Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
457 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 457 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mummy έγραψε:
annaki έγραψε:καλα εγω τισ τελευταιες 2 βδομαδες εχω ξετιναξει οτι σοκολατα υπαρχει στο ψυγειο κ στο ραφι του σουερ μαρκετ-το χω κ απεναντι απ τη δουλεια Twisted Evil -
οποτε απ κει που ειχα κολλησει στα 61 μαλλον προβλεπω ανοδικη πορεια Rolling Eyes

από περιέργια τι ύψος έχεις?
αααααα τσολιας!1,60 Laughing Laughing

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουκλες εγω ξεκινησα σημερα παλι prevent το θαυματουργο σκευασμα που αντικαθιστα δυο γευματα.εγγυημενο αποτελεσμα τουλαχιστον 5 κιλακια σε ενα μηνα αλλα προσοχη τιποτε αλλο δεν τρωτε.πρωι βραδυ το prevent μαζι με φρεσκο γαλα και το μεσημερι οτι θελετε αλλα καλο θα ειναι χωρις ψωμια αναψυκτικα και τετοια!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευουλα αυτο ειναι χαπακι ή σκονη; επισης πινετε μονο με γαλα; α και ενα αλλο κολπο που θα εφαρμοσω εγω για βραδυ αντι να τρωω φαι καποια βραδια θα τρωω αυτες τις ετοιμες σουπιτσες που εχουν μια κουπα απεξω,η τις κανονικες, εχουν λιγες θερμιδες και νιωθεις οτι εφαγες

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σε σκονη ειναι και το βρισκεις στο φαρμακειο.πηρα σημερα με γευση φραουλας και δεν παιζεται
Very Happy Very Happy

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τιμη παρακαλω μην παθω και εγκεφαλικο στο φαρμακειο και αν πινετε χωρις γαλα γιατι εγω γαλα δεν πινω θα το σκεφτω στα ζορια να το δοκιμασω

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το πηρα 42 ευρω μονο με γαλα το πινεις αλλα δεν καταλαβαινεις τη γευση απο το γαλα γινεται σαν milkshake οπου στη γευση υπερισχυει η φραουλα! Very Happy

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχχχχ...καλημέρα και από μένα. Είπα και γω να μπω στην παρέα σας μήπως και πάρω τα πάνω μου και ξεκκολλήσω λιγάκι. Τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχω χάσει όλα. Αλλά θέλω να χάσω 4-5-8 που έχω παραπάνω απο πριν. Βασικά νομίζω οτι ο μεταβολισμός μου κοιμάται, και μόνο με γυμναστικη θα τον ξυπνήσω, αλλά που χρόνος. Όλο λεω οτι θα κάνω κανα 10λεπτο τη μερα εστω κιλιακους και σχοινακι αλλα η μόνη γυμναστική ειναι της άνω και κάτω γνάθου!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επιτελους ξαναεφτασα τα κιλα που εχει το τικερακι μου δηλαδη 61. Μενουν αλλα 4. Λοιπον φοβερη συμβουλη της κολλητης μου που ειναι διαιτολογος. Μου ειπε να βγαλω και να πεταξω τις μπαταριες απο τη ζυγαρια και αν ζυγιζομαι μονο σε αυτην μια φορα την εβδομαδα. Κι αυτο λεει γιατι ειναι ψυχολογικο και οταν βλεπουμε οτι χανουμε τρωμε παραπανω!!! Και πραγματι ισχυει!!! Απο τοτε που επαψα να ζυγιζομαι και περιμενω να μου γινει surprise! νομιζω οτι χανω πιο ευκολα!

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
annaki έγραψε:
mummy έγραψε:
annaki έγραψε:καλα εγω τισ τελευταιες 2 βδομαδες εχω ξετιναξει οτι σοκολατα υπαρχει στο ψυγειο κ στο ραφι του σουερ μαρκετ-το χω κ απεναντι απ τη δουλεια Twisted Evil -
οποτε απ κει που ειχα κολλησει στα 61 μαλλον προβλεπω ανοδικη πορεια Rolling Eyes

από περιέργια τι ύψος έχεις?
αααααα τσολιας!1,60 Laughing Laughing

χαχαχαχα πλάκα έχεις,απλα μου φάνηκαν λίγα τα 61 με τα δικά μου δεδομένα (ειμαι 173) και λέω πως να είμαι άραγεμε 61 κιλά.....προς το παρόν θέλω να φτάσω τα 66 όσο ήμουν πάντα δηλαδή!
ουπς ξύπνησε η μικ΄ρη φευγωωωωωω

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ ευουλα δεν το περνω χαχαχα ε οχι και 42 ευρω και δεν περνω ενα παντελονι, επισης δεν πινω γαλα δεν παει να ειναι μιλκσεικ και να μην καταλαβαινεις, καταλαβαινω ωραιοτατα τον κομπο που γινεται στο λαιμο, ετσι και καταλαθος βαλεις γαλα στον καφε αμεσως κατι εχω στον λαιμο και μου καθεται Razz

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευουλα έγραψε:κουκλες εγω ξεκινησα σημερα παλι prevent το θαυματουργο σκευασμα που αντικαθιστα δυο γευματα.εγγυημενο αποτελεσμα τουλαχιστον 5 κιλακια σε ενα μηνα αλλα προσοχη τιποτε αλλο δεν τρωτε.πρωι βραδυ το prevent μαζι με φρεσκο γαλα και το μεσημερι οτι θελετε αλλα καλο θα ειναι χωρις ψωμια αναψυκτικα και τετοια!

τωρα αυτο πινοντας το πρωι βραδυ και μονο με ενα γευμα το μεσημερι και τπτ αλλο σε χορτενει?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε μπορει να σε χορταινει αλλα ουτο σι αλλως αν φας κατι ελαφρυ για πρωι και κατι ελαφρυ για βραδυ πχ μια σουπιτσα απο τις ετοιμες με λιγες θερμιδες παλι χανεις αφου στην ουσια ενα βασικο γευμα κανεις το μεσημερι, ε καλα δεν ειναι και οτι καλυτερο να κανεις ενα γευμα αλλα μερικες φορες εχεις μια υποχρεωση και θες να χασεις πιο γρηγορα

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο μωρε εγω ολη μερα θελω να τσιμπολογαω και με σωζει βεβαια που ειμαι στην δουλεια και δεν εχω τη δυνατοτητα!
φαντασου πριν κανα 2μηνο που ειχα παει σε διαιτολογο και ειχα 5γευματα τη μερα παλι μεχρι να συνηθησω πειναγα..

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτα ειναι τα δυσκολα, εγω δεν ειμαι του τσιμπολογηματος απλα μπορει να βαλω παραπανω στο πιατο μου μεσημερι η βραδυ, το τσιμπολογημα ειναι το χειροτερα γιατι το κοβεις και δυσκολα, μασα τσικλα μαστιχας βοηθα

Μαιρη-Ν

Μαιρη-Ν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια το σωμα φτιαχνεται οπως θελουμε εμεις,μονο θεληση να υπαρχει και τιποτα αλλο.
Προσωπικα οταν θελω να "φτιαξω" κανω διατροφη αυστηρη χωρις το αισθημα πεινας μιας και οι ποσοτητες και το φαγητο ειναι πολύ ΑΛΛΑ χωρις λιπαρα και ζαχαρη κτλ.δεν βλεπω μεγαλη διαφορα στη ζυγαρια αλλα βλεπω στα ρουχα και στον καθρεφτη.

Very Happy Very Happy Very Happy

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απ τα 61 στα 62 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα λεω τερμα θα τα χασουμε, μπορουμε αι σιχτηρ πια με τα βρωμοκιλα!

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μιλουπακι έγραψε:οκ ευουλα δεν το περνω χαχαχα ε οχι και 42 ευρω και δεν περνω ενα παντελονι, επισης δεν πινω γαλα δεν παει να ειναι μιλκσεικ και να μην καταλαβαινεις, καταλαβαινω ωραιοτατα τον κομπο που γινεται στο λαιμο, ετσι και καταλαθος βαλεις γαλα στον καφε αμεσως κατι εχω στον λαιμο και μου καθεται Razz
μμμμμμμμ ολο και καποιο παντελονακι θα βρεις στο μαγαζι μου με 42 ευρω χαχαχα ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 215994

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia kalimera,
shmera einai h megalh mera tha me zugisei i diaitologos mou.
efxomai na exw kanena apotelesma Rolling Eyes tha sas enhmerwsw molis epistrepsw...ta leme argotera ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 215994

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επιτελους ξεκολλησε το τικερακι μου ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 654316αλλα 2 εχασα ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 328109 μειναν 4 και παν τα βρωμοκιλακια της εγγυμοσυνης!!!!!κοριτσακια με την διαιτα μαλωσα πριν καλα καλα ξεκινησω Mad δεν μπορωωωω
βαλτε με κανα προγραμμα γυμναστικης να χασω και την κοιλια μου καλε μανουλες...ολιγολεπτο αν γινεται Rolling Eyes

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερούδια κορίτσια,
όπως βλέπετε το τικεράκι μου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ άλλαξε!!! ειμαι 69,4 χιχιχι ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 328109
πήρα τα πάνω μου, άντε κορίτσια εσείς πως πάτε?

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 4872

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughing Laughing Αννακι...

Κι εγω ξεκίνησα σήμερα..
όχι τόσο για να χασω κιλά, πιο πολύ να με "προσέξω λιγάκι"

mamadimi

mamadimi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maya έγραψε:
mamadimi έγραψε:Γειά σας κορίτσια!! ήρθα και εγώ στο club!! Είχα βάλει 33 κιλά στη εγκυμοσύνη μου και απο τότε έχω χάσει 27. έχουν περάσει 2 χρόνια οπότε είναι περίπου 1 κιλό τον μήνα. ήθελα να τα χάσω πιόγρήγορα αλλα ήταν πολύ δύσκολο. Αγχος=φαγητο!! Οπότε είπα κάλιο αργά παρά ποτέ και το πήγαινα σιγά σιγά. Εχω να χάσω άλλα 10 γιατί είχα βάλει και πρίν μείνω έγκυος. Κάθε μέρα λέω θα αρχίσω αλλα τίποτα. Θέλω ένα ταρακούνημα. Πειτε κάτι να με εμπνεύσει... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 35 13953

Θα σου πω εγω ενα ταρακουνημα, αφου μας δινεις το θαρρος. Εχω τουλαχιστον 2 γνωστες που οταν παντρευτηκαν και πριν γεννησουν ηταν κουκλαρες, πανεμορφες, με τελειο σωμα. Γεννησαν και εκαναν μια ευτυχισμενη οικογενεια αλλα πηραν πααααρα πολλα κιλα, σχεδον παραμορφωθηκαν. Περασαν χρονια απο τοτε και τα κιλα παρεμειναν. Δε μπορουσαν να κανουν διαιτα να τα χασουν. Παραμελησαν τον εαυτο τους τελειως. Τελικα οι αντρες τους εκαναν εξωσυζυγικες σχεσεις. Η μια χωρισε, η αλλη τα ξαναβρηκε με τον συζυγο και ειναι ακομα μαζι. Μετα ομως απο αυτο το συμβαν και οι δυο εχασαν απο 30 κιλα μεσα σε πολυ συντομο διαστημα, εβαψαν το μαλλι και το εκοψαν,εγιναν παλι θηλυκα, εγιναν αγνωριστες, κουκλαρες και παλι. Τυχαιο? δε νομιζω! Επρεπε να χασουν τους αντρες τους για να ταρακουνηθουν και να θυμηθουν να περιποιηθουν τον εαυτο τους, να θυμηθουν οτι ειναι γυναικες και μπορουν να ειναι ομορφες?
Εμας θα μας αρεσε οι αντρες μας που τους πηραμε ομορφους, περιποιημενους κλπ να παραμελησουν τον εαυτο τους και να ειναι βρωμικοι, κοιλαραδες, κλπ κλπ? εμενα προσωπικα με τιποτα.Και ειδικα με τοσους πειρασμους που κυκλοφορουν γυρω, κανουμε τη διαφορα οπως και να εχει. Οσο και να μας αγαπανε, ζητανε να μας βλεπουν ομορφες οπως τοτε που μας εβλεπαν και μας ερωτευτηκαν. Κι εμεις το ιδιο αυτους. Οφειλουμε απο σεβασμο πρωτα στον εαυτο μας και μετα στην οικογενεια μας να ειμαστε ψυχικα ισορροπημενοι και αν τα κιλα και η εμφανιση ειναι κατι που μας βαραινει στην ψυχολογια μας, τοτε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ!! ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!

Αυτά τα άκουγα πάντα και μου φαίνονταν πολύ μακριά απο εμένα. Τελικά κατάλαβα οτι είναι σωστά. Είναι η πραγματικότητα και είναι λογικό. Εγώ δεν μπορώ να χάσω κιλά έχοντας στο μυαλό αυτό για τον άντρα μου αλλα πρέπει να ξυπνήσω την γυναίκα μέσα μου για να το καταφέρω. Έτσι λειτουργώ. Ακόμα και αν μάθω οτι ο άντρας μου κλείνει για αλλού αν δεν το πάρω εγώ απόφαση....το θέμα είναι οτι τα κιλά επιρρεάζουν την ψυχολογία μου και ρίχνουν την αυτοπεποίθησή μου και πιστεύω οτι αυτό κάνει μεγαλύτερο κακό σε μία σχέση και όχι τα κιλά απο μόνα τους αλλα οι επιπτώσεις. Ευχαριστώ πάντως για το ταρακούνημα. Αύριο αρχίζω και ο θεός βοηθός

mamadimi

mamadimi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εέχα φτάσει 69!!! πολυπόθητο 60... και το έχασα σε ένα μήνα ειμαι πάλι73!! Sad πώς τα κατάφερα???!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις