Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
522 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 522 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

801Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 4:44 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!!!! Χρονια πολλα σε μανουλες και παιδιααα! Και μπαμπαδες για να μην μεινουν παραπονεμενοι!!

Πρωτη χρονια με τα αγγελουδια σας να γεμιζουν την αγκαλια σας και να ζεσταινουν την καρδια σας! Η μεγαλυτερη γιορτη αγαπης ειναι η αυριανη! Η ημερα που μια γυναικα εγινε μανουλα φερνοντας στον κοσμο τον μονακριβο της! Φετος τα Χριστουγεννα μα και καθε Χριστουγεννα δε θα χρειαζεστε τιποτα περισσοτερο για να ειστε ευτυχισμενες! Εγω λοιπον θα σας ευχηθω μονο υγεια που εξασφαλιζει το θειο δωρο που εχουμε ολες! Χρονια πολλα γεματα υγεια μανουλες, για εσας και τις οικογενειες σας!!!!
Καλα Χριστουγεννα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

802Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 5:14 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!Αχ,Μαρία μου πολύ όμορφο και συγκινητικό το μήνυμα σου!Φοβερή φωτό! Καλά Χριστούγεννα να έχουμε!Με υγεία για τα αγγελούδια μας,εμάς και τις οικογένειες μας! Μοναδικά Χριστούγεννα φέτος!!

Πήγαμε για κάλαντα στα πεθερικά μου το πρωί,ντύσαμε τη μικρή άγιο βασιλίτσα!Ήρθε κ ο κουνιάδος μου με τα παιδιά του! Πανικός!χεχε! Το απόγευμα θα πάμε και στη μαμά μου!

rendeer Κοριτσάκια μου Καλά Χριστούγεννα και πάλι! Με υγεία & ευτυχία!! santa


Υ.γ. Η γεωργία έχει καιρό να "φανεί" ή μου φαίνεται?!

803Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 5:34 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσάρες μου Χρόνια μας Πολλά Χαρούμενα Χριστούγεννα... Τα πιο όμορφα Χριστούγεννα... Ότι καλύτερο για εμάς τα αγγελούδια μας και τις οικογένειές μας!

804Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 6:04 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μαι κ εγω! Αχ Ντορα μου! Μπαινω κ σας διαβαζω στα γρηγορα απ'το κινητο γιατι τον υπολογιστη δεν προλαβαινω να τον ανοιξω! Μαθαινω νεα σας κ μου κρατατε καλη παρεα!

Χρονια πολλα σε ολες κ να περασουμε οσο πιο καλα μπορουμε! Υγεια κ αγαπη κ ολα γινονται! Μαρια εχεις δικιο! Η ζωη εγινε πιο απλη τωρα. Μονο τα παιδακια κ τον αντρα μας χρειαζομαστε κ οι γιορτες ειναι τελειες.

Καλωσοριζω κ τις καινουργιες μανουλες στη παρεα!
Μπηκα γρηγορα για ευχες! Ελπιζω να μπορεσω να μπω το βραδυ να σας γραψω νεα μας!
Μια μικρη γευση: σε μια ωρα ξεκιναμε κρεμα κ κοβουμε την αποστειρωση!
Φιλια!

805Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 7:37 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα Χριστούγεννα!!!!πολλά πολλά φιλιααααα να περάσετε τελειααα!!!Μαρια είναι ότι πιο ωραίο έχω διαβάσει!!!φέτος οι γιορτές έχουν νόημα,έχουν μια ξεχωριστή λάμψη και χρωμα!!!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 417472

806Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 7:44 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρονια πολλα κοριτσια !!να περασετε καλα, με υγεια κ με τα μωρακια μας στην αγκαλια!να στε ολες καλα!φιλακια!!!!

807Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 10:18 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χρονια πολλα κοριτσια καλα χριστουγεννα με υγεια πανω απ'ολα χαρα ευτυχια και οτι αλλο επιθυμει η καθεμια.ευχομαι να περασετε υπεροχα.καλο βραδυ....

808Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 1:38 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μανουλες τι κανετε? Ελπιζω να περνατε μια ομορφη παραμονη Χριστουγεννων με τις οικογενειες σας!
Εμεις πολυ ησυχα αλλα ωραια! Ο Νικος πηγε στην αγρυπνια (δυστυχως δεν γινοταν να παμε οικογενειακως) κ εγω σπιτι φροντιζω τη μικρη. Αυριο δυστυχως δουλευει οποτε θα παω με τη μικρη στους γονεις μου.
Σημερα πολυ γεματη κ κουραστικη μερα. Τωρα που εκλεισαν τα σχολεια προσπαθω να συμμαζεψω οτι μπορω, να κλεισω τρυπες κ φυσικα να δω τον αντρα μου κ το παιδι. Κοριτσια ειναι απιστευτο! Οταν γυρναω απο τη δουλει κ με βλεπει κανει σαν τρελη! Κ οταν ειμαστε μαζι αν κανω να στρεψω αλλου το κεφαλι μου η να παω σε αλλο δωματιο βαζει τσιριδα κ κλαμα! Νιωθω οτι της λειπω πολυ κ απο η μια ικανοποιειται η μητρικη μου ματαιοδοξια αλλα απο την αλλη στενοχωριεμαι που ειμαι μακρια της τοσες ωρες! Θα προσπαθησω να τη χαρω αυτες τις μερες οσο γινεται!
Σημερα αρχισαμε κρεμα βανιλια βιολογικη. 50γραμμαρια της εφτιαξα, τα μισα περιπου τα εφαγε. Πιστευω για πρωτη μερα καλα πηγαμε! Εκανε κ κατι μορφασμους!! Κοψαμε κ την αποστειρωση!!
Μη σας κουραζω αλλο! Καλα Χριστουγεννα!!

809Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Σαβ Δεκ 24, 2011 4:10 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σημερα στις 8 οταν ετοιμαζομασταν με τον αντρα μου για ενα ρεβεγιον στους κουμπαρους η μικρη εφαγε την πρωτη τουμπα της....ειναι 2 το πρωι κ ακομα τρεμω...απαρηγορητη εγω...απο το κρεβατι μου κ ημουν διπλα της...την ειχα στη μεση κ μεσα σε 5'' εκανε 2 απανωτες τουμπες κ μπαμ κ κατω πηραμε γιατρο...ειπε να προσεξω για υπνηλια,εμετο,τπτ απο αυτα δεν ειχαμε,η μικρη μια χαρα κ η μανα χαλια...αχρηστη...ελπιζω ναναι κ η τελευταια μας τουλαχιστον για πολυ καιρο...αχ ζουζου δεν εισαι η μονη........ξημερωνουν χριστουγεννα κ γω ρακος...

810Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 12:06 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σασα μου φανταζομαι τρομαρα! Ελπιζω να εχεις ηρεμησει πλεον. Οπως και με τη Ζουζου εχω παρατηρησει οτι σε τετοιες περιπτωσεις πιο πολυ τρομαζουμε εμεις παρα παθαινουν τιποτα τα μωρα. Εχουν γερη κραση τα μικρουλικα!
Χρονια πολλα σε ολες και παλι! Καλα Χριστουγεννα και φως στις ψυχες ολων μας!
Φιλια!

811Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 12:14 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

georgia84 έγραψε:Μανουλες τι κανετε? Ελπιζω να περνατε μια ομορφη παραμονη Χριστουγεννων με τις οικογενειες σας!
Εμεις πολυ ησυχα αλλα ωραια! Ο Νικος πηγε στην αγρυπνια (δυστυχως δεν γινοταν να παμε οικογενειακως) κ εγω σπιτι φροντιζω τη μικρη. Αυριο δυστυχως δουλευει οποτε θα παω με τη μικρη στους γονεις μου.
Σημερα πολυ γεματη κ κουραστικη μερα. Τωρα που εκλεισαν τα σχολεια προσπαθω να συμμαζεψω οτι μπορω, να κλεισω τρυπες κ φυσικα να δω τον αντρα μου κ το παιδι. Κοριτσια ειναι απιστευτο! Οταν γυρναω απο τη δουλει κ με βλεπει κανει σαν τρελη! Κ οταν ειμαστε μαζι αν κανω να στρεψω αλλου το κεφαλι μου η να παω σε αλλο δωματιο βαζει τσιριδα κ κλαμα! Νιωθω οτι της λειπω πολυ κ απο η μια ικανοποιειται η μητρικη μου ματαιοδοξια αλλα απο την αλλη στενοχωριεμαι που ειμαι μακρια της τοσες ωρες! Θα προσπαθησω να τη χαρω αυτες τις μερες οσο γινεται!
Σημερα αρχισαμε κρεμα βανιλια βιολογικη. 50γραμμαρια της εφτιαξα, τα μισα περιπου τα εφαγε. Πιστευω για πρωτη μερα καλα πηγαμε! Εκανε κ κατι μορφασμους!! Κοψαμε κ την αποστειρωση!!
Μη σας κουραζω αλλο! Καλα Χριστουγεννα!!

Μια χαρα ειναι για αρχη!!! Αντε καλες μασες τωρα!! Και ο αντρας μου ακριβως ετσι νιωθει!


sassaX έγραψε:σημερα στις 8 οταν ετοιμαζομασταν με τον αντρα μου για ενα ρεβεγιον στους κουμπαρους η μικρη εφαγε την πρωτη τουμπα της....ειναι 2 το πρωι κ ακομα τρεμω...απαρηγορητη εγω...απο το κρεβατι μου κ ημουν διπλα της...την ειχα στη μεση κ μεσα σε 5'' εκανε 2 απανωτες τουμπες κ μπαμ κ κατω πηραμε γιατρο...ειπε να προσεξω για υπνηλια,εμετο,τπτ απο αυτα δεν ειχαμε,η μικρη μια χαρα κ η μανα χαλια...αχρηστη...ελπιζω ναναι κ η τελευταια μας τουλαχιστον για πολυ καιρο...αχ ζουζου δεν εισαι η μονη........ξημερωνουν χριστουγεννα κ γω ρακος...

Αχ βρε Σασσα μου, το παθατε κι εσεις. πως ειναι η μικρη τωρα; Φανταζομαι θα ειναι καλα αλλα η μαμα χαλια ακομα, ε; Προσοχη κοριτσια τωρα που ζωηρευουν. Μια πηγε στο μπανιο και αφησε το μωρο στο πλυντηριο και γυρισε για πρωτη φορα και βρεθηκε στο πατωμα απο αυτο το υψος!! Μην στεναχωριεσαι δεν εισαι αχρηστη, οι περισσοτερες μαμαδες το εχουν παθει! Παει περασε τωρα! Μα και αυτη η μπουμπου τι της ηρθε να κανει βαρελακια! Χαχαχα, ζωη να χουνε, ειναι πλυ αψυχολογητα ωρες-ωρες! Laughing

812Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 2:10 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι χρονια σου πολλα,μια χαρα ειμαστε δοξα το Θεο!!παιζουμε,γελαμε,ανοιξαμε τα δωρα μας ολα μια χαρα ...ουτε καρουμπαλο, επεσε στα μαλακα ειχα χαλι κ απο κατω ειναι ξυλο κ οχι μαρμαρο ευτυχως(παρηγορια στον αρρωστο)...την τριτη βεβαια το παθημα μου εγινε μαθημα...παω να παρω παρκο γτ δεν καθεται σε μια μερια ....σε φιλω!

813Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 5:23 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:Μαρακι χρονια σου πολλα,μια χαρα ειμαστε δοξα το Θεο!!παιζουμε,γελαμε,ανοιξαμε τα δωρα μας ολα μια χαρα ...ουτε καρουμπαλο, επεσε στα μαλακα ειχα χαλι κ απο κατω ειναι ξυλο κ οχι μαρμαρο ευτυχως(παρηγορια στον αρρωστο)...την τριτη βεβαια το παθημα μου εγινε μαθημα...παω να παρω παρκο γτ δεν καθεται σε μια μερια ....σε φιλω!

Tην καλυτερη αγορα θα κανεις! Ειναι η καταλληλη ηλικια! Θα παιζει εκει μεσα, θα καθεται χωριις φοβο και μετα που θα στηριζει τη μεσουλα και επειτα θα μαθει και να σηκωνεται! Ο δικος μου το οτι περπατησε σχετικα νωρις (11 μηνων) μπορει να ωφειλεται και στο παρκο! Εκει μεσα δεν φοβοταν μη χτυπησει και εκανε εξασκηση! κατσε-σηκω. Εκει μεσα εμαθε να πεφτει στον πωπο και οχι σαν κουτσουρο οπως επεφτε στην αρχη! Εκει μεσα εκανε τα πρωτα βηματα και μετα στο πατωμα! Δεν τον παροτρυνα ποτε, μονος του τα εμαθε ολα! Η δικια μας συνταγη ανεξαρτησιας ειναι το παρκο και η ελευθερια στο πατωμα! Μετα απο μετακομιση βεβαια, χαχα! Δεν τον εβαλα ποτε σε περπατουρα και ισως αυτο να τον εκανε να εμπιστευτει τον εαυτο του αρκετα νωρις.
Αρα οπως καταλαβες ειμαι πολυ φαν στο να χρησιμοποιησετε παρκο! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 265569 Θα σε βοηθησει κι εσενα πχ αν εισαι μονη και θες να πλυνεις πιατα, θα τη βαζεις εκει και θα ειναι ασφαλης. Μονο θα την βλεπεις μη χτυπησει με κανενα παιχνιδι και αν βαριεται θα σε βλεπει κι εκεινη και θα της μιλας και θα εχεις λιγο χρονο ακομα να τελειωσεις τη συγκεκριμενη δουλεια πριν την παρεις αγκαλιτσα!

814Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 5:35 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρε Μαρακι χιλια ευχαριστω για τις συμβουλες σου....ετσι οπως τα λες θα γινει.... Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 417472

815Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 5:43 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια και χρονια πολλα σε ολες.

σασα τι ηταν αυτο που παθατε?μολις το διαβασα μου κοπηκαν τα ποδια και θυμηθηκα τα δικα μας.ευτυχως που δε χτυπησε το μικρουλι σου.σε καταλαβαινω απολυτα.περαστικα σας.

816Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 5:54 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:αχ βρε Μαρακι χιλια ευχαριστω για τις συμβουλες σου....ετσι οπως τα λες θα γινει.... Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 417472
Μεγαλωνουν τοσο γρηγορα που πολλες φορες μιας πιανουν απροετοιμαστες! Wink Ελπιζω να μη βασανιζεσαι ακομα με τυψεις, μανουλα. Αν και σε νιωθω. Εμενα μπορει να μην επεσε μικρος αλλα μια μερα επεσε μεσα στο ισωμα και εσπασε δοντι. Ημουν και μονη, ειδα και αιμα και φανταστηκα οτι ειχε γινει ζημια σε δοντι και ουλο. Ευτυχως, ειχε σπασει 1 μικρο κομματακι και ειχε δαγκωσει το χειλι του και ετρεξε λιγο αιμα. Δεν κουνιοταν το δοντι.Αλλα εγω εκανα βδομαδα να το ξεπερασω και ακομα τρεμω οταν τρεχει γιατι ειναι ζωηρος και δεν τον νοιαζει αν χτυπησει. Αφου κλαιει μονο αν χτυπησει πολυ! Εχει γεμισει μελανιτσες τα ποδαρακια του, κανει ενα αχ, το πιανει λιγο και μετα το ξεχναει και συνεχιζει! Περιττο να σου πω οτι μετα απο το δοντι εκανα μια δευτερη μετακομιση στα επιπλα. και δεν χτυπησε καν σε επιπλο. Στο τραπεζακι δραστηριοτητων του τρακαρε! Ουφ! Μα να μη μου μοιασει καθολου αυτο το παιδι... Χαχαχαχα!

817Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 9:57 am

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΔΩ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΗΣ ΚΑΛΕ!
Ειμαι ευτυχισμενη!ο μπεμπης μου ΣΚΑΕΙ απο υγεια(φτου)τον αγαπανε ολοι και ολοι τον λαχταρανε.ο αντρας μου ειναι χορτατος,πλιμενος,σιδερομενος,ξεκουραστος,ευδιαθετος,το σπιτι μου λαμπει και το καμαρονω,ΒΓΗΚΑ και χτες μεχρυ της 5 το χααααραμα!!!αμεεεε,πολυ το χαρηκα!!Πιστευω λοιπον οτι φετος περναω ΠοΛυ ΟμοΡφΑ ΧρΙσΤοΥγΕνΝαΑααΑαΑα Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 215994

Κοπελαρες με ολη μου την καρδια ευχομε να περνατε ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ τη σημερινη μερα,οπου κ ν στε,σπιτι,διακοπες,πεθερικα(ιου)
με τα ζουμπουρλουκια αγκαλια κ ας ειναι οπου να ναι!

μακια μακια πολλα

818Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 11:03 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα μανουλες.
χρονια πολλα σε ολες!!!! να ειμαστε καλα και να χαιρομαστε τα μικρα μας.
σασσα μου αντε... πρωτη και τελευταια ευχομαι. εμενα δεν κανει βαρελακια ακομα, μονο μπρουμυτα γυρναει, για να δω ποτε θα μου την κανει κι εμενα.
πως τα περασατε? ευχομαι οχι οπως εγω.... ευτυχως αυριο θα παω στη μαμα μου!!!! σημερα σκοτωνα ανθρωπο αλλα αντε μερες που ειναι....
φιλια μανουλες. Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 417472 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 417472 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 417472

819Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 11:40 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κ απο μενα ....παλι...ολα καλα με την αγαπουλα μου,θα βαρεθηκε την αγκαλια μου σημερα...φαγαμε ολη την κρεμουλα μας απλα τωρα το βραδυ ειναι ανησυχη εχει να παει κ κακακια 3 μερες κ ποναει και...αρχιζουν τα αλματα και συμφωνα με αυτο που μου στειλατε κρατανε 1 μηνα....για να δουμε...ζουζου κ νατασα ευχαριστω...

820Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 12:11 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια μου!!! Χρονια πολλα!!! Να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!
Νατακως μου ποιος σε πειραξε? Κι εγω το πρωι τα πηρα λιγο με κατι που εγινε αλλα μετα ηρεμησα και ολα καλα! Μας λειπει ο μπαμπας μας γιατι δουλευει σημερα ηρθα ομως στους γονεις μου - που εχουν και τζακι! - και χαλαρωνω!
Εμενα η μικρη μονο στο πλαι γυρναει αλλα μας ειπε η γιατρος οτι δεν εχει βολευτει ακομα. Η πλακα ειναι οτι προσπαθουσε να μας πει διακριτικα οτι τη δυσκολευσουν και τα 8.500 κιλα που κουβαλει για να μην παρεξηγηθω! Χαχα! Αλλα δεν εχω προβλημα γιατι ειναι και ψηλο το κοριτσι μου (72 ποντους) και δεν ειναι παχουλο.
Θα εχω το νου μου παντως γιατι οντως δεν ξερουμε ποτε θα της τη δωσει να φερει τουμπα!
Μαρια κι εμενα μ'αρεσει το παρκο! Το περιμενουμε δωρο απο τη νονα μας και πιστευω οτι θα μας βολεψει πολυ!
Ο Γιαννακης δε πιανεται,ε? Χαχα! Να ξερουμε τι μας περιμενει!
Ωραια λεξη τα μηνογενεθλια!! Εμεις τα εχουμε καθε 15.
Και για καταθλιψη που λεγατε εγω για να ειμαι ειλικρινης δεν ξερω ποτε ακριβως και αν περασα. Δεν θελω να το παιξω ανετη αλλα ειμαι ανθρωπος που παντα ειχα τα πανω και τα κατω μου και το ιδιο και το τελευταιο διαστημα οποτε δεν εχω καταλαβει αν με επιασε επιλοχεια ή τα συνηθισμενα ψυχολογικα μου.
Παντως γενικα νιωθω να μην εχουμε προσαρμοστει και να τρεχουμε συνεχεια χωρις να φτανουμε! Δεν εχουμε και βοηθεια απο γονεις γιατι ειναι μακρια και οι ρυθμοι μας εχουν αλλαξει πολυ! Και να φανταστειτε οτι ειμασταν ανθρωποι του σπιτιου και η μικρη ειναι γενικα ευκολο μωρο!

821Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 12:13 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σασα μου θα λαχταρησες! Ευτυχως τελος καλο ολα καλα!

822Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 1:27 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι ειναι Γιωργια! Ακομα και το πιο ησυχο μωρο εχει συγκεκριμενες αναγκες που ανακυκλωνονται μεσα στη μερα! Μικρο μωρο = μικροι και πολλοι κυκλοι. Οσο ομως μεγαλωνει ολα γινονται πιο ευκολα!!
Σιγουρα θα το χαρειτε το παρκο! Μπραβο στη νονα σας!

823Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Κυρ Δεκ 25, 2011 11:21 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου !μου λειψατε!πως περασατε???νατασα μου απ οτι καταλαβα οχι κ τοσο καλα...μη χαλιεσαι πουλακι μου. εμεις κοριτσια πολυ γκρινια, το παιδι κατι εχει.ξερω οτι περναει αλμα αλλα αυτο ειναι το κατι αλλο.κλαιει με ολη τη δυναμη της ψυχης της.σασσα δοξα το θεο δε χτυπησε, ουτε να φανταστω δε θελω πως ενιωσες.μα να κανει 2 τουμπες?? το ατιμο! μη νιωθεις τυψεις οι περισσοτερες το εχουν παθει. τωρα για το παρκο που λετε, αυτα που εχω δει μου φαινονται πολυ ψευτικα,παλια τα παρκα ηταν πιο γερα ή ετσι νομιζω?θα παρουμε κ εμεις γιατι δε καθεται πια στο καροτσι. σημερα κανονικα θα ξεκινουσαμε φρουτο αλλα θα ερθουν κατι ξαδεφια μου κ λεω να το αφησω για αυριο, να μην αναστατωθει. παραμονη χριστουγεννων τουμπαρε με το αμαξι ενας κουμπαρος μας, το αυτοκινητο καταστραφηκε κ ευτυχως αυτος δεν επαθε τιποτα, παλι καλα φορουσε ζωνη.ξερετε τι εφταιξε?μιλουσε στο κινητο! δε μπορεσε να κουμανταρει το αμαξι σε μια στροφη.μας κοψοχολιασε!αυτα! α!να μη ξεχασω να παραπονεθω λιγο γιατι απ τη την τριτη που αδιαθετησα η μεση μου με εχει πεθανει!

824Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 26, 2011 12:39 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κ απο μενα!!!χθες περασα τα πιο ωραια χριστουγεννα της ζωης μου!!!απο χθες ειμαστε με τις πυτζαμες με τον αντρα μου κ ειμασταν ολη μερα με τη μικρη να παιζουμε κ να βλεπουμε ταινιες...μαγειρεψα τα απογευματακι κ ηρθε κ ο αδερφος μου να δει την ανηψια του κ σημερα μια απο τα ιδια ειναι κ ο καιρος κρυος κ σε κανει να χουζουρεψεις...απλα ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!!

825Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 26, 2011 7:07 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:Ετσι ειναι Γιωργια! Ακομα και το πιο ησυχο μωρο εχει συγκεκριμενες αναγκες που ανακυκλωνονται μεσα στη μερα! Μικρο μωρο = μικροι και πολλοι κυκλοι. Οσο ομως μεγαλωνει ολα γινονται πιο ευκολα!!
Σιγουρα θα το χαρειτε το παρκο! Μπραβο στη νονα σας!

Ελπιζω Μαρια μου γιατι μερικες φορες μου φαινονται ολα βουνο! Και τωρα που αρχιζουν οι κρεμες σκεφτομαι πως θα τα καταφερνει ο Νικος μονος του που θα λειπω ολη μερα στη δουλεια. Στις 29 αρχιζουμε και φρουτοκρεμα και στις 7 Γεναρη χορτοσουπα που ειναι και το μεγαλο μου αγχος. Κακα τα ψεματα οταν λειπει η μαμα απο το σπιτι ειναι δυσκολα τα πραγματα. Αχ!! Τεσπα! Εχει ο Θεος!

Αλικη μου παλι καλα που δεν επαθε τιποτα ο ανθρωπος! Οσο σκεφτομαι τι συμβαινει απο τη μια στιγμη στην αλλη... Απαπα! Μηπως περιτρυγιριζει κανενα κρυωμα το μωρακι σου και γκρινιαζει?

Σασα τελεια,ε? Πιστευω οι πιο ευτυχισμενες στιγμες βρισκονται σε τετοια απλα πραγματα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις