Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
590 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 590 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

551Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 2:56 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια μου δεν το ηξερα!!!!!!τουλαχιστον οπως ειπες στο επομενο νινακι δεν θα εχεις κανεναν αναγκη!!!!!
πριν λιγο μπουσουλισαμεεεεεεεε!!!!τον ειχα βαλει ανασκελα στο γυμναστηριο κι εγω επλαινα πιατα ξαφνικα δεν αξουγα τιποτα!!!παω σιγα σιγα να δω τι γινεται!!!το μωρο ειχε φυγει απο το χαλι κ βρισκοταν μπρουμητα στο μαρμαρο ενα μετρο απο το γυμναστηριο!!!!!χαρηκα κ τρομαξα μαζι!!!!!!ειναι ταρζανακι!!!!!!! Very Happy

552Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 2:57 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzou11 έγραψε:
Sof έγραψε:
zouzou11 έγραψε:κοριτσια εγω που γεννησα 23 Ιουνιου ειμαι ευπροσδεκτη?Very Happy


Καλως ηλθες ζουζου!!!!!!!!!!να σου ζησει!!!!κοριτσακι η αγορακι???
κοριτσακι ειναι εσυ αγορακι ε? να μας ζησουν τα μικρουλια μας.


ναι εναν ταρζαν!!!!!!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 328109 χαχαχαχα!!!!να μας ζησουν!!!!!!!!!

553Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 3:01 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τελεια.κι εγω ετσι την πατησα πριν λιγες μερες.εμενα δε μπουσουλαει αλλα σερνεται και πηγαινει προς τα πισω.απο δω και στο εξης μονο ταρζανιες θα ειναι τα μικρουλια μας.

554Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 3:13 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα στις πιο ομορφες μανουλες με τα πιο γλυκα μωρακια!!!! καλως μας ηρθες ζουζου! σοφια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι καλα, μεγαλωσε το καμαρι μας! οπως καταλαβαινεις καμαρωνω λιγο παραπανω γιατι ειναι απτα μερη μας το παιδι Very Happy Very Happy εμεις ολα καλα ακομα δε πηγα για ψωνια !παρασκευη τελειωνω τη δουλεια κ ελπιζω να καταφερουμε να παμε , μολις παρω τα συνεργα ξεκιναμε κ φρουτακια!πολυ κουραση κοριτσια ! σασσα σχετικα με τη μαρια...μας εχει βοηθησει τοσο πολυ!μαθαμε πολλα απ αυτη! ειναι κατι σαν τη μαμα-παιδιατρο της ομαδας!παω για δουλεια...καλο μεσημερι να χετε! υ.γ. τσιπη το σκεφτηκες καλα κ θα βαλεις παιδι κ κουνιαδα στο ιδιο δωματιο?????????????????

3 μερες εμειναν!!!!!!!!!!!!!φιλακια!!

555Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 3:19 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xaxa!!κ μένα με την όπισθεν παει....

556Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 3:29 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sassaX έγραψε:Xaxa!!κ μένα με την όπισθεν παει....

καλα....δεν υπαρχουν.....Laughing

557Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 3:57 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzou11 έγραψε:ΜΑΡΙΑΜ τουλαχιστον εσυ προσπαθησες.εγω δεν ειχα την τυχη να νοιωσω αυτο το συναισθημα λογω προβληματος.με ειχε παρει πολυ απο κατω και ειχα θυμωσει με τον εαυτο μου.σκεψου μονο οτι ημουνα αναμεσα σε δυο κοπελες στο δωματιοκαι οταν φερνανε τα μωρακια εκεινες θηλαζανε κι εγω απλα το κρατουσα και το εβλεπα.ενοιωθα αχρηστη και ανικανη.χαιρομουν ομως πολυ για τα κοριτσια.καλως σας βρηκα και παλι.

Μην νιωθεις καθολου ασχημα γιατι εσυ ειχες προβλημα! Να εχεις καθαρη τη συνειδηση σου! Εγω το εχω παρει στραβα γιατι δεν ειχα προβλημα και με κατευθυναν οπως τους βολευε. Φταιω που δεν ειχα ενημερωθει αρκετα!

Sof έγραψε:Μαρια μου δεν το ηξερα!!!!!!τουλαχιστον οπως ειπες στο επομενο νινακι δεν θα εχεις κανεναν αναγκη!!!!!
πριν λιγο μπουσουλισαμεεεεεεεε!!!!τον ειχα βαλει ανασκελα στο γυμναστηριο κι εγω επλαινα πιατα ξαφνικα δεν αξουγα τιποτα!!!παω σιγα σιγα να δω τι γινεται!!!το μωρο ειχε φυγει απο το χαλι κ βρισκοταν μπρουμητα στο μαρμαρο ενα μετρο απο το γυμναστηριο!!!!!χαρηκα κ τρομαξα μαζι!!!!!!ειναι ταρζανακι!!!!!!! Very Happy

Ωχ αληθεια;;; Μπραβο!!!!
zouzou11 έγραψε:τελεια.κι εγω ετσι την πατησα πριν λιγες μερες.εμενα δε μπουσουλαει αλλα σερνεται και πηγαινει προς τα πισω.απο δω και στο εξης μονο ταρζανιες θα ειναι τα μικρουλια μας.
Κι αυτο μπουσουλημα θεωρειται!!

Καλα, πολυ ανεπτυγμενα τα μωρακια Ιουλιου!! Ο δικος μου κουνηθηκε 7 μηνων!

558Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 4:02 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:καλημερα στις πιο ομορφες μανουλες με τα πιο γλυκα μωρακια!!!! καλως μας ηρθες ζουζου! σοφια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι καλα, μεγαλωσε το καμαρι μας! οπως καταλαβαινεις καμαρωνω λιγο παραπανω γιατι ειναι απτα μερη μας το παιδι Very Happy Very Happy εμεις ολα καλα ακομα δε πηγα για ψωνια !παρασκευη τελειωνω τη δουλεια κ ελπιζω να καταφερουμε να παμε , μολις παρω τα συνεργα ξεκιναμε κ φρουτακια!πολυ κουραση κοριτσια ! σασσα σχετικα με τη μαρια...μας εχει βοηθησει τοσο πολυ!μαθαμε πολλα απ αυτη! ειναι κατι σαν τη μαμα-παιδιατρο της ομαδας!παω για δουλεια...καλο μεσημερι να χετε! υ.γ. τσιπη το σκεφτηκες καλα κ θα βαλεις παιδι κ κουνιαδα στο ιδιο δωματιο?????????????????

3 μερες εμειναν!!!!!!!!!!!!!φιλακια!!


χαχχαχαχα!!!!!!εχεις πολυ πλακα βρε Αλικηηηηη!!!!!!καλη δουλιτσα!!!!!οντως αν δεν ηταν η Μαρια δεν ξερω αν θα τα ειχα καταφερει!!!!με τη βοηθεια της καταφερα να θηλασω εστω μεχρι τον 5ο!!!!!!

559Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 4:06 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ενοιωθα ασχημα ξερεις γιατι?επειδη αφησα το προβλημα να παρει μεγαλη εκταση χωρις να το σταματησω στην αρχη.εκανα εξι μηνες για να παω σε γιατρο(βλακεια μεγαλη).ηταν τοσο απλο και ομως το εκανα απο το φοβο μου μηπως ειναι κατι,τεραστιο.τελος παντων ολα καλα.

560Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 4:21 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα περιπου στις 10 του μηνα κ τωρα μολις αδιαθετησα και με μεγαλη φορα!!!!!! Crying or Very sad

561Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 4:36 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzou11 έγραψε:ενοιωθα ασχημα ξερεις γιατι?επειδη αφησα το προβλημα να παρει μεγαλη εκταση χωρις να το σταματησω στην αρχη.εκανα εξι μηνες για να παω σε γιατρο(βλακεια μεγαλη).ηταν τοσο απλο και ομως το εκανα απο το φοβο μου μηπως ειναι κατι,τεραστιο.τελος παντων ολα καλα.
Και ο φοβος σου δεν ειναι σημαντικος παραγοντας; Μην αδικεις τον εαυτο σου. Το μονο σιγουρο ειναι πως αγαπας το παιδακι σου περισσοτερο απο καθετι ,περισσοτερο κι απο τον εαυτο σου γι αυτο βασανιζεσαι με τυψεις. Αν καπου θεωρεις πως εκανες λαθος δεν ειναι δα και τοσο τραγικο και το θετικο ειναι πως εμαθες απο αυτο. Κρατα λοιπον μονο τα θετικα και προχωρα και αν εχεις ξεπερασει το προβλημα πια σκεψου πως θα εκπληρωσεις την επιθυμια σου στο επομενο παιδακι (αν θες να κανεις)!

562Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 4:39 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
zouzou11 έγραψε:ενοιωθα ασχημα ξερεις γιατι?επειδη αφησα το προβλημα να παρει μεγαλη εκταση χωρις να το σταματησω στην αρχη.εκανα εξι μηνες για να παω σε γιατρο(βλακεια μεγαλη).ηταν τοσο απλο και ομως το εκανα απο το φοβο μου μηπως ειναι κατι,τεραστιο.τελος παντων ολα καλα.
Και ο φοβος σου δεν ειναι σημαντικος παραγοντας; Μην αδικεις τον εαυτο σου. Το μονο σιγουρο ειναι πως αγαπας το παιδακι σου περισσοτερο απο καθετι ,περισσοτερο κι απο τον εαυτο σου γι αυτο βασανιζεσαι με τυψεις. Αν καπου θεωρεις πως εκανες λαθος δεν ειναι δα και τοσο τραγικο και το θετικο ειναι πως εμαθες απο αυτο. Κρατα λοιπον μονο τα θετικα και προχωρα και αν εχεις ξεπερασει το προβλημα πια σκεψου πως θα εκπληρωσεις την επιθυμια σου στο επομενο παιδακι (αν θες να κανεις)!


εχει απολυτο δικιο η Μαρια!!!!σκεψου τα θετικα και μονο!!!!εισαι η μανουλιτσα η γλυκια κ σ'αγαπαει ειτε θηλασες ειτε οχι!!!!!!

563Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 4:43 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς τα δεχτηκες κ συ Σοφακι, join the club!!

564Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 5:00 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sassaX έγραψε:Καλώς τα δεχτηκες κ συ Σοφακι, join the club!!


αααααχ!!!!ευχαριστωωω!!!!ποναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!

565Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 5:10 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριστω κοριτσια για την συμπαρασταση.επρεπε να τα λεμε τοτε.ειμαι σιγουρη πως θα με βοηθουσατε πολυ οχι οτι τωρα δε το κανετε απλα δε το πολυσκεφτομαι τωρα πλεον.θελω ενα παιδακι σιγουρα και θα το κανω, θα παλεψω γιάυτο οποιο κι αν ειναι το κοστος καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.πιστευω εξαφανιστηκε το προβλημα αλλα αυτο δεν εμποδιζει μια εγκυμοσυνη ακομη και αν υπαρχει.

566Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 5:46 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzou11 έγραψε:ευχαριστω κοριτσια για την συμπαρασταση.επρεπε να τα λεμε τοτε.ειμαι σιγουρη πως θα με βοηθουσατε πολυ οχι οτι τωρα δε το κανετε απλα δε το πολυσκεφτομαι τωρα πλεον.θελω ενα παιδακι σιγουρα και θα το κανω, θα παλεψω γιάυτο οποιο κι αν ειναι το κοστος καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.πιστευω εξαφανιστηκε το προβλημα αλλα αυτο δεν εμποδιζει μια εγκυμοσυνη ακομη και αν υπαρχει.

Ετσι! Θα ειμαστε εδω ολες να αλληλοβοηθιομαστε! Θα φτιαξουμε και ομαδα με ονομα 'πρωην β@ζοκαμενες-εν δυναμει θηλαζουσες μανουλες"! Και θα εχουμε την Τσιπη, τη Γατα, τη Σοφ και τη Γιωργια (σορυ αμα ξεχασα καμια) να μας συμβουλευουν σε πρακτικα θεματα!

567Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 5:47 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
zouzou11 έγραψε:ευχαριστω κοριτσια για την συμπαρασταση.επρεπε να τα λεμε τοτε.ειμαι σιγουρη πως θα με βοηθουσατε πολυ οχι οτι τωρα δε το κανετε απλα δε το πολυσκεφτομαι τωρα πλεον.θελω ενα παιδακι σιγουρα και θα το κανω, θα παλεψω γιάυτο οποιο κι αν ειναι το κοστος καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.πιστευω εξαφανιστηκε το προβλημα αλλα αυτο δεν εμποδιζει μια εγκυμοσυνη ακομη και αν υπαρχει.

Ετσι! Θα ειμαστε εδω ολες να αλληλοβοηθιομαστε! Θα φτιαξουμε και ομαδα με ονομα 'πρωην β@ζοκαμενες-εν δυναμει θηλαζουσες μανουλες"! Και θα εχουμε την Τσιπη, τη Γατα, τη Σοφ και τη Γιωργια (σορυ αμα ξεχασα καμια) να μας συμβουλευουν σε πρακτικα θεματα!


χαχαχααααααααααααααα!!!!!δεν παιζεσαι βρε Μαριω!!!!!!

568Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 5:59 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πως τα λες ετσι βρε μαρια μπραβο με εκανες και γελασα.

569Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 6:23 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια Μαρια καθε φορα που αναφερεις την ιστορια σου πραγματικα με πιανει μια συγκινηση!Εμενα προσωπικα με εχεις βοηθησει παρα πολυ κ πολλες φορες σε σημειο που νομιζω οτι σε εχω κουρασει.
Καλως ηρθες zouzou!
Μπραβο στα νινακια που ξεκινησαν τα μπουσουλητα.Εμεις ενω απο τον τριτο μπουσουλαγαμε πλεον βαρεθηκαμε να το πω; δεν ξεκουναμε τωρα.Εχω ταιραστιο θεμα με την αλλαγη της πανας μου γυριζει συνεχως μπρουμητα κ δινουμε αγωνα.
Γατουλα χαρας το κουραγιο σου τοσα πραγματα! κ εγω σημερα εκανα φασινα, να ειμαστε λιγο καθαροι για τα χριστουγεννα!

570Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 6:26 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zouzou11 έγραψε:ευχαριστω κοριτσια για την συμπαρασταση.επρεπε να τα λεμε τοτε.ειμαι σιγουρη πως θα με βοηθουσατε πολυ οχι οτι τωρα δε το κανετε απλα δε το πολυσκεφτομαι τωρα πλεον.θελω ενα παιδακι σιγουρα και θα το κανω, θα παλεψω γιάυτο οποιο κι αν ειναι το κοστος καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.πιστευω εξαφανιστηκε το προβλημα αλλα αυτο δεν εμποδιζει μια εγκυμοσυνη ακομη και αν υπαρχει.

Συγγνωμη αλλα δεν καταλαβα κ βεβαια αν θελεις μου λες, γεννησες τον Ιουλιο αλλα λογω καποιου προβληματος δεν θηλασες.Σωστα, αυτο δεν λες;

571Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 6:31 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεννησα ιουνιο ομως υπηρχε καποιο προβλημα και δε θηλασα.

572Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 6:32 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sof έγραψε:
MariaM έγραψε:
zouzou11 έγραψε:ευχαριστω κοριτσια για την συμπαρασταση.επρεπε να τα λεμε τοτε.ειμαι σιγουρη πως θα με βοηθουσατε πολυ οχι οτι τωρα δε το κανετε απλα δε το πολυσκεφτομαι τωρα πλεον.θελω ενα παιδακι σιγουρα και θα το κανω, θα παλεψω γιάυτο οποιο κι αν ειναι το κοστος καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.πιστευω εξαφανιστηκε το προβλημα αλλα αυτο δεν εμποδιζει μια εγκυμοσυνη ακομη και αν υπαρχει.

Ετσι! Θα ειμαστε εδω ολες να αλληλοβοηθιομαστε! Θα φτιαξουμε και ομαδα με ονομα 'πρωην β@ζοκαμενες-εν δυναμει θηλαζουσες μανουλες"! Και θα εχουμε την Τσιπη, τη Γατα, τη Σοφ και τη Γιωργια (σορυ αμα ξεχασα καμια) να μας συμβουλευουν σε πρακτικα θεματα!


χαχαχααααααααααααααα!!!!!δεν παιζεσαι βρε Μαριω!!!!!!

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

573Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 6:34 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fofi έγραψε:Γεια σας κοριτσια Μαρια καθε φορα που αναφερεις την ιστορια σου πραγματικα με πιανει μια συγκινηση!Εμενα προσωπικα με εχεις βοηθησει παρα πολυ κ πολλες φορες σε σημειο που νομιζω οτι σε εχω κουρασει.
Καλως ηρθες zouzou!
Μπραβο στα νινακια που ξεκινησαν τα μπουσουλητα.Εμεις ενω απο τον τριτο μπουσουλαγαμε πλεον βαρεθηκαμε να το πω; δεν ξεκουναμε τωρα.Εχω ταιραστιο θεμα με την αλλαγη της πανας μου γυριζει συνεχως μπρουμητα κ δινουμε αγωνα.
Γατουλα χαρας το κουραγιο σου τοσα πραγματα! κ εγω σημερα εκανα φασινα, να ειμαστε λιγο καθαροι για τα χριστουγεννα!

Αληθεια; Καθε αλλο! Δεν με κουραζεις καθολου! Αντιθετα εγω νιωθω πως σας κουραζω με τις τεραστιες απαντησεις που δινω!

Ο μικρος σου για να γυρναει εχω την αισθηση οτι δε θελει να βαλει πανα και απολαμβανει την 'ελευθερια'! Να δεις που σε λιγο με το που τον γδυνεις θα θελει να σου ξεφυγει κιολας! Εγω ειχα καταληξει να τον αλλαζω στο πατωμα απο φοβο μη μου πεσει! Οταν περπατησε δε, ετρεχε γυμνος να κρυφτει χαχαχα! Τωρα εχω βρει κολπο. Του βαζω να κανει προεργασια! Αφου βγαλω την πανα του λεω "πηγαινε αναψε το φως, ασε την πιπιλα -αν φοραει- στο τηλεφωνο και ανοιξε την πορτα". Ε, και μεχρι να τα κανει αυτα εχω πεταξει τη λερωμενη πανα και εχω παρει και την πετσετα του!

574Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 6:36 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:
Sof έγραψε:
MariaM έγραψε:
zouzou11 έγραψε:ευχαριστω κοριτσια για την συμπαρασταση.επρεπε να τα λεμε τοτε.ειμαι σιγουρη πως θα με βοηθουσατε πολυ οχι οτι τωρα δε το κανετε απλα δε το πολυσκεφτομαι τωρα πλεον.θελω ενα παιδακι σιγουρα και θα το κανω, θα παλεψω γιάυτο οποιο κι αν ειναι το κοστος καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.πιστευω εξαφανιστηκε το προβλημα αλλα αυτο δεν εμποδιζει μια εγκυμοσυνη ακομη και αν υπαρχει.

Ετσι! Θα ειμαστε εδω ολες να αλληλοβοηθιομαστε! Θα φτιαξουμε και ομαδα με ονομα 'πρωην β@ζοκαμενες-εν δυναμει θηλαζουσες μανουλες"! Και θα εχουμε την Τσιπη, τη Γατα, τη Σοφ και τη Γιωργια (σορυ αμα ξεχασα καμια) να μας συμβουλευουν σε πρακτικα θεματα!


χαχαχααααααααααααααα!!!!!δεν παιζεσαι βρε Μαριω!!!!!!

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ιιιι ντροπη μου!!!!! Εννοειται και εσυ μεσα! Καλα πως μου διεφυγες απορω...Ειμαι ασυγχωρητη! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 667478 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 667478 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 667478

575Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 23 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 20, 2011 6:39 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zouzou11 έγραψε:γεννησα ιουνιο ομως υπηρχε καποιο προβλημα και δε θηλασα.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Οπως και να εχει μην στεναχωριεσαι εκανες και θα κανεις το καλυτερο για το παιδακι σου! Εισαι μια αξια μανουλα!!
Αγορακι ή κοριτσακι; Σε ρωτησαν αλλα δεν το θυμαμαι τι απαντησες.
Εγω εχω ενα αγορακι 5,5 μηνων κ σε λιγο σε δυο τρεις μερες ξεκιναμε τις κρεμες. εχω μια μικρη αγωνια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις