Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
404 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 404 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πως πάτε μανουλίτσες μου?
Μιλουπάκι εισαι ακόμη αρωστούλα?
ελπίζω να εισαι πολύ καλύτερα.
Λοιπον, κοριτσια εχω 2 μηνες καιρο για τα 2α γεννέθλια του παιδιού μου..
Εχω χάσει 4 κιλά και θέλω να χάσω εως τοτε 8 κιλά..
Μπορούμε μπορούμε!!!
(Μην ξεχνιόμαστε)
Φιλάκιααα

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

RUBELA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ 12 ΚΙΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΧΑΡΙΣΜΑ... Razz Razz

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!

Ρουβελακι λυπάμαι δεν μπορώ να τα δεχτώ ειμαι κομπλε!! Laughing Laughing Laughing

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα το πρωι ζυγιστηκα και επεσα κι αλλο. Ειμαι 61,1 επισης εβαλα προγραμμα φαγητου στη μπεμπα κι ετσι βρηκα ελευθερο χρονο επιτελους να κανω διαδρομο χωρις να φοβαμαι μηπως με διακοψει για να φαει. Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Laughing

agapoulis

agapoulis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια εγω θελω να χασω γυρω στα 15 πρωτα ομως πρεπει να σταματησω τα γλυκα κ το τσιμπολογιμα ε? ειχα παρει στην εγκυμοσυνη 24 τα 13 τα εχασα στην κλινικη

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εχω 7 κιλα για χαρισμα οποια ενδιαφερεται μηνυμα παρακαλω Laughing

happy_mother

happy_mother
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια κάτι κατάφερα!!!!!
έχασα περίπου 8 κιλά μόνο αλλά θέλω κ άλλη δουλειά.... τώρα είμαι 68, έχω μέλλον αλλά έχω βάλει στόχο να πάω 55

86855 τυχαίο? δεν νομίζω

http://mylitlleprincenikolas.blogspot.com/

happy_mother

happy_mother
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:Σημερα το πρωι ζυγιστηκα και επεσα κι αλλο. Ειμαι 61,1 επισης εβαλα προγραμμα φαγητου στη μπεμπα κι ετσι βρηκα ελευθερο χρονο επιτελους να κανω διαδρομο χωρις να φοβαμαι μηπως με διακοψει για να φαει. Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Laughing

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://mylitlleprincenikolas.blogspot.com/

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ καλά τα πηγαίνω και κατεβαίνω σιγά σιγά. Τρελαίνομαι για σαλάτες ανάμεικτες με διάφορα υλικά σε αντίθεση με τις σκέτες (πχ σκέτο μαρούλι). Μία επιλογή είναι η πικάντικη με λάχανο, πιπεριές, σέλινο και καρότο. Μία άλλη που κάνω είναι στο μαρούλι να βάλω ψημένη κόκκινη πιπεριά κι ελιές. Επίσης το καλοκαίρι κάνω μία με ντομάτα, φρέσκο κρεμμυδάκι, κρητικό παξιμάδι, κάπαρη, ελιά και μαϊντανό (φανταστική!). Ξέρετε καμία άλλη συνταγή για χειμερινή σαλάτα με διάφορα υλικά; Κυρίως με μαρούλι. Σκέφτομαι και την ceasars αλλά τις έχει τις θερμιδούλες της. Θέλω τα φώτα σας!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολέτα μου στην Caesars το ντρέσινγκ είναι που παχαίνει. Γενικά σε όλες τις σαλάτες το λάδι είναι να προσέχεις.
Το ντρεσινγκ για την Ceasars μπορείς να το αλλάξεις και να φτιάξεις ένα με λίγο λαδάκι, μουστάρδα, λίγο μέλι και λίγο μπαλσάμικο.
Δες στο blog μου μερικές άλλες σαλάτες αν θες.
Εγώ πάω καλά πάλι, μπήκα στο πρόγραμμα ξανά και άρχισα να αισθάνομαι καλύτερα.
Εχω παρατηρήσει ότι όταν ξεφεύγω δεν με πειράζει τοσο ότι δεν χάνω αλλα πέφτει η ψυχολογία μου βρε παιδι μου, ενώ με τα ιδια κιλά, και
αν προσέχω, αισθάνομαι καλύτερα ψυχολογικά…
Φιλάκιααα
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 33 417472

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ακομα δεν εχω μπει στη φαση διαιτας, αδιαθετησα και ολας, δεν εχω ζυγιστει, τρωγομαι με τα ρουχα μου, με τα ψυχολογικα μου και θελω να ουρλιαξω Mad

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπάκι περίμενε να καθαρίσεις πρωτα και μετα.
Και εγώ έτσι ειμαι οταν ειμαι αδιάθετη.
Φιλάκια be happy baby ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 33 417472

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Μυρτακι


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τελικα τα καταφερα και εκανα διαιτα μια εβδομαδα και εχασα 1 κιλο και 600 γραμμαρια. Προχωραω και ελπιζω να εντεξω γιατι εχω να χασω 6-7 κιλακια ακομα. Καλη συναμη σε ολες μας.

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eley8eria έγραψε:Νικολέτα μου στην Caesars το ντρέσινγκ είναι που παχαίνει. Γενικά σε όλες τις σαλάτες το λάδι είναι να προσέχεις.
Το ντρεσινγκ για την Ceasars μπορείς να το αλλάξεις και να φτιάξεις ένα με λίγο λαδάκι, μουστάρδα, λίγο μέλι και λίγο μπαλσάμικο.
Δες στο blog μου μερικές άλλες σαλάτες αν θες.
Εγώ πάω καλά πάλι, μπήκα στο πρόγραμμα ξανά και άρχισα να αισθάνομαι καλύτερα.
Εχω παρατηρήσει ότι όταν ξεφεύγω δεν με πειράζει τοσο ότι δεν χάνω αλλα πέφτει η ψυχολογία μου βρε παιδι μου, ενώ με τα ιδια κιλά, και
αν προσέχω, αισθάνομαι καλύτερα ψυχολογικά…
Φιλάκιααα
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 33 417472
Καλά το ντρέσινγκ Ελευθερία μου αλλά το τριμμένο τυράκι; Αν βγάλω και αυτό τότε θα μείνει μαρούλι με κοτόπουλο και καλαμπόκι! Να βάλω λίγο λάιτ μήπως;

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ναι ελαφριά τυριά πλεον να φάνε και οι κότες ρε συ. Και αντι για κρουτον - που ειναι ψημένο με βούτυρο ή λάδι- μπορεις να βάλεις ενα παξιμαδάκι

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια μου εδωσε μια φιλη μου αυτη τη διαιτα.μου ειπε οτι μια φιλη της που την εκανε εχασε τα κιλα κι απο τοτε τρωει ο,τι θελει και δεν παχαινει.την ξερει καμια σας;φαινεται να ειναι πολυ της μοδας τωρα... εγω δεν την εχω κανει οποτε δεν παιρνω ευθυνη αν εχει αποτελεσμα....

Αποτελεσματικη διαιτα 13 ημερων

Δευτερα
Πρωινο: σκετος καφες οσο θελετε
Μεσημεριανο: 2 αυγα βραστα και οσο θελετε σπανακι βραστο
Βραδινο: ενα μεγαλο σνιτσελ χωρις φρυγανια με μαρουλι και αγγουρι

Τριτη
Πρωινο: σκετος καφες οσο θελετε και ενα μπισκοτο
Μεσημεριανο: ενα μεγαλο σνιτσελ χωρις φρυγανια,πρασινη σαλατα οση θελετε
Βραδινο: ζαμπον σε φετες και οσα φρουτα θελετε

Τεταρτη
Πρωινο: σκετος καφες οσο θελετε και ενα μπισκοτο
Μεσημεριανο: 2 αυγα βραστα και φασολακια πρασινα βραστα με ντοματα οσο θελετε
Βραδινο: ζαμπον και σαλατα απο παντζαρια,φασολακια πρασινα,καροτο

Πεμπτη
Πρωινο: σκετος καφες οσο θελετε και ενα μπισκοτο
Μεσημεριανο: ενα αυγο βραστο,ζαμπον,κασερι και οσο καροτο θελετε
Βραδινο: φρουτοσαλατα και ενα γιαουρτι light η στραγγιστο

Παρασκευη
Πρωινο: καροτο με λεμονι στο μπλεντερ και σκετος καφες οσο θελετε
Μεσημεριανο: φιλετο ψαριου στο τηγανι η στον ατμο η ψητο,ντοματες οσες θελετε
Βραδινο: ενα σνιτσελ στο γκριλ,πρασινη σαλατα οση θελετε

Σαββατο
Πρωινο: σκετος καφες οσο θελετε και ενα μπισκοτο
Μεσημεριανο: κοτοπουλο στο γκριλ οσο θελετε
Βραδινο: 2 αυγα βραστα,οσο καροτο θελετε

Κυριακη
Πρωινο: σκετος καφες με λεμονι οσο θελετε

Μεσημεριανο: σνιτσελ στο γκριλ,οσα φρουτα θελετε
Βραδινο: μπορειτε να φατε οτι επιθυμειτε
Μετα την εβδομη ημερα ξεκινατε απο την πρωτη ημερα μεχρι την εκτη.
Μετα τις 13 ημερες τρςτς κανονικα φαγητα.
Για καλυτερα αποτελεσματα μπορειτε να συνεχισετε μια δικια σας συντηρηση και να ξανακανετε την ιδια διαιτα μετα απο καποιο καιρο.

Παρατηρησεις
1. Μην αλλαξετε καποιο γευμα με αλλο η ενα μεσημεριανο με ενα βραδινο.
2. Ακολουθηστε πιστα τις οδηγιες και αν κανετε λαθος ξεκινηστε απο την αρχη.
3. Ο καφες μονο με ζαχαρινη και αυτο το πολυ μια ζαχαρινη.Για ακομα καλυτερα αποτελεσματα σκετος ο καφες.

Μετα απο 13 ημερες διαιτας χανετε περιπου 9 κιλα.
Αυτη η διαιτα αλλαζει τον μεταβολισμο τελειως και διατηρουνται για 3 χρονια τα κιλα.

Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

allegra


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να κανω μια ερωτηση? Οι διαιτες που διαβάζουμε σε διάφορα sites και υπόσχονται συγκεκριμένα κιλά σε συγκεκριμένο διάστημα αφορουν σε όλες τις γυναικες? Δλδ τα ιδια αποτελεσματα εχει σε μια γυναικα υπέρβαρη και τα ιδια σε μια κανονική?

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
allegra έγραψε:Να κανω μια ερωτηση? Οι διαιτες που διαβάζουμε σε διάφορα sites και υπόσχονται συγκεκριμένα κιλά σε συγκεκριμένο διάστημα αφορουν σε όλες τις γυναικες? Δλδ τα ιδια αποτελεσματα εχει σε μια γυναικα υπέρβαρη και τα ιδια σε μια κανονική?

αν ρωτας εμενα ιδεα δεν εχω.αυτη παντως ειναι απο διαιτολογο,οχι απ το ιντερνετ.οχι δικο μου,φιλη μιας φιλης.αλλα νομιζω πως οσο πιο πολλα κιλα εχει καποια τοσο περισσοτερα χανει.και πιο γρηγορα

allegra


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Gwgw81 έγραψε:
allegra έγραψε:Να κανω μια ερωτηση? Οι διαιτες που διαβάζουμε σε διάφορα sites και υπόσχονται συγκεκριμένα κιλά σε συγκεκριμένο διάστημα αφορουν σε όλες τις γυναικες? Δλδ τα ιδια αποτελεσματα εχει σε μια γυναικα υπέρβαρη και τα ιδια σε μια κανονική?

αν ρωτας εμενα ιδεα δεν εχω.αυτη παντως ειναι απο διαιτολογο,οχι απ το ιντερνετ.οχι δικο μου,φιλη μιας φιλης.αλλα νομιζω πως οσο πιο πολλα κιλα εχει καποια τοσο περισσοτερα χανει.και πιο γρηγορα

Οχι οχι γενικα μιλάω, όχι για την συγκεκριμένη! Απλά δεν καταλαβαίνω αν ειναι ο συνδυασμος των τροφων ή η μείωση των θερμίδων. Εμένα διαιτολόγος μου έδωσε διαιτα με περισσοτερες θερμίδες απο αυτες που εχω συνηθισει να παίρνω με αποτελεσμα να παχύνω!!!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
allegra έγραψε:
Gwgw81 έγραψε:
allegra έγραψε:Να κανω μια ερωτηση? Οι διαιτες που διαβάζουμε σε διάφορα sites και υπόσχονται συγκεκριμένα κιλά σε συγκεκριμένο διάστημα αφορουν σε όλες τις γυναικες? Δλδ τα ιδια αποτελεσματα εχει σε μια γυναικα υπέρβαρη και τα ιδια σε μια κανονική?

αν ρωτας εμενα ιδεα δεν εχω.αυτη παντως ειναι απο διαιτολογο,οχι απ το ιντερνετ.οχι δικο μου,φιλη μιας φιλης.αλλα νομιζω πως οσο πιο πολλα κιλα εχει καποια τοσο περισσοτερα χανει.και πιο γρηγορα

Οχι οχι γενικα μιλάω, όχι για την συγκεκριμένη! Απλά δεν καταλαβαίνω αν ειναι ο συνδυασμος των τροφων ή η μείωση των θερμίδων. Εμένα διαιτολόγος μου έδωσε διαιτα με περισσοτερες θερμίδες απο αυτες που εχω συνηθισει να παίρνω με αποτελεσμα να παχύνω!!!
Μία δίαιτα σίγουρα δεν είναι το ίδιο αποτελεσματική σε όλα τα άτομα. Αν την κάνει κάποιος με περισσότερα κιλά είναι λογικό να χάσει πιο πολλά. Επίσης θεωρώ ότι δεν είναι ότι καλύτερο να δίνει κάποιος μία δίαιτα που να κάνει για όλους. Αν όμως μιλάμε για μία διατροφή που είναι κοινώς αποδεκτή από όλους τους διαιτολόγους-διατροφολόγους που να έχει 5 γεύματα (2 βασικά και 3 ελαφριά) τότε νομίζω ότι κάνει για όλους και ανάλογα με τα κιλά που ξεκινάει κάποιος ρυθμίζει και την ποσότητα φαγητού.

effie_b

effie_b
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λοιπόν, επανέρχομαι... Είχα πει ότι θα ξεκινούσα κι εγώ την 18234η προσπάθεια για δίαιτα αλλά... την κράτησα για δυο μέρες, ήρθε η περίοδος και ξεχείλωσε το θέμα δίαιτα. Μετά κάτι τραπέζια, κάτι έξοδοι, πάει ... Το μόνο καλό είναι ότι ξεκίνησα δυναμικά Razz γυμναστήριο και ο αντρούλης μου είπε ότι κάτι μάζεψε από τα πατάκια μου!!! (πατάκια ή σωσίβιο = συσσωρευμένο λίπος γύρω από την περιφέρεια) Χάρηκα κι εγώ λίγο και είπα να ξεκινήσω την 18235η προσπάθεια μου. Μόνο που προβληματίζομαι, να ξεκινήσω από Δευτέρα (???? χαχαχα) ή από το Σάββατο που θα είμαι και χαλαρή στο σπίτι ?
Πάντως συγχαρητήρια σε όλες όσες τα καταφέρνουν και είναι και μανούλες ταυτόχρονα!

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoleta έγραψε:
allegra έγραψε:
Gwgw81 έγραψε:
allegra έγραψε:Να κανω μια ερωτηση? Οι διαιτες που διαβάζουμε σε διάφορα sites και υπόσχονται συγκεκριμένα κιλά σε συγκεκριμένο διάστημα αφορουν σε όλες τις γυναικες? Δλδ τα ιδια αποτελεσματα εχει σε μια γυναικα υπέρβαρη και τα ιδια σε μια κανονική?

αν ρωτας εμενα ιδεα δεν εχω.αυτη παντως ειναι απο διαιτολογο,οχι απ το ιντερνετ.οχι δικο μου,φιλη μιας φιλης.αλλα νομιζω πως οσο πιο πολλα κιλα εχει καποια τοσο περισσοτερα χανει.και πιο γρηγορα

Οχι οχι γενικα μιλάω, όχι για την συγκεκριμένη! Απλά δεν καταλαβαίνω αν ειναι ο συνδυασμος των τροφων ή η μείωση των θερμίδων. Εμένα διαιτολόγος μου έδωσε διαιτα με περισσοτερες θερμίδες απο αυτες που εχω συνηθισει να παίρνω με αποτελεσμα να παχύνω!!!
Μία δίαιτα σίγουρα δεν είναι το ίδιο αποτελεσματική σε όλα τα άτομα. Αν την κάνει κάποιος με περισσότερα κιλά είναι λογικό να χάσει πιο πολλά. Επίσης θεωρώ ότι δεν είναι ότι καλύτερο να δίνει κάποιος μία δίαιτα που να κάνει για όλους. Αν όμως μιλάμε για μία διατροφή που είναι κοινώς αποδεκτή από όλους τους διαιτολόγους-διατροφολόγους που να έχει 5 γεύματα (2 βασικά και 3 ελαφριά) τότε νομίζω ότι κάνει για όλους και ανάλογα με τα κιλά που ξεκινάει κάποιος ρυθμίζει και την ποσότητα φαγητού.

εγω την διαιτα δεν την εβαλα για να την προτεινω στις αλλες κοπελες,ακριβως για το λογο που λες.ουτε εγω την εχω κανει.την εβαλα μηπως καποια την ξερει η την εχει κανει για να μου πει αν εχει αποτελεσμα.εγω γενικως τις διαιτες που υποσχονται πολλα κιλα σε λιγο χρονικο διαστημα δεν τις εμπιστευομαι...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η διαιτα καλη φαινεται εκτος απο τα αυγα, τα θεωρω πολλα αυγα τρεις μερες συνεχομενες και μετα μερα παρα μερα, οπως και ειναι η μονη διαιτα που δεν εχει πρωινο πραγμα που ειναι κατα απο ολους τους διαιτολογους, εμενα θα με βολευε που δεν τρωω πρωι αλλα δεν τρωω και αβγα χαχα

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μιλουπακι έγραψε:η διαιτα καλη φαινεται εκτος απο τα αυγα, τα θεωρω πολλα αυγα τρεις μερες συνεχομενες και μετα μερα παρα μερα, οπως και ειναι η μονη διαιτα που δεν εχει πρωινο πραγμα που ειναι κατα απο ολους τους διαιτολογους, εμενα θα με βολευε που δεν τρωω πρωι αλλα δεν τρωω και αβγα χαχα

αυτο ειπα κι εγω στη φιλη μου.ή που θα αδυνατισεις ή που θα παθεις χοληστερινη!!!! Very Happy

825Σημαντικό! λιγα...και καλα!!! Πεμ Οκτ 21, 2010 3:56 am

κουγκακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μιλουπακι έγραψε:Τι λετε οσες αρχιζουμε διαιτα να μαζευτουμε εδω να δινει η μια κουραγιο στην αλλη και να μην το βαλουμε κατω; θελετε; ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 33 4872 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 33 893968



κοριτσια αυτο που εχω εγω να σας προτεινω...(δοκιμασμενο!!!)
γεννησα περσι τον σεπτεμβριο, αφησα τρεις μηνες τον ευατο μου ελευθερο και τον δεκεμβριο ειπα... ΤΕΛΟΣ πρεπει να χασω τα κιλα, βεβαια δεν ημουν διατεθημενη να κανω διαιτα και το μονο που εκανα ηταν να μειωσω τις ποσοτητες φαγητου ειτε το μεσημερι, ειτε το βραδυνο, βάζοντας στοχο να χανω 1 κιλο τον μηνα.... το ξερω μπορει να σας φαινεται λιγο αλλα πλεον εχω χασει 10 ΚΙΛΑ!! και μου αρεσει πολυ!!! ζυγιζομαι μονο μια φορα το μηνα (και συγκεκριμενα στις 8 καθε μηνα που αλλαζει μηνα ο μικρος μου)

http://[url=http://www.etickr.com]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις