Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
191 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 191 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:dest και εμενα δεν με ενοχλουσε ως ενα σημειο αλλα μερικες φορες νιωθω οτι τους προωθουν σαν προτυπα!!Βλεπε διαφορες σειρες κτλ κτλ!Μου χτυπαει καπως!Εννοειται πως αν συνεβαινε κατι τετοιο σε συγγενικο μελος δεν θα το απαξιωνα αλλα δεν το βρισκω και τοσο ωραιο να επιδεικνυεται τοσο προκλητικα στην τηλεοραση,γιατι οταν τα παιδια βλεπουν κατι τετοιο θα αρχισουν να το θεωρουνε και φυσιολογικο και λογικο!

Μεγάλο θέμα η ομοφυλοφιλία!
Ομοφυλόφιλος γεννιέσαι δεν γίνεσαι. Επομένως, δεν βρίσκω κακό τα παιδιά μας να μαθαίνουν να δεχόνται το γεγονός ότι κάποιος είναι ομοφυλόφιλος.
Στην τηλεόραση επίσης προβάλουν πολύ και την απιστία. Δεν άκουσα κανέναν να διαμαρτύρεται; Εμένα αυτό με ενοχλεί περισσότερο.
Να μιλήσουμε δε για την βία ακόμα και στις διαφημίσεις;
Χίλιες φορές να προβάλουν τους γκέι παρά τη βία που ανοίγω την τηλεόραση και αλλάζω κανάλι απογευματιάτικα γιατί έχει σειρές ακατάλληλες για παιδιά.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!καλο μηνα!!!!φτανουν τα 3 γενεθλια της Μαριας μου!!!ποτε την γεννησα και ποτε εφτασε τα 3?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλα ξερεις τι πιστευω για αυτα που λες,αυτα καπως τα δικαιολογεις,θελω να πω θα εξηγησεις γιατι χωριζει ενα ζευγαρι αλλα το οτι ο αλλος ειναι ομοφυλοφιλος πως το εξηγεις?

Εχεις δικιο παντως και για αυτα που λες,εμενα η κορη μου απο οταν εμαθε την εννοια του πεθαινω εχει ανασφαλεια και μου λεει συνεχεια "μαμα μην πεθανεις"!
Καμια φορα δεν προλαβαινεις να αλλαξεις καναλι και δυστυχως ολο και κατι "κακο" θα πετυχουν!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω dest ακομη και τα προγραμματα που υποτιθεται οτι αναφερονται στα παιδια πολλες φορες ειναι ακαταλληλα για αυτα,τι περιμενεις!


να την χαιρεσαι Athina 24!Και εγω πολλες φορες κοιταω πισω και τρομαζω για το ποσος καιρος εχει περασει,με φοβιζει ωρες ωρες το οτι μεγαλωνει το παιδι μου!χαχα απο την μια θελουμε να μεγαλωσουν και απο την αλλη δεν θελουμε!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γερά να είναι Αθηνά και πραγματικά δεν μπορώ ούτε εγώ να συνειδητοποιήσω πως περνάει έτσι ο καιρός. Πότε γέννησα και πότε έμαθε να διαβάζει η σκατουλίτσα μου.

Για την τηλεόραση πάντως που λέγαμε το καλύτερο είναι αποχή. Και καμιά φορά για να μην υπάρχει στερητικό σύνδρομο κανένα dvd. Νομίζω δεν υπερβάλλω μ' αυτά που λέω. Στο δικό μας σπίτι κλείνω την τηλεόραση και βάζω μουσική. Το έχω πάρει πατριωτικά το ζήτημα. Προτιμώ τον μικρό μου να μου κάνει το σπίτι σμπαράλια παρά να κολλήσει μπροστά στην τιβι (και κολλάει άσχημα αυτός όταν είναι ανοιχτή).

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω περισσοτερο dvd της βαζω αλλα παρακολουθει την παττυ και ξερεις οι διαφημισεις ειναι πολλες!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:και εγω περισσοτερο dvd της βαζω αλλα παρακολουθει την παττυ και ξερεις οι διαφημισεις ειναι πολλες!

Πέρισυ που ήταν και πολύ μόδα η Πάττυ μου ζητούσε να την δει αλλά δεν την άφησα. Φέτος ούτε που την αναφέρει. Φιου!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμενα το καλοκαιρι την ειχε ξεχασει αλλα σαν αρχισαν οι διαφημισεις...

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε κορίτσια......ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑΑΑΑΑΑ αυτή η ΠΑΤΥ.... Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 24 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 24 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 24 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 24 679259

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελεεινη η Πατυ...
Παω να τον ταισω...
Καλημερουδια..

Σημερα ο γιος μου γινεται 10 μηνων!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TATIANAAAAAAA μουυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy

Να τον χαίρεσαι...να είναι ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ I love you I love you I love you

ΚΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.....

ΔΥΝΑΤΗ να τον μεγαλώσεις με πολύυυυ αγάπη

mpety


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια μην αφηνετε τα παιδια σας να βλεπουν Παττυ.... στην αρχη φαινοτανε αθωο αλλα μετα βρε κοριτσια επαθα σοκ με αυτα που ειδα affraid η μια να εχει 2, 3 γκομενους αντε αυτο λες ενταξη, ο αλλος πηγε να αυτοκτονησει, ο αλλος πηγε να πεσει στον γκρεμο, η αλλη εγινε γκοθηκ και τα βαψε μαυρα ... μαυρα ρουχα, μαυρα ματια... μια μερα πηγε να πεσει απο ενα παραθυρο γιατι ενας ειχε κολλημα μαζι της και την απηγαγε Shocked μεχρι και μαγικα κανουν Twisted Evil ε λ ε ο ς !!!!!!!! pale τι βλεπουν τα παιδακια εγω δεν την αφηνω να το βλεπει στην αρχη εκλεγε αλλα μετα το ξεχασε. μονο τα τραγουδια ακουμε που να σας πω ... μου αρεσουν και μενα... Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 24 604962

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ο γίος μου ειναι 7 χρονων....

ΟΧΙ να το παινευτώ αλλάαααα ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ...απο μωρό ακόμη.....

Όταν λοιπόν, ακούει οτι κάποια συμμαθήτρια του βλέπει Πάτυ...ΠΕΦΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΗΨΗ ΤΟΥ....χααχαχαχαχαχαχαχααααα

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΕΙ ......ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακιαααααα.χτες η κωλονα του σπιτιου μου εφερε ενα τριανταφυλλο με ενα αρκουδακι κ μια λακτα extra large με αφιερωση κ ελιωσα η γυναικα!!! ειχε καιρο να μου κανει κατι τετοιο.πριν μου εφερνε ενα λουλουδι καθε 13 το μηνα που ηταν οταν γιναμε ζευγαρι

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ελεεινη η Πατυ...
Παω να τον ταισω...
Καλημερουδια..

Σημερα ο γιος μου γινεται 10 μηνων!!!


να χαιρεσαι τατι μου τον κουλο τον θεο τον γιοκαρο σου...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι βλεπουν τα παιδακια εγω δεν την αφηνω να το βλεπει στην αρχη εκλεγε αλλα μετα το ξεχασε. μονο τα τραγουδια ακουμε που να σας πω ... μου αρεσουν και μενα... Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 24 604962 [/quote]


Κι μενα το εβλεπε μονο για τα τραγουδια,γτ τωρα δντο παρακολουθει πια λογω δραστηριοτητων κι σχολειου δν το προλαβαινει καν κι ουτε το θυμαται.
Αλλα τα σ/κ της βαζω μονο τα τραγουδια γιαυτο κι θα της παρω τη στολη της αντονελας που ειναι το φορεμα το ασημι,γτ τρελαινετε να χορευει σαν αυτην.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι η αληθεια ειναι οτι απο καποιο σημειο και μετα τα πραγματα "αγριεψαν"!Πολλες φορες της επισημαινω πως οσα γινονται στην τηλεοραση ειναι ψευτικα και οτι ειναι ηθοποιοι και απλα παιζουν ρολους!Και εμενα μου αρεσει που εχει πολλη μουσικη,και η μικρη με αυτο ξετρελαινεται πιο πολυ,της αρεσει πολυ ο χορος!

mpety


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μπραβο στον αντρουλη σου!!!! Wink που και που μου τα κανει και μενα αυτα ο δικος μου!!! μια μερα μου εφερε αυτη τη λακτα και ετρωγα μια βδομαδα να ειστε παντα ευτυχισμενοι κι αγαπημενοι!!!!!!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακιαααααα.χτες η κωλονα του σπιτιου μου εφερε ενα τριανταφυλλο με ενα αρκουδακι κ μια λακτα extra large με αφιερωση κ ελιωσα η γυναικα!!! ειχε καιρο να μου κανει κατι τετοιο.πριν μου εφερνε ενα λουλουδι καθε 13 το μηνα που ηταν οταν γιναμε ζευγαρι

AXXXXXXXXX TI MOY ΘΥΜΙΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!

Ο πρώην αντρας μου ΠΑΝΤΑ έκανε τέτοια γλυκούλια πραγματάκια Crying or Very sad Crying or Very sad
(Δυστυχώς χωρίσαμε λόγο ΑΛΚΟΟΛ Crying or Very sad ...κατα τα άλλα ήταν υπέροχος)

ο 2ος σύζυγος τώρα...δεν μπορώ να πώ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΕ ΟΛΑ....αλλάααααα......δεν το χει αυτό με τις ΓΛΥΚΟ ΕΚΛΠΉΞΕΙΣ Crying or Very sad

ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy
Είναι ΤΕΛΕΙΟΟΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΕΕ???
ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ... Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpety έγραψε:μπραβο στον αντρουλη σου!!!! Wink που και που μου τα κανει και μενα αυτα ο δικος μου!!! μια μερα μου εφερε αυτη τη λακτα και ετρωγα μια βδομαδα να ειστε παντα ευτυχισμενοι κι αγαπημενοι!!!!!!!!

ναι επρεπε να τον σκουντηξω δλδ για να το κανει...αντρες

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλό μήνα!!!!
24 μέρες για τα Χριστούγεννα Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 24 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 24 654316 santa rendeer

http://changedyourlife.blogspot.com/

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλημερα θελω την βοηθεια σας...απανταχου νοικοκυρες , ενωθητε. εριξε ο μικρος αυγο στο χαλι και εχει κανει λεκε, ξερετε πως θα βγει ? εχω και γιορτη την Κυριακη και φαινετε.

http://hawk-girl.blogspot.com/

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:κοριτσια καλημερα θελω την βοηθεια σας...απανταχου νοικοκυρες , ενωθητε. εριξε ο μικρος αυγο στο χαλι και εχει κανει λεκε, ξερετε πως θα βγει ? εχω και γιορτη την Κυριακη και φαινετε.

δοκιμασες σοδα μεσα σε ζεστο νερο?

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Ελεεινη η Πατυ...
Παω να τον ταισω...
Καλημερουδια..

Σημερα ο γιος μου γινεται 10 μηνων!!!

Να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου!!! flower

Καλά για την Πάττυ, εμένα την βλέπει ο μεγάλος μου από τον υπολογιστή (9,5 χρονών)αλλά όταν του τον ανοίγω γιατί έχω βάλει κωδικό!!! Laughing

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:κοριτσια καλημερα θελω την βοηθεια σας...απανταχου νοικοκυρες , ενωθητε. εριξε ο μικρος αυγο στο χαλι και εχει κανει λεκε, ξερετε πως θα βγει ? εχω και γιορτη την Κυριακη και φαινετε.

Οικολογική μέθοδος από την κυρία Karie Siegel-Maier... (βλ. "περι ξυδιου και σόδας)
"οι περισσότερες τροφές μπορεί να αφαιρεθούν με ασφάλεια με ένα διάλυμα από ξύδι και λίγο υγρό για το πλύσιμο των πιάτων. Αν θέλετε, μπορείτε να προσθέσετε στο ξύδι μερικές σταγόνες από κάποιο αιθέριο έλαιο. Σημείωση: Το ξύδι μερικές φορές μπορεί να ξεθωριάσει τα σκουρόχρωμα χαλιά. Δοκιμάστε πρώτα αυτό το σεύασμα σε μια όχι και τόσο εμφανή περιοχή του χαλιού."

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις