Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Περαστικά σας! Κρίμα μωρέ τα πιτσουνάκια!

ευχαριστω Ελενα μου !!!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 417472

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα ομορφιές Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !Τι κάνετε Very Happy ?Εγώ καλά Razz Razz Razz Razz Razz !!!Σκέφτομαι οτι θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα τώρα Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 648530 !!!!!!

Και επίσης οτι εγώ ακόμη να γίνω πρωταγωνίστρια Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 522194 !!!!
Έλεος πιααααααααααααααααααααα!!!Σταματήστε να γράφετε Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 40746 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 40746 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 40746 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 40746 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 40746 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 40746 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 40746 !!!!Να γράφω μόνη μου Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 564595 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 564595 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 564595 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 564595 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 564595 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 564595 !!!!


γεια σου Ναταλακι στολισα κι εγωωωω με καμαρωσες?????? αχαχχαχαχα

athina24 έγραψε:μηπως πρεπει το πνευμα των Χριστουγεννων να ερθει μια βολτα απο το forum μπας και ηρεμησουμε λιγο?? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Κατερινουλα η μικρη ειναι αρρωστη??Περαστικα σας!α!και κατι αλλο...ΣΟΥΦΛΕ!!!!!!!

ευχαριστω Αθηνα!!!! ναι Σουφλε ... ΠΩς ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ???? θα σκασω αν δεν το κερασωωω

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Αρρωστήσατε πάλι ρε Κάθρην;

δεν συνηλθε και ποτε ...ητανε καλα για 2 μερες και μετα τα ιδια...δεν το αποφυγαμε το αερολιν! τι να κανουμε υπομονηηη
αντε μωρε το καημενο.περαστικα.
α,μεγεια κα το χριστουγιαννιατικο προφιλ.θελω και εγω να το κανω γιορτινο αλλα δεν μου βγαζει την εικονα.τι κανω λαθος?


ευχαριστω Γεωργια μου εσενα ειναι καλυτερα η μικρη!??? πας στην εικονα παιρνεις το url και το κανεις paste στην υπογραφη σου!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Αρρωστήσατε πάλι ρε Κάθρην;

δεν συνηλθε και ποτε ...ητανε καλα για 2 μερες και μετα τα ιδια...δεν το αποφυγαμε το αερολιν! τι να κανουμε υπομονηηη
αντε μωρε το καημενο.περαστικα.
α,μεγεια κα το χριστουγιαννιατικο προφιλ.θελω και εγω να το κανω γιορτινο αλλα δεν μου βγαζει την εικονα.τι κανω λαθος?

μετα απο αυτον τον Αη Βασιλη...το χαος!

παω να βαλω κ εγω ενα,μπας κ ευθυμησΟμεν λιγο.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερες!!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:με ολοκαινουργιο στολισμενο προφιλ!!!!!!

μηπως το παρακανα? scratch


Μπα,όχι καλέ!!Απλά μπήκες στο πνεύμα των ημερών!!!


εγω σκεφτομαι πως θα κατσει η μικρη μου να της κανω μασκα...ουφφ!



Καλά,που διάβασα τις απαντησεις παρακάτω..Νόμιζα,ότι μας κάνεις πλάκα και θα της έκανες μάσκα ομορφιάς!!!!!
Περαστικά σας!!!!

Πολύ καλημέρα σε όλες!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
mama katerina έγραψε:με ολοκαινουργιο στολισμενο προφιλ!!!!!!

μηπως το παρακανα? scratch


Μπα,όχι καλέ!!Απλά μπήκες στο πνεύμα των ημερών!!!


εγω σκεφτομαι πως θα κατσει η μικρη μου να της κανω μασκα...ουφφ!




Καλά,που διάβασα τις απαντησεις παρακάτω..Νόμιζα,ότι μας κάνεις πλάκα και θα της έκανες μάσκα ομορφιάς!!!!!
Περαστικά σας!!!!

Πολύ καλημέρα σε όλες!!!!!

ευχαριστω ενταξει δεν κλαιει οταν της κανω τελικα! αντε να συνελθει το πουλακι μ!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααααα!!!!
Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 438696
Πάω να σηκώσω τη μικρή μου που την ακούω και βήχει! Γιατί ρε γαμώτο το μωρό!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινάκι, χρόνια σου πολλά! Να σε χαιρόμαστε εμείς και η οικογένειά σου! Να χαίρεσαι το ονοματάκι σου!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Κατερινάκι, χρόνια σου πολλά! Να σε χαιρόμαστε εμείς και η οικογένειά σου! Να χαίρεσαι το ονοματάκι σου!

κοριτσαρα μου σε ευχαριστω πολυ οτι επιθυμεις και εσυ στο ευχομαι απο καρδιας!!
Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 315810 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 315810 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 315810 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 315810

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,

Κατ γιορταζεις πουλακι μου?!
Χρονια σου πολλα, οτι επιθυμεις σου ευχομαι Smile
Υγεια,χαρες,αγαπες,οτι τραβαει η ψυχη σου! Very Happy Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 804467 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 804467 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 727892

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρόνια πολλά Κατερίνα με υγεία και ευτυχία!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραα!!Τι κανετε?Εγω καλα,ξεκουραστηκα εντελη χτες,το μεσημερι μου εφερε η ξαδερφη μου ταμικρα της,κι αφου ο συζηγος ειχε κοιμηθει 3 ωρες το πρωι-μεσημερι,τους εβαλα ζωγραφιζαν κι πηγα στη μανα μου κοιμηθηκα μια ωριτσα κι κατι,κι ξεκουραστηκα.
Σημερα σηκωθηκα το σπιτι χαμος,που τα παιδια επαιζαν,αλλα θα ασχοληθω αργοτερα.Φαι θα κανει η μανα μ αργοτερα,κι προς το παρων εβαλα μονο πλυντηρια να πλενονται.
Αυτα!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω τοσο καιρο να σας γραψω... Και εχουν συμβει τοσα πολλα. Θελω να σας τα πω αλλα δεν θελω να σας μαυρισω την ψυχη. Που και που μπαινω και διαβαζω τα νεα σας, να κραταω μια επαφη με την πολυτιμη αυτην παρεα.Σας σκεφτομαι και σας αγαπαω.

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο εμενα!!! ο πυρετος μου επεσε στο 37,5 θα συνεχισω και σημερα με τα ντεπον αλλα εχω ενα κεφαλι καζανι!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 2 911307 περπαταω και τριζει.ευτυχως το βραδυ ο μικρουλης μου με λυπηθηκε και κοιμηθηκε καλα απ τις 11 μεχρι τις 7

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολα τα κοπελουδιαααααα

κατερινακι γλυκο χρονια σου πολλα ,ολα τα καλα σου ευχομαιVery Happy

το avatar τα σπαει λεμεεεεεVery Happy Very Happy Very Happy

και περαστικα σας μωλεSad

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενεν έγραψε:Εχω τοσο καιρο να σας γραψω... Και εχουν συμβει τοσα πολλα. Θελω να σας τα πω αλλα δεν θελω να σας μαυρισω την ψυχη. Που και που μπαινω και διαβαζω τα νεα σας, να κραταω μια επαφη με την πολυτιμη αυτην παρεα.Σας σκεφτομαι και σας αγαπαω.



καλημέρα

γιατί τόσο πεσμένη;

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


καλημέρα

γιατί τόσο πεσμένη;[/quote]



Δεν ξερω για τί να πρωτοπαλεψω...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Νενεν έγραψε:Εχω τοσο καιρο να σας γραψω... Και εχουν συμβει τοσα πολλα. Θελω να σας τα πω αλλα δεν θελω να σας μαυρισω την ψυχη. Που και που μπαινω και διαβαζω τα νεα σας, να κραταω μια επαφη με την πολυτιμη αυτην παρεα.Σας σκεφτομαι και σας αγαπαω.



καλημέρα

γιατί τόσο πεσμένη;


Δν ξερω τι εχεις κι γτ εισια πεσμενη,αλλα να σ πω,να κανεις την προσευχη σου κι να ζητας την βοηθεια σου στο Θεο.Μονο Εκεινος πια μπορει να μας βοηθαει στα σοβαραπροβληματα...

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μολις μεινω λιγο μονη μου θα σας τα πω... Ισως αποψε

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενεν έγραψε:Μολις μεινω λιγο μονη μου θα σας τα πω... Ισως αποψε

ότι και να ναι, να τα πεις να ξαλαφρώσεις τουλάχιστον

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑλημέρα φιλεναδίτσες μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy ?Καλέ τι όμορφα που στολίσατε όλες?Με περάσατε Razz Razz Razz !!!!Δεν είμαι πολύ καλά...Εχω να σιδερώσω 3 πλυν τήρια... Embarassed Embarassed Embarassed !!!!Πάω γιατί σε λίγο δεν θα έχουμε βρακί να φορέσουμε Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Αντε,θα κάτσω μέχρι να γίνει το νερό Very Happy Very Happy !!!!Βλέπετε πόση όρεξη έχω για σίδερο εεεεεεεεεεεεεεεεε Razz Razz Razz Razz ?

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά χαρά κ απο μένα. Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν εύχομαι οτι καλύτερο.Τί σκέφτομαι; Σκέφτομαι οτι κάποιος μας έχει μουντζώσει.Δεν προλαβαίνω να χαρώ,όλο κ κάτι προκύπτει.Είμαι στις 33εβδ. περιμένω πως κ πως να γεννήσω το πρώτο μου μωράκι κ κάνοντας απολογισμό βλέπω οτι όσο το ήθελα τόσο δεν μπόρεσα να χαρώ την εγκυμοσύνη μου.Κάτι μου επισκιάζει συνεχώς τη χαρά.Είχα το ανχος μου να προλάβω να τα κάνω όλα.Να είναι έτοιμα,το άνχος που έχουν όλες οι μανούλες για το νέο μέλος,την πεθερά στο κεφάλι... και το καινούριο; Κάτι έσπασε κ υπάρχει διαρροή κ απ'το πρωι με το κομπρεσερ σκάβουν.Έσπασαν όλα τα πλακάκια στο δωμάτιο που ετοιμάζαμε για το νινάκι κ μόλις είχαμε βάψει(λαχανί-πορτοκαλί).Δεν θα προλάβω κ δεν θα μπορέσω να κάνω τίποτα.Ερχονται κ γιορτές... Τί να στολίσω;;; Κ με τί διαθεσή; Η ψυχολογία μου πλέον έχει πιάσει πάτο. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:Γειά χαρά κ απο μένα. Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν εύχομαι οτι καλύτερο.Τί σκέφτομαι; Σκέφτομαι οτι κάποιος μας έχει μουντζώσει.Δεν προλαβαίνω να χαρώ,όλο κ κάτι προκύπτει.Είμαι στις 33εβδ. περιμένω πως κ πως να γεννήσω το πρώτο μου μωράκι κ κάνοντας απολογισμό βλέπω οτι όσο το ήθελα τόσο δεν μπόρεσα να χαρώ την εγκυμοσύνη μου.Κάτι μου επισκιάζει συνεχώς τη χαρά.Είχα το ανχος μου να προλάβω να τα κάνω όλα.Να είναι έτοιμα,το άνχος που έχουν όλες οι μανούλες για το νέο μέλος,την πεθερά στο κεφάλι... και το καινούριο; Κάτι έσπασε κ υπάρχει διαρροή κ απ'το πρωι με το κομπρεσερ σκάβουν.Έσπασαν όλα τα πλακάκια στο δωμάτιο που ετοιμάζαμε για το νινάκι κ μόλις είχαμε βάψει(λαχανί-πορτοκαλί).Δεν θα προλάβω κ δεν θα μπορέσω να κάνω τίποτα.Ερχονται κ γιορτές... Τί να στολίσω;;; Κ με τί διαθεσή; Η ψυχολογία μου πλέον έχει πιάσει πάτο. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Γειά σου!!!!Μην αγχώνεσε βρε Very Happy Very Happy !!!!Ολα θα τα προλάβεις!!!!ΚΑι θα στολίσεις,και θα βάψεις,και όλα θα τα κάνεις!!!!Ηρέμησε και θα δείς!!!Οσο για την πεθερά....no comments Razz Razz Razz !!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:κοντεύεις Ναταλάκι να γίνεις μια πρωταγωνίστρια ... ψωνάρα μου φιλάκια
καλημερα βανια ναταλλι τι κανετε χαθηκατε τελειως,τι κανετε κοριτσια!!δεν γραφω κ πολυ γτ οταν γραφω δεν περνω απαντησεις οποτε καλυτερα να μν ασχολουμε ,πολλα φιλια

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:Γειά χαρά κ απο μένα. Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν εύχομαι οτι καλύτερο.Τί σκέφτομαι; Σκέφτομαι οτι κάποιος μας έχει μουντζώσει.Δεν προλαβαίνω να χαρώ,όλο κ κάτι προκύπτει.Είμαι στις 33εβδ. περιμένω πως κ πως να γεννήσω το πρώτο μου μωράκι κ κάνοντας απολογισμό βλέπω οτι όσο το ήθελα τόσο δεν μπόρεσα να χαρώ την εγκυμοσύνη μου.Κάτι μου επισκιάζει συνεχώς τη χαρά.Είχα το ανχος μου να προλάβω να τα κάνω όλα.Να είναι έτοιμα,το άνχος που έχουν όλες οι μανούλες για το νέο μέλος,την πεθερά στο κεφάλι... και το καινούριο; Κάτι έσπασε κ υπάρχει διαρροή κ απ'το πρωι με το κομπρεσερ σκάβουν.Έσπασαν όλα τα πλακάκια στο δωμάτιο που ετοιμάζαμε για το νινάκι κ μόλις είχαμε βάψει(λαχανί-πορτοκαλί).Δεν θα προλάβω κ δεν θα μπορέσω να κάνω τίποτα.Ερχονται κ γιορτές... Τί να στολίσω;;; Κ με τί διαθεσή; Η ψυχολογία μου πλέον έχει πιάσει πάτο. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


θελοντας ννα σου απαλυνω λιγο το βαρος, σκεψου οτι αυτες ειναι μοναχα αναποδιες κι οχι σημαντικα προβληματα. μην χαλας αυτο που προκειται να ζησεις, ειδικα οταν προκειται για προβληματα που φτιαχνουν!
Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις