Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
380 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 380 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ..!! ΕΔΩ ΚΑΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΑ 6 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ.. ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ.. ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΒΕΒΑΙΑ.. ΟΧΙ ΔΙΑΙΤΑ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΘΑ ΤΟ ΠΩ, ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΝΑ ΜΙΣΟΚΙΛΟ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.. ΕΙΜΑΙ 64 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΟΧΟ ΤΑ 57-58.. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ..

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Maya μου είναι πολύ νωρίς ακόμη για σένα για να κάνεις δίαιτα. Ασε που τα κιλά που θές να χάσεις είναι πολύ λίγα.
Μην κάνεις τίποτα, κάνε μια καλή διατροφή αφού θηλάζεις και θα τα δείς να εξαφανίζονται σιγά σιγά!

Εγώ χθες είχα τραπέζι στο σπίτι μας σε κάτι φίλους ε και εφαγα το βραδάκι.. Δεν έφαγα όμως γλυκό.
Δεν πτοούμαστε λέμε!!!

Μπορούμε , μπορούμε!! Laughing Laughing

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια δυναμη και θα τα καταφερουμε!!!!!!!!!!!

ειμαι πολυ ευτυχισμενη με τον εαυτο μου.... τα παω αρκετα καλα,.... μικρες παραβιασεις τις κανω.... σπανια βεβαια....

δυναμη σε ολες!!!

γιωργια

γιωργια
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ ατιμο πραγμα τα κιλα!!! εμενα μου εχουν μεινει πλεον 7 κιλα!!! ειμαι 59 και θελω να κατεβω στα 52 αλλα και για 50 δεν θα ελεγα οχι!!! καλη δυναμη σε ολες μας!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεωργια σαν να διαβαζω εμενα ειναι χαχαχα ειμαι στα ιδια κιλα και στα ιδια με σενα θελω να παω

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιωργια έγραψε:αχ ατιμο πραγμα τα κιλα!!! εμενα μου εχουν μεινει πλεον 7 κιλα!!! ειμαι 59 και θελω να κατεβω στα 52 αλλα και για 50 δεν θα ελεγα οχι!!! καλη δυναμη σε ολες μας!!!

ΑΧΧΧΧΧ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕ ΘΑ ΔΙΝΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 59..!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eley8eria έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Maya μου είναι πολύ νωρίς ακόμη για σένα για να κάνεις δίαιτα. Ασε που τα κιλά που θές να χάσεις είναι πολύ λίγα.
Μην κάνεις τίποτα, κάνε μια καλή διατροφή αφού θηλάζεις και θα τα δείς να εξαφανίζονται σιγά σιγά!

Εγώ χθες είχα τραπέζι στο σπίτι μας σε κάτι φίλους ε και εφαγα το βραδάκι.. Δεν έφαγα όμως γλυκό.
Δεν πτοούμαστε λέμε!!!

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ, ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ Η ΚΑΥΜΕΝΟΥΛΑ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ-ΦΟΥΣΤΑ-ΣΟΡΤΣ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΞΩ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ. ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΙΛΑ... ΣΑΝ ΦΑΛΑΙΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ

Μπορούμε , μπορούμε!! Laughing Laughing

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια,

το ξέρω πως το γεγονός ότι δεν μπορούμε αμέσως να μπούμε στα πριν της εγκυμοσύνης ρούχα μας είναι το πιο δύσκολο και ψυχοφθόρο κομμάτι. Αλλά κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό. Πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά και να μην πέφτουμε. Είμαστε θεες!
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 875502
Μαζί με το σώμα μας που αλλάζει, αλλάζει και ολόκληρη μας η ζωή με το μωρό και έρχονται τόσο καταπληκτικές στιγμές, όλη μέρα, κάθε μέρα!
Πρέπει λοιπόν να δώσουμε δύναμη στον εαυτό μας και να συνεχίσουμε την προσπάθειά μας έστω και αν η ζυγαριά φαίνεται να έχει κολλήσει.
Υπόψη ότι δεν ζυγιζόμαστε κάθε μέρα (το προσπαθώ με νύχια και με δόντια), και έστω και αν δεν έχουμε χάσει γραμμάριο για κάποιο διάστημα, σίγουρα θα έχουμε χάσει πόντους.
Κάθε μέρα λοιπόν, «φαινόμαστε» και καλύτερα!
Φιλάκια πολλά πολλά!

pig

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!Χάθηκα γιατί αυτές τις μέρες δεν έκανα δίαιτα!!!Από Δευτέρα θα ζυγιστώ και θα ξεκινήσω πάλι!Ωραία ήταν,χρειάζεται που και που!!!!!!!!!!!!!!

Άντε τα κεφάλια μέσα να χάσω τα 5 που έμειναν από την εγκυμοσύνη!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994
εχασα 1 κιλο
αλλα σε 2 εβδομαδες τελικα με τον θηλασμο ειναι δυσκολοτερο αν και δεν πειναω
πχ χτες εφαγα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
1 χυμο πορτοκαλι
μεσημερι μελιτζανες(σε μικρο πιατακι με λιγη φετα)
απογευμα 1 φρουτο
βραδυ γαλα με κορν φλεικς
και γενικα αυτη ειναι διατοφη μου
αντε το βραδυ να φαω 1 τοστ με τυρι απαχο και ντοματα χωρις σαλαμι
η 1 καλαμακι κοτοπολο με λιγο μαυρο ψωμι
παρολαυατα χανω σε ρυθμους χελωνας

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana έγραψε: ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994
εχασα 1 κιλο
αλλα σε 2 εβδομαδες τελικα με τον θηλασμο ειναι δυσκολοτερο αν και δεν πειναω
πχ χτες εφαγα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
1 χυμο πορτοκαλι
μεσημερι μελιτζανες(σε μικρο πιατακι με λιγη φετα)
απογευμα 1 φρουτο
βραδυ γαλα με κορν φλεικς
και γενικα αυτη ειναι διατοφη μου
αντε το βραδυ να φαω 1 τοστ με τυρι απαχο και ντοματα χωρις σαλαμι
η 1 καλαμακι κοτοπολο με λιγο μαυρο ψωμι
παρολαυατα χανω σε ρυθμους χελωνας

Κάνε υπομονή Pana.. Με αυτη τη διατροφή θα χάσεις οπως και δήποτε.
Αφού σαραντίσεις θα στροφάρεις !! Laughing

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑ ΚΙ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΙΛΑΚΙ..! ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΨΑΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΡΕΣΚΟ ΨΑΡΙ ΨΗΤΟ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΘΗΛΑΣΩ, ΠΕΦΤΩ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΒΑΤΡΑΧΟΠΕΔΙΛΑ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ.. ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΥΜΠΙ!ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΛΛΑ 5 ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙΑ ΜΟΥ.. ΓΙΟΥΠΙ!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pana έγραψε: ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994
εχασα 1 κιλο
αλλα σε 2 εβδομαδες τελικα με τον θηλασμο ειναι δυσκολοτερο αν και δεν πειναω
πχ χτες εφαγα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
1 χυμο πορτοκαλι
μεσημερι μελιτζανες(σε μικρο πιατακι με λιγη φετα)
απογευμα 1 φρουτο
βραδυ γαλα με κορν φλεικς
και γενικα αυτη ειναι διατοφη μου
αντε το βραδυ να φαω 1 τοστ με τυρι απαχο και ντοματα χωρις σαλαμι
η 1 καλαμακι κοτοπολο με λιγο μαυρο ψωμι
παρολαυατα χανω σε ρυθμους χελωνας

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΛΑΚΙ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΝΩ!!! ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΤΑ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ KELLOGS ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ.. ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΜΙΣΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΛΙΤΡΟ ΓΑΛΑ.. ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ, Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗ!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maya έγραψε:
pana έγραψε: ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994
εχασα 1 κιλο
αλλα σε 2 εβδομαδες τελικα με τον θηλασμο ειναι δυσκολοτερο αν και δεν πειναω
πχ χτες εφαγα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
1 χυμο πορτοκαλι
μεσημερι μελιτζανες(σε μικρο πιατακι με λιγη φετα)
απογευμα 1 φρουτο
βραδυ γαλα με κορν φλεικς
και γενικα αυτη ειναι διατοφη μου
αντε το βραδυ να φαω 1 τοστ με τυρι απαχο και ντοματα χωρις σαλαμι
η 1 καλαμακι κοτοπολο με λιγο μαυρο ψωμι
παρολαυατα χανω σε ρυθμους χελωνας

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΛΑΚΙ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΝΩ!!! ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΤΑ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ KELLOGS ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ.. ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΜΙΣΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΛΙΤΡΟ ΓΑΛΑ.. ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ, Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗ!
καλεεεεεεεεε αυτο κανω και εγω αυτα με το κακαο και τρωω1κουτι σε 3 μερες ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 654316
σημερα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
1 χυμο πορτοκαλι
μεσημερι τσιπουρα με 1 φετα ψωμι και ντοματα
απογευμα 2 μπισκοτα ολικης αλεσεως
βραδυ μαλλον τοστ με 1 φετα τυρι με χαμηλα λιπαρα
πολλα ρε κοριτσια ειναι αυτα?γιατι χανω τοσο αργα/

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pana έγραψε:
Maya έγραψε:
pana έγραψε: ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994
εχασα 1 κιλο
αλλα σε 2 εβδομαδες τελικα με τον θηλασμο ειναι δυσκολοτερο αν και δεν πειναω
πχ χτες εφαγα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
1 χυμο πορτοκαλι
μεσημερι μελιτζανες(σε μικρο πιατακι με λιγη φετα)
απογευμα 1 φρουτο
βραδυ γαλα με κορν φλεικς
και γενικα αυτη ειναι διατοφη μου
αντε το βραδυ να φαω 1 τοστ με τυρι
απαχο και ντοματα χωρις σαλαμι
η 1 καλαμακι κοτοπολο με λιγο μαυρο ψωμι
παρολαυατα χανω σε ρυθμους χελωνας

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΛΑΚΙ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΝΩ!!! ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΤΑ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ KELLOGS ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ.. ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΜΙΣΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΛΙΤΡΟ ΓΑΛΑ.. ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ, Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗ!
καλεεεεεεεεε αυτο κανω και εγω αυτα με το κακαο και τρωω1κουτι σε 3 μερες ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 654316
σημερα
πρωι γαλα με κορν φλεικς
1 χυμο πορτοκαλι
μεσημερι τσιπουρα με 1 φετα ψωμι και ντοματα
απογευμα 2 μπισκοτα ολικης αλεσεως
βραδυ μαλλον τοστ με 1 φετα τυρι με χαμηλα λιπαρα
πολλα ρε κοριτσια ειναι αυτα?γιατι χανω τοσο αργα/

ΜΠΡΑΒΟ!!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΨΑΡΙΑ ΨΗΤΑ ΕΙΧΑΜΕ, ΨΑΡΕΨΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΤΣΙΠΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣΑ ΜΙΑ ΜΕ ΣΑΑΑΤΟΥΛΑ.. ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΜΕΛΙ ΜΕΤΑ 2 ΝΕΚΤΑΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ..
ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ??
ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΤΡΥΠΩΣΑ ΜΙΑ ΒΕΡΜΟΥΔΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΙΔΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΦΟΡΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ!!!! ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΑΥΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΚΙΑΖΕΤΑΙ!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PANA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΡΓΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΔΡΑΙΩΘΟΥΝ ΠΑΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΕΡΟ Η ΜΥΣ. ΑΝ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΡΓΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΠΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΔΟΜΕΙΤΑΙ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΩΡΑ ΣΑΡΑΝΤΙΖΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ.. ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ.. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΕΙΔΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΖΕΥΩ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ, ΠΕΦΤΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΝΩ.. ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΥΘΟΣ ΟΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν κορίτσια πλησιάζει και η δική μου ώρα... Κιλά από την εγκυμοσύνη δεν έχω ευτυχώς (πήρα 7). Επειδή έχω όμως κιλά από πριν, το πήρα απόφαση. Μόλις γεννήσω (λίγες μέρες έμειναν) θα το βάλω το τικεράκι! Να βλέπω τα κιλά να φεύγουν και αν δεν γίνεται αυτό θα κάνω emotion δικό μου να μου πετάτε ντομάτες, μαρούλια και όλα τα σχετικά!!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nikoleta έγραψε:Λοιπόν κορίτσια πλησιάζει και η δική μου ώρα... Κιλά από την εγκυμοσύνη δεν έχω ευτυχώς (πήρα 7). Επειδή έχω όμως κιλά από πριν, το πήρα απόφαση. Μόλις γεννήσω (λίγες μέρες έμειναν) θα το βάλω το τικεράκι! Να βλέπω τα κιλά να φεύγουν και αν δεν γίνεται αυτό θα κάνω emotion δικό μου να μου πετάτε ντομάτες, μαρούλια και όλα τα σχετικά!!!

xaxaxaxaxaxaxaaaaaa ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maya έγραψε:
nikoleta έγραψε:Λοιπόν κορίτσια πλησιάζει και η δική μου ώρα... Κιλά από την εγκυμοσύνη δεν έχω ευτυχώς (πήρα 7). Επειδή έχω όμως κιλά από πριν, το πήρα απόφαση. Μόλις γεννήσω (λίγες μέρες έμειναν) θα το βάλω το τικεράκι! Να βλέπω τα κιλά να φεύγουν και αν δεν γίνεται αυτό θα κάνω emotion δικό μου να μου πετάτε ντομάτες, μαρούλια και όλα τα σχετικά!!!

xaxaxaxaxaxaxaaaaaa ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994
Maya μου μη γελάς καθόλου σοβαρά το λέω! Μακάρι να υπήρχε και interactive ντοματοπόλεμος μέσα από την οθόνη του υπολογιστή! Η αλήθεια είναι ότι τον θέλω τον μπαμπούλα μου. Για αυτό και εγώ θα το κάνω αυτό που είπα, έτσι για να εκτεθώ μπας και βάλω φερμουάρ!!! Άσε που θα είναι και για εσάς ωραιότατη εκτόνωση!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:
Maya έγραψε:
nikoleta έγραψε:Λοιπόν κορίτσια πλησιάζει και η δική μου ώρα... Κιλά από την εγκυμοσύνη δεν έχω ευτυχώς (πήρα 7). Επειδή έχω όμως κιλά από πριν, το πήρα απόφαση. Μόλις γεννήσω (λίγες μέρες έμειναν) θα το βάλω το τικεράκι! Να βλέπω τα κιλά να φεύγουν και αν δεν γίνεται αυτό θα κάνω emotion δικό μου να μου πετάτε ντομάτες, μαρούλια και όλα τα σχετικά!!!

xaxaxaxaxaxaxaaaaaa ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 215994
Maya μου μη γελάς καθόλου σοβαρά το λέω! Μακάρι να υπήρχε και interactive ντοματοπόλεμος μέσα από την οθόνη του υπολογιστή! Η αλήθεια είναι ότι τον θέλω τον μπαμπούλα μου. Για αυτό και εγώ θα το κάνω αυτό που είπα, έτσι για να εκτεθώ μπας και βάλω φερμουάρ!!! Άσε που θα είναι και για εσάς ωραιότατη εκτόνωση!!!

υπαρχει τετοιο θεικο τικερακι?!?!?!
που μετρας κιλα?!?!?!?!

marielli

marielli
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia egw gennisa to martio! eixa parei 11 kila stin egkumosuni kai molis vgika apo to nosokomeio mou emenan 2 gia na epistrepsw sta kila mou..alla mexri na sarantisw pira pisw alla 5!!kai twra prospathw na to parw apofasi na xasw 8 kilakia... apo aurio arxizw kai o theos voithos!! Rolling Eyes

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:υπαρχει τετοιο θεικο τικερακι?!?!?!
που μετρας κιλα?!?!?!?!
Ω! ναι!!!

http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/weightlossticker/index.php

Αν κάνεις αναζήτηση θα βρεις και άλλα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:
Ευάκι έγραψε:υπαρχει τετοιο θεικο τικερακι?!?!?!
που μετρας κιλα?!?!?!?!
Ω! ναι!!!

http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/weightlossticker/index.php

Αν κάνεις αναζήτηση θα βρεις και άλλα

χαχα!!!!φοβερο!!!πολυ γελιο!!!αλλα μου υπενθυμισε οτι εχασα 11 αλλα πρεπει να χασω αλλα 4....... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 9 534787
αντε απο αυριο που ξεκιναει και η δουλεια να δω...την προηγουμενη φορα 3-4 τελευταια τα εχασα με το που γυρισα στη δουλεια......κι ετσι ελπιζω...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα και εγω μετα απο ενα διαλειμμα και πολλες γιορτες αυριο μπαινω δυναμικα στον αγωνα, πηρα και ενα κιλο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αλλα τελος θα τα χασω ολααααα

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxa! polu kalo to tickeraki!!! ebala ki egw!! emeis to allazoume upothetw, den allazei mono tou e??
pws ta pigate to sk? to savvato imoun 62,5 apo 64 kai ekana ti blakeia kai xalarwsa tin kuriaki, to mesimeri efaga ena kommati pitsa pou eferan gia prwino kai to bradu soublakia.. kai twra automoutzwnomai giati pali me deixnei 64. thelw na ti spasw ti zugaria. xekinaw simera pali kai XWRIS parekkliseis.. as elpisoume oti to tickeraki tha leitourgisei thetika..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις