Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
395 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 395 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maya έγραψε:ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ, ΔΕ ΧΑΝΩ ΠΑΛΙ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΧΑΝΕΙΣ, ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΑΛΑ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΞΕΒΡΑΚΩΤΗ ΑΠΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ. ΚΑΙ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ. ΘΑ ΜΠΩ, ΘΑ ΜΠΩ, ΘΑ ΜΠΩ.

ΤΡΩΩ ΚΡΥΦΑ ΛΙΓΗ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ, ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ?? Embarassed Embarassed Embarassed

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα μετα αναρωτιεσαι και ολας αυτο φταιει βρε, αλλα δεν πειραζει θα παρει μπρος και ο μεταβολισμος και μολις την κοψεις θα χασεις τοσα εχεις χασει μην γκρινιαζεις για ενα μικρο κολημα θελει και λιγη ξεκουραση ο οργανισμος οποτε η σοκολατοπιτα οτι καλυτερο για να βαλεις μπρος παλι να χανεις μολις την σταματησεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σημερα
γαλα με κορν φλεικς
και εκανε η μαμα μου πατατες τηγανιτες με αυγα τουρλου και εφαγα σε μικρο πιατακι λιγες με λιγο ξυνογαλο

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια εγω προβλημα με τα κιλα δεν εχω
πηρα βεβαια 20 αλλα τα χω χασει σχεδον .λιγα μεινανε ,καμια 6αρια ,σιγα θα φυγουν και αυτα .
με την χαλαρωση τι κανουμε μου λετε?αλλο σωμα ειναι σαν να κοιταω
η χαλαρωση μεχρι την γαμπα
τραγικοοοο
και το μωρο 24 ημερων
τι να κανω?
απο που να ξεκινησω?
δωστε καμια ιδεα , να ψιλοεπανελθω σιγα σιγα

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:ρε κοριτσια εγω προβλημα με τα κιλα δεν εχω
πηρα βεβαια 20 αλλα τα χω χασει σχεδον .λιγα μεινανε ,καμια 6αρια ,σιγα θα φυγουν και αυτα .
με την χαλαρωση τι κανουμε μου λετε?αλλο σωμα ειναι σαν να κοιταω
η χαλαρωση μεχρι την γαμπα
τραγικοοοο
και το μωρο 24 ημερων
τι να κανω?
απο που να ξεκινησω?
δωστε καμια ιδεα , να ψιλοεπανελθω σιγα σιγα


ΠΩΣ ΕΧΑΣΕΣ 20 ΚΙΛΑ ΣΕ 24 ΗΜΕΡΕΣ???? ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259
ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΥΛΑ..!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ομως ξεφουσκωσα σαν το μπαλονι και το ειχα και αγχος φαντασου...και ομως τα χασα τα περισσοτερα ..αλλα πολυ ζορι ολες αυτες τις μερες ,πολυ σουπα και ψαριλογω θηλασμου..εχω 6 ακομα βεβαια ...γυμναστικη?που χρονος...θα δω θα δω

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Περνάω τις φωτό από τις διακοπές και απογοητεύομαι...Κιλά εχω χασει μεν, αλλα το πρηξιμο δεν λέει να υποχωρησει απο μπρατσα και κοιλιά..
Κλαψ... Για να μην σας πω για το στηθος μεγεθους Πάμελα...
Πρέπει να ξεκινησω αμεσοτατα δραστικα μετρα!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
welcome to the club!!!!! ρε εσεις που εχετε γεννησει λιγο καιρο ειναι λογικο θελει χρονο να φυγει το πρηξιμο μην φρικαρεται

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλως σας βρηκα κοριτσαρες...
Δεν μπορω να πω οτι φρικαρω, αλλα με ενοχλει λιγακι σκεπτομενη τον παλιο καλο εαυτο..
οκ ειχα και παλι μεγαλο στηθος, αλλα οχι αυτο το πραγμα, μιλαμε ειναι διπλασιο μην πω και παραπανω...

Παντως λεω να ξεκινησω πιλατες απο Σεπτεμβρη διοτι με ποναει και η πλατη και ειναι σουπερ γυμναστικουλα! Very Happy

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα θα κανεις το πιλατες οντως ειναι σουπερ γυμναστικη για μενα η καλυτερη

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θέλω και εγώ να πάω γυμναστήριο, αλλά ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΙΝΑΑΑΩΩΩΩ!!! ΑΛΛΑ ΟΧΙΙΙΙΙ. ΕΧΩ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΤΟ SKINNY JEAN MOY, ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΛΠΟ. ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΕΙΝΑΙ -ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΙ..-Η ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ... ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΕΤΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ, ΣΤΟ ΛΙΟΛΙΟ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ (Ο ΣΚΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ) ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 911307 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 4872

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xtes λιγο το χαλασα γιατι ζαλιζομουνα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
μεσημερι σε πιατακι του γλυκου λιγες πατατες τηγανιτες με αυγα τουρλου και λιγο ξινογαλα
βραδυ γαλα με κορν φλεικς
και αργα ελαχιστο ψωμι με ελαχιστο τυρι

Olivia

Olivia
Admin
Admin
mpoumpou έγραψε:

Παντως λεω να ξεκινησω πιλατες απο Σεπτεμβρη διοτι με ποναει και η πλατη και ειναι σουπερ γυμναστικουλα! Very Happy

Αααα, και εγώ θέλω!!!!!!!!!!!

Και εγώ κορίτσια συνεχίζω τον αγώνα... Πάω καλά, πάω καλά!!! Λέω σήμερα να ζυγιστώ!!!

http://www.eimaimama.gr

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Keep up the good work Ολιβιακι...
Πως καταφερες να γλιτωσεις τους πειρασμους ρε θηρίο???
Εγω ειμαι καρα λιχουδω!

ΥΓ. Σημερα εμφανιστηκε η περιοδος μετα απο ενα τριμηνο... (δεν μπορουσε να περιμενει κανα μηνα ακομα???!!!!)

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:ΠΕΙΝΑΑΑΩΩΩΩ!!! ΑΛΛΑ ΟΧΙΙΙΙΙ. ΕΧΩ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΤΟ SKINNY JEAN MOY, ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΛΠΟ. ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΕΙΝΑΙ -ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΙ..-Η ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ... ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΕΤΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ, ΣΤΟ ΛΙΟΛΙΟ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ (Ο ΣΚΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ) ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 911307 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 4872

πετα την οχι στο σκυλοοοοοοοοοο, το ζαχαρο προκαλει τυφλωση στα σκυλια δεν κανει να τρωνε γλυκα!!!!!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε πεταξτε τη σε εμενα τη σοκολατοπιτα!!!εγω διαιτα απο δευτερα!!! Embarassed

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σημερα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
μεσημερι μακαρονια με κιμα
για βραδυ μαλλον γιαουρτακι

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Καλά, έπαθα σοκ... Είχα ξεκινήσει δίαιτα χωρίς να ανέβω στη ζυγαριά (πανέξυπνη, ε;Wink

Ανεβαίνω σήμερα και τι να δω;;; Δεν μου μένουν 5 αλλά 8 κιλά!!!! Ένας Θεός ξέρει πόσα κιλά έβαλα ξανά αφού γέννησα!!! Μα είμαι γουρούνα, λέμε!!!!

ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787

Πότε θα γίνω έτσι; --> ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 13953

http://www.eimaimama.gr

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:Καλά, έπαθα σοκ... Είχα ξεκινήσει δίαιτα χωρίς να ανέβω στη ζυγαριά (πανέξυπνη, ε;Wink

Ανεβαίνω σήμερα και τι να δω;;; Δεν μου μένουν 5 αλλά 8 κιλά!!!! Ένας Θεός ξέρει πόσα κιλά έβαλα ξανά αφού γέννησα!!! Μα είμαι γουρούνα, λέμε!!!!

ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 534787

Πότε θα γίνω έτσι; --> ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 13953
Μην στεναχωριεσαι καλη μου οπως και να εχει εισαι κουκλα . Εξαλλου μην ξεχνας οτι το σωμα σου σε βοηθησε να κρατας σημερα αγκαλια σου την κουκλιτσα σου και θελει και αυτο τον χρονο του για να επανελθει πληρως. Μην αγχωνεσαι λοιπον να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα γινουν . ( Υ.Γ. αμα πεινας πολυ χτυπα μια σπιτικι σαλατα ceasars ειναι πολυ νοστιμη και πολυ χορταστικη ) .

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λεω να κανω κι εγω διαιτα πρωτη φορα στη ζωη μου Shocked μου χουν μεινει 7 κιλα και το κολπο με τα παγωτα και τις πιτσες δεν πιανει πια...χαχαχα τι να κανω ειμαι λιχουδα...κανα κολπο καλο ξερετε???
το πρωι η κοιλια μου οκ τρωγεται ..αλλα οσο περναει η μερα φουσκωνει...ουφφφφφφ πρεπει να βρω και φορεμα για την βαφτιση σε 1.5 μηνα!!!!!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΖΙΦΟΣ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ ΚΙΟΛΑΣ.. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΤΡΩΜΕ ΟΣΟ ΤΡΩΓΑΜΕ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ, ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΟΣ? ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ.. ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΥΡΑ..
ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ. ΓΑΛΑ ΜΕ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚΣ
ΜΕΣΗΜΕΡΙ .1 ΤΟΣΤ ΟΛΙΚΗΣ ΜΕ ΤΥΡΙ Κ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ
ΑΠΟΓΕΥΜΑ.1 ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΜΕΛΙ
ΒΡΑΔΥ. 1 ΦΡΥΓΑΝΙΑ ΜΕ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΥΡΙ ΤΟΥ ΤΟΣΤ

373Σημαντικό! Argisa? Πεμ Αυγ 26, 2010 12:23 pm

eledin

eledin
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Geia hara Smile Bravo gia tin protovoulia afti giati poli ton afisa ton eafto mou - afou afisa kai ta spor kai tin drastiria zoi kai epiasa tin karekla tou grafeiou mou...
Ok, pos ta pame? Eho zygistei kai ehoume dromoooooo!!
Kali dynami se oles mas - giati yparhoun kai sovaroi logoi na to kanoume afto Smile

https://www.facebook.com/PowerIt

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σημερα ψιλοεφαγα παραπανω γιατι δεν κοιμηθηκα το βραδυ και ημουν αλλου πατω αλλου βρισκομαι ενα πραγμα, αδιαθετησα και ολας οποτε.. No εφαγα μισο κουλουρι θεσσαλονικης, το μεσημερι ενα μπιφτεκι κοτοπουλο με λιγα φασολακια και ενα καλομποκι που ειχα βρασει μεσα στα φασολια, το απογευμα εφαγα 3 μουστοκουλουρα του γιου μου ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259 για βραδυ δεν εχω σκοπο να φαω ομως και δεν ζυγιζομαι μεχρι να καθαρισω οποτε σε 5 μερες ζυγισμα και ο θεος βοηθος!!!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:εγω σημερα ψιλοεφαγα παραπανω γιατι δεν κοιμηθηκα το βραδυ και ημουν αλλου πατω αλλου βρισκομαι ενα πραγμα, αδιαθετησα και ολας οποτε.. No εφαγα μισο κουλουρι θεσσαλονικης, το μεσημερι ενα μπιφτεκι κοτοπουλο με λιγα φασολακια και ενα καλομποκι που ειχα βρασει μεσα στα φασολια, το απογευμα εφαγα 3 μουστοκουλουρα του γιου μου ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 15 679259 για βραδυ δεν εχω σκοπο να φαω ομως και δεν ζυγιζομαι μεχρι να καθαρισω οποτε σε 5 μερες ζυγισμα και ο θεος βοηθος!!!
ελα ρε συ μην αγχωνεσαι δεν εγινε και τιποτα. Πρεπει να τρως και λιγο για να παιρνεις δυναμεις. Κοιτα να εισαι εσυ καλα μονο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις