Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
198 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 198 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:πήρα χθες ψαράκια, φρεσκότατα !!
μην ρωτάτε τι ψάρια δεν θυμάμαι πως τα λένε απλά λέω στον ψαρά μου πως θα τα μαγειρέψω και μου λεει τι να πάρω Embarassed
στο φούρνο τα έβαλα με ντοματούλα σκορδάκι και μπόλικο μαϊντανό, λεμονάκι στο πιάτο Very Happy
θα κάνω μετά και μια σαλατούλα σπέσιαλ.

ρε κορίτσια απο που είστε και πόσο πληρώνετε τον καφέ, ας πούμε τον
νες-καφέ....
εμείς εδώ 3 ευρώ και συγκεκριμένες ώρες κάποια μαγαζιά, μετριμένα στα δαχτυλα του ενός χεριού Twisted Evil
τον κατεβάζουν στα 2

ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΨΑΡΙΟΥ ΜΗΠΩΣ ΠΗΡΕΣ ΠΕΡΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΠΛΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ?? ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΗ ΚΑΦΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ ΕΧΕΙ Ο ΝΕΣ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ Ο ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΩ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΝΕΣ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΒΕΡΕΣΤ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΩ 3.10!!! Shocked (ΠΟΥ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ)
όχι δεν είναι πέρκα, κάποια ψάρια τα γνωρίζω και την πέρκα την παίρνω συχνά. Παντρεμένα τα κάνω ως συνήθως.... Laughing
κάπως αλλιώς μου τα πε....

αν δλδ πεις να κάτσει σε καφέ πόσο θα πληρώσεις ;; Shocked Shocked
εδώ ο καπουτσίνο έχει 3 ευρώ αλλά είναι 2 ρουφηξιές Mad Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:πήρα χθες ψαράκια, φρεσκότατα !!
μην ρωτάτε τι ψάρια δεν θυμάμαι πως τα λένε απλά λέω στον ψαρά μου πως θα τα μαγειρέψω και μου λεει τι να πάρω Embarassed
στο φούρνο τα έβαλα με ντοματούλα σκορδάκι και μπόλικο μαϊντανό, λεμονάκι στο πιάτο Very Happy
θα κάνω μετά και μια σαλατούλα σπέσιαλ.

ρε κορίτσια απο που είστε και πόσο πληρώνετε τον καφέ, ας πούμε τον
νες-καφέ....
εμείς εδώ 3 ευρώ και συγκεκριμένες ώρες κάποια μαγαζιά, μετριμένα στα δαχτυλα του ενός χεριού Twisted Evil
τον κατεβάζουν στα 2


λεμονάκι εγώ ειμαι από θεσ/νίκη....ανάλογα το που πας για καφέ...συνήθως πίνω καπουτσίνο με 3.5 ευρω...κι εδώ καποια μαγαζιά έχουν ώρες κ προσφορές ας πούμε...ο νες νομίζω έχει κάπου στα 3 ευρω..εσύ που μένεις?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα κοριτσια!τι κανετε?χαθηκα ε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 667478!εν ημουνα καλα αυτες τις μερες και δεν ηθελα να σας μεταφερω την κακη μου διαθεση και την κακη μου ενεργεια!τωρα χρειαζομαστε μονο θετικη ενεργεια!να πω ενα πολυ γλυκο γεια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 417472 και στις καινουργιες κοπελες!ευχομαι ο αγιος βασιλης santa να σας βαλει και εσας στην λιστα με τα δωρακια μωρακια...!οι αλλες κοπελες τι κανετε?boubou μου ολα καλα?μου ελειψε η κουβεντουλα μας!λεμονακι τι κανεις?ευχομαι να εισαι καλα!οι εγκυουλες μας τι κανουν?αυγολεμονη ποτε ειναι να πας στον γιατρο?
που είσαι βρε κορίτσι ; εμείς εδώ είμαστε για να στηρίζουμε η μία την άλλη για αυτό όταν έχεις κακοκεφιές εδώ είναι το κατάλληλο μέρος για να σου ανεβάσουμε την διάθεση Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 215994

απο την Δράμα είναι εγώ !!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις δικιο βρε!εμεις εδω στα τρικαλα τον καφε τον εχουμε 3.00 ευρω!γι αυτο και εγω τον πινω στο σπιτι!χαχαχα!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι εγω στην Αθηνα μενω αλλα με την μικρη εχω να παω για καφετερεια κατι μηνες και δεν θυμαμαι.

Απο ενα μαγαζι ομως που παιρνω οταν παω στην δουλεια εχει 1.50 ο νες 2 ο μονος καπουτσινο και 2.20 ο διπλος αλλα ξερω οτι αυτες ειναι καινουργιες κατεβασμενες τιμες... Rolling Eyes

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια τι κανετε?να σας πω κ εγω τα νεα μου?λοιπον εμενα μου ηρθε περιοδος στις 25 του μηνος...με κανονικη ροη..στις 26 ισα που λερωσα μια ολη μερα..μετα 27 λιγα καφε αλλα αυτο που με κινησε να παω στον γιατρο ηταν τα πονακια που συνεχισα να εχω!πηγα χθες στη γυναικολογο μου ολα καλα υπερυχογραφικα με στελνει για χοριακη γενικες κ μια ακομη εξεταση μηπως κ εχω εξωμητριο αλλα ευτυχως βγηκαν καλες δεν εχω κατι..αλλα μου ειπε να παω να μου γραψει χαπια για να βοηθησει να γινει πιο συντομα η συλληψη μιας που με βλεπει πολυ αγχωμενη και μετα τις γιορτες να κανει ο αντρας μου μενα σπερμoδιαγραμμα!να πω οτι ειμαι 23 χρονων κ ο αντρας μου 26!ξερετ τιποτα για αυτα τα χαπια?εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?συγνωμη για το μεγαλο μνμ αλλα θα θελα μια γνωμη...ευχαριστω

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren και εδώ αν τον πάρεις σε πλαστικό και φύγεις τόσα δίνεις πάνω-κάτω.
που θα πάει όμως θα τον κατεβάσουν κι άλλο όταν τα μαγαζιά αδειάσουν τελείως.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
αγαπη έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:πήρα χθες ψαράκια, φρεσκότατα !!
μην ρωτάτε τι ψάρια δεν θυμάμαι πως τα λένε απλά λέω στον ψαρά μου πως θα τα μαγειρέψω και μου λεει τι να πάρω Embarassed
στο φούρνο τα έβαλα με ντοματούλα σκορδάκι και μπόλικο μαϊντανό, λεμονάκι στο πιάτο Very Happy
θα κάνω μετά και μια σαλατούλα σπέσιαλ.

ρε κορίτσια απο που είστε και πόσο πληρώνετε τον καφέ, ας πούμε τον
νες-καφέ....
εμείς εδώ 3 ευρώ και συγκεκριμένες ώρες κάποια μαγαζιά, μετριμένα στα δαχτυλα του ενός χεριού Twisted Evil
τον κατεβάζουν στα 2

ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΨΑΡΙΟΥ ΜΗΠΩΣ ΠΗΡΕΣ ΠΕΡΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΠΛΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ?? ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΗ ΚΑΦΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ ΕΧΕΙ Ο ΝΕΣ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ Ο ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΩ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΝΕΣ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΒΕΡΕΣΤ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΩ 3.10!!! Shocked (ΠΟΥ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ)
όχι δεν είναι πέρκα, κάποια ψάρια τα γνωρίζω και την πέρκα την παίρνω συχνά. Παντρεμένα τα κάνω ως συνήθως.... Laughing
κάπως αλλιώς μου τα πε....

αν δλδ πεις να κάτσει σε καφέ πόσο θα πληρώσεις ;; Shocked Shocked
εδώ ο καπουτσίνο έχει 3 ευρώ αλλά είναι 2 ρουφηξιές Mad Mad

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΕΞΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΗ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Π.Χ ΑΝ ΠΑΣ ΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΘΕΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΝΕΒΕΒΟΥΝ ΕΝΩ ΑΝ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΦΕ Η ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΙΤΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΧΩΡΟΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙ NO SMOKING

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?να σας πω κ εγω τα νεα μου?λοιπον εμενα μου ηρθε περιοδος στις 25 του μηνος...με κανονικη ροη..στις 26 ισα που λερωσα μια ολη μερα..μετα 27 λιγα καφε αλλα αυτο που με κινησε να παω στον γιατρο ηταν τα πονακια που συνεχισα να εχω!πηγα χθες στη γυναικολογο μου ολα καλα υπερυχογραφικα με στελνει για χοριακη γενικες κ μια ακομη εξεταση μηπως κ εχω εξωμητριο αλλα ευτυχως βγηκαν καλες δεν εχω κατι..αλλα μου ειπε να παω να μου γραψει χαπια για να βοηθησει να γινει πιο συντομα η συλληψη μιας που με βλεπει πολυ αγχωμενη και μετα τις γιορτες να κανει ο αντρας μου μενα σπερμoδιαγραμμα!να πω οτι ειμαι 23 χρονων κ ο αντρας μου 26!ξερετ τιποτα για αυτα τα χαπια?εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?συγνωμη για το μεγαλο μνμ αλλα θα θελα μια γνωμη...ευχαριστω
καλημέρα, πες μας τι χάπια είναι για να καταλάβουμε. Πόσο καιρό προσπαθείτε ; α!! τι εξετάσει σου ζήτησε να κάνεις ;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?να σας πω κ εγω τα νεα μου?λοιπον εμενα μου ηρθε περιοδος στις 25 του μηνος...με κανονικη ροη..στις 26 ισα που λερωσα μια ολη μερα..μετα 27 λιγα καφε αλλα αυτο που με κινησε να παω στον γιατρο ηταν τα πονακια που συνεχισα να εχω!πηγα χθες στη γυναικολογο μου ολα καλα υπερυχογραφικα με στελνει για χοριακη γενικες κ μια ακομη εξεταση μηπως κ εχω εξωμητριο αλλα ευτυχως βγηκαν καλες δεν εχω κατι..αλλα μου ειπε να παω να μου γραψει χαπια για να βοηθησει να γινει πιο συντομα η συλληψη μιας που με βλεπει πολυ αγχωμενη και μετα τις γιορτες να κανει ο αντρας μου μενα σπερμoδιαγραμμα!να πω οτι ειμαι 23 χρονων κ ο αντρας μου 26!ξερετ τιποτα για αυτα τα χαπια?εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?συγνωμη για το μεγαλο μνμ αλλα θα θελα μια γνωμη...ευχαριστω

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 990599 ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ??? ΠΙΑ ΧΑΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ???

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrav έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?να σας πω κ εγω τα νεα μου?λοιπον εμενα μου ηρθε περιοδος στις 25 του μηνος...με κανονικη ροη..στις 26 ισα που λερωσα μια ολη μερα..μετα 27 λιγα καφε αλλα αυτο που με κινησε να παω στον γιατρο ηταν τα πονακια που συνεχισα να εχω!πηγα χθες στη γυναικολογο μου ολα καλα υπερυχογραφικα με στελνει για χοριακη γενικες κ μια ακομη εξεταση μηπως κ εχω εξωμητριο αλλα ευτυχως βγηκαν καλες δεν εχω κατι..αλλα μου ειπε να παω να μου γραψει χαπια για να βοηθησει να γινει πιο συντομα η συλληψη μιας που με βλεπει πολυ αγχωμενη και μετα τις γιορτες να κανει ο αντρας μου μενα σπερμoδιαγραμμα!να πω οτι ειμαι 23 χρονων κ ο αντρας μου 26!ξερετ τιποτα για αυτα τα χαπια?εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?συγνωμη για το μεγαλο μνμ αλλα θα θελα μια γνωμη...ευχαριστω

Καταρχην ποσο καιρο προσπαθειτε? Ποια χαπια σου εδωσε?

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω εκανα β χοριακη γενικες αιματος κ crp ποσοτικο ηταν καλες δεν ειχα τιποτα ανησυχιτικο..κ μετα τις γιορτες σπερμοδιαγραμμα!!απο τον ιουνιο προσπαθουμε..τι χαπια δεν ξερω ακομη την δευτερα θα παω κ θα μου εξηγησει!δεν μ εχει δωσει τιποτα ακομη.απλα ρωταω αν γνωριζετε οτι υπαρχουν χαπια για μεγαλυτερη επιτυχια συλληψης..

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να σου πω βρε κοριτσακι, και εγω απο τον Αυγουστο προσπαθω και τιποτα.

Απο την μια σε καταλαβαινω απο την αλλη νωρις ειναι ακομα για να ανησυχεις, οσο για τα χαπια δεν ξερω αν υπαρχουν εγω μονο το φυλλικο οξυ ξερω αλλα δεν νομιζω να εννοει αυτο Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΝΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ SIREN ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ ΓΝΩΡΙΖΩ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:εγω εκανα β χοριακη γενικες αιματος κ crp ποσοτικο ηταν καλες δεν ειχα τιποτα ανησυχιτικο..κ μετα τις γιορτες σπερμοδιαγραμμα!!απο τον ιουνιο προσπαθουμε..τι χαπια δεν ξερω ακομη την δευτερα θα παω κ θα μου εξηγησει!δεν μ εχει δωσει τιποτα ακομη.απλα ρωταω αν γνωριζετε οτι υπαρχουν χαπια για μεγαλυτερη επιτυχια συλληψης..
κάθεσαι και αγχώνεσαι χωρίς λόγο μικρή μου πεταλούδα. Είσαι νεότατη το ίδιο και ο καλός σου.
Ηρεμία και υπομονή, προσπαθείς τόσο λίγο καιρό!! ακόμα και ζευγάρια χωρίς απολύτως κανένα πρόβλημα απέκτησαν παιδί μετά τον πρώτο χρόνο. Το ποσοστό επιτυχίας σε κάθε προσπάθεια είναι 15%.
Ίσως σου δώσει φολικό οξύ, δεν πάει το μυαλό μου σε κάτι άλλο..

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια το ξερω οτι αγχωνομαι πολυ κ δεν ειναι καλο..αλλα φοβαμαι οτι δεν θα μεινω ποτε εγυος κ στενοχωριεμαι βεβαια ο αντρας μου δεν με βλεπει ετσι οταν ειμαι μονη μου γινομαι χαλια κ κλαιω..αλλα προσπαθω να το ξεπερναω..φολικο οξυ παιρνω σπο μονη μου εδω κ 2 εβδομαδες αλλα δεν ειπα τιποτα στη γιατρο..την δευτερα θα της το πω!παντως σας ευχαριστω κ παλι μ φτανει που ασχοληθηκατε μαζι μου

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:σας ευχαριστω πολυ κοριτσια το ξερω οτι αγχωνομαι πολυ κ δεν ειναι καλο..αλλα φοβαμαι οτι δεν θα μεινω ποτε εγυος κ στενοχωριεμαι βεβαια ο αντρας μου δεν με βλεπει ετσι οταν ειμαι μονη μου γινομαι χαλια κ κλαιω..αλλα προσπαθω να το ξεπερναω..φολικο οξυ παιρνω σπο μονη μου εδω κ 2 εβδομαδες αλλα δεν ειπα τιποτα στη γιατρο..την δευτερα θα της το πω!παντως σας ευχαριστω κ παλι μ φτανει που ασχοληθηκατε μαζι μου
πεταλουδίτσα μου ασχοληθήκαμε γιατί το θέλαμε !! δεν ήταν ούτε κόπος ούτε αγγαρεία.
το φολικό οξύ είναι βιταμίνη, μόνο καλό κάνει και αργότερα για το μωρό σου. Άδικα βάζεις στο μυαλό σου αυτές τις σκέψεις, προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη, σε οτι και αν κάνεις !!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:σας ευχαριστω πολυ κοριτσια το ξερω οτι αγχωνομαι πολυ κ δεν ειναι καλο..αλλα φοβαμαι οτι δεν θα μεινω ποτε εγυος κ στενοχωριεμαι βεβαια ο αντρας μου δεν με βλεπει ετσι οταν ειμαι μονη μου γινομαι χαλια κ κλαιω..αλλα προσπαθω να το ξεπερναω..φολικο οξυ παιρνω σπο μονη μου εδω κ 2 εβδομαδες αλλα δεν ειπα τιποτα στη γιατρο..την δευτερα θα της το πω!παντως σας ευχαριστω κ παλι μ φτανει που ασχοληθηκατε μαζι μου

κοπέλα μου κι εμείς απ'τον ιούνιο προσπαθούμε εντατικά κι ακόμη τπτ...αλλά και πριν τον ιούνιο ελεύθερα κάναμε αλλά τζίφος...είστε μικροί ακόμη μην αγχώνεσαι γιατι δεν κερδίζουμε τπτ με το άγχος...κι εγώ αγχώνομαι και νομίζω δεν θα τα καταφέρω ποτέ αλλά τα κορίτσια εδώ είναι πραγματική βοήθεια Wink

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστω πααρα πολυυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 417472 ολα τα κοριτσια ειστε πολυ καλες κ κατανοητικες να'στε παντα καλα κ μακαρι τα χριστουγεννα να εχουμε ολες τα επιθυμητα αποτελεσματα... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 417472 σας ευχαριστω!

245Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 4:19 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ???ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ???ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!
τι κάνεις ; πως είσαι ;

247Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 4:29 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ,ΠΕΡΑΣΑ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΑΡΤΥΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΝΑ ΠΙΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ!ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΠΩΣ ΗΡΕΜΗΣΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!ΕΥΤΥΧΩΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΛΑΦΡΩΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ,ΠΕΡΑΣΑ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΑΡΤΥΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΝΑ ΠΙΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ!ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΠΩΣ ΗΡΕΜΗΣΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!ΕΥΤΥΧΩΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΛΑΦΡΩΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!
θα περάσουν κάποια στιγμή,
έκανες κοιλίτσα ;
αχ τι καλάααα !!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 536304

249Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 10 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 4:44 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΡΕ ΣΥ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΡΩΩ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav τα χάπια που λες πρέπει να είναι αυτά που προκαλούν ωορρηξία και ίσως να πέσουν περισσότερα από ένα ωάρια..δν θυμάμαι πως τα λένε νομίζω serpafar ή κάτι τέτοιο... είσαι πολύ μικρή και είναι πολύυυυυυ νωρίς να κάνεις κάτι τέτοιο.. άσε να περάσει ένας χρόνος και μετά ...κρίμα να γεμιζεις τον οργανισμό σου με φάρμακα!
Καφεδάκια ακούω από τα υπόλοιπα κοριτσια!! Κι εγώ πήρα απο το mikel(αν βρεθείτε Λάρισα να πάτε όπωσδηποτε να παρετε καφε mikel!) ενα στο χερι 2€ και πήγα στο σπιτι της κουνιάδας μου για καφέ! Γενικά σαν πόλη του καφέ εδώ είναι πανάκριβα και τώρα που θα μπει και το δώρο των Χριστουγέννων θα είναι απλησίαστα.. νομίζω καπουτσίνο 3,80 στις in καφετέριες !
Λεμονάκι ψαράκι βλέπω...σλουρπ!!Εγω εχω χταποδάκι με κοφτό μακαρονάκι ..αυτα τα ετοιμα τα κατεψυγμενα για σήμερα!
Κριστι... τι καλά!!Κοιλιτσα!!!!Δν έχει και emoticon αναλογο να σου την χαιδεψω λιγακι!! Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις