγω καθε βραδυ τρωω γιαουρτι με μελι)
ξεκινησα 77 κιλα και τωρα ειμαι 74

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
-3 λοιπόοοοοοοοον!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Κι αμα δεν εκανα και τις παρασπονδιες μου τις μικρές μπορει να ηταν και περισσοτερα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις