Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
411 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 411 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 42]

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:εγω εχω κανα δυο βδομαδες να ζυγιστω....φοβαμαι ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 534787

η διαιτα φαινεται τελεια ιδιως για μενα που δεν μπορω χωρις φαι..αλλα ρε κοριτσια αυτη η παστα φρουτου τι ειναι???
ta ksera frouta prepei na nai opws ta damaskina pou voithane sto entero...emena pantws me voithane poli pou exw kai provlima me to mpanio

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την αφρο να ρωτησετε, και εγω την ιδια απορια ειχα και μου ειπε υπαρχει στα σουπερ μαρκετ, αφρο που στα σουπερ στις κονσερβες στα φρουτα; που να κοιταξουμε

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:ΑΑΑΧΧΧΧ ΤΙ ΕΠΑΘΑΑΑ!!! ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΠΣΚ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΟΛΟ ΤΡΩΓΑΜΕ! ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΧΙ..!! ΠΗΡΑΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΙΤΣΑ, ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ, ΧΟΤ ΝΤΟΓΚ, ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΦΑΓΑ ΚΑΡΜΠΟΝΑΡΑ !!!! ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙΝΑ ΜΕ ΑΥΓΑ ΜΠΕΙΚΟΝ ΚΑΙ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΚΑΙ Η ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΣΗ: ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΔΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ!!! ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ +1,5 ΚΙΛΟ! ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΕΡΟΥΜΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ.. ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ, 1 ΩΡΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΩΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ....

δεν φτανει που το ξεσκισες τα γραφεις και ολα αυτα σε θεμα που κανουν ολες διαιτα; Shocked εισαι τρεληηηηηηη;

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:

δεν φτανει που το ξεσκισες τα γραφεις και ολα αυτα σε θεμα που κανουν ολες διαιτα; Shocked εισαι τρεληηηηηηη;

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ pig pig pig

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αμαν λιγωθηκα..ειμαι και γλυκατζου
(εμοτικον που τρεχουν σαλια εχουμεεεεεε?)

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpoumpou έγραψε:αμαν λιγωθηκα..ειμαι και γλυκατζου
(εμοτικον που τρεχουν σαλια εχουμεεεεεε?)

ΡΕ ΣΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ, ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΗΤΑΝ ΚΟΛΑΣΗ ΛΕΜΕ.. ΜΕ ΝΟΥΤΕΛΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΕΛΙ, ΖΕΣΤΟΙ ΖΕΣΤΟΙ, ΤΡΑΓΑΝΙΣΤΟΙ, ΝΑ ΛΙΩΝΕΙ Η ΝΟΥΤΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.. ΚΑΙ ΕΧΤΡΑ ΝΟΥΤΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΓΙΑ ΒΟΥΤΕΣ.. ΑΧΧΧΧ.. ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΔΡΟΣΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝΥΣΟ.. ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ δεν ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ.. ΑΧ ΜΙΛΟΥΠΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΡΡΥ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΙΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΝΕΙΡΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΑΝ ΣΤΟΥΣ ΓΛΟΥΤΟΥΣ.. Twisted Evil Twisted Evil

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:
mpoumpou έγραψε:αμαν λιγωθηκα..ειμαι και γλυκατζου
(εμοτικον που τρεχουν σαλια εχουμεεεεεε?)

ΡΕ ΣΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ, ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΗΤΑΝ ΚΟΛΑΣΗ ΛΕΜΕ.. ΜΕ ΝΟΥΤΕΛΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΕΛΙ, ΖΕΣΤΟΙ ΖΕΣΤΟΙ, ΤΡΑΓΑΝΙΣΤΟΙ, ΝΑ ΛΙΩΝΕΙ Η ΝΟΥΤΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.. ΚΑΙ ΕΧΤΡΑ ΝΟΥΤΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΓΙΑ ΒΟΥΤΕΣ.. ΑΧΧΧΧ.. ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΔΡΟΣΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝΥΣΟ.. ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ δεν ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ.. ΑΧ ΜΙΛΟΥΠΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΡΡΥ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΙΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΝΕΙΡΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΑΝ ΣΤΟΥΣ ΓΛΟΥΤΟΥΣ.. Twisted Evil Twisted Evil

και συνεχιζεις............ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 215994

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πειναωωωωωωωωωω!!!!!!!

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsourekaki έγραψε:πειναωωωωωωωωωω!!!!!!!
vre tsourekaki me kanes kai se lipithika....fae kati eipame rabbit

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα να τα χανουμε τα κιλα λεμε, να προχωρανε τα τικερακια, να μπαινουμε στα παλια παντελονακια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΜΠΟΡΟΥΜΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια υα φρούτα που λέτε υπάρχουν στα σούπερ μάρκετ μαζίμε τους ξηρούς καρπούς, εκεί θα τα βρείτε!!! Very Happy

αχ εγώ χθες σαβούρωσα μωρέ, γιόρταζε ο πατέρας μου και καταλαβαίνετε, δεν μπορούσα να το αποφύγω. καθήσαμε βραδιάτικα και χτυπήσαμε κοψίδια Shocked ουφ με βλέπω να βάζω κιλάκια κι όχι να χάνω!!!!

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dinalala έγραψε:
tzeni έγραψε:εγω εχω κανα δυο βδομαδες να ζυγιστω....φοβαμαι ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 534787

η διαιτα φαινεται τελεια ιδιως για μενα που δεν μπορω χωρις φαι..αλλα ρε κοριτσια αυτη η παστα φρουτου τι ειναι???
ta ksera frouta prepei na nai opws ta damaskina pou voithane sto entero...emena pantws me voithane poli pou exw kai provlima me to mpanio

Ακριβως αυτο ειναι τα ξερα φρουτα. Εμεις εδω τα λεμε παστά. χαχα

Αννα

Αννα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σας και από μένα.
Ξεκίνησα εγκυμοσύνη 60 κιλά και πήρα 37 κιλά μέχρι να γεννήσω. Πάντα ένιωθα στέρηση γιατί παχαίνω εύκολα αλλά το πάλευα. Με την εγκυμοσύνη του έδωσα και κατάλαβε. Έχουν περάσει πέντε χρόνια από τη γέννα και μου έχουν μείνει 12 κιλά (72 κιλά είμαι σήμερα). Κάθε Σεπτέμβρη εδώ και 3 χρόνια ξεκινάω δίαιτα με διαιτολόγο, φτάνω τα 65 κιλά γύρω στα Χριστούγεννα, και το καλοκαίρι πάλι 70-72 κιλά. Σεπτέμβρης και πάλι και ξεκίνησα τη Δευτέρα την καθιερωμένη δίαιτα με τη διαιτολόγο.........(ενώ έχω άπειρες δίαιτες, θέλω να με ζυγίζει και να με κυνηγάει διαιτολόγος..δεν μπορώ μόνη μου) Ελπίζω να τα χάσω.... και να τα κρατήσω. Ο μεγάλος μου πόνος είναι το βραδυνο. Όλη την ημέρα κάνω τη δίαιτα κατά γράμμα κοιμάμαι και ξυπνάω στις 3 ή 4 το βράδυ και αδειάζω το ψυγείο. Έχουν μειωθεί οι αντοχές μου αλλά θα το προσπαθήσω και πάλι. Διάβασα εχθές το βράδυ για τις δικές σας προσπάθειες και πήρα τα πάνω μου....δεν πεινάω μόνη μου....Αποτέλεσμα??? Δεν σηκώθηκα το βράδυ.......
Τη Δευτέρα θα ζυγιστώ και θα δούμε.
pig

Αννα

Αννα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Έβαλα και το τικεράκι, για να μην ξεχνιόμαστε!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afro81 έγραψε:
dinalala έγραψε:
tzeni έγραψε:εγω εχω κανα δυο βδομαδες να ζυγιστω....φοβαμαι ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 534787

η διαιτα φαινεται τελεια ιδιως για μενα που δεν μπορω χωρις φαι..αλλα ρε κοριτσια αυτη η παστα φρουτου τι ειναι???
ta ksera frouta prepei na nai opws ta damaskina pou voithane sto entero...emena pantws me voithane poli pou exw kai provlima me to mpanio

Ακριβως αυτο ειναι τα ξερα φρουτα. Εμεις εδω τα λεμε παστά. χαχα

αντε βρε παιδι μου με την παστα μας γκαστρωσες, πες αποξηραμενα να καταλαβουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] εκτος απο δαμασκηνο και τα συκα βοηθανε στο εντερο κατι αλλο που την εχεις κανει εσυ να παρουμε;, μετα θα σας βαλω και τα παρακατω ενδιαμεσα να εχετε ποικιλια δεν τα εβαλα ολα στο μπλογκ για να μην ειναι αντιγραφη της διαιτολογου για ευνοητους λογους

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
ΠΡΩΙ. 1 ΚΑΦΕ ΜΕ ΓΑΛΑ ΛΑΙΤ ΚΑΙ 1 ΦΡΥΓΑΝΙΑ
11.00 1 ΤΟΣΤ ΟΛΙΚΗΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΤΥΡΙ ΝΤΟΜΑΤΑ+1 ΠΟΤ ΝΕΡΟ
1.00 1 ΜΗΛΟ + 1 ΠΟΤ ΝΕΡΟ
3.00 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΨΗΤΟ ΜΕ 1/4 ΠΟΤ ΡΥΖΙ, 1 ΝΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ.
6.00 1 ΓΙΑΟΥΡΤΙ 2% ΜΕ 1 ΚΟΥΤ ΣΟΥΠΑΣ ΜΕΛΙ(ΑΝΤΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΚΛΠ ΛΕΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΒ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ)+1 ΠΟΤ ΝΕΡΟ
9.00 ΤΟΣΤ ΟΛΙΚΗΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΤΥΡΙ ΝΤΟΜΑΤΑ
+ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ.

ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ

ΠΡΟ ΥΠΝΟΥ. 4 ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ (ΠΑΣΤΑ ΝΤΕ! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 215994 ) ΚΑΙ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ..

ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΦΑΕΙ ΣΕ ΔΙΑΙΤΑ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΙΤΑ ΠΑΧΥΝΣΗΣ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΟΥ..!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 215994

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινα τα πολλα γευματα βοηθουν στο να κανει καυσεις ο οργανισμος και να περνει μπροστα ο μεταβολισμος και να καις λιπος και οχι να εισαι νυστικια και να καις μυικη μαζα, ακομα ολα τα ενδιαμεσα εχουν πολυ λιγες θερμιδες και το μεσημεριανο βραδυνο ειναι σε μικρη ποσοτητα, μην ανχωνεσαι θα χασεις απλα δωσε λιγο χρονο στον οργανισμο γιατι αν πριν πχ ετρωγες πιο λιγο ειναι λογικο να νομιζεις οτι πηρες ενα κιλο αλλα μετα απο μερες θα δεις οτι δουλευει και θα χασεις, πρωτον η αφρο αδυνατισε ευκολα, δευτερον και εγω πιστευω σε αυτη τη διαιτα εχω δει πολλες και ειλικρινα αυτη με ενθουσιασε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:κατερινα τα πολλα γευματα βοηθουν στο να κανει καυσεις ο οργανισμος και να περνει μπροστα ο μεταβολισμος και να καις λιπος και οχι να εισαι νυστικια και να καις μυικη μαζα, ακομα ολα τα ενδιαμεσα εχουν πολυ λιγες θερμιδες και το μεσημεριανο βραδυνο ειναι σε μικρη ποσοτητα, μην ανχωνεσαι θα χασεις απλα δωσε λιγο χρονο στον οργανισμο γιατι αν πριν πχ ετρωγες πιο λιγο ειναι λογικο να νομιζεις οτι πηρες ενα κιλο αλλα μετα απο μερες θα δεις οτι δουλευει και θα χασεις, πρωτον η αφρο αδυνατισε ευκολα, δευτερον και εγω πιστευω σε αυτη τη διαιτα εχω δει πολλες και ειλικρινα αυτη με ενθουσιασε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΚΟΣ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ..~~~ Razz Razz Razz

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Και ΝΑΙ! Επανήλθα για να σας πω ότι άρχισα ξανά δίαιτα!!!!!!!

http://www.eimaimama.gr

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Olivia έγραψε:Και ΝΑΙ! Επανήλθα για να σας πω ότι άρχισα ξανά δίαιτα!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΞΑΝΑ-ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΣΠΟΝΔΙΕΣ ΠΙΑ Ε??!!!??

ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΠΡΩΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΔΙΑΙΤΑΣ ΑΠΟ 'ΟΜΟΡΦΗ ΜΑΜΑ'. ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΘΕΣ, ΕΤΡΩΓΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 62,2 Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΑΠΟ 62,5!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕ Η ΖΥΓΑΡΙΑ??? ΜΟΥ ΓΟΥΡΛΩΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ.. ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ.

ΜΑΡΙΤΣΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΡΟΖ!!!!!!!????!!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 28 604962

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ.ΜΕΤΡΗΜΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΝΑΛΑΦΡΗ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΡΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ.ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!ΠΟΣΟ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ!!!!ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!!!ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ??????

ΚΑΝΕΛΛΙΤΣΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzeni έγραψε:λεω να κανω κι εγω διαιτα πρωτη φορα στη ζωη μου Shocked μου χουν μεινει 7 κιλα και το κολπο με τα παγωτα και τις πιτσες δεν πιανει πια...χαχαχα τι να κανω ειμαι λιχουδα...κανα κολπο καλο ξερετε???
το πρωι η κοιλια μου οκ τρωγεται ..αλλα οσο περναει η μερα φουσκωνει...ουφφφφφφ πρεπει να βρω και φορεμα για την βαφτιση σε 1.5 μηνα!!!!!!!
και εμενα 7 μου εμειναν και εχω και εγω βαπτιση σε εναμιση μηνα βαπτιζω το γιο μου!!

ΚΑΝΕΛΛΙΤΣΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mpoumpou έγραψε:Καλως σας βρηκα κοριτσαρες...
Δεν μπορω να πω οτι φρικαρω, αλλα με ενοχλει λιγακι σκεπτομενη τον παλιο καλο εαυτο..
οκ ειχα και παλι μεγαλο στηθος, αλλα οχι αυτο το πραγμα, μιλαμε ειναι διπλασιο μην πω και παραπανω...

Παντως λεω να ξεκινησω πιλατες απο Σεπτεμβρη διοτι με ποναει και η πλατη και ειναι σουπερ γυμναστικουλα! Very Happy
καθε πραγμα στο καιρο του ολα σιγα σιγα δε χρειαζεται αγχος και θα επανελθεις!

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επισης Μαριτσα μου υπαρχουν εκτως απο συκα και δαμασκηνα και βερυκοκα. Πολυ νοστημα!!!

Maya αν την κανεις σωστα σιγουρα θα δεις διαφορα εχασα 7 κιλα σε 2 μηνες περιπου αλλα δεν τα ξαναβαλα!!

Αντε τρωτε να χασετεεεεε!!

Καλη επιτυχιααααααα!!!
Παω να κανω το γιο μου μπανιο!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αυριο που θα παμε σουπερ μαρκετ και θα αρχισω απο παρασκευη τα βερυκοκα θα τα προτιμησω,δαμασκηνα ετρωγα στην εγκυμοσυνη για να παω τουαλετα και μπλιαχ δεν τα θελω καθολου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις