Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
318 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 318 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

176Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 07, 2011 3:27 pm

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσια πονεμενα θεματα αυτα με τα πεθερικα.εγω με την πεθερα εχω το θεμα,ως η ξερολας,αυτη που αγαπαει το παιδι περισσοτερο απο μενα,αυτη που μεγαλωσε πιο σωστα απο καθε μανα τα παιδια της,αυτη αυτη αυτη.καθε μερα σπιτι μου,και μετα ο πεθερος μου.χρονο με τον αντρα μου δεν εχουμε...θελουμε να κανουμε κατι και λεμε θα ερθουν,και ολα κινουνται γυρω απο αυτους.μια μερα να ειμαι πιο χαλαρη και να πω χαλαρωνω,θα κατσω με τις πιτζαμες μου απα νωρις διπλα στο τζακι αγκαλια με τον αντρα μου,δεν παιζει.πρεπει να ειμαι συνεχεια στο τρεξιμο να μαζευω ολο το σπιτι γιατι θα ερθουν και δεν γινεται να ειμαι χαλαρη.και οχι αυτο,αλλα να πεταει τα δικα της η πεθερα μου,και να επιμενει .ουζο στα ουλα,οσο και να εξηγω οτι η παιδιατρος δεν αφηνει.αφου ειχε φορτωσει που ακουω την παιδιατρο και οχι εκεινη.αυτη ειναι η εμπειρια,ενω αν ακουω την γιατρο θα μου στειλει το παιδι στα νοσοκομεια με το παραμικρο,και να μου παιρνει το παιδι απο την αγκαλια και να του λειι ελε εδω παιδι μου,δεν σε αγαπαει η μανα σου,μονο την γιαγια θα ακους που σε αγαπαει.θα σε παρω εγω να γινεις γερο κοριτσι.και πριν ειχε πεταξει και το αλλο καλο,να μην βαριεμαι να κανω της μικρης κρεμουλες και χυμουλιδες.ενω της εξηγησα οτι η γιατρος δεν μας εχει πει για κρεμες και ειναι νωρις.αυτη να λεει μην βαριεσαι να κανεις κρεμες,να μεγαλωσει το παιδι σωστα,θα το παρω εγω να του τα δινω.τρλενεσαι 'η δεν τρελενεσαι με ολα αυτα????και οταν ο αντρας μου μετα απο μερες της εξηγησε οτι στεναχωριεμαι οταν λεει τετοια,αυτη εκανε την ανηξερη και το επαιζε κακομοιρα,που την παραξηγουμε.αχχχχχχχχχχχχ δεν μιλαω,αλλα θα μαζευτουν και στο τελος δεν θα κρατηθω και θα πεταξω τιποτα,και θα γινω η κακια. Mad

177Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 07, 2011 10:25 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα! λοιπον...γυρναω η δολια μανα απ τη δουλεια, κουρασμενη κ θεονηστικη. ο καλος μου ταιζε το παιδι οταν εφτασα.φιλια , αγκαλιες, μπαινω για ντουζακι, εχει κοιμησει ηδη τη μικρη κ καθομαι στο τραπεζι να τσιμπησω κατι.
-ελα ψυχουλα μου κατσε να τα πουμε λιγο
-τωρα αγαπη μου σε λιγο
(η τηλεοραση χωρις ηχο κ αυτος να κοιταει με προσοχη)
τελειωνω με το φαι , παω στο μεσα δωματιο που ειχα το δωρακι του κ του λεω
-αγαπη μου ερχεσαι λιγο?
-τωρα αγαπη μου περιμενε
παω στο σαλονι κ τι να δω!
ΕΒΛΕΠΕ ΜΠΑΛΑ!Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΜΠΑΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ!
-καλα βρε πουλακι μου ειναι μερα να βλεπεις μπαλα?
-ελα ρε ψυχη μου μη θυμωνεις τωρα το ημιχρονο τελειωνει
-ε δε μας παρατας βρε γιαννη!αμααααααααννννννννν πια!δεκα χρονια ιδος εισαι!αναισθητος, αντιρομαντικος!αντι να μου χεις ετοιμασει ατμοσφαιρα, να αναψεις ενα κερι βρε αθεοφοβε καθεσαι κ βλεπεις μπαλα?ελεος!κ δε παιζει καν η ομαδα σου!
-μπλα μπλα μπλα μπλα
- Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 654655 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 654655 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 654655
μου κανε μετα κατι αγκαλιες(αφου τελειωσε το ημιχρνο)με εριξε παλι κ κοιμηθηκαμε...
α μου εδωσε κ μια ανθοδεσμη κ το δωρακι μου
εγω ξυπνησα με μουτρα κ νευρα χθες
εφυγε για δουλεια, εφυγα για δουλεια, τιποτα!γυρναω στο σπιτι ...κερια αναμενα , ατμοσφαιρα κ μου ειχε γραψει ενα γραμμα.(5 σειρες μη φανταστειτε!) το διαβαζω, κλαιω κ μου λεει
-βρε αγαπη μου αφου ειχαμε πει οτι απο δω κ περα θα γιορταζουμε επισημα την επετειο του γαμου....
- Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 966307
τεςπα ηρεμησα , ειμαι υστερικια, εγω φταιω, αλλα αφου το αναγνωριζω κ το παραδεχομαι ειναι πολυ τυχερος! μου λειπει πολυ ο χρονος που περνουσαμε μαζι πιο παλια που υποχρεωσεις δεν ηταν τοσες, πιο ξεγνοιαστοι, χωρις σκοτουρες. σημειωση:αγιου νικολαου παμε στην εκκλησια κ μοιραζουμε κατι για τους πεθαμενους κ μετα στα μνηματα για τρισαγιο. το πρωι ειχα παει εγω για τη μαμα μου, χαλαστηκα, αρχισα να σκεφτομαι ποσο διαφορετικα θα ηταν ολα αν ζουσε κτλ...κ μπαλα να μην εβλεπε παλι κατι θα με τσατιζε...α ρε μανα! α ρε μανα!αυτα!

178Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 07, 2011 10:31 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sof πολυ καλα κανεις κ μιλας στον πεθερο...μη νομιζει οτι σε σενα περνανε αυτα!
elenaki να βγαλεις ωρες επισκεπτηριου....
μαρια πολυ χαρηκα που σου αρεσαν, εννοειται οτι θα ειναι τελεια αφου κ το μοντελο ειναι κουκλος!(ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΑΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ Very Happy )
τσιπη σε εχει ξεπατωσει ο γιοκας!!!
νατακως κανε οπωσδηποτε θα με θυμηθεις
(μηπως να ζητησω ποσοστα απο την εταιρια με τοση διαφημιση που κανω στα photobook???)
αυτα!σας ζαλισα!

179Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 12:45 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Αυτό το παιδί θα με τρελάνει! Με τόσο που έφαγε το βραδυ ξύπνησε από τις 6.30 για φαι. Τον πήρα και εγώ στο κρεβάτι,του πρόσφερα στήθος και μέχρι τις 9.30 κοιμόμασταν όλοι παρέα (καλά αυτός κοιμόταν και έτρωγε!).

Ρε κορίτσια μόνο εγώ δεν έχω ψηθεί με τα photobook; Μάλλον είναι γιατί τότε που έκλεψαν το κινητό του πεθερού μου χάσαμε πολλές φωτο του μπέμπη και οι υπόλοιποι έχουμε λίγες. Πόσες φώτο θέλει περίπου;

Ο δικός μου με 2 μέρες στο γυμναστήριο άρχισε να γυρνάει στο πλάι! Καλή αρχή!

Αγγελική ένα δίκαιο το είχες εδώ που τα λέμε!

Ελενάκι καλό κουράγιο! Εγώ πάντως και τα πεθερικά να είναι εδώ με τις πιτζάμες κυκλοφωρώ συνήθως. Θελω βεβαια να το αλλάξω αυτό για μένα και τον αντρούλη μου. Δεν είναι ωραίο να με βλέπει συνέχεια με πιτζάμες....

180Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 1:56 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ μενα η πεθερα μου μου ειπε οτι γυρισε στο πλαι αλλα δε το πολυπιστευω γιατι υπερβαλλει λιγο με τα κατορθωματα των εγγονιων της...
κοριτσια εχω καιρο να σας το πω :
ΜΠΡΑΒΟ που συνεχιζετε το θηλασμο,να ξερετε οτι σας παινευω πολυ κ σε αλλες μανουλες.
τσιπη το ξερω οτι εχω ενα δικιο(αλλα χαλαλι, μου τα κανε την αλλη μερα.ειναι λιγο βαρυ πεπονι σε κατι τετοια...δε ξερω αν με καταλαβαινετε!εγω παλι το ακρως αντιθετο. ειμαστε κ καρκινακια κ υποτιθεται οτι κ οι δυο ειμαστε του ρομαντισμου!αμ δεν! ο δικος μου θελει οδηγιες... Very Happy )για τα βιβλια νομιζω οτι το ελαχιστο ειναι 40 φωτο.
που ειστε οι υπολοιπες?μας πλακωσε το παπλωμα ή σουρτουκευουμε???

181Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 1:59 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρια θελω να ξερω ποσες φορες εχεις ανοιξει να τα δεις κ να τα ξαναδεις απ την ωρα που ηρθαν!!!

182Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 2:30 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΕΘΕΡΙΚΩΝ!!! clown
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ... tongue , ΔΕΝ ΡΙΧΝΩ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΝ ΟΡΙΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ....
ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ(ΧΡΟΝΩΝ) ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΝΑ ΑΥΤΙ (ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΚΟΥΝΙΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΦΥΤΟ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΝΗΣΤΙΚΗ ( ΜΕ ΜΑΓΕΙΡΕΜΕΝΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ), ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΞΑΝΑΦΗΣΕΙ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΗΛΙΘΙΕΣ ΔΙΑΚΙΟΛΟΓΙΕΣ Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 654655 . ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΗ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ confused Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 606100 ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΦΩΝΑΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΛΕΡΩΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΥΠΝΟΣΑΚΚΟΣ!!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 606100 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 966307
ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ, ΗΤΑΝ 1:30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ Η ΜΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΟΙΧΙΣΜΕΝΑ,ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΟΛΠΟΣ,ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΘΗΣΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΥΖ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6:30 ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΑΛΙ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙ ΠΟΝΟ ΤΡΑΒΗΞΑ!! pale
ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ, ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΗΡΘΕ? ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑ ΑΡΓΗΣΑ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΓΕΝΝΑ, ΘΗΛΑΣΜΟΣ, ΠΕΘΕΡΙΚΑ, ΑΝΤΡΕΣ, ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΛΠ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ BEST SELLER!!! flower
ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 417472

183Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 2:36 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αμαν βρε κοπελα μου! ταλαιπωρηθηκες!
τα πεθερικα απαραδεκτα...δεν εχω λογια!αντε για το μπουφαν να το καταπιω αλλα για τα υπολοιπα,θελουν γερο κραξιμο!

184Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 2:44 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αγγελικημαρια έγραψε:κ μενα η πεθερα μου μου ειπε οτι γυρισε στο πλαι αλλα δε το πολυπιστευω γιατι υπερβαλλει λιγο με τα κατορθωματα των εγγονιων της...
κοριτσια εχω καιρο να σας το πω :
ΜΠΡΑΒΟ που συνεχιζετε το θηλασμο,να ξερετε οτι σας παινευω πολυ κ σε αλλες μανουλες.
τσιπη το ξερω οτι εχω ενα δικιο(αλλα χαλαλι, μου τα κανε την αλλη μερα.ειναι λιγο βαρυ πεπονι σε κατι τετοια...δε ξερω αν με καταλαβαινετε!εγω παλι το ακρως αντιθετο. ειμαστε κ καρκινακια κ υποτιθεται οτι κ οι δυο ειμαστε του ρομαντισμου!αμ δεν! ο δικος μου θελει οδηγιες... Very Happy )για τα βιβλια νομιζω οτι το ελαχιστο ειναι 40 φωτο.
που ειστε οι υπολοιπες?μας πλακωσε το παπλωμα ή σουρτουκευουμε???
cat ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΣ ΠΧ. ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΨΕΨΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΕΞΩ, ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ!! Η΄ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΡΓΑΛΕΙΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ Η ΜΙΚΡΗ.. ΑΣΤΑ...ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΔΕΝ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΕΠΕΤΕΙΟΥΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ, ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ... Very Happy Very Happy

185Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 3:05 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenaki85 έγραψε:αχ κοριτσια πονεμενα θεματα αυτα με τα πεθερικα.εγω με την πεθερα εχω το θεμα,ως η ξερολας,αυτη που αγαπαει το παιδι περισσοτερο απο μενα,αυτη που μεγαλωσε πιο σωστα απο καθε μανα τα παιδια της,αυτη αυτη αυτη.καθε μερα σπιτι μου,και μετα ο πεθερος μου.χρονο με τον αντρα μου δεν εχουμε...θελουμε να κανουμε κατι και λεμε θα ερθουν,και ολα κινουνται γυρω απο αυτους.μια μερα να ειμαι πιο χαλαρη και να πω χαλαρωνω,θα κατσω με τις πιτζαμες μου απα νωρις διπλα στο τζακι αγκαλια με τον αντρα μου,δεν παιζει.πρεπει να ειμαι συνεχεια στο τρεξιμο να μαζευω ολο το σπιτι γιατι θα ερθουν και δεν γινεται να ειμαι χαλαρη.και οχι αυτο,αλλα να πεταει τα δικα της η πεθερα μου,και να επιμενει .ουζο στα ουλα,οσο και να εξηγω οτι η παιδιατρος δεν αφηνει.αφου ειχε φορτωσει που ακουω την παιδιατρο και οχι εκεινη.αυτη ειναι η εμπειρια,ενω αν ακουω την γιατρο θα μου στειλει το παιδι στα νοσοκομεια με το παραμικρο,και να μου παιρνει το παιδι απο την αγκαλια και να του λειι ελε εδω παιδι μου,δεν σε αγαπαει η μανα σου,μονο την γιαγια θα ακους που σε αγαπαει.θα σε παρω εγω να γινεις γερο κοριτσι.και πριν ειχε πεταξει και το αλλο καλο,να μην βαριεμαι να κανω της μικρης κρεμουλες και χυμουλιδες.ενω της εξηγησα οτι η γιατρος δεν μας εχει πει για κρεμες και ειναι νωρις.αυτη να λεει μην βαριεσαι να κανεις κρεμες,να μεγαλωσει το παιδι σωστα,θα το παρω εγω να του τα δινω.τρλενεσαι 'η δεν τρελενεσαι με ολα αυτα????και οταν ο αντρας μου μετα απο μερες της εξηγησε οτι στεναχωριεμαι οταν λεει τετοια,αυτη εκανε την ανηξερη και το επαιζε κακομοιρα,που την παραξηγουμε.αχχχχχχχχχχχχ δεν μιλαω,αλλα θα μαζευτουν και στο τελος δεν θα κρατηθω και θα πεταξω τιποτα,και θα γινω η κακια. Mad

Ελενακι μου φαινεται πως η πεθερα σου σε ζηλευει λιγουλακι... Επειδη το μπαμ θα το κανεις καποια στιγμη, πες στον αντρα σου να τους ζητησει να αραιωσουν τις επισκεψεις. Δε χρειαζεται μαλιστα να βρει δικαιολογια. Να πει οτι θελετε περισσοτερο χρονο μεταξυ σας χωρις παρεες. Αν το παρεξηγησουν και δεν καταλαβουν δε θα φταιτε εσεις γιατι δεν θα τους εχετε κοροιδεψει η προσβαλει.

αγγελικημαρια έγραψε:καλημερα! λοιπον...γυρναω η δολια μανα απ τη δουλεια, κουρασμενη κ θεονηστικη. ο καλος μου ταιζε το παιδι οταν εφτασα.φιλια , αγκαλιες, μπαινω για ντουζακι, εχει κοιμησει ηδη τη μικρη κ καθομαι στο τραπεζι να τσιμπησω κατι.
-ελα ψυχουλα μου κατσε να τα πουμε λιγο
-τωρα αγαπη μου σε λιγο
(η τηλεοραση χωρις ηχο κ αυτος να κοιταει με προσοχη)
τελειωνω με το φαι , παω στο μεσα δωματιο που ειχα το δωρακι του κ του λεω
-αγαπη μου ερχεσαι λιγο?
-τωρα αγαπη μου περιμενε
παω στο σαλονι κ τι να δω!
ΕΒΛΕΠΕ ΜΠΑΛΑ!Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΜΠΑΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ!
-καλα βρε πουλακι μου ειναι μερα να βλεπεις μπαλα?
-ελα ρε ψυχη μου μη θυμωνεις τωρα το ημιχρονο τελειωνει
-ε δε μας παρατας βρε γιαννη!αμααααααααννννννννν πια!δεκα χρονια ιδος εισαι!αναισθητος, αντιρομαντικος!αντι να μου χεις ετοιμασει ατμοσφαιρα, να αναψεις ενα κερι βρε αθεοφοβε καθεσαι κ βλεπεις μπαλα?ελεος!κ δε παιζει καν η ομαδα σου!
-μπλα μπλα μπλα μπλα
- Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 654655 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 654655 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 654655
μου κανε μετα κατι αγκαλιες(αφου τελειωσε το ημιχρνο)με εριξε παλι κ κοιμηθηκαμε...
α μου εδωσε κ μια ανθοδεσμη κ το δωρακι μου
εγω ξυπνησα με μουτρα κ νευρα χθες
εφυγε για δουλεια, εφυγα για δουλεια, τιποτα!γυρναω στο σπιτι ...κερια αναμενα , ατμοσφαιρα κ μου ειχε γραψει ενα γραμμα.(5 σειρες μη φανταστειτε!) το διαβαζω, κλαιω κ μου λεει
-βρε αγαπη μου αφου ειχαμε πει οτι απο δω κ περα θα γιορταζουμε επισημα την επετειο του γαμου....
- Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 966307
τεςπα ηρεμησα , ειμαι υστερικια, εγω φταιω, αλλα αφου το αναγνωριζω κ το παραδεχομαι ειναι πολυ τυχερος! μου λειπει πολυ ο χρονος που περνουσαμε μαζι πιο παλια που υποχρεωσεις δεν ηταν τοσες, πιο ξεγνοιαστοι, χωρις σκοτουρες. σημειωση:αγιου νικολαου παμε στην εκκλησια κ μοιραζουμε κατι για τους πεθαμενους κ μετα στα μνηματα για τρισαγιο. το πρωι ειχα παει εγω για τη μαμα μου, χαλαστηκα, αρχισα να σκεφτομαι ποσο διαφορετικα θα ηταν ολα αν ζουσε κτλ...κ μπαλα να μην εβλεπε παλι κατι θα με τσατιζε...α ρε μανα! α ρε μανα!αυτα!


Τωρα να σου πω οτι ειχες αδικο; Δεν ειχες! Η μαμα σου σιγουρα σε προσεχει ακομα κι αν ειναι αδυνατο να ειναι διπλα σου... Το πιστευω αυτο.
αγγελικημαρια έγραψε:....
μαρια πολυ χαρηκα που σου αρεσαν, εννοειται οτι θα ειναι τελεια αφου κ το μοντελο ειναι κουκλος!(ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΑΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ Very Happy )
...
(μηπως να ζητησω ποσοστα απο την εταιρια με τοση διαφημιση που κανω στα photobook???)
αυτα!σας ζαλισα!

Σιγουρα να ζητησεις ποσοστα!!!

Εχω αλλα 3 στα σκαρια, δικα μας αυτη τη φορα! 1 τετραγωνο 40σελιδο οπου με κοπο συγκεντρωσα λιγες απο τις απειρες φωτο του πρωτου χρονου, 1 μικρο Α5 με φωτο απο τη βολτα στο Αττικο Παρκο και αλλο ενα μικρο απο τις πρωτες μας οικογενειακες διακοπες! Αν ειχα χρηματα θα εβγαζα μηνιαια ομως, χαχα!

tsiph έγραψε:...

Ρε κορίτσια μόνο εγώ δεν έχω ψηθεί με τα photobook; Μάλλον είναι γιατί τότε που έκλεψαν το κινητό του πεθερού μου χάσαμε πολλές φωτο του μπέμπη και οι υπόλοιποι έχουμε λίγες. Πόσες φώτο θέλει περίπου;


Και 32 να εχεις φτανουν αλλα πρεπει να εχουν καλη αναλυση.

186Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 3:19 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:μαρια θελω να ξερω ποσες φορες εχεις ανοιξει να τα δεις κ να τα ξαναδεις απ την ωρα που ηρθαν!!!

Μονο 3 γιατι εχω αλλες 20 μερες μεχρι να τα δωσω και φοβαμαι μην τα κατσιασω! Razz Razz Razz

ΓΑΤΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΕΘΕΡΙΚΩΝ!!! clown
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ... tongue , ΔΕΝ ΡΙΧΝΩ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΝ ΟΡΙΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ....
ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ(ΧΡΟΝΩΝ) ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΝΑ ΑΥΤΙ (ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΚΟΥΝΙΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΦΥΤΟ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΝΗΣΤΙΚΗ ( ΜΕ ΜΑΓΕΙΡΕΜΕΝΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ), ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΞΑΝΑΦΗΣΕΙ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΗΛΙΘΙΕΣ ΔΙΑΚΙΟΛΟΓΙΕΣ Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 654655 . ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΗ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ confused Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 606100 ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΦΩΝΑΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΛΕΡΩΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΥΠΝΟΣΑΚΚΟΣ!!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 606100 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 966307
ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ, ΗΤΑΝ 1:30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ Η ΜΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΟΙΧΙΣΜΕΝΑ,ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΟΛΠΟΣ,ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΘΗΣΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΥΖ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6:30 ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΑΛΙ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙ ΠΟΝΟ ΤΡΑΒΗΞΑ!! pale
ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ, ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΗΡΘΕ? ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑ ΑΡΓΗΣΑ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΓΕΝΝΑ, ΘΗΛΑΣΜΟΣ, ΠΕΘΕΡΙΚΑ, ΑΝΤΡΕΣ, ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΛΠ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ BEST SELLER!!! flower
ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 417472


affraid affraid affraid affraid affraid Μα πανε καλα;;; Και τι εκαναν; Αφησαν το ενα παιδι νηστικο με ετοιμο φαι; Ποσος κοπος ηταν να το ταισουν πια; Και το αλλο το καημενο μες το σκ@το; Τι θα τραβηξε... Και τα σπυρακια περνανε με ....αντιηλιακο; Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 679259 Ουτε τα βασικα δεν ξερουν; Το αντιηλιακο ηταν και αντιγηραντικο;;; Razz Αχ.... ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!! Δεν φανταζομαι τι θα περασες κι εσυ με το γαλα σου... Παντως μονο να σε κρινουν ξερουν τα πεθερικα σου για το αν εχεις το σπιτι καθαρο...

Για την περιοδο μην αγχωνεσαι γιατι μπορει λογω θηλασμου να κανει και χρονο.

187Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 4:23 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια.
απο που ν'αρχισω και που να τελειωσω???!!!! τι διαβασα παλι????!!!!!!
γατα ν'αρχισω απο σενα... εμεινα καπως ετσι affraid affraid τοση αναισθησια!!!! το μωρο να μη το αλλαξουν???? κι αν το μεγαλο σου κανει κι πυρετο??? χωρις μπουφαν???!!!! και αντηλιακη για τα σπυρακια??? δεν ξερω τι να θυμιθω πρωτο!!!!
ελενακη κοψε τον αερα καλη μου. μην τρεχεις ολη μερα, κι αν σου λεει κατι πετα τα καρφακια σου. στο λεω εγω που τοσα χρονια εκανα τα ιδια, δε μιλουσα αλλα τωρα.... χθες ας πουμε πηγαμε επισκεψη. φυγαμε απο δω 6 παρα. γυρισαμε γυρω στις 10 παρα. η μικρη φυσικα κοιμηθικε. ηταν εξω οταν ηρθαμε. "κοιματε?" "ναι" ε, αργα πηγατε, επρεπε να πατε πιο νωρις" "ποτε να πηγαιναμε? το μεσημερι?" παντου να χωθει!!! ή το αλλο με τα χαλια. σας ειπα οτι πηρα καινουρια. ερχετε "να βγαλεις αυτα, να βαλεις τα καινουρια. αυτα βαλτα για το Πασχα, ειναι Πασχαλινα" αυτο το ειπε επειδη ειναι κοκκινα τα παλια μου. " εγω το σπιτι τα Χριστουγεννα το κανω κοκκινο" ΠΑΝΤΟΥ να βρει κατι να πει!!!! αφηστε που καθε φορα που βλεπει το μωρο το ματιαζει. χθες 2 προσπαθουσαν να το ξεματιασουν και τους επιασε τρελος πονοκεφαλος. μεχρι και ο αντρας μου το παρατηρησε, δεν ειναι μονο δικια μου ιδεα.
αλικακι οπως το ειπες, ησουν ηδη φορτισμενη και θα σε πειραζε το οτιδηποτε, ακομα και ολα να τα ειχε κανει οπως τα φανταζοσουν κατι θα εβρισκες, το παθαινω κι εγω αυτο. απλα τωρα τελευταια το καταλαβαινω και κρατιεμαι να μη νευριασω.
τσιπη ασε το παιδι να φαει καλε. εχει δρομο να καλυψει...
αντε παλι πολλα σας ειπα. εμεις σημερα εχουμε εμβολιο. για να δω ποσο εγινε η καλη μου!!!
σιγουρα κατι θα ξεχασα....φιλια σε ολες.

188Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 4:33 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κ απο εμενα εχω φριξει λιγο με τα πεθερικα.. τι αναισθησια ειναι αυτη ρε κοριτσια το αφησαν νηστικο; ελεος μανες αυτες οι πεθερες δεν γινανε; τι να πω;
Εμεις καναμε σημερα το εμβολιο ειμαστε 6700 κ 70 ποντους υψος. Σε δεκαπεντε ημερες ξεκιναμε ρυζαλευρο κ γενικοτερα ολα καλα. πολλα φιλια..

189Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 4:46 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλικη μου χρονια σας πολλα, πιστευω οτι ειχες δικιο αλλα τι να κανεις κ εσυ;
εμεις τον ιουνιο κλεισαμε δωδεκα χρονια μαζι. Μπουμπουκι με γνωρισε κ εγω βεβαια..

190Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 4:48 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τσιπη μου πολυ χαιρομαι που ειστε καλα πλεον. Και εμας οι γουλιες εχουν μειωθει. Μαρια μου καλοριζικα τα αλμπουμ και με το καλο να φτιαξεις κ αλλα πολλα.Ελενακι Σοφη υπομονη. Εμενα τα πεθερικα ειναι μακρια οποτε τα εχω γλυτωσει αυτα.Η μανα μου στις αρχες πεταγε κατι κουλα κ τις τα εκοψα οποτε τωρα ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι. Χαχαχα

191Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 08, 2011 6:06 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας!!!!!!ειμαστε πεδικιαααααααααααα!!!!!!!σημερα βγηκαμε μετα απο τοοοοοοοοοοοσες μερες!!!!το μωρο μου ηταν τοσο πολυ χαρουμενο!!!!!!
το θεμα με τα πεθερικα απλα θα το προσπερασω για να μην θυμηθω τα δικα μου κ γινω εξω φρενων!!!!!!!αχ βρε Αλικη το θεμα της μπαλας ειναι ενα τεραστιο κεφαλαιο!!!!!!

192Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 12:32 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα! σημερα παμε για εμβολιο αντε να δουμε!εσεις τι κανετε??

193Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 1:23 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!! Καλό εμβόλιο και καλές μετρήσεις Αγγελική Wink

Αχ,αυτά τα πεθερικά! Πόσο δύσκολο να είναι να ταΐσεις κ να αλλάξεις ένα παιδί?! Shocked
Η δικιά μου την είχα αφήσει ένα βράδυ να κρατήσει τη μικρή για να πάμε στο κρεββάτι φιλικού ζευγαριού, δυο ορόφους πιο πάνω στην πολυκατοικία. Στην ώρα πάνω είχε έρθει ο κουνιάδος μου με τη γυναίκα του και τη μικρή του κόρη (1 έτους). Δεν κοιμόταν η μικρή τους κ την έβγαλαν βόλτα.Τα πεθερικά μου φυσικά ούτε μας ενημέρωσαν ότι θα έρθουν ούτε φυσικά σκέφτηκαν το μωρό (τότε ήταν 2 μηνών) που χρειάζεται ησυχία/ηρεμία το βράδυ κ όχι επισκέψεις!Το μωρό το τάισε και το άλλαξε η συννυφάδα μου,λες κ άφησα εκείνη με το παιδί. Έγινα έξαλλη όταν το ανακάλυψα και έριξα έναν καυγα με τον άντρα μου,όπως καταλαβαίνετε είχα άδικο...! Σ'αυτούς δεν είπα τίποτα..δεν μιλάω κ εγώ. Αλλά δεν τους έχω ξαναφήσει το παιδί. Όταν μιλήσει & περπατήσει βλέπουμε!

Η μικρή μου πάντως δεν λέει να γυρίσει από μπρούμυτα μόνη της!Την βάζω μπρούμυτα και όταν βαρεθεί γκρινιάζει και βρίσκει ευκαιρία να βάλει τα χέρια στο στόμα!!! Κ τις τελευταίες μέρες βγάζει κάτι ήχους σαν γαϊδουράκι!!!

194Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 2:09 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ δωρα! εγω παλι θα χαιρομουν πολυ αν η συνυφαδα μου επαρνε αγκαλια το μωρο μου....5 μηνες τωρα με το ζορι γυριζει να το κοιταξει...
σημερα προβλεπω μαχη με τη παιδιατρο για το θεμα των στερεων, δε θελω να επιμεινει στου εμποριου, να δουμε τι θα πει!

195Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 2:10 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημεραααααα.
πως ειστε???? βλεπω αρχισαμε βολτες!!! μπραβο σας. αντε σοφακι παει κι αυτο, να μην ξαναρρωστισετε ολο το χειμωνα.
εμεις χθες καναμε εμβολιο. σημερα εχουμε γκρινια και δεν τρωει. ειναι 7.520 γρμ. και 66 ποντους. αρχιζουμε ριζαλευρο απο σημερα. και μας ειπε να τη βαζουμε να καθεται σιγα σιγα. ειμαι πολυ περιεργη τι θα κανει με την κρεμα. παντως της εβαλα το κουταλι στο στομα και αντεδρασε λες και το ειχε ξαναβαλει. ανοιξε το στομα και εκλεισε μεσα το κουταλακι κανονικα. για να δουμε με την κρεμα....
αλικη περιμενουμε και τα δικα σας νεα.
αντε παω τωρα που κοιμαται να κανω καμια δουλεια γιατι αμα ξυπνησει.... μονο αγκαλιτσα θελει. βασικα δεν ξερει τι θελει η καημενουλα μου. υπομονη.... ελπιζω αυριο να τη περασουν ολα. φιλια σε ολες.

196Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 2:47 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νατάκως καλή αρχή με τις κρεμούλες!

αγγελική εγώ όταν της εδωσα τη λίστα με τις ειδικές κρέμες που μπορούμε να φάμε μου είπε για ένα ρυζάλευρο και μια μήλο. Μετά της είπα μήλο α δώσω κανονικό και όχι κρέμα και δεν επέμεινε.

Δώρα εμάς δεν έχουν γυρίσει ακόμα από ανάσκελα σε μπρούμυτα και εσύ βιάζεσαι για το ανάποδο;;;; Βασικά τώρα με το γυμναστήριο έχει αρχίσει και γυρίζει στο πλάι. Κάτι είναι και αυτό!

Ρε κορίτσια στεναχωριέμαι που κόβεται σιγά σιγά ο θηλασμός. Χτες του έδωσα κάποια στιγμή στήθος και στην αρχή είχα τόσο πολύ που έτρεχε μόνο του στο στόμα του μπέμπη! Σταμάταγε ο μπέμπης να πάρει ανάσα και όπως είχε ανοιχτό το στόμα έτρεχε μέσα ένας πίδακας! Πολύ το χάρηκα αν και ξέρω ότι μετρημένες ακόμα οι μέρες του στήθους! Προσπαθώ βέβαια να δίνω σίγουρα πρωί και βράδυ αλλά να σας πω την αλήθεια κουράζομαι και στήθος και συμπλήρωμα. Πραγματικά μου έρχεται πιο εύκολο να δίνω μόνο συμπλήρωμα αφού μονο το στήθος δεν μας καλύπτει!

197Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 2:56 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiph δε θελω να εχεις τυψεις κ να στεναχωριεσαι. αν σταματησει να θηλαζει δε πειραζει. δοξα το θεο τα πηγατε μια χαρα προσφερες στο παιδι σου οτι καλυτερο μπορουσες.(εγω τι να πω?)λογικη ειναι η κουραση...αλλη στη θεση σου θα τα χε παρατησει απ την πρωτη φορα που δε πηρε βαρος. εισαι αξια!μη στεναχωριεσαι!

198Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 2:57 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νυφικο εκλεισες καλε?????

199Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 3:50 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρε Τσιπη μου μη στεναχωριεσαι! Δωσε οσο γινεται περισσοτερο και οταν τελειωσει θα ξερεις οτι το παλεψες παρα πολυ! Ξερω οτι θα σου λειπει. Εμεις δεν απογαλακτιζομαστε ευκολα. Σκεψου ομως οτι θα το ξαναζησεις με το επομενο παιδακι και το πιθανοτερο ειναι οτι θα σου φανει παιχνιδακι! Εχεις μεγαλη εμπειρια πια!

Αγγελικη με το καλο το εμβολιο! Καλυτερα τα φρουτα αλλα αν επιμεινει σε ρυζαλευρο προτιμησε χωρις γλυκαντικα. Η holle ειναι καλη επιλογη. Δες εδω ποσο περιττη ειναι η ζαχαρη: http://natofao.blogspot.com/2010/09/blog-post_03.html

200Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Παρ Δεκ 09, 2011 4:01 am

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια πειτε μου.....η μπουμπου ειναι 10 μερες που ξενικησε το κρυωμε και κρατησε 4 μερες.ομως ακομα μεσα στην διαρκεια της μερας ακουγεται να ρουθουνιζει,και καμια φορα οταν φτερνιστει βγαζει μυξουλα(βλενη).ανησυχω που δεν εχει περασει τελειως.δεν με αφηνει να της ρουφαω και την μυτουλα,και ολο εχει κατι μεσα.εσας που τα παιδακια σας ηταν κρυωμενα,περασε τελειως η μυξουλα,'η τα ακουτε που κ που? Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 534787 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 8 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις