Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
flower ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕςςς flowerΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο μηνα κοριτσαρες μου! κ καλες γιορτες να εχουμε! καλα, εχω τρελλαθει. εδω που μενω εγω, στην κυπαρισσια εχει θαλασσα και ειναι 3 τυποι που κανουν μπανιο! ντοινγκ!!! βεβαια ο καιρος ειναι τελειος! μπουφαν δεν εχουμε φορεσει ακομα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο μηνα!!!!!!!!!

Δεσποινα γελασα με τα επιχειρηματα της κορης σου να παντρευτει τον Ανεστη!!!!!

οσο για τους διασημους κι εγω δεν παρακολουθω αλλα βλεπω που τους σατυριζουν!!!!!

Αθηνα και Τατιανα να χαιρεστε τα ζουζουνια σας!!!!!!!!


boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο μηνα και απο μενα..
Κατερινουλα φοβερη η φωτο, κουκλακια Smile

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλο μηνα και απο μενα..
Κατερινουλα φοβερη η φωτο, κουκλακια Smile

ευχαριστω κοριτσαρα με το καλο και παλι η μπουμπουκα σου!!!!!!! I love you

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ κοκονα μου!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 379767

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
stefanakos έγραψε:κοριτσια καλημερα θελω την βοηθεια σας...απανταχου νοικοκυρες , ενωθητε. εριξε ο μικρος αυγο στο χαλι και εχει κανει λεκε, ξερετε πως θα βγει ? εχω και γιορτη την Κυριακη και φαινετε.

Οικολογική μέθοδος από την κυρία Karie Siegel-Maier... (βλ. "περι ξυδιου και σόδας)
"οι περισσότερες τροφές μπορεί να αφαιρεθούν με ασφάλεια με ένα διάλυμα από ξύδι και λίγο υγρό για το πλύσιμο των πιάτων. Αν θέλετε, μπορείτε να προσθέσετε στο ξύδι μερικές σταγόνες από κάποιο αιθέριο έλαιο. Σημείωση: Το ξύδι μερικές φορές μπορεί να ξεθωριάσει τα σκουρόχρωμα χαλιά. Δοκιμάστε πρώτα αυτό το σεύασμα σε μια όχι και τόσο εμφανή περιοχή του χαλιού."
σε ευχαριστω πολυ , εβαλα ξυδι και ΑΒΑ και εφυγε ο λεκες, ωραια

http://hawk-girl.blogspot.com/

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalo mina se oles koritsia kai kales giortes na exoume!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 215994

xionatouli mpikes ston mina sou!!!me to kalo Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 654316

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπηκα μπηκα επιτελους χεχεχ σ'ευχαριστω βασουλακι μου! εσυ ποτε? σε λιγες μερες????
με το καλο τα μπεμπιδια μας! I love you

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έρχεται ο Σταύρος από το σχολείο και μου λέει μαμά η κυρία της μουσικής μας είπε να μην την κάνουμε να φωνάζει γιατί είναι έγκυος και εγώ μαμά της είπα :Μεγιά το μωρό ........"άντε ρε κορίτσια όσες είστε έγκυες να σας πω εκ μέρους του Σταύρου μου μεγιά .... χαχαχα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχα

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό μήνα και καλό χειμώνα!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Μεγάλο θέμα η ομοφυλοφιλία!
Ομοφυλόφιλος γεννιέσαι δεν γίνεσαι. Επομένως, δεν βρίσκω κακό τα παιδιά μας να μαθαίνουν να δεχόνται το γεγονός ότι κάποιος είναι ομοφυλόφιλος.
Στην τηλεόραση επίσης προβάλουν πολύ και την απιστία. Δεν άκουσα κανέναν να διαμαρτύρεται; Εμένα αυτό με ενοχλεί περισσότερο.
Να μιλήσουμε δε για την βία ακόμα και στις διαφημίσεις;
Χίλιες φορές να προβάλουν τους γκέι παρά τη βία που ανοίγω την τηλεόραση και αλλάζω κανάλι απογευματιάτικα γιατί έχει σειρές ακατάλληλες για παιδιά.


Πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η συζήτηση κορίτσια!

Συμφωνώ γενικά με όσα λέτε. Δέσποινα, ήθελα να σε ρωτήσω, αυτό που λες, ότι γκέι γεννιέσαι δε γίνεσαι, τι εννοείς; Υπάρχει δηλαδή στο dna κάτι που κάνει τον άλλον να έχει αυτές τις σεξουαλικές προτιμήσεις; Πάντα είχα την απορία πώς κάποιος γίνεται γκέι;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
desT έγραψε:
Μεγάλο θέμα η ομοφυλοφιλία!
Ομοφυλόφιλος γεννιέσαι δεν γίνεσαι. Επομένως, δεν βρίσκω κακό τα παιδιά μας να μαθαίνουν να δεχόνται το γεγονός ότι κάποιος είναι ομοφυλόφιλος.
Στην τηλεόραση επίσης προβάλουν πολύ και την απιστία. Δεν άκουσα κανέναν να διαμαρτύρεται; Εμένα αυτό με ενοχλεί περισσότερο.
Να μιλήσουμε δε για την βία ακόμα και στις διαφημίσεις;
Χίλιες φορές να προβάλουν τους γκέι παρά τη βία που ανοίγω την τηλεόραση και αλλάζω κανάλι απογευματιάτικα γιατί έχει σειρές ακατάλληλες για παιδιά.


Πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η συζήτηση κορίτσια!

Συμφωνώ γενικά με όσα λέτε. Δέσποινα, ήθελα να σε ρωτήσω, αυτό που λες, ότι γκέι γεννιέσαι δε γίνεσαι, τι εννοείς; Υπάρχει δηλαδή στο dna κάτι που κάνει τον άλλον να έχει αυτές τις σεξουαλικές προτιμήσεις; Πάντα είχα την απορία πώς κάποιος γίνεται γκέι;

ναι ρε κοριτσια κι εγω παντα την ειχα αυτην την απορια... γεννιεσαι λογω των περισσοτερων θηλυκων ορμονων η γινεσαι απο τα προτυπα και τις καταστασεις που ζεις? scratch

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω γκέι φίλο και μπορώ να πω ότι από τότε που ήμασταν μικρά παιδιά ο Νίκος ήθελε να παίζει μαζί μας αδιαφορούσε , έπαιζε και ποδόσφαιρο και με αυτοκινητάκια αλλά τις περισσότερες ώρες ήταν μαζί με εμάς τα κορίτσια . Μεγάλωσε σε ένα σπίτι με πολύ αγάπη και έγινε ένα πολύ καλός επιστήμονας . Ποτέ του δεν έκρυψε την ταυτότητα του αλλά δεν την φώναζε κιόλας . Προσωπικά πιστεύω ότι ναι είναι θέμα ορμονών αλλά και θέμα προτύπων απο το οικογενειακό περιβάλλον αλλά συνήθως το δεύτερο είναι κατ'επέκταση του πρώτου . Δεν σημαίνει αν ένα αγοράκι παίζει με κουζινικά θα γίνει γκέυ αλλά αν οι γονείς δεν έχουν ξεχωρίσει πια βασικά πράγματα εκεί κάπου χάνεται το όλο θέμα .
Τώρα όσο για αυτά που δείχνει η τηλεόραση τη να πω δεν νομίζω ότι τη σημερινή κοινωνία την απαρτίζουν μόνο ομοφυλόφιλοι η μόνο άτομα του περιθωρίου (δεν συγκαταλέγω τους ομοφυλόφυλους εδω ) απλά κάπου δείχνουν αυτά που πουλάνε και δυστυχώς αυτά πουλάνε

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου δεν ξερω, πιστευω οτι ειναι και αυτο που λετε μερικοι δηλαδη φαινονται απο μικρη ηλικια οτι θα γινουν Gay αλλα νομιζω οτι καποιοι μπορουν να γινουν και στην πορεια!Δειτε την διαφορα εδω:μερικοι κανουν μπαμ οτι ειναι και αλλοι φαινονται τοσο αντρες που πεφτουμε απο τα συννεφα οταν μαθαινουμε πως ειναι gay!Βασικα μου ειπανε πως οι gay ειναι και αυτοι ζευγαρια δηλαδη ενας απο τους δυο παιζει τον ρολο του "αντρα" και ο αλλος της "γυναικας"!Επισης πολλες φορες μου φαινονται καποιοι Gay λογω των κινησεων και της συμπεριφορας και ομως κανω λαθος,ειναι κανoνικοτατοι αντρες!Αυτοι που γινονται στην πορεια πιστευω οτι απλα τα εχουνε δοκιμασει ολα στην ζωη τους και δοκιμαζουν και αυτο,αν εχετε προσεξει απο τους διασημους,συνηθως αυτοι που υποτιθεται οτι ειναι sex symbol συνηθως αποδεικνυονται gay!Υπαρχουν πολλοι αντρες που εχουνε φτιαξει οικογενειες και ομως ειναι gay!Εγω δεν "φοβαμαι" αυτους που φαινονται αλλα αυτους που δεν φαινονται!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Γιατί τα βάλατε με τους ντιντήδες καλέ;
χαχαχαχαχαχαχα
tattooed_snowhite έγραψε:καλως την Βασουλα! τι κανεις πως παμε?

καλα πηγα για ψαλιδα στην κομμωτρια και εφριξε με τα ασπρα μου, της ειπα να ετοιμασει ενα μπλεδακι σε κανα μηνα για τη μερια του ξυρισμενου

σκεφτομαι οτι πλακα πλακα περναει η ωρα με το φορουμ, αυτη η ουρα, ποτε και πως θα γεννησω με εχει ριξει γαμωτο
η ουρα ειναι η πιο δυσκολη σωτηρουλα μου.υπομονη κοριτσακι και θα ερθει και σενα η ωρα σου.ειδα οτι μπηκες και στον μηνα σου.με το καλο και με εναν πονο κοπελα μου.και μην πεφτεις.ανεβα,ανεβα γρηγορα.


tsitomeni έγραψε:Γειά χαρά σε όλες. Χιονατούλα κι εγώ πολύ άσπρο Smile Smile Smile ήξερα οτι έχω αλλά τόσα πολλά... Πρώτη φορά τ'αφήνω τόσους μήνες στο φυσικό. Μάλλον κι εγώ μετά τη γέννα θα το ξαναγυρίσω στην πλατίνα,έστω μια ανταύγια,κατι!!! Κι εγώ θέλω να γεννήσω δεν αντεχω. Και πολύ καούραααααααααααα.
υπομονη και σε σενα .με το καλο.

κατερινα τελεια η φωτο με τα κοριτσια σου.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:
desT έγραψε:
Μεγάλο θέμα η ομοφυλοφιλία!
Ομοφυλόφιλος γεννιέσαι δεν γίνεσαι. Επομένως, δεν βρίσκω κακό τα παιδιά μας να μαθαίνουν να δεχόνται το γεγονός ότι κάποιος είναι ομοφυλόφιλος.
Στην τηλεόραση επίσης προβάλουν πολύ και την απιστία. Δεν άκουσα κανέναν να διαμαρτύρεται; Εμένα αυτό με ενοχλεί περισσότερο.
Να μιλήσουμε δε για την βία ακόμα και στις διαφημίσεις;
Χίλιες φορές να προβάλουν τους γκέι παρά τη βία που ανοίγω την τηλεόραση και αλλάζω κανάλι απογευματιάτικα γιατί έχει σειρές ακατάλληλες για παιδιά.


Πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η συζήτηση κορίτσια!

Συμφωνώ γενικά με όσα λέτε. Δέσποινα, ήθελα να σε ρωτήσω, αυτό που λες, ότι γκέι γεννιέσαι δε γίνεσαι, τι εννοείς; Υπάρχει δηλαδή στο dna κάτι που κάνει τον άλλον να έχει αυτές τις σεξουαλικές προτιμήσεις; Πάντα είχα την απορία πώς κάποιος γίνεται γκέι;

ναι ρε κοριτσια κι εγω παντα την ειχα αυτην την απορια... γεννιεσαι λογω των περισσοτερων θηλυκων ορμονων η γινεσαι απο τα προτυπα και τις καταστασεις που ζεις? scratch

Καλό μήνα κορίτσια!!!!

Εγώ έχω και φίλη και φίλο gay και έχω καταλήξει που οφείλεται Razz Razz
Η κοπέλα παλιά έκανε σχέσεις με αγόρια αλλά κάποια στιγμή έκανε σχέση με κοπέλα και αυτή είναι η πιο μακροχρόνια σχέση της. Είναι καλά μαζί της & συζούν 5 χρόνια τώρα. Η δική μου η άποψη είναι: οκ, νηστεύεις την σαρακοστή, μόλις τελειώσει δεν θες να φας σουβλάκι κανονικό? θα συνεχίσεις με το οικολογικό? Αφου κάτι λείπει Rolling Eyes & για να το κάνω πιο λιανά, νομίζω πως δεν θα προχωρούσε σε αυτόν τον δεσμό η φίλη μου αν είχε μια υγιή ετεροφυλική σχέση.
Τώρα, για τον φίλο μου, νομίζω πως είναι κάτι που ήταν απο μικρός. Δεν τον ενδιέφερε να κάνει ποτέ σχέση με κοπέλα, όμως έκανε στην εφηβεία γιατί έτσι πρόσταζε το όλο fit in. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μην έχουν ολοκληρωμένες σχέσεις γιατί εκείνος δεν μπορούσε να την δει ερωτικά. Shocked
Τώρα είναι πολύ ευτυχισμένος με το αγόρι του και θα παντρευτούν κιόλας του χρόνου Very Happy Very Happy
Άρα νομίζω πως ισχύουν και τα δύο κατά περίπτωση. και γεννιέσαι και γίνεσαι Rolling Eyes

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χωρίς να το έχω ψάξει για να ενημερωθώ, πίστευα πως γκέι γίνεται κάποιος (είτε άντρας είτε γυναίκα) καθαρά λόγω σεξουαλικών προτιμήσεων, λόγω του ότι δηλαδή τους άρεσε περισσότερο το σεξ με άτομα του ίδιου φύλου. Και γενικά δεν συμφωνούσα με όσους έλεγαν ότι γκέι γεννιέται κάποιος.

Τώρα όμως βλέπω ότι όλο και περισσότεροι άνθρωποι το λένε αυτό και αρχίζω να αναρωτιέμαι. Μιλάνε για ορμόνες και dna και σκέφτομαι πως για να το λένε τόσοι πολλοί ίσως έχουν κάποιο δίκιο. Πώς καθορίζεται όμως αυτό με τις ορμόνες; Τι συμβαίνει δηλαδή και σε έναν άντρα υπάρχουν περισσότερες θηλυκές ορμόνες ή σε μια γυναίκα αντρικές;

Γενικά, μεγάλο κεφάλαιο η ομοφυλοφιλία. Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους γκέι. Το μόνο που με ενοχλεί είναι πως μερικοί προσπαθούν να πείσουν ότι αυτό που κάνουν εκείνοι είναι το σωστό και το απολύτως φυσιολογικό. Όπως φαντάζομαι θα ενοχλεί και εκείνους όταν κάποιος στρέιτ προσπαθεί να τους πείσει πως η ομοφυλοφυλία είναι αρρώστια. Για παράδειγμα με ενοχλεί αυτό που κάνει ο Βαλλιανάτος. Θεωρεί πως όλοι οι άντρες και όλες οι γυναίκες πρέπει να είναι γκέι. Και τις απόψεις των στρέιτ τις ακυρώνει και τις απαξιώνει. Από αυτή την άποψη και μόνο με ενοχλεί η συμπεριφορά του, όχι γιατί είναι γκέι.

Τώρα αν κάνω γιο και μου πει πως είναι ομοφυλόφιλος, εντάξει δε θα πετάξω και από τη χαρά μου αλλά θα το αποδεχτώ. Και θα προσπαθήσω να μην τον κάνω να νιώθει άσχημα για αυτό. Το ίδιο και για την κόρη μου.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken εχει μια λογικη αυτο που λες καθως μονο μια γυναικα ξερει πως νιωθει μια αλλη γυναικα,τωρα για τους αντρες δεν ξερω αν ειναι το ιδιο!
Το εχω σκεφτει παντως αυτο οτι δηλαδη πχ μια γυναικα εχει απογοητευθει απο αντρα και εχει στραφει σε γυναικα γιατι μονο αυτη ξερει τι ζηταει μια γυναικα γιατι ειναι το ιδιο φυλο.
Πολλες φορες λεμε οτι οι αντρες δεν καταλαβαινουν τις γυναικες και το αναποδο!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Χωρίς να το έχω ψάξει για να ενημερωθώ, πίστευα πως γκέι γίνεται κάποιος (είτε άντρας είτε γυναίκα) καθαρά λόγω σεξουαλικών προτιμήσεων, λόγω του ότι δηλαδή τους άρεσε περισσότερο το σεξ με άτομα του ίδιου φύλου. Και γενικά δεν συμφωνούσα με όσους έλεγαν ότι γκέι γεννιέται κάποιος.

Τώρα όμως βλέπω ότι όλο και περισσότεροι άνθρωποι το λένε αυτό και αρχίζω να αναρωτιέμαι. Μιλάνε για ορμόνες και dna και σκέφτομαι πως για να το λένε τόσοι πολλοί ίσως έχουν κάποιο δίκιο. Πώς καθορίζεται όμως αυτό με τις ορμόνες; Τι συμβαίνει δηλαδή και σε έναν άντρα υπάρχουν περισσότερες θηλυκές ορμόνες ή σε μια γυναίκα αντρικές;

Γενικά, μεγάλο κεφάλαιο η ομοφυλοφιλία. Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους γκέι. Το μόνο που με ενοχλεί είναι πως μερικοί προσπαθούν να πείσουν ότι αυτό που κάνουν εκείνοι είναι το σωστό και το απολύτως φυσιολογικό. Όπως φαντάζομαι θα ενοχλεί και εκείνους όταν κάποιος στρέιτ προσπαθεί να τους πείσει πως η ομοφυλοφυλία είναι αρρώστια. Για παράδειγμα με ενοχλεί αυτό που κάνει ο Βαλλιανάτος. Θεωρεί πως όλοι οι άντρες και όλες οι γυναίκες πρέπει να είναι γκέι. Και τις απόψεις των στρέιτ τις ακυρώνει και τις απαξιώνει. Από αυτή την άποψη και μόνο με ενοχλεί η συμπεριφορά του, όχι γιατί είναι γκέι.

Τώρα αν κάνω γιο και μου πει πως είναι ομοφυλόφιλος, εντάξει δε θα πετάξω και από τη χαρά μου αλλά θα το αποδεχτώ. Και θα προσπαθήσω να μην τον κάνω να νιώθει άσχημα για αυτό. Το ίδιο και για την κόρη μου.

να ανοίξουμε ένα θέμα? όντως πολύ ενδιαφέρον είναι

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:

Τώρα είναι πολύ ευτυχισμένος με το αγόρι του και θα παντρευτούν κιόλας του χρόνου Very Happy Very Happy


Γίνεται αυτό; Άλλαξε η νομοθεσία;

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xionatouli plisiazo kai ego alla stin teleftea sinadisi mou eipe i giatros mou oti vlepei proxorimeni egimosini,diladi oti i silipsi exei ginei noritera k oti mesa se afto ton mina tha ton exoume ton mpempouli!!!
eime poli xaroumeni Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 604962 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 604962 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 25 604962

ade me to kalo ta mpempakia mas kai ola ta mpempakia!!!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
chicken έγραψε:

Τώρα είναι πολύ ευτυχισμένος με το αγόρι του και θα παντρευτούν κιόλας του χρόνου Very Happy Very Happy


Γίνεται αυτό; Άλλαξε η νομοθεσία;

Ζούνε στο εξωτερικό τα παιδιά, γιαυτό και θα το κάνουνε. Εδώ εννοείτε πως δεν μπορούνε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις