Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
410 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 410 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μωρε ριχτές ξεριχτές, δεν ειναι εκεί το θέμα, αφού μ'ενοχλεί η κοιλιά μου είτε την βλέπω είτε όχι..
Πρέπει να την χάσω...
Bye bye κοιλίτσαα!! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 604962

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eγω τωρα με το θηλασμο δίαιτα δεν μπορω να κανω...διατροφούλα ναι, αλλα διαιτα μπα...
Το κακο είναι οτι δεν εχω μπει ποτε σε διαδικασια περιορισμού μιας και δεν εβαζα ποτε κιλα..
Της εγκυμοσυνης εξαφανιστηκαν ηδη, αλλά...το σωμα ειναι αλλα ντ άλλων..
Η κοιλια δεν λεει να μας κανει την τιμη να εξαφανιστει..
Αλλα δεν θα της περασει...Ξουυυυυ....ξουυυυ κοιλιτσα!

maraki

maraki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eimai k egw edw!!!! mazi sas koritsia!!!!! oxi grhgores diaites express... xanetai muikh maza... mia diatrofh einai to kalytero!!! thilazw k egw.. ksekiname loipon!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω παρει ηδη 18 κιλα και ειμαι κοντα να γεννησω .μολις λοιπον γεννησω θα παω στον διατροφολογο μου που ειχα πριν μεινω εγκυος και ειχα χασει 11 κιλα σε 3,5 μηνες αλλα ετρωγα πολυ,παρα πολυ .και του λεγα δεν μπορω και μου λεγε τρωγεεεε και εχανα
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΛΟΙΠΟΝ

mama

mama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μαζί σας κορίτσια... 15 κιλάκια θελω να σκοτώσω αλλά οχι βιαστικά!! Shocked

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτισια!
ολες μαζι και θα τα καταφερουμε!!!
υπομονη και δυναμη!!!
πανω απ'ολα η υγεια!!!

συνεχιζω την διαιτα μου... εκανα βεβαια καποιες μικρουλικες αλλα πολυ μικρουλικες παρανομιες... αλλα συνεχιζω και τα παω αρκετα καλα!!!

ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 328109

εχω κι αλλα να χασω....
σιγα-σιγα... και θα φυγουνε...
αλλα να φυγουνε για τα καλα!!! εδω ειναι το θεμα!!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

αυτο που μου δινει "δυναμη" για την διαιτα μου, ειναι η βαφτιση της κορης μου που θα ειναι στις 7/11.......... φυσικα και εχω πολυ καιρο μπροστα μου......αλλα αυτο ειναι που μου δινει δυναμη..... στο να μπορεσω να φορεσω οοοοοοοοοο,τι θελω......... κι οχι "αναγκαστικά" κατι για να κρυψει...............

ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μιλουπακι έγραψε:εγω θα σας το ξαναπω διαιτα εξπρες μην κανετε, θα τα χασετε και θα τα ξαναπαρετε και αν δεν τα ξαναπαρετε που λεει ο λογος, σκεφτειτε τι χανετε; λιπος; οχι τοσο γρηγορα, μυικη μαζα ναι, λιγο την λογικη να βαλετε δεν κανουν καλο αυτες οι διαιτες στον οργανισμο σας στο σωμα σας, βασικα το ξερετε αλλα θελετε να χασετε γρηγορα, χωρις κοπο αποτελεσμα δεν υπαρχει και οι ευκολες λυσεις ειναι μπαλονι που ξεφουσκωνει γρηγορα,. τα lipotox μπορει να τα δοκιμασω αλλα την διαιτα που λεει δεν θα την κανω θα κανω την δικη μου ισοροπημενη διατροφη, ετσι θα δω αν εχει και αποτελεσμα, αντε να δουμε

Δεν εχεις αδικο για τις διαιτες εξπρες,εκτος τον αλλον μπορει να αποδειχτουν και πολυ επικυνδυνες.Εγω την εκανα γιατι πηρα φορα με το που εχασα τα πρωτα κιλα με το λιποτοξ.Μακαρι να μπορουσα να ακολουθησω και εγω μια ισσοροπημενη διατροφη αλλα το προγραμμα μου ειναι τοσο περιεργο που δεν εχω την δυνατοτητα να ακολουθω για μεγαλο χρονικο διαστημα συγκεκριμενη διατροφη(πρωινο-μεσημεριανο-βραδυνο κτλ)αλλα ουτε και την υπομονη. ειχα βαρεθει να ζυγιζω τοσο.Δεν εχω ξαναβαλει τα κιλα που εχασα αλλα παραλληλα εκανα και power plate.Και για να μην παρεξηγηθω ανεφερα πως εχασα εγω κιλα και δεν προτρεπω καμια να κανει το ιδιο αν εχει την δυνατοτητα να παει σε διατροφολογο για διατροφη και αν μπορει να την ακολουθησει. Εμπειρια ανεφερα δεν εδωσα συμβουλη.

mama

mama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mama marilenas θελω να σε ρωτησω επειδη και εγω το πρόβλημα μου ειναι το συναισθηματικό φαγητό.. Ειμαι χαρούμενη τρώω ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 536304, ειμαι λυπημένη ξανα τρώω ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 534787 , εχω άγχος με την δουλειά ξανα ματα τρώω.. ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 679259 δεν μπορω να βαλω ενα πρόγραμμα στον εαυτό μουΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 654655. Εχω απο τον Ιουνιο σε διαιτολόγο και καταφερα να χασω 3 κιλά εκ των οποίων τα 2 τα πήρα πίσω στις διακοπές παρόλο που πρόσεχα.
Η διατροφή του lipotox ειναι μια τυπική δίαιτα σαν του διαιτολόγου με 5 γευματα κτλ ή καπως αλλιώς. Πόσο ευκολο σου ηταν τότε να την ξεκινήσεις. Πρεπει να συνδυαστεί το ροφημα με τα χαπια ή παίρνεις το ενα απο τα δύο. Κανε μας μια πιο αναλυτική προσέγγιση του θέματος διότι απο το Σεπτέμβρη εχω γραφτει σε γυμναστήριο και θελω να κανω τον συνδυασμό για πιο καλα αποτελέσματα.. Περιμένω νεα.... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 93981

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama έγραψε:Mama marilenas θελω να σε ρωτησω επειδη και εγω το πρόβλημα μου ειναι το συναισθηματικό φαγητό.. Ειμαι χαρούμενη τρώω ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 536304, ειμαι λυπημένη ξανα τρώω ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 534787 , εχω άγχος με την δουλειά ξανα ματα τρώω.. ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 679259 δεν μπορω να βαλω ενα πρόγραμμα στον εαυτό μουΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 654655. Εχω απο τον Ιουνιο σε διαιτολόγο και καταφερα να χασω 3 κιλά εκ των οποίων τα 2 τα πήρα πίσω στις διακοπές παρόλο που πρόσεχα.
Η διατροφή του lipotox ειναι μια τυπική δίαιτα σαν του διαιτολόγου με 5 γευματα κτλ ή καπως αλλιώς. Πόσο ευκολο σου ηταν τότε να την ξεκινήσεις. Πρεπει να συνδυαστεί το ροφημα με τα χαπια ή παίρνεις το ενα απο τα δύο. Κανε μας μια πιο αναλυτική προσέγγιση του θέματος διότι απο το Σεπτέμβρη εχω γραφτει σε γυμναστήριο και θελω να κανω τον συνδυασμό για πιο καλα αποτελέσματα.. Περιμένω νεα.... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 8 93981
Eμενα καμια φορα που ξεκινησα να κανω διαιτα η διατροφη δεν μου ηταν ευκολο. Απλα οπως ειπα οταν ειδα την φιλη μου επαθα εγκεφαλικο απο τα κιλα που ειχε χασει και επειδη ειχε παρει τον κατηφορο η ζυγαρια μου τα πηρα.Το προγραμμα δεν το εκανα ολο αλλα και με το λιγο που ακολουθησα ειδα διαφορα.Λοιπον οι 2 πρωτες μερες ειναι δυσκολες γιατι οπως ειπα κανεις αποτοξινωση, για την ακριβεια 2 μερες την βγαζεις με φρουτο και σαλατα και αυτες ειναι και οι πιο δυσκολες για μενα.Μετε απο το διημερο ακολουθησα το προγραμμα που ειχε μεσα και ενιωθα οτι τρωω!Εχει χωρισμενες ομαδες με τροφες και σε καθε γευμα σου λεει απο ποιες ομαδες μπορεις να φας οποτε το καλο ειναι οτι κανεις οτι συνδυασμο σου αρεσει.Έχει φρουτα,κρεας,ψαρι,λαχανικα και σου λεει και την ποσοτητα που μπορεις να φας π.χ 10 κερασια ή 5 ελιες,1 κγ λάδι κτλ.Παιρνεις ενα χαπι 15λεπτα πριν το πρωινο 2 χαπια μια ωρα πριν το μεσημεριανο και 2 χαπια μια ωρα πριν το βραδυνο ενω αν πεινασεις στο ενδιαμεσο σου λεει τι μπορεις να φας.Με το ροφημα πινεις ενα ροφημα της ιδιες ωρες πριν να φας.Για τον συνδυασμο δεν θυμαμαι πως παει,συγνωμη.Το ροφημα μπορει και να συνδυαστει με τα χαπια η να παρεις ενα απο τα δυο οποιο σου ειναι πιο ευκολο(εγω πηρα το ροφημα αλλα αν το ξανακανω θα προτιμησω τα χαπια νομιζω ειναι πιο ευκολα)Το ροφημα βγαινει σε γευση φραουλα και σοκολατα νομιζω εγω πηρα την φραουλα γιατι δεν ειχε αλλη γευση το φαρμακειο!Δεν μου ηταν δυσκολο να το κανω γιατι δεν με περιοριζε να φαω κατι πολυ συγκεκριμενο, μπορουσα να επιλεξω.Καλα μην φανταστεις οτι μπορεις να τρως κοψιδια και γλυκα φυσικα αλλα ουτε και μπροκολο στον ατμο με μια φλουδα λεμονι και 2 σπυρια ρυζι.Το καλο ειναι οτι εμενα μου δημιουργουσε μια αισθηση κορεσμου και δεν ειχα αναγκη να φαω μεγαλη μεριδα,προσπαθουσα βεβαια να μην ειναι μεγαλυτερη απο την μπουνια μου αυτο που ετρωγα αλλα μου εφτανε.Φυσικα και προσπαθησα να ειμαι εγκρατης, να μην τσακιζω σουβλακια και γυρους και σοκολατες γιατι τοτε θα ειχα το αντιθετο αποτελεσμα.Εμενα αυτη η φορμουλα με βολεψε γιατι δεν εκανα κατι το ουσιαστικο και δεν ενιωσα στερηση τρελη.Αν κανεις και γυμναστηριο νομιζω οτι θα ειναι πολυ καλυτερο συνδυασμενο με οποια διαιτα και αν κανεις.Καλη επιτυχια, ελπιζω να σε διαφωτισα!

mama

mama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΚΥΡΟ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama στις Τρι Αυγ 03, 2010 1:53 am, 1 φορά

mama

mama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια εχω ενα super νεο!!!

Λοιπόν πριν λίγο καιρό ανακάλυψα αυτό το site .. slimtree.com και ειμαι ξετρελαμένη με τις δυνατότητες του.. Ειναι σαν να εχεις ενα προσωπικό γυμναστή στο σπίτι με ότι γυμναστική θέλεις εσυ.. εχει ΟΛΑ τα ειδη.. και κυρίως οικονομικά και ότι ωρα θέλεις εσυ... Το ξεκίνησα πριν λιγο καιρό και πάει πολύ καλα... μου κόστισε η εγγραφή περίπου 50€ και κρατάει ενα χρόνο. Εχω πλήρη πρόσβαση σε ολα τα βιντεο, και μου έστειλαν και 3 dvd για να τα βλέπω και στην TV. Εχει αρκετά δωρεαν βιντεο για να κανετε τις δοκιμές σας ΕΔΩ!

Απο τότε που έγινα μαμα και κόλλησαν κάποια κιλά επάνω μου δεν έβρισκα τρόπο να κανω γυμναστική χωρις να λείπω τουλάχιστον 2 ωρες απο το σπίτι ή να πληρώνω 50 το μήνα το λιγότερο. Το σημαντικότερο για μενα ηταν που με τοσα χρόνια απουσιας απο την γυμναστική το σωμα μου ηθελε το χρόνο του να ερθει στην σωστη φυσική κατάσταση και καθε φορα που γραφόμουν σε γυμναστήριο τα παρατούσα απο το κομπλεξ που ημουν παντα πιο πισω απο τους άλλους. Και τα βλέμματα απο τις κορμάρες με θυμωναν. Τωρα εχω κανει τετοια φυσική κατασταση που μολις κλεισει ο χρόνος θα ειμαι καλύτερη απο ολες αυτες... mp3 στα αυτια και βουρ σας λέω.. μόλις κοιμηθεί το μωρό... 20 λεπτα την ημερα κανουν θαυματα!!

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια πως τα πατε με την διαιτα σας? χασατε κανενα ριμαδο-κιλο?

οπως σας ειπα πριν... τις τελευταιες μερες εκανα μικρες παρανομιες οποτε δεν εχασα... παλι καλα που δεν εβαλα.....
οποτε συνεχιζω ξανα....

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγα καλε και για τι να δωσω 50 ευρω, εχω ενα καρω dvd απο το shape απο πιλατες εως γιογκα και παλια εκανα και ηταν ωραια, το θεμα ειναι να βρεις χρονο και ορεξη και απο τετοια να φαν και οι κοτες

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
princess μου εγω δεν ανεβηκα στην ζυγαρια εχω να ανεβω μια εβδομαδα δεν ξερω αν εχασα αν πηρα η αν ειμαι στα ιδια, το εχω αφησει φλου οταν ξανα παρω τα πανω μου θα ασχοληθω

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama marilenas δεν εκανα επιθεση σε σενα, απλα και το lipotox το θεμα ειναι να δεις αν δουλευει και απο μονο του, δηλ να το πινεις να νιωθεις κορεσμο και απο εκει και περα να τρως υγιεινα, γιατι ειναι πολυ πιθανο να χανεις απο την διαιτα και μονο και απλα πινεις και αυτο πιο νωρις και σε φουσκωνει οπως αν επινες ενα μεγαλο ποτηρι νερο 5 λεπτα πριν φας, εκει ηθελα να καταληξω

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:princess μου εγω δεν ανεβηκα στην ζυγαρια εχω να ανεβω μια εβδομαδα δεν ξερω αν εχασα αν πηρα η αν ειμαι στα ιδια, το εχω αφησει φλου οταν ξανα παρω τα πανω μου θα ασχοληθω

καλα κανεις, η ψυχολογια ειναι το παν στην διαιτα!!!
υπομονη.... σιγα-σιγα!!!

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μιλουπακι έγραψε:mama marilenas δεν εκανα επιθεση σε σενα, απλα και το lipotox το θεμα ειναι να δεις αν δουλευει και απο μονο του, δηλ να το πινεις να νιωθεις κορεσμο και απο εκει και περα να τρως υγιεινα, γιατι ειναι πολυ πιθανο να χανεις απο την διαιτα και μονο και απλα πινεις και αυτο πιο νωρις και σε φουσκωνει οπως αν επινες ενα μεγαλο ποτηρι νερο 5 λεπτα πριν φας, εκει ηθελα να καταληξω

Καλε προς Θεου δεν ενιωσα να μου κανεις επιθεση,απλα επειδη με ξερω και ξερω οτι αν κατι θεωρησω οτι δουλευει καλα το υποστηριζω φανατικα δεν ηθελα να φανει οτι προμοταρω και τα lipotox,η οτι προτρεπω καποια να ακολουθησει τις δικες μου μεθοδους,την εμπειρια μου μοιραστηκα.Αχ ρε Μιλουπακι το νερο πονεμενη ιστορια για μενα,δεν πινω σχεδον καθολου(μπορει να πιω και 1ποτηρι καθε 2μερες)και αν πιω πολυ μου ερχεται εμετος,το δουλευω τωρα γιατι μεσα σε ολα και αφυδατωνομε και κακο στην υγεια μου κανω και δεν βοηθαω τα λιπη να φυγουν!Εμενα με βοηθησε γιατι μου εδινε την αισθηση αγωγης,οπως οταν παιρνω αντιβιωση,μπηκα σε αυτο το τρυπακι και ακολουθησα και την διατροφη που δινει.

want 2be mummy

want 2be mummy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια, καλημέρα μανούλες,
Εγώ έχω γίνει ειδική στις δίαιτες!! Βέβαια εγώ δεν έχω (είχα) να χάσω κιλά κάποιας εγκυμοσύνης, αλλά τα δίκα μου! Το πιο σωστό και το πιο υγειινό είναι να τρώτε ανα τακτά διαστήματα και όχι μεγάλες ποσότητες. Μαυτό τον τρόπο θα χάσετε σίγουρα τα κιλά που είχατε βάλει κατά την εγκυμοσύνη σας, αλλά το ποιο σημαντίκο είναι ότι αφού σταματήσετε την διατροφή-δίαιτα θα μπορέσετε να διατηρήσετε τα κιλά σας. Αυτό είναι το νόημα να κάνετε μια δίαιτα που θα βοηθήσει τον οργανισμό σας να διατηρήσει τα επιθυμητά κιλά, αλλά και να μάθει εσάς τις ίδιες να τρώτε σωστά, ωστέ να ακολουθείτε το ίδιο σύστημα και μετά με μερικές προσθέσεις.
Πρέπει να τρώτε ανα 3 με 4μιση ώρες. Δηλαδή αν τρώτε πρωινό στις 7.30 π.μ. μετά θα πρέπει να ξαναφάτε κατά τις 10.30 με 12.00 και μ’ αυτόν τον τρόπο συνεχίζεται όλη την ημέρα. Ακόμα και αν για οποιοδήποτε λόγο είστε ξύπνιες 24 ώρες τρώτε σε αυτές τις ώρες (δηλαδή –ανα 3ωρο- 12.00πμ-3.00πμ-6.00πμ-9.00πμ-12.00μμ-15.00μμ-18.00μμ-21.00μμ-24.00). Δεν πρέπει όμως να τρώτε πολύ, μεγάλες ποσότητες δηλαδή. Ορίστε πια ώρα θα παίρνετε το μεσημεριανό σας και τότε θα τρώτε κανονικό φαγητό (π.χ. φασολάκια, ψάρι, κοτόπουλο κλπ κλπ) σε μερίδα εστιατορίου με μια μικρή σαλάτα (σε ένα μικρό μπολ, ίσα με την χούφτα του χεριού σας). Ακόμα και αν εκείνη την ώρα είστε στην εργασία σας αν μπορείτε να έχετε ταπεράκι μαζί σας, αλλιός ένα ωραιότατο σάντουιτς και φάτε το κανονικό σας φαγητό όταν θα είστε σπιτάκι σας. Τις υπόλοιπες φορές μπορείτε να τρώτε π.χ. γιαούρτι με φρούτα, φρούτα, 4-5 κριτσίνια, μια φέτα ψωμί με μέλι, μια φέτα ψωμί με κασέρι light, ένα ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι, ένα ποτήρι γάλα με 3-4 παξιμάδια, ένα κουλούρι Θες/νίκης, ένα σκέτο χαμπουργκερ απτα Goody’s ή ένα chickies χωρίς τριμμένο τυρί απτα Goody’s, ένα σάντουιτς με λουκάνικο φρανκφούρτης με λίγη μουστάρδα ή 4-5 λουκάνικα φρανκφούρτης μόνο με λίγη μουστάρδα και άλλα διάφορα τέτοια. Απαγορεύεται η ζάχαρη από παντού, να το ελέγχετε στα έτοιμα προιόντα που παίρνετε απο το σουπερμαρκετ. Προτιμήστε ζαχαρίνη, όχι φρουκτόζη γιατί υπάρχει στα φρούτα. Λάδι, ένα κουτάλι σούπας ή στο φαγητό σας (ανά μερίδα, δηλάδη αν μαγειρέψετε φασολάκια και σας βγαίνουν 5 μερίδες φαγήτο, τότε 5 κουταλάκια σούπας λάδι) ή στην σαλάτα σας, όχι και στα δυο, ή μοιράστε το. Πολύ νερό, 8 με 10 μεγάλα ποτήρια νερού, αλλά γενικός όσο γίνεται περισσότερο. Όχι ψωμί με το φαγήτο σας, εκτός αν είναι λαδερό, μια φέτα είναι καλά. Όχι φέτα τυρί (άσπρο τυρί) με το φαγήτο σας και αυτό μόνο με λαδερό ίσα με 3-4 δάχτυλα. Αφού φτάσετε στα επιθυμητά κιλά μετά πρέπει για 2 μήνες να κάνετε συντήρηση. Τον πρώτο μήνα προσθέσετε ένα γλυκό της αρεσκείας την βδομαδά (π.χ. μια πάστα, μια σοκολάτα, 2 μπάλες παγωτό, ένα προφιτερόλ κλπ κλπ μικρές ποσότητες) και ένα παχυντικό φαγητό της αρεσκείας σας (π.χ. μουσακά, παστίτσιο, μακαρόνια με άσπρη σάλτσα κλπ κλπ και πάλι μερίδα εστιατορίου) την βδομάδα και στον δεύτερο μήνα απλός προσθέτε άκομα ένα γλυκό και ένα παχυντικό φαγητό την βδομάδα, δηλαδή 2 γλυκά 2 παχυντικά φαγητά. Εεεε.... αφού περάσουν και αυτοί οι 2 μήνες μπορείτε να τρώτε κανονικά αλλά μέχρι τότε θα έχετε συνηθίσει τον τρόπο της διαίτας και θα συνεχίστε έτσι. Απλός και θα μπορείτε να τρώτε έξω (σε εστιατόρια/ταβέρνες/φαστφουνταδικα) και θα μπορείτε να προσέχετε και κανά 2 άλλα πράματα που σας είχαν λείψει στην δίατια, αλλά με προσοχή να μην ξεφύγετε. Επίσης μπορείτε πριν αρχίσετε την δίαιτα να κάνετε 2 μέρες αποτοξίνωση, την πρώτη ημέρα 12 φρούτα και την δεύτερη 5 φρούτα και 2 γιαουρτιά 2%. Αυτό το διήμερο αποτοξίνωσης μπορείτε να το κάνετε και αφού σταματήσετε την δίαιτα και την συντήρηση, όταν αισθάνεσται ότι έχετε ξεφυγεί πολύ, αλλά με προσοχή, δεν πρέπει να το κάνετε (το 2ημερο αποτοξίνωσης) πολύ συχνά γιατί θα έχει το αντίθετο αποτέλεσμα απο αυτό που θέλετε.
Εγώ ένα τέτοια πρόγραμμα ακολούθησα και είχα πολύ καλό αποτέλεσμα και τώρα αυτό προσπαθώ και εφαρμόζω. Βέβαια το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να συμβουλευτείτε έναν διαιτολόγο/διατροφολόγο, αυτός θα σας κατατοπίσει πλήρως και θα συμβουλέψει σωστά. Επισής πριν ξεκινήσετε οποιαδήποτε δίαιτα είναι καλό να κάνετε κάποιες εξετάσεις, ρωτήστε τον διατροφολόγο θα σας πει ή ακόμα και τον γυναικολόγο σας. Προσοχή δεν λέω σε καμία σας να ακολουθησεί αυτό το πρόγραμμα ακριβώς, μια πρόταση έκανα, ένα παράδειγμα έδωσα. Σε κάθε μια τεριάζει και διαφορετική δίαιτα, απλός αυτή νομίζω οτι γενικός εφαρμόζει. Συμβουλευτείτε ειδικο!!! Καλή επιτυχία!!!!

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καποια στιγμη ειχα γραψει οτι αντι να χασω κιλα απ'οταν ξεκινησα διαιτα πηρα! Σημερα και μετα απο πολυ σκεψη ανεβηκα στην ζυγαρια!
Τσουπρες εγραφε 49 κιλα!!!
Τρελαθηκα απο την χαρα μου!
Περα απο διατροφη που εκανα και επειδη χρονος για γυμναστηριο δεν υπαρχει εκανα ολες τις δουλειες του σπιτιου χορευοντας ακομα και το σιδερο και το πλυσιμο πιατων!
Αλλο ενα κιλο ακομα!

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!Απο αυριο ξεκιναω γενικη στο σπιτι!

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια πρέπει οπωσδήποτε να αρχίσω δίαιτα!!! Εδώ και 1 μήνα μου λένε διάφορα για το ότι είμαι έγκυος αλλά το σημερινό ήταν το αποκορύφωμα. Βαρέθηκα να περιμένω τον άντρα μου στη δουλειά και βγήκα να περπατήσω... στον δρόμο σταματάει ένα αμάξι και ένας κύριος μου λέει "μήπως θέλετε να σας πάω κάπου εγώ με το αμάξι? είστε και σε ενδιαφέρουσα και έχει κάυσωνα που θα περπατάτε μέσα στη ζέστη"!!!! Του αρνήθηκα ευγενικά λέγοντας πως έρχεται ο άντρας μου (και ευτυχώς εκείνη την ώρα έστριβε) αλλά καταντράπηκα!!!!!!!!!!!!

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:σιγα καλε και για τι να δωσω 50 ευρω, εχω ενα καρω dvd απο το shape απο πιλατες εως γιογκα και παλια εκανα και ηταν ωραια, το θεμα ειναι να βρεις χρονο και ορεξη και απο τετοια να φαν και οι κοτες


xaxa, ego na deis ti dvd exo apo prevention, shape kai ta loipa..!!!!



Καλημέρα κοριτσάκια,
γύρισα απο 9 μέρες διακοπούλες to my hometown και ε.. εβαλα ενα κιλάκι..
πάλι καλά με τόσες ταβέρνες, μεζέδες, κρασιά και ούζα..
Δεν έτρωγα γλυκά όμως..
Τώρα επιστροφή και συνεχίζω...
Προσπαθώ και εγώ να ασχοληθώ με κάτι όταν γυρίζω απο την δουλεια για να μην σαβουρώνω.. Έκανα ενα μικρό redecorate στην κουζίνα μου και το βραδάκι που ο μικρός μου κοιμήθηκε του έκανα και μια ζωγραφιά να την δεί όταν θα ξυπνήσει..

Τώρα σκέφτομαι να πιάσω την κρεβατοκάμαρα.. [img][/img]http://yfrog.com/mjkalimeraj

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσάκια, καλέ τι έγινε μόνη μου έμεινα? Razz

Χθες βρήκα άλλη ασχολία, είπα να ξεκαθαρίσω τα καλλυντικά μου..
Το εχασα το κιλό που έβαλα στις διακοπές.!

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Είμαι και εγώ εδώ!! Ένατη μέρα δίαιτας και κρατάω γεραααααααααααααά!!!!!

http://www.eimaimama.gr

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:Είμαι και εγώ εδώ!! Ένατη μέρα δίαιτας και κρατάω γεραααααααααααααά!!!!!
αντε καλα αποτελεσματα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις