Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
542 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 542 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamadimi έγραψε:Εέχα φτάσει 69!!! πολυπόθητο 60... και το έχασα σε ένα μήνα ειμαι πάλι73!! Sad πώς τα κατάφερα???!!!

....δεν θέλει και μεγάλη προσπάθεια Laughing Laughing η προσπάθεια χρειάζεται στο χάσιμο των κιλών Crying or Very sad Crying or Very sad

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πριν κανα μηνα ειχα προσπαθησει να μπω σε ενα τζιν απο πριν μεινω εγκυος και ισα που κουμπωνε με πολυυυ ζορι και ρουφηγμα.. ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑΑΑΑ!!!! απο κιλα δεν ξερω ποσο ειμαι φοβαμαι να ζυγιστω, χθες φαγαμε μπαρμπεκιου και σημερα κινεζικο.. αλλα η μπεμπα εγινε τεσσαρων μηνων και 6,5 κιλα και με εχει ξεζουμισει απο γαλα. μαλλον γι αυτο χανω.. επιτελους!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα επιτελους θα ξεκινησω γυμναστηριο!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη! Τρεις φορες την εβδομαδα, βρεξει χιονισει, θα πηγαινω και συμφωνησε ο αντρας μου να μου κραταει το μωρο. Ανυπομονω! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 328109

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε: Laughing Laughing Αννακι...

Κι εγω ξεκίνησα σήμερα..
όχι τόσο για να χασω κιλά, πιο πολύ να με "προσέξω λιγάκι"
παιζεις με τον πονο μου Twisted Evil
εγω για τα κιλα μου εχω να πω... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 4872

euaggelia83


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maya έγραψε:Σημερα επιτελους θα ξεκινησω γυμναστηριο!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη! Τρεις φορες την εβδομαδα, βρεξει χιονισει, θα πηγαινω και συμφωνησε ο αντρας μου να μου κραταει το μωρο. Ανυπομονω! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 328109



μονο με ηραμια γιατι θηλασμοσ και γυμναστικη για αρχη θελει προσοχη

euaggelia83


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
egw re koritsia 8elv na xasw 7 kila.
8elw na ta kataferw mexzri ta xristougenna toiulaxiston me ta 5...arxhsa koiliakous kai askhseis gia gloutous sto spiti giati den exw pou na afhsw ta paidia kai prospa8w na kanw 5 geumata thn hmera...prwino-dekatiano-meshmeriano-apogeumatino kai to vradu frouto h giaourti....
se kana mhna 8a sas pw....
kalh mas epituxia!

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καμιά άσκηση για το σπίτι δεν έχει να μας πει καμιά σας? Laughing
που να τρέχουμε στα γυμναστήρια τώρα?? ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 654316

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω που το προσπαθησα για γυμναστικη στο σπιτι, δεν τα καταφερα. Εχω διαδρομο να φανταστεις αλλα καθε φορα που ανεβαινα, ολο και κατι γινοταν, εκλαιγε το μωρο, κλπ και επειτα ημουν πολυ κουρασμενη και δεν εκανα. Ενω με το γυμναστηριο φευγει και το κεφαλι μου, και επειδη πληρωνω κιολας, ειμαι και πιο συνεπης!
αλλα για γυμναστικη στο σπιτι μπορουν να σε βοηθησουν τα Cds με ασκησεις που βγαζουν καποια περιοδικα γυμναστικης και διατροφης

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
twra pou to les, prepei na xw kana duo!!!

ΜΠΙΣΜΠΙΡΙΚΟΥΛΑΚΙ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
renatamar1978 έγραψε:Συμπαράσταση κορίτσια...και ψυχολογία της ομάδας! Πολύ σημαντικό να ξέρεις οτί είναι κι άλλοι μαζί σου στο..."χορό" ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 654316 Very Happy !!!

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NA MAI KAI ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 12 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΜΟΝΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΤ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8 ΚΑΙ ΑΥΤΟ Η ΔΗΜΙΤΡΙΑΚΑ Η ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΒΑ ΚΑΝΩ?

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμένα έχει κολλήσει βρε κορίτσια, μου αρέσει που κάνω διατροφή κιόλας!!!βέβαια αδιαθέτησα (πρώτη φορά μετά την γέννα) παίζει κι αυτό σημαντικό ρόλο,εύχομαι μετά την περίοδο να δω καμιά άσπρη μέρα!!!

nikol80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα!!!να μπω και εγω στο παρεακι σας????

θελω να χασω 7 κιλα για να ειμαι οσο ξεκινησα στην εγκυμοσυνη!!!!η ζυγαρια εχει κολλησει!!
οσο αφορα την γυμναστικη εγω πηρα το στρωματακι μου τα βαρακια μου και το dvd της tracy anderson!!!το απογευμα για 1 ωρα κανω γυμναστικη!!!!
χθες το ξεκινησα αντε να δουμεεεε

Eri Flower

Eri Flower
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα και από εμένα!!!!
Και εγώ στην προσπάθεια είμαι αλλά είναι πολύ δύσκολο γιατί θηλάζω και δεν μπορώ να κάνω αυστηρή δίαιτα...
Ελπίζω τουλάχιστον να καταφέρω να γίνω λίγο πιο εμφανίσημη μέχρι τα Χριστούγεννα!!!!

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω ξεκινησα την εγκυμοσυνη και ημουν 59 κιλα. πηρα 12. 20 μερες μετα τον τοκετο εχασα τα 10 και εδω και 1 1/2 βδομαδα εχω ξεκινησει διατροφη. ειμαι 60.8 και θελω να φτασω 50 κιλα. ακατορθωτο αλλα θα δουμε....

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioannam24 έγραψε:εγω ξεκινησα την εγκυμοσυνη και ημουν 59 κιλα. πηρα 12. 20 μερες μετα τον τοκετο εχασα τα 10 και εδω και 1 1/2 βδομαδα εχω ξεκινησει διατροφη. ειμαι 60.8 και θελω να φτασω 50 κιλα. ακατορθωτο αλλα θα δουμε....

θέλεις να φτάσεις τα 50??? είσαι σίγουρη?? λίγα δεν είναι? τι ύψος έχεις?

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παιδιά εγώ τόσο καιρό, έχω μείνει στάσιμη..
Εχω αρχίσει και πιστευω ότι θα ειμαι απο την γεννα και μετά μια ζωή χοντρη...

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω νομιζω τελικα δεν προκειτε να αδυνατισω ποτε παρομοιως ερη μου, μια εβδομαδα που ειχα μαυρες δεν ετρωγα ειχε κλεισει το στομαχι και με το ζορι εχασα ενα κιλο Razz Razz με διαιτα δηλ τι θα εχανα; 50 γρ; Razz Razz Razz

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:εγω νομιζω τελικα δεν προκειτε να αδυνατισω ποτε παρομοιως ερη μου, μια εβδομαδα που ειχα μαυρες δεν ετρωγα ειχε κλεισει το στομαχι και με το ζορι εχασα ενα κιλο Razz Razz με διαιτα δηλ τι θα εχανα; 50 γρ; Razz Razz Razz

χαχαχα, βρε ΜΑριτσάκι μου γλυκό (που σαγαπώ πολύ πολύ) μπορεί να συμβαίνει σε σενα αυτο που λες αλλα εσυ δεν έχεις και τόσο μεγάλο πρόβλημα.. Εστω γραμμάριο γραμμάριο θα τα χάσεις...
Εγώ δεν το βλέπω, κάνω προσπάθεια, χάνω και μετά πέφτω με τα μουτρα πάλι στο φαγητό..
Αυτό το καιρό περιμένω να μου έρθουν κιολας.. και μπορώ να φάω ακόμη και εσένα!... Sad

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε κοιτα οπως εχω πει οκ θελουμα να χασουμε αλλα δεν θα σκασουμε θα μας αρεσει και οπως ειμαστε, αν χασουμε καλως αν οχι μας αγαπαμε και παλι Wink

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:ε κοιτα οπως εχω πει οκ θελουμα να χασουμε αλλα δεν θα σκασουμε θα μας αρεσει και οπως ειμαστε, αν χασουμε καλως αν οχι μας αγαπαμε και παλι Wink
sosti ta paidakia mas na einai kala kai exei o theos kai gia emas

smor


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να 'μαι κι εγώ σε αυτό το θέμα..... Λοιπόν εγώ πρέπει να χάσω πολλά κιλάκια γιατί τα είχα και πριν την εγκυμοσύνη μου.....Ευτυχώς στην εγκυμοσύνη πήρα μόνο 7 κιλά και πηγαίνοντας σπίτι από το μαιευτήριο είχα χάσει 10!!! Τώρα είμαι σε διατροφή και προσπαθώ να χάνω σταθερά....βέβαια κάποιες βδομάδες κολάει η ζυγαριά αλλά προσπαθώ να ην απελπίζομαι! Αυτά τα ολίγα από μένα σας φιλώ όλες!!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 36 417472

christinaki

christinaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλα αυτο ειναι πολυ μεγαλο θεμα!!!εγω κατα συμτωση σημερα ξεκινησα τη διαιτα μου!!!2 μηνες μετα τη γεννα,αλλα βρε κοριτσια τι να εκανα?ειχα διαβητη στην εγκυμοσυνη και ειχα συγκεκριμενη διατροφη,ετσι οταν γεννησα εφαγα τις πιτσες μου,τις μακαροναδες μου και τα γλυκακια μου!!!εν τω μεταξυ θελω να χασω αρκετα γιατι ειχα βαλει κι εγω κιλα πριν την εγκυμοσυνη!η αρχη ειναι δυσκολη,οι πρωτες μερες.αντε ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!! Smile

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορμαρες μου!!!Κι εγω εδω,ολο λεω να αρχισω λιγο να συμμαζευομαι και ολο βλεπω οτι ποτε δεν το κανω.Ημουν 49-50 πριν μεινω εγγυος,εβαλα αρκετα καπου μετα τα 15 σταματησα να ζυγιζομαι.Τωρα εμαι περιπου στα 58 και λεω να παω παλι εκει που ημουν.Η αληθεια ειναι οτι στην πρωτη εγγυμοσυνη ο θηλασμος με εκανε να τα χασω ολα σε χρονο ρεκορ,σε αυτην ομως εχω κολλησει.ΑΑΑΑΑΑντε να δουμε!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Μαριτσακι τι θα κανουμε.. Απο το καλοκαιρι δεν εχουμε κανει καμια προοδο.. Μαλλον κατι κανουμε λαθος. Εγω ξεκινηστα της αφροδιτης τη διαιτα και εχασα ενα δυο κιλα. Μετα αρχισα διαδρομο και σταματησα διαιτα για να μην επηρεαστει ο θηλασμος με ολα αυτα. Μετα πηγα σε διαιτολογο. Μετα μου μειωθηκε το γαλα και παλι σταματησα τη διαιτα. Πριν 2 εβδομαδες αρχισα παλι της Αφροδιτης και ξεκινησα γυμναστηριο. Προχθες ξεκινησα power yoga. Βελτιωση καμια. Μηπως ειμαι τρελη? Μηπως τα χω χαμενα? Εχω κολλησει στα του Σεπτεμβρη. τικερακι να τραβαμε τα μαλλια μας γιατι δεν υπαρχει?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις