Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μία δημοσιογράφο του σταρ, μελαχροινή που μου τη δίνει τρελά! Σουλιώτη νομίζω τη λένε.

Και επίσης τον άλλον δημοσιογράφο του σταρ που βγαίνει και ξεφτιλίζεται μονιμως.

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Θα σου χαμογελαγε ολη την ωρα και θα σου εκανε και "γεια σου-γεια σου" και θα σου χορευαι...απο την μια και μοναδικη φορα που τον ειδες μεσα στο καροτσακι,που ηταν μικρουλακι τωρα εχει γινει αντρακι το τσουτσουνακι μου,αντε να κανονισεις να μας ερθεις να γινει χαμος...

αγαπη μοοουυυ!!
θα ανεβω σαββατο αλλα θα λειπεις γκαμωτη!
τον θελωωωωωωω

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Μία δημοσιογράφο του σταρ, μελαχροινή που μου τη δίνει τρελά! Σουλιώτη νομίζω τη λένε.

Και επίσης τον άλλον δημοσιογράφο του σταρ που βγαίνει και ξεφτιλίζεται μονιμως.

ναι ναι συμφωνω! και τον Αλεξανδρο Πετριδη με την κουνελού Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 23 679259

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολι νταουνιασμα πεφτει ρε κοριτσια για συνελθετε λιγο, οχι τιποτα αλλο να με συνεφερετε και μενα...

Razz

λοιπον θελω να ριξω μπουνια και στο Λαζοπουλο, σβουριχτη μαλιστα

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:πολι νταουνιασμα πεφτει ρε κοριτσια για συνελθετε λιγο, οχι τιποτα αλλο να με συνεφερετε και μενα...

Razz

λοιπον θελω να ριξω μπουνια και στο Λαζοπουλο, σβουριχτη μαλιστα
κ αλλος πουστης στην παρεα Laughing
By the way ωραιο στυλακι εχεις κοριτσακι-απ το λιγο που βλεπω-

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατί τα βάλατε με τους ντιντήδες καλέ;

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή συνέχεια κοριτσάκια!
Πάω να δω καμιά ταινία μπας και περάσει η ώρα και πέσω ξερή χωρίς να σκέφτομαι ότι θα είμαι μοναχούλα στο κρεβάτι μου... Crying or Very sad

Φιλάκια..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα εγω την βρισκω με τους γκει, ειναι αναγκαιοι Laughing
αρκει να μην ειναι καρακατινες και βγαζουνε κακια Razz

Razz

θενξ για το κοπλιμαν μπαι δε γουει τι βιονικο ματι εχεις?

συμπεθερα φαε εσυ μερεντα, εχεις περιθωρια! φαε και για μενα λιγο που κοντευουν να με κανουν μασκοτ της TOTAL 0%

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:ααα εγω την βρισκω με τους γκει, ειναι αναγκαιοι Laughing
αρκει να μην ειναι καρακατινες και βγαζουνε κακια Razz

Razz

θενξ για το κοπλιμαν μπαι δε γουει τι βιονικο ματι εχεις?

συμπεθερα φαε εσυ μερεντα, εχεις περιθωρια! φαε και για μενα λιγο που κοντευουν να με κανουν μασκοτ της TOTAL 0%

το χω η ατιμη!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annaki έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:ααα εγω την βρισκω με τους γκει, ειναι αναγκαιοι Laughing
αρκει να μην ειναι καρακατινες και βγαζουνε κακια Razz

Razz

θενξ για το κοπλιμαν μπαι δε γουει τι βιονικο ματι εχεις?

συμπεθερα φαε εσυ μερεντα, εχεις περιθωρια! φαε και για μενα λιγο που κοντευουν να με κανουν μασκοτ της TOTAL 0%

το χω η ατιμη!

Αααα,εδω ρε συ με σταματησε στην μεση του πιο πολυσυχναστου δρομου και ειχαμε ψιλομιλησει κανα δυο φορες στο φατσα μπουκ και με αναγνωρισε σε τοσο κοσμο,τι να λεμε..

Εγω δε μπορω την Τσιμτσιλη..Μπουνιδια λεμε.

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
i tsimtsili thelei polla xastoukia.simfono!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την Βασουλα! τι κανεις πως παμε?

καλα πηγα για ψαλιδα στην κομμωτρια και εφριξε με τα ασπρα μου, της ειπα να ετοιμασει ενα μπλεδακι σε κανα μηνα για τη μερια του ξυρισμενου

σκεφτομαι οτι πλακα πλακα περναει η ωρα με το φορουμ, αυτη η ουρα, ποτε και πως θα γεννησω με εχει ριξει γαμωτο

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tha geniseis xionatouli,min anisixeis!kathe pragma ston kairo tou.na skeftese oti oso perisotero menei to mpempaki mesa toso kalitero eine gia afto.pernei varos pou tha to voithisei kai anaptisonte k ta pnevmonakia tou.

ego kala eime alla ponaei ligo i mesoula mou.sigkekrimena kato deksia mou rixnei souvlies mono otan kathome,otan ksaplono k perpatao ola kala.to exei kamia sas?

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά χαρά σε όλες. Χιονατούλα κι εγώ πολύ άσπρο Smile Smile Smile ήξερα οτι έχω αλλά τόσα πολλά... Πρώτη φορά τ'αφήνω τόσους μήνες στο φυσικό. Μάλλον κι εγώ μετά τη γέννα θα το ξαναγυρίσω στην πλατίνα,έστω μια ανταύγια,κατι!!! Κι εγώ θέλω να γεννήσω δεν αντεχω. Και πολύ καούραααααααααααα.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο βασουλα αλλα με επιασε τωρα στο τελος τι να πω? Rolling Eyes
εχω και γω πονακια στη μεση ειδικα οταν ξαπλωνω ανασκελα, χαμηλα... λογικο αν φανταστεις ποσο χορο πιανουν πλεον μεσα μας τα μωρουλια I love you

τσιτομενη βουρ για κομμωτηριο μετα ε? χαχαχ
εγω τα εχω φυσικα ..
ποτε με το καλο γεννας?

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Έτσι λέω μέτα από τόσους μήνες.Τώρα αν αλλάξω γνώμη όταν έρθει η μπεμπούλα δεν ξερω Very Happy Very Happy Very Happy Μέχρι της 12-01-2012 μου είπε ο γιατρός οτι θα γεννήσω. Στης 09-12 εχω τώρα ραντεβου.

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Άντε και καλό μας μήνα!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 23 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 23 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 23 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 23 328109

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο και συ!!!!! αχ καλο μηνα να εχουμε σημερα μπηκα και στο μηνα μου!
γραφε μας τα νεα σου ε? Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ρε που φτανει ο ανθρωπος

παω να δω τα στρουμφακια...

καληνυχτα σας!

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οτι ηρθε κ ο δεκεμβρης κ αντε με το καλο να βγει..
ξουτ ξουτ 2011

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:δεν σας ειπα τα χθεσινα μας τα νεα.η κορη μου η μεγαλη μου ανακοινωσε χθες οτι θα παντρευτει με τον βαγγελη.ενα ωραιο παιδακι απο το σχολειο.εμεινα καγκελο και ο μπαμπας της επαθε ενα ψιλοεγκεφαλικο.ειμασταν και σε μαγαζι μεσα οταν μας το ειπε.γελουσαν οι πωλητριες.ειναι ο πρωτος της παιδικος "ερωτας".το κοριτσι μου μεγαλωσε και θελει και παντρειες.

Μια χαρά είστε. Εμένα η δικιά μου πέρισυ (νηπιαγωγείο) ήρθε μία μέρα με ζωγραφιές από όλα τα αγοράκια της τάξης. Καρδούλες, ιππότες που σκοτώνουν δράκους και σώζουν την πριγκίπισσα και άλλα τέτοια. Όταν την ρώτησα γιατί της έδωσαν όλες τις ζωγραφιές μου είπε ότι τους είπε όλους ότι θα τους παντρευτεί Shocked .
Μέχρι το τέλος της χρονιά ευτυχώς κατέληξε σε έναν. Τι έρωτα περάσαμε μ' αυτό το παιδάκι. Μια μέρα μου λέει γι' αυτόν: "Εγώ τον Ανέστη θα το παντρευτώ γιατί έχει ωραία φωνή, λέει αστεία και μυρίζει ωραία."
Τουλάχιστον θα ξέρει γιατί τον παντρεύτηκε χα, χα...

tattooed_snowhite έγραψε:χαχαχαχαχα αντι να με αποτρεψετε απο τη βια ακολουθητε πιστα ε? σα δε ντρεπεστε...
ελα για πειτε ποιον θελετε να σπασετε στο ξυλο?

εγω εκτος απο τσαλικη θελω βιση καρβελα πετρουλα

για ξεραστε τα ολα? Laughing

Η Πετρούλα υπάρχει ακόμα;

mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Μία δημοσιογράφο του σταρ, μελαχροινή που μου τη δίνει τρελά! Σουλιώτη νομίζω τη λένε.

Και επίσης τον άλλον δημοσιογράφο του σταρ που βγαίνει και ξεφτιλίζεται μονιμως.

ναι ναι συμφωνω! και τον Αλεξανδρο Πετριδη με την κουνελού Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 23 679259

Καλά ρε κορίτσια προλαβαίνετε και τους βλέπετε όλους αυτούς; Εγώ άποψη πάντως δεν έχω γιατί δεν τους παρακολουθώ.

tattooed_snowhite έγραψε:πολι νταουνιασμα πεφτει ρε κοριτσια για συνελθετε λιγο, οχι τιποτα αλλο να με συνεφερετε και μενα...

Razz

λοιπον θελω να ριξω μπουνια και στο Λαζοπουλο, σβουριχτη μαλιστα

Αυτόν θα τον έριχνα ευχαρίστως και εγώ μπουνιά.

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!!!!!
και μια ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

mpety


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλο μηνα κοριτσια!!!!!!!!!!! Αντε... επιτελους κοντευουν τα Χριστουγεννα!!!!!!!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 23 654316 ζω για την στιγμη που θα ξυπνησουν τα κοριτσακια μου και θα δουν κατω απο το δεντρο τα δωρα τους, να σκιζουν με ανυπομονησια τα περιτυλιγματα και να τα πετανε στο σαλονι απο την αγωνια τους αν τους εφερε ο Αγιος Βασιλης τα δωρα που ζητησαν στο γραμμα που του εστειλαν και τα δωρα που θα παρουμε και εμεις στα κοριτσακια μας τα χαμογελα τους και οι αγκαλιες τους ειναι η μεγαλυτερη ανταμοιβη μας.... η χαρα τους ειναι το μεγαλυτερο δωρο για μας!!!!!!!!!! εγω ποτε δεν εχω παρει δωρο σαν παιδακι ουτε απο τον Αγιο Βασιλη ουτε απο τους γονεις μου σαν παιδακι παντα ζηλευα τα παιδακια που ελεγαν τη δωρο βρηκανε κατω απο το δεντρο τους γιαυτο τωρα χαιρομαι διπλα με τη χαρα των κοριτσιων μου και πολες φορες εχω συγκινηθει απο την αντιδραση τους.... ελπιζω καποια στιγμη να υπαρχει κατω απο το δεντρο και ενα μικρο δωρακι και για μενα!!!! santa

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ρε κοριτσια τι κακο ειναι αυτο με τους Gay!Αν δεν εχει μια εκπομπη και απο εναν gay δεν παει μπροστα!Και να φανταστειτε παλια ηταν ταμπου ολο αυτο και ηταν κρυφοι,τωρα μη σας πω οτι ειναι και πλεονεκτημα,αντε να το εξηγησεις στα παιδια σου ολο αυτο!!Και εγω δεν ειμαι ρατσιστρια αλλα ολο αυτο με ενοχλει καθως ολο και περισσοτεροι ξεφυτρωνουν!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάλι δεν ασχολούμαι με τους γκεϊ γιατί γιο έχω... δε ξέρεις καμιά φορά... πρέπει να το αποδεχτούμε και αυτό.
Πάω με χίλια τον Τρύφωνα Σαμαρά. Φαίνεται άνθρωπος με καλή ψυχή.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dest και εμενα δεν με ενοχλουσε ως ενα σημειο αλλα μερικες φορες νιωθω οτι τους προωθουν σαν προτυπα!!Βλεπε διαφορες σειρες κτλ κτλ!Μου χτυπαει καπως!Εννοειται πως αν συνεβαινε κατι τετοιο σε συγγενικο μελος δεν θα το απαξιωνα αλλα δεν το βρισκω και τοσο ωραιο να επιδεικνυεται τοσο προκλητικα στην τηλεοραση,γιατι οταν τα παιδια βλεπουν κατι τετοιο θα αρχισουν να το θεωρουνε και φυσιολογικο και λογικο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις