Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
418 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 418 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 42]

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατι δεν εισαι στα καλά σου Ζουζουνίτσα??? No cheers

Πάντως να σου πω και ενα σκηνικό που μου έτυχε με τους θερμιδομετρητές.
Εγώ έχω 2 κολητές και βρισκόμασταν σε κάποιες φάσεις βράδυ στα σπίτια μας και ετοιμαζαμε ποτάκια να πιούμε. επιμέναν και οι 2 να πιουν τζιν.. οκ.. δεν εδωσα σημασία. Μια δυο τρεις, σε κάποια φάση τις ρωτάω και μου λενε οτι ο θερμιδομετρητής λέει ότι το τζιν έχει τις λιγότερες θερμίδες (και μιλάμε μου είπανε ενα νούμερο μηδαμινό) σε σχέση με τα αλλα αλκοολούχα (χωρίς ζάχαρη) ποτά!
Αυτο ειναι τεράστιο λάθος γιατι το τζιν, το ουισκυ και η βοτκα έχουν τις ίδιες θερμίδες τις οποίες οφείλουν στο ότι περιέχουν την ίδια ποσότητα αλκοολ..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eley8eria στις Πεμ Οκτ 07, 2010 4:15 am, 1 φορά

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:και ναι συνεχιζω να τρωω απο εχτες το οικογενειακο παγωτο κακαο που πηρα και εχω ριξει και σιροπι φραουλα, τα εχω παρατησει κοινως

Τι έχεις ρε κοριτσάκι? Οχι ότι ειναι κακό να σκοτώσεις μια γαβάθα παγωτό αλλά μην είσαι down! cheer up!

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μιας και ανέφερες τα αλκοολούχα,επειδή εγώ πίνω τεκίλα κίτρινη (αρκετή) κάποτε μου είχαν πει οτι είναι και λιποδιαλυτική.Εγώ θεώρησα οτι ήταν κάπως μ@λ@κία αυτό αλλά απ'την άλλη λέω λες;Και τη βάφτισα κι εγώ και την πίνω χωρίς φόβο (στο μυαλό μου) Very Happy

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:Και μιας και ανέφερες τα αλκοολούχα,επειδή εγώ πίνω τεκίλα κίτρινη (αρκετή) κάποτε μου είχαν πει οτι είναι και λιποδιαλυτική.Εγώ θεώρησα οτι ήταν κάπως μ@λ@κία αυτό αλλά απ'την άλλη λέω λες;Και τη βάφτισα κι εγώ και την πίνω χωρίς φόβο (στο μυαλό μου) Very Happy

χαχαχαχαχα!!! Αθηνά και εγώ τεκιλόβια ειμαι χαχαχαχα!!!!

Ασε... δυστηχώς οχι μονο δεν ειναι λιποδιαλύτική αλλα όλα τα αλκοολούχα έχουν την τάση να δημιουργούν λίπος γύρω απο το στομάχι.. το οποίο φυσικά ειναι το μεγάλο μου πρόβλημα...

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eley8eria έγραψε:όλα τα αλκοολούχα έχουν την τάση να δημιουργούν λίπος γύρω απο το στομάχι

Έλα ρε!!! Shocked Ευτυχώς δεν την πάτησα τότε που έπινα τις ποσότητες...ΚΑΛΕ δεν ήμουνα αλκοολική,φοιτήτρια ήμουνα Razz Razz Razz
Εγώ νομίζω- και όποια θέλει ας με διαψεύσει-οτι τις περισσότερες θερμίδες τις έχουν το ούζο και το κρασί.ΝΑΙ ΝΑΙ αφού πάντα συνοδεύονται απο εκείνα τα εκπληκτικά μεζεδάκια στα οποία και ο παραφαγωμένος απο πιο πριν δεν μπορεί να αντισταθεί!!!

Και μια τελευταία σημείωση:ΟΠΟΙΟΣ/Α ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΗ ΜΑΡΙΤΣΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 32 417472

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:οχι ελευθερια μου σιγα καλε μην πορεξηγηθω, αν μιλαω αποτομα ειναι που δεν ειμαι στα καλα μου αυτες τις μερες, καποια στιγμη θα σας γραψω τις θερμιδες, θυμαμαι παντως οταν μετραγα θερμιδες ειχα απογοητευτει με τα μπαχαρικα και τις θερμιδες που προσδιδαν, ακομα και το λεμονι ελεγε ενα κουταλακι ποσες θερμιδες εχει και ειχα φρικαρει γιατι αν υπολογιζα και ολα αυτα ανεβαιναν πολλοι οι θερμιδες απο αυτες που νομιζα οτι ετρωγα, μπαχαρικα μπορεις να βαζεις λιγα και καλο αρωματικα πιο πολυ


ενταξει προσπαθω να μην βαζω κι γω πολλα δλδ η ποσοτητα που βαζω ειναι ισω με οση προλαβαινει να βγει απο τις τρυπουλες αν το γυρισεις αναποδα 2δευτερολεπτα,δλδ ειναι πολυ λιγο,εγω δν ειχα λεμονια κ εριξα λιγο μπαλσαμικο ετσι λιγο να ξινισει,κ αυτο λιγο παλι μια κουταλια της σουπας κοφτη πρεπει να ηταν
μιλουπακι,οταν δν ειμαστε καλα οτι πρεπει ειναι λιγο παγωτο με σιροπι φραουλα,εγω τις προαλλες ημουν ολομοναχη εβαλα κ εβλεπα σειρες στο νοβα και εφαγα ενα μικρο νιρβανα μαζι με γαριδακια(μην αηδιασετε,ειναι κατι που τρελαινομαι να κανω)καλα κανεις αν νιωθεις οτι το εχεις αναγκη.εγω παλι επειδη θελω λιγο να ξεπρηστω μεχρι τελος του μηνος,δν ζηταω κ θαυματα,κρατιεμαι,για να δειχνω τουλαχιστον καλη στο γαμο που εχουμε να παμε των κολλητων μας,κ θα ειναι εκει μαζεμενη οοολη η παλια παρεα μου,ουτως η αλλως εχουνε να με δουνε μερικα χρονια,οποτε η 5 η 3 κιλα παραπανω δν θα κανουνε διαφορα,αλλα αρκει να μην πεταγεται πολυ αυτη η κοιλια εγκυμοσυνης

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:ειναι που δεν ειμαι στα καλα μου αυτες τις μερες,

Μαριτσάκι μου, να μην ακούω τέτοια εμάς βρε δεν μας πτοεί τίποτα!!! και κανένα παγωτάκι που και που καλό είναι. Μωρέ να μην γίνουμε και τέλειες και μας ματιάζουν μετά...

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια έχω γάμο σημερα!
Δεν εχω χάσει και τιποτα το σπουδαίο αλλά εντάξει..
Μιλουπάκι μην μασας, κάτι διάβασα και κατάλαβα, μην δίνεις δικαίωμα σε κανένα π.. να σου χαλάει την ζαχαρένια θα δεις που στο τέλος θα αναγκαστούν να προσαρμοστούν στις αποφάσεις του δικαστηρίου

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας πω...μήνες τώρα προσπαθω να συμμαζευτώ, γιατί είχα χάσει πολλά κιλά και μου μένανε 5, αλλά ξαναπήρα 7 τον τελευταίο 1,5 χρόνο και τώρα είμαι πάλι στα 12 και μου τη δίνει. Ξεκινάω, χάνω 1-2 κιλά και μετά την πέρφτω στα γλυκά και τα παίρνω πίσω. Από την άνοιξη αυτό το βιολί... Η δίαιτά μου, πολύ αποτελεσματική, εύκολη και πλούσια, από διαιτολόγο, υγιεινή διατροφή κλπ, αλλά έλα που μου είναι αδύνατον να μπω σε πρόγραμμα...Λίγο οι δυσκολίες στη δουλειά, λίγο στο σπίτι, πάντα έχω μια μ@λ@....ένη δικαιολογία για να πω, "καλά, αύριο". Αν έχει καμιά σας κανένα λόγο παρηγοριάς και ηθικής ενίσχυσης, καλοδεχούμενος. Crying or Very sad

allegra


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
gennie έγραψε:Να σας πω...μήνες τώρα προσπαθω να συμμαζευτώ, γιατί είχα χάσει πολλά κιλά και μου μένανε 5, αλλά ξαναπήρα 7 τον τελευταίο 1,5 χρόνο και τώρα είμαι πάλι στα 12 και μου τη δίνει. Ξεκινάω, χάνω 1-2 κιλά και μετά την πέρφτω στα γλυκά και τα παίρνω πίσω. Από την άνοιξη αυτό το βιολί... Η δίαιτά μου, πολύ αποτελεσματική, εύκολη και πλούσια, από διαιτολόγο, υγιεινή διατροφή κλπ, αλλά έλα που μου είναι αδύνατον να μπω σε πρόγραμμα...Λίγο οι δυσκολίες στη δουλειά, λίγο στο σπίτι, πάντα έχω μια μ@λ@....ένη δικαιολογία για να πω, "καλά, αύριο". Αν έχει καμιά σας κανένα λόγο παρηγοριάς και ηθικής ενίσχυσης, καλοδεχούμενος. Crying or Very sad

Έχεις μαθει να δινεις σε ολους.. σαν μανα, σαν συζυγος, σαν εργαζομενη, σα νοικοκυρα.. σε ολους τους αλλους.. Δωσε κατι και στον εαυτο σου σαν γυναικα.. την ικανοποιηση οτι τα καταφερες για σενα.. μονο για σενα!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρρωστουλα ειμαι ξεχαστε διαιτα, απο τριτη λεω να αρχισω παλι να σας κανω παρεα και εγω, ελευθερια dont worry ειμαι καλυτερα ειπα δυο φωνηεντα και στανιαρα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα σου λέω αγαπάκι μιλουπάκι λεω και εγω να ξεκινησω διαιτα επιτέλους!!! Τερμα οι δικαιολογίες γεννησα πια!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιβιαν κουκλα εισαι σταματα, αληθεια το μαλλι τι εγινε το ανοιξες η οχι ακομα;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Μιλουπακι"]βιβιαν κουκλα εισαι σταματα, αληθεια το μαλλι τι εγινε το ανοιξες η οχι ακομα;[/quote

Μπα με εναν Κωνσταντινο ο οποιος εχει γαντζωθεί πάνω μου δεν μπορω να κάνω τίποτα! Μάλλον την δευτέρα!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!! Πως τα πατε κοριτσια? Για μενα ηταν εβδομαδα κραιπαλης.. 2 φορες φαγητο εξω με φιλους, μια φορα σπιτικη πιτσα απο τα χερακια μου, μια φορα λουκουμαδες με σοκολατα, κεικ με επικαλυψη σοκολατα που εφερε η μανα μου.. Δεν προχωρησε το τικερακι μου αλλα τουλαχιστον εμεινα στα ιδια. Απο αυριο ξεκιναω με το εξης πλανο:
Eως τελος Οκτωβρη 60,5 δηλαδη μειον 1 κιλο
Εως τελος Νοεμβρη 59,0 (-1,5 κιλο)
Εως τελος Δεκεμβρη 57,5(-1,5 κιλο) και τελος. Ουφ.

Μυρτακι


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και εγω μαζι σας απο σημερα κοριτσια. Εχω ξεφυγει πολυ εμεινα εγκυος στα 62 οταν γεννησα ημουν 66 και σημερα 69. Πρεπει να φτασω τα 62 για να μην πω 60 γιατι πριν μεινω εγκυος δεν ημουν στα κανονικα μου αλλα 2-3 πανω.
Πρωινο : 1 κουλουρι Θεσσαλονικης+ 1 ποτηρι χυμο πορτοκαλι
Μεσημεριανο: ψαρι ψητο και χορτα
Απογευματινο : Μηλο
Βραδυνο: 1 τοστ και μια σαλατα μαρουλι

Ελπιζω να συνεχισω και να καταφερω να χασω. Το αγχος μου ειναι οτι θηλαζω την 11 μιση μηνων κορη μου και φοβαμαι μην μειωθει το γαλα μου.

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μυρτακι έγραψε:Και εγω μαζι σας απο σημερα κοριτσια. Εχω ξεφυγει πολυ εμεινα εγκυος στα 62 οταν γεννησα ημουν 66 και σημερα 69. Πρεπει να φτασω τα 62 για να μην πω 60 γιατι πριν μεινω εγκυος δεν ημουν στα κανονικα μου αλλα 2-3 πανω.
Πρωινο : 1 κουλουρι Θεσσαλονικης+ 1 ποτηρι χυμο πορτοκαλι
Μεσημεριανο: ψαρι ψητο και χορτα
Απογευματινο : Μηλο
Βραδυνο: 1 τοστ και μια σαλατα μαρουλι

Ελπιζω να συνεχισω και να καταφερω να χασω. Το αγχος μου ειναι οτι θηλαζω την 11 μιση μηνων κορη μου και φοβαμαι μην μειωθει το γαλα μου.

ποσες φορες τη μερα τη θηλαζεις? Το γαλα δε μειωνεται, μονο αν η μητερα υποσιτιζεται υπερβολικα

διαβασε αυτο:

http://www.maies.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=1

'Η μητέρα που θηλάζει πρέπει να τρώει περισσότερο για να έχει αρκετό γάλα.

Μύθος! Οι μητέρες ακόμη και όταν τρέφονται με πολύ λίγες θερμίδες, συνήθως παράγουν αρκετό γάλα, τουλάχιστον μέχρι η πρόσληψη θερμίδων από τη μητέρα να γίνει κρίσιμα πολύ χαμηλή για μια μεγάλη χρονική περίοδο. Γενικά το μωρό παίρνει όσα χρειάζεται. Μερικές μητέρες ανησυχούν για το ότι αν φάνε λίγο για μερικές ημέρες, αυτό θα επιδράσει στο μωρό. Δεν υπάρχει λόγος να αναφερόμαστε σε αυτό. Αυτή η διακύμανση δεν επιδρά ούτε στην ποσότητα ούτε στην ποιότητα του παραγόμενου γάλακτος. Είναι συνηθισμένο να λένε ότι οι μητέρες που θηλάζουν χρειάζονται 500 επιπλέον θερμίδες την ημέρα για να μπορούν να θηλάσουν. Αυτό δεν είναι αλήθεια. Μερικές μητέρες τρώνε περισσότερο όταν θηλάζουν, αλλά άλλες όχι, και μερικές τρώνε λιγότερο, χωρίς αυτό να είναι επιβλαβές για τη μητέρα ή το μωρό ή για την ποσότητα του παραγόμενου γάλακτος. Η μητέρα καλό είναι να τρώει ισορροπημένα ανάλογα με την όρεξή της. Κανόνες για τη διατροφή κάνουν το θηλασμό αδικαιολόγητα πολύπλοκο.'

Σημερα τελικα ξεκινησα κι εγω παλι τη διαιτα απο το 'ομορφη μαμα' με την οποια ειχα χασει 1,5 κιλο και μετα σταματησα.

Πρωι. 1 νες με γαλα λαιτ και ενα παξιμαδι (κηθυρων, ελπιζω να μην ειναι μεγαλη παρασπονδια..)

ενδιαμεσο. ενα τοστ με τυρι γαλοπουλα ντοματα αγγουρι και ενα ποτηρι νερο (1 π.ν)

Μεσημερι. 1 μπιφτεκι και 1/4 ποτ ρυζι, σαλατα, 1 π.ν

ενδιαμεσο. 1 μηλο + 1 π.ν

ενδιαμεσο. 1 φλ απαχο γιαουρτι με 1 κουτ μελι και 1 κουτ καρυδια

βραδυ. 3/4 φλ μακαρονια ολικης αλεσης με κιμα, τυρι , σαλατα, 1 π.ν

ενδιαμεσο. 4 αποξηραμενα ροδακινα..

Πολυ φαι λεμε!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ εγω αρρωστη ακομα οποτε γιοκ διαιτα, πριν που δεν εραβα το στομα δεν μπορουσα να κανω τωρα που το εχω παρει ζεστα ειμαι ακομα αρρωστη ελεος, θελω να γινω καλα να αρχισωωωωω

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:αχ εγω αρρωστη ακομα οποτε γιοκ διαιτα, πριν που δεν εραβα το στομα δεν μπορουσα να κανω τωρα που το εχω παρει ζεστα ειμαι ακομα αρρωστη ελεος, θελω να γινω καλα να αρχισωωωωω

περαστικα μαριτσα μου!

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ το 61 καλα κρατει ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 32 534787

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια έχασα μισό κιλό! Ξέρω, ακούγεται γελοίο, αλλά για μένα είναι φοβερό αυτόν τον καιρό... Very Happy

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειναι γελοιο ειναι η αρχη μετα αλλο μισο και θα γινει 1 μπραβο σου

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΩΡΕ ΑΣ ΕΧΑΝΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΑΝΑ!!! Sad Sad Sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσακια σταματησα τη διαιτα,τα εχασα οσα ηθελα να χασω.ενα που μου εμεινε για το γαμωτο για να κατεβω στα 56 θα το χασω στην πορεια τωρα στη συντηρηση.σας ευχαριστω για την υποστηριξη και δε βγαινω απο την ομαδα γιατι θα μου ξαναχρειαστει σε λιγο καιρο που θα βαλουμε μπρος για το τριτο!!!!!!!!!!!ειναι πολυ σημαντικη η υποστηριξη απο και αλλους που προσπαθουν το ιδιο με εσενα και ευχομαι σε ολες να φτασετε γρηγορα στο επιθημητο αποτελεσμα!!! φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ?????ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις