Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε φαιακι μου δεν ειναι οτι το παρακανα αλλα απλα οταν εισαι σε διαιτα εστω και δυο μουστοκουλουρα να φας το αναγνωριζει ο οργανισμος και περνω αμεσως προς τα πανω γιαυτο το λεω αλλιως δεν εφαγα και κατι τραγικο

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:ναι βρε φαιακι μου δεν ειναι οτι το παρακανα αλλα απλα οταν εισαι σε διαιτα εστω και δυο μουστοκουλουρα να φας το αναγνωριζει ο οργανισμος και περνω αμεσως προς τα πανω γιαυτο το λεω αλλιως δεν εφαγα και κατι τραγικο
ενταξει εχεις δικιο σε αυτο αλλα με μια φορα δεν χαθηκε ο κοσμος. Εξαλλου αν προσεξεις τις υπολοιπες μερες θα ειναι σαν να μην τα εφαγες ποτε. Αν θελεις κανε αυτο που σου ειχα πει με τα λουκουμακια οταν θελεις κατι γλυκο εστω και σπανια χιχιχι

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΡΕ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ???ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ  ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ.ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΔΕΝ ΖΥΓΙΖΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ(ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΖΥΓΙΣΤΩ ΕΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ).ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ!!!!ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΜΕ ΕΔΕΙΧΝΕ 12 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ  ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙ  ΛΙΓΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΖΥΓΙΣΤΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ. ΡΩΤΑΜΕ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ 1,5 ΚΙΛΟ ΜΟΝΟ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ 10 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΠΟΙΑ ΖΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ???ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ???  ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΞΑΝΑΖΥΓΙΣΤΩ!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ζυγαρια φαρμακειου δεν ανεβαινω ποτε ομως αλλα νταλα δειχνουν καλα 12 κιλα ειναι πολλα σιγουρα εισαι πολυ πιο κατω απο οτι εδειχνε η δικια σου, παρε μια καινουρια για το σπιτι να εισαι καλυμενη και φερε προς τα εδω την ζυγαρια απο εκεινο το φαρμακειο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Olivia

Olivia
Admin
Admin
GEODATOU έγραψε:ΒΡΕ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ???ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ  ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ.ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΔΕΝ ΖΥΓΙΖΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ(ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΖΥΓΙΣΤΩ ΕΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ).ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ!!!!ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΜΕ ΕΔΕΙΧΝΕ 12 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ  ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙ  ΛΙΓΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΖΥΓΙΣΤΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ. ΡΩΤΑΜΕ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ 1,5 ΚΙΛΟ ΜΟΝΟ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ 10 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΠΟΙΑ ΖΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ???ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ???  ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΞΑΝΑΖΥΓΙΣΤΩ!!!!

Αν αποδειχτεί ότι η ζυγαριά του φαρμακείου είναι ελαττωματική, να μας πεις ποιο είναι να πηγαίνουμε να ζυγιζόμαστε να χαιρόμαστε, χαχαχα!!!

http://www.eimaimama.gr

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΒΡΕ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ???ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ  ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ.ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΔΕΝ ΖΥΓΙΖΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ(ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΖΥΓΙΣΤΩ ΕΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ).ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ!!!!ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΜΕ ΕΔΕΙΧΝΕ 12 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ  ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙ  ΛΙΓΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΖΥΓΙΣΤΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ. ΡΩΤΑΜΕ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ 1,5 ΚΙΛΟ ΜΟΝΟ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ 10 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΠΟΙΑ ΖΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ???ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ???  ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΞΑΝΑΖΥΓΙΣΤΩ!!!!

Αν αποδειχτεί ότι η ζυγαριά του φαρμακείου είναι ελαττωματική, να μας πεις ποιο είναι να πηγαίνουμε να ζυγιζόμαστε να χαιρόμαστε, χαχαχα!!!
χαχαχα οντως αμα ειναι να χαιρομαι θα βρω λεφτα να κατεβαινω μια φορα την εβδομαδα στην αθηνα για να ζυγιζομαι .

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.ΠΕΡΥΣΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥΖΥΓΙΣΤΕΙ!!!!ΑΦΗΣΤΕ ΑΝΟΙΞΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ Η ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ!!!ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ???ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΦΑΚΛΑΝΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ?????ΠΑΝΤΩΣ Η ΔΙΑΙΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΑΦΥΛΑΚΙ.ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΟΟΟΟΟΛΟΟΟΟΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ!!!ΗΔΗ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΤΥΡΟΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ.ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΛΙΒΙΑ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ.ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Olivia

Olivia
Admin
Admin
GEODATOU έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ.ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΛΙΒΙΑ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ.ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Αχ, είσαι τόσο καλή!! Τι να σε κεράσω, πες τι!!!

Δυστυχώς η ζυγαριά έχει άλλη άποψη... Αλλά γενικά είμαι χαλαρουίτα! Μ' αρέσω και έτσι!!

Έγραψα και μερικές σκέψεις πάνω σε όλο αυτό: http://blog.eimaimama.gr/2010/08/blog-post_27.html

http://www.eimaimama.gr

384Σημαντικό! ΔΙΑΙΤΑ Πεμ Αυγ 26, 2010 1:43 pm

persa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια μου,
θα ξαναγράψω κάτι που έγραψα κ στο fb. Εδώ και 3βδομάδες είχα ξεκινήσει δίατια γιατί θα κάνουμε τον θρησκευτικό μας γάμο (η μικρή μου είναι 5 1/2 ΜΗΝΏΝ) και γενικώς δίνω τα προσκλητήρια. Ένα πρωί πάω να δώσω προσκλητήριο και μου λένε πάχυνες??? σημείωση: κρατάω την μικρή μου στην αγκαλιά είναι 5 μήνες που γέννησα και είχα χάσει και 2 κίλα με πολύ κόπο και αποχωρισμό από την σοκολάτα. Laughing Τι να απαντήσω;λέω και εγώ ακόμη έχω κάποια πρηξίματα από την γέννα... χα χα Πάω σπίτι μου αφού πρώτα ξαναέγινα φίλη με την σοκολάτα. Τι δίαιτα να κάνω λοιπόν με πήρε από κάτω.....Θέλω να χάσω 8κιλά αλλά όταν σου λένε έτσι τι να χάσεις κ τι να αφήσεις....σε 3βδομάδες παντρεύομαι και από Δευτέρα ξεκινάω δίαιτα έτσι για το γαμώτο....φιλιά σε όλες τις ελληνίδες μαμάδες και ειδικά σε αυτές που κάνουν δίαιτα!!!!!!!!!!

http://WWW.T-BAR.GR

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Olivia έγραψε:


Έγραψα και μερικές σκέψεις πάνω σε όλο αυτό: http://blog.eimaimama.gr/2010/08/blog-post_27.html
ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΩ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ.ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΟΛΕΣ.ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 14 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΑ 16 ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 8 ΚΙΛΑ ΕΤΣΙ.ΧΩΡΙΣ ΑΥΣΤΗΡΗ ΔΙΑΙΤΑ.ΑΠΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΓΛΥΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΩΝ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΒΕΛΤΙΩΣΗ.ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ!!!!ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΙΩΝΙΩΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΑΚΙ!!!!!(...ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ  65 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΥΨΟΣ 1.73.....ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΕΚΕΙΝΗ Η ΑΙΘΕΡΙΑ ΥΠΑΡΞΗ - ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ 1.73- ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΝΑ ΚΟΝΤΑΙΝΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ??)

nanage


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κορίτσια, όλες οι δίαιτες, όταν είναι δίαιτες και όχι τρόπος ζωής είναι αναποτελεσματικές.
ένα χρήσιμο site, για να γνωρίσετε έναν πιο υγιεινό και lifelasting τρόπο ζωής για να μην ξανακάνετε ποτε δίαιτα.
http://www.lowcarblife.org/

387Σημαντικό! ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Πεμ Αυγ 26, 2010 2:45 pm

e.chomou

e.chomou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΙΙΙΙΙΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Rolling Eyes
ΒΡΙΚΑ ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΙΤΑ EVER...(ΚΑΤΑ ΜΕ)
ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΠΡΟΣΤΟΙΧΟ ΑΝ ΝΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 16 667478 ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΔΕΙΤΕ.... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 16 328109
http://pandespani.com/2010/07/21/fagito-diaita-kai-sex/
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΟΙΧΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙΛΙΓΕΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΚΑΛΟΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ.... ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 16 604962

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1208992288

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα καλο το αρθρο αλλα δεν εισαι μανουλα και ενα εχω να σου πω ΠΟΙΟ ΣΕΞ; προλαβαινουμε με τα μικρα ισα να το κανουμε πριν θελησουν κατι οχι να ειμαστε και για μαραθωνιους οταν κανεις παιδακια θα καταλαβεις γιατι σου λεω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:χαχαχαχα καλο το αρθρο αλλα δεν εισαι μανουλα και ενα εχω να σου πω ΠΟΙΟ ΣΕΞ; προλαβαινουμε με τα μικρα ισα να το κανουμε πριν θελησουν κατι οχι να ειμαστε και για μαραθωνιους οταν κανεις παιδακια θα καταλαβεις γιατι σου λεω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ .....ΣΕΞ???ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ 8ΩΡΟ,ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΦΑΓΗΤΟΥ,ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ  ΦΥΛΑΞΗ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΩΝ ΤΕΚΝΩΝ...ΚΟΒΕΤΑΙ!!!!!Η΄ ΕΣΤΩ ΕΛΛΑΤΩΝΕΤΑΙ!!!!....ΑΣΧΕΤΟ....ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΞΥΠΝΙΑ!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιμισου να μην πεινας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:κοιμισου να μην πεινας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το πιο δύσκολο είναι να κοιμηθείς με πείνα...

Τρώω τα νύχια μου,στριφογυρνάω,άντε να ηρεμήσεις!Μου είπε κι η φαρμακοποιός ότι δε κοιμάται εύκολα άδεια κοιλιά...Πάω να χλαπακιάσω λίγη φέτα και νάνι!χαχαχαχαχα

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:κοιμισου να μην πεινας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ .....ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΕΧΕΙ!!!!ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΓΙΟΚ!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ πιες καφε τοτε εμενα παντα μου κοβει την ορεξη αφου δεν εχεις σκοπο να κοιμηθεις εξαλλου, αληθεια ρε σεξ παιζει στην δουλεια; χαχαχαχα

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΑ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ!!!!ΔΗΛΑΔΗ ΣΕΞ ΣΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ......ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!ΘΑ ΒΓΩ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ.....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΣΤΕΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΣΕΞ:ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΜΟΡΕ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ  ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ.ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ  ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΗ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΛΕΜΕ ,ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΝΑ ΄΄ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ΄΄.ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ  ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΑ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΑΡΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΦΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ  ΑΜΑΡΤΩΛΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ,ΞΑΦΝΙΚΑ Η ΝΥΧΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΡΑ,ΦΑΣΑΡΙΑ  ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ  ΦΩΝΕΣ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ  ΣΕ ΧΡΟΝΟ DT ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΟΡΘΙΟΙ ΚΑΙ ΝΤΥΜΕΝΟΙ!!!ΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ??ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟΘΕΣΙΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΡΕΥΝΕΣ ΣΤΗ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΗ!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!!!ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΚΙΝΓΚ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!!ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ Η ΔΙΑΙΤΑ ΕΔΩ..ΑΣΧΕΤΟ!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα καλε και εγω κλασικη γυναικα ειμαι σαν το κρεββατι πουθενα!!! πολυ πλακα το σκηνικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:χαχαχαχα καλε και εγω κλασικη γυναικα ειμαι σαν το κρεββατι πουθενα!!! πολυ πλακα το σκηνικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΨΑΧΝΑΜΕ ΤΙΣ ΣΩΒΡΑΚΟΦΑΝΕΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΝΑ ΚΟΝΤΟΖΥΓΩΝΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ  ΠΙΣΤΕΨΕ  ΜΕ ΗΤΑΝ  ΣΤΙΓΜΗ ...ΓΙΑ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ντροπη για τα παραπανω post..... Embarassed Embarassed
Embarassedεπαναφερω το θεμα τωρα που θα αρχισω και εγω διαιτα(την Δευτερα)
http://24wro.blogspot.com/2010/08/blog-post_1877.html
θα κοψω το φαι και θα ακολουθησω αυτη τη συμβουλη.....γιατι να παω γυμναστηριο?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:χαχαχαχα καλε και εγω κλασικη γυναικα ειμαι σαν το κρεββατι πουθενα!!! πολυ πλακα το σκηνικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα,αυτα ειναι τα ωραια που μενουνε.εγω κρεβατι χρησιμοποιω πια τωρα παντρεμενη,ελευθερη καθολου, Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
πως παμε κοριτσια?εγω εχτες ειχα νευρα καιε κατσα εφγαγα κανονικα το μεσημερι μαυροματικα φασολια με πιλαφι,μετα εφαγα λιγο παγωτο και το βραδυ εφαγα 2 φετες βραστη γαλοπουλα με κατι κουλουρια που παιρνει η μανα μου καροτου ειναι διαιτης.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα ομως σκεφτομαι να παω για λιγο περπατημα το βραδυ,εχει ενα παρκο εδω κοντα αθλητικο κεντρο ειναι,και το βραδακι πανε πολλοι εκει για περπατημα,παιρνω κ τη μικρη με το ποδηλατο και κανουμε γυρους.μαλλον θα παω να κανω 3-4 γυρους(ειναι μεγαλος ο γυρος,κανεις περιπου 20λεπτα να κανεις τον εναν γυρο με ζωηρο περπατημα).

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:χαχαχαχα καλε και εγω κλασικη γυναικα ειμαι σαν το κρεββατι πουθενα!!! πολυ πλακα το σκηνικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα,αυτα ειναι τα ωραια που μενουνε.εγω κρεβατι χρησιμοποιω πια τωρα παντρεμενη,ελευθερη καθολου, Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
πως παμε κοριτσια?εγω εχτες ειχα νευρα καιε κατσα εφγαγα κανονικα το μεσημερι μαυροματικα φασολια με πιλαφι,μετα εφαγα λιγο παγωτο και το βραδυ εφαγα 2 φετες βραστη γαλοπουλα με κατι κουλουρια που παιρνει η μανα μου καροτου ειναι διαιτης.

επειδη εχουμε φουρνο....να σου πω οτι ειναι διαιτης εφοσον τρωμε 2-3 αντε 5.....απο εκει και περα και αυτα παυουν να ειναι διαιτης......ρωτησα και εμαθα απο τον αντρα μου(φουρναρης)γιατι ετωγα και εγω μπολικα πριν τον γνωρισω γιατι μου αρεσαν σε γευση,οχι για διαιτα(τοτε δεν χρειαζομουν....τωρα....)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις