Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
253 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 253 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:dimitrav τα χάπια που λες πρέπει να είναι αυτά που προκαλούν ωορρηξία και ίσως να πέσουν περισσότερα από ένα ωάρια..δν θυμάμαι πως τα λένε νομίζω serpafar ή κάτι τέτοιο... είσαι πολύ μικρή και είναι πολύυυυυυ νωρίς να κάνεις κάτι τέτοιο.. άσε να περάσει ένας χρόνος και μετά ...κρίμα να γεμιζεις τον οργανισμό σου με φάρμακα!
Καφεδάκια ακούω από τα υπόλοιπα κοριτσια!! Κι εγώ πήρα απο το mikel(αν βρεθείτε Λάρισα να πάτε όπωσδηποτε να παρετε καφε mikel!) ενα στο χερι 2€ και πήγα στο σπιτι της κουνιάδας μου για καφέ! Γενικά σαν πόλη του καφέ εδώ είναι πανάκριβα και τώρα που θα μπει και το δώρο των Χριστουγέννων θα είναι απλησίαστα.. νομίζω καπουτσίνο 3,80 στις in καφετέριες !
Λεμονάκι ψαράκι βλέπω...σλουρπ!!Εγω εχω χταποδάκι με κοφτό μακαρονάκι ..αυτα τα ετοιμα τα κατεψυγμενα για σήμερα!
Κριστι... τι καλά!!Κοιλιτσα!!!!Δν έχει και emoticon αναλογο να σου την χαιδεψω λιγακι!! Laughing Laughing Laughing

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΦΤΟ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙ ΜΕ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙ ΓΙΑΜ ΓΙΑΜ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΟ ΤΟΥ KALLIMANIS ΤΕΛΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ??? ΑΥΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ??

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια μου σας αφήνω και πάω για δουλειά....σήμερα έχω μόνο 2 ωρίτσες μάθημα οπότε το απογευματάκι πάλι εδώ Smile είναι εθιστική η παρέα σας.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 417472 σε όλες..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi μου καλή δουλίτσα!! Εγώ πάλι σήμερα δουλεύω 4-12 πφφφ...
ναι αυτό το χταποδάκι παίρνω κι εγώ..και σήμερα επειδή δν είχα καθόλου ελεύθερο χρόνο γιατί ελειπα το πρωί, είπα να το κάνω για γρηγορα!! Wink Wink

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοπελλιες για καφε πηγα και εγω το πρωινο στο mall καλα ειναι εσας 3 ευρω καμια φορα ακουμπαει τα 5 εμας αντε 4.90 ειμαστε ακριβη χωρα και παντα με τα καφε γεματα ασχετως η κριση.αχ ποσο θελω ψαρι λεμονακι εχω μια φιλη που μετακομοισε εδω απο δραμα προσφατα γνωριστηκαμε και συνεχεια μου μιλαει για εκει πρεπει να ειναι πολυ ωραια απο οτι ακουω.
δημητρα να μην αγχωνεσε και παρτε το χαλαρα.
οι ζουζουνιες πως παν? για αυτο χανεστε ολες?
lia-ka αυριο παω ποσο παρακαλαω να ειναι ολα καλα και να δω εστω και κατι να μην ακουσω τπτ κακο να ξερω οτι ειναι ενταξει. παρε τα πανω σου και προχωρα τις προσπαθειες ακαθεκτη.
α ρε κριστι ποσο χαιρομε για σενα σε διαβαζω και στο αλλο θεμα με τις ταλαιπωριες σου με τις εξετασεις ολα καλα θα πανε βρε θυμασαι που αγχωνομασταν για αλλα πριν ?
ελευθερια δεν ξερω ποσο θα αντεξω να βλεπω την κορη σου εκει θελω να την φαω ειναι ενα πουλουκκακι !!
μπουμπου με για το κινητο σου να εχεις να ασχολησε μαζι του να το μαθεις τωρα με τις νυκτερινες βαρδιες κουραγιο

255Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 5:20 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΟΙ ΑΓΩΝΙΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙ 100 ΦΟΡΕΣ!!ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ!ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΦΩΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΖΕΣΤΑ ΖΕΣΤΑ!!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με πηρε τηλ. το αφεντικο μου ότι εκανα 50€ μείον ταμειο χθες!! 50€????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 606100 γαμώ!!!! ελπιζω μετά που θα πάω να έχει βρει αλλού το λάθος ίσως τίποτα τιπογραφικό κι όχι αληθινο γιατί δν θα το αντεξω!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 534787

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:με πηρε τηλ. το αφεντικο μου ότι εκανα 50€ μείον ταμειο χθες!! 50€????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 606100 γαμώ!!!! ελπιζω μετά που θα πάω να έχει βρει αλλού το λάθος ίσως τίποτα τιπογραφικό κι όχι αληθινο γιατί δν θα το αντεξω!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 534787

ΚΡΙΜΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΟΣΟ 50 ΕΥΡΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ ΣΟΥ

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα, κορίτσια!! Very Happy Όντως πολύ εθιστική η παρέα σας!! Βρίσκω ευκαιρία κάθε φορά που κοιμάται ο μπέμπης και μπαίνω, αλλά πρέπει να σταματήσει αυτό, γιατί έχω δουλειές πολλές... Crying or Very sad
Λοιπόν, πόσο σας χαίρομαι με το καφεδάκι σας!! Πιείτε καπουτσίνο και nes τώρα όσο μπορείτε, γιατί σύντομα μόνο ελληνικούς και γαλλικούς θα πίνετε! Smile (Εγκυμοσύνη και θηλασμός.)
dimitraV, μην αγχώνεσαι. Είσαι πολύ μικρή ακόμα και είναι ευκαιρία να ζήσεις όμορφες στιγμές με τον άντρα σου. Να πάτε ταξιδάκια, εκδρομούλες. Όταν έρθει με το καλό το μπεμπέ, αυτά θα τα ξεχάσεις για μεγάλο διάστημα. Θα αλλάξει όλη σου η ζωή.
Αχ, κορίτσια, ίσως είμαι η μόνη που ανυπομονεί να έρθει αυτή η περίοδος... Μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Όλο τρέχω τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε, αλλά τίποτα. Ένα μήνα τώρα. Και συνέχεια πονάω... Τα νεύρα μου. Ας έρθει να ξέρω και εγώ τι μου γίνεται ή ας αρχίσουν αναγούλες να πάω στο γιατρό... Προτιμώ με τα χίλια το δεύτερο. Γιατί σε εμένα να γίνονται αυτά; Όλες οι γνωστές μου είχαν κανονικό κύκλο μετά την 1η περίοδο και ας θήλαζαν και αυτές...
Αχ, σας κούρασα λίγο, αλλά τα είπα και βγήκαν από μέσα μου! Smile
Φιλιά σε όλες!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
50 ευρώ μείον ; ε δεν μπορεί κάποιο λάθος έκανε κάπου στο μέτρημα...

Εγώ όταν δούλευα στο ιντερνέτ καφέ
κάθε βράδυ είχα -10ευρώ.
το αφεντικό δεν μου τα κρατούσε αλλά μου έλεγε τι γίνεται.
Άρχισα να καταλαβαίνω όμως μετά απο κάποιες μέρες πως θεωρεί οτι τα τσεπώνω. Λογικό.
Και συνεχιζόταν αυτό...
Όταν πηγαίναμε στο μαγαζί οι κοπέλες που δουλεύαμε εκτός ωραρίου μπαίναμε μέσα και κάναμε τον καφέ μας μόνες μας για να μην ενοχλούμε η μια την άλλη.
Ένα απόγευμα ενώ επέστρεφα μέσα στο μπαρ βρήκα το ταμείο μου ανοιχτό και μέσα μια απο τις κοπέλες που δούλευαν εκεί να βάζει το ποτό της...
Μετά απο αυτό στην βαρδιά μου πάντα είχα το κλειδί της ταμειακής στην τσέπη μου Wink
δεν έλειπε τίποτα Wink Wink

Αυγολέμονη καλή επιτυχία για αύριο, περιμένουμε νέα σου !!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tωρα ενταξει δν θελω να χαρακτηρισω.. ακουστε... μου λεει.. στο χαρτι που γραφουμε το συνολικο ποσο που κλεισαμε ταμειο το εχω γραψει σωστα το ποσο συμφωνα με οσα στελνει στην αναφορα και το προγραμμα του ταμειου μεσω mail. και εγω αλλα και οι υπολοιποι που ειχαμε ταμειο χθες! Αλλα οταν μετρησε αυτος το συνολο των χρηματων που ειχε του ελειπε ενα 50ε και λεει αφου ειχα δυο 50ε προαγορες μηπως δν με πληρωσε καποιος... και του λεω αν δν με ειχε πληρωσει δν θα ειχα σωστα και το συνολο των χρηματων...
συμπερασμα.. αυτος καπου εχασε 50ε και ηθελε να τα φορτωσει σε μενα , για να μη τα φορτωθει αυτος!! Τεσπα, παραδεχτηκε οτι δν θα μου τα κρατησει γιατι δν φαινεται να εχω κανει λαθος οποτε ας κανει οτι θελει απο εκει και περα!!!...τσαμπα με αγχωσε μεσημεριατικα!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για βλάκες ψάχνει ;
αφού δεν σου είπε φταις-πλήρωσε μην το σκέφτεσαι καθόλου ποια !!!
πως μου την δίνουν κάτι τέτοια ρε συ, τα αφεντικά μια ζωή έχουν δίκιο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...
ΝΑ΄ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ??
boubou ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...ΤΕΛΕΙΩΣΕ!ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΑΔΙΚΑ ΤΩΡΑ!ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΜΤ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕ ΟΟΟΟΠΟΙΟ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΜΛΚ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΙΠΕ!ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑΑΑΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ "ΚΙΤΡΙΝΑ" ΥΓΡΑ (ΕΛΑΧΙΣΤΑ-ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΤΑΚΙ Embarassed )
ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ "ΚΑΨΙΜΟ" ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ?
ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΒΛΑΜΕΝΗ ΝΩΡΙΤΕΡΑ???ΔΕΝ ΞΕΡΩ! Mad Mad Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν το ειπε με υπονοουμενο οτι εκλεψα η τπτ τετοιο! Απλα με πειραξε γιατι θεωρησε οτι απο το δικο μου το ταμειο ειχε γινει λαθος..ενω ειναι 3 ολη τη μερα!και ετσι που μου το εξηγησε μετα καταλαβα οτι αυτος καπου εκανε βλακεια κι εψαχνε να βρει αν καναμε εμεις...λες και ειναι δυσκολο να καταλαβει απο την αρχη αυτο που καταλαβαμε οταν μου μιλησε!!

Φανη μου σε ποια μερα του κυκλου εισαι σημερα??

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boubou έγραψε:Δν το ειπε με υπονοουμενο οτι εκλεψα η τπτ τετοιο! Απλα με πειραξε γιατι θεωρησε οτι απο το δικο μου το ταμειο ειχε γινει λαθος..ενω ειναι 3 ολη τη μερα!και ετσι που μου το εξηγησε μετα καταλαβα οτι αυτος καπου εκανε βλακεια κι εψαχνε να βρει αν καναμε εμεις...λες και ειναι δυσκολο να καταλαβει απο την αρχη αυτο που καταλαβαμε οταν μου μιλησε!!

Φανη μου σε ποια μερα του κυκλου εισαι σημερα??

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΚΟΙΤΑΝΕ "ΠΟΙΟΣ" ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΛΕΓΟΝΤΑΙ "ΑΦΕΝΤΙΚΑ" Wink

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 27 ΗΜΕΡΩΝ..ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΜΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ 25η ΜΕΡΑ!ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΡΙΟ!
ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ "ΚΑΨΙΜΟ" ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ(?) ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΧΑΜΗΛΑ!ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΠΟΝΟΣ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ!
ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΡΕ ΓΜΤ ΕΔΩ ΚΑΙ 5-6 ΜΕΡΕΣ!
ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΛΙ 25η ΜΕΡΑ..ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΡΙΟ! Mad Mad Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσάκια! να 'μαι πάλι Smile κάλε είστε γρήγορες...λίγες ώρες έλειψα και γεμίσατε 3 σελίδες! δεν θα κάτσω πολύ...ο καλός μου θα με πάει για φαγητό μιαμ μιαμ Smile

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και απο μενα! Εκανα μπανιο το μωρο μου και τωρα θα φτιαξω σπιτικα ποπ κορν για να δουμε το καινουργιο εργο του Harry Poter (επιλογη του αντρουλη μου). Αυτα.

Οσο για συμπτωματα θυμηθηκα την Μπουμπου που ελεγε οτι δεν μπορει να διαβασει τα σημαδια του σωματος της, μια απο τα ιδια γ@μωτο.

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
siren έγραψε:Γεια σας και απο μενα! Εκανα μπανιο το μωρο μου και τωρα θα φτιαξω σπιτικα ποπ κορν για να δουμε το καινουργιο εργο του Harry Poter (επιλογη του αντρουλη μου). Αυτα.

Οσο για συμπτωματα θυμηθηκα την Μπουμπου που ελεγε οτι δεν μπορει να διαβασει τα σημαδια του σωματος της, μια απο τα ιδια γ@μωτο.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ "ΔΙΑΒΑΖΩ" ΠΕΡΙΟΔΟ ΒΛΕΠΩ!!ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ! Mad Mad

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ρε Φανη μου το διαβασα και ποιο πανω που το ειπες, κριμα.

Παντως αφου ακομα δεν ηρθε, η ελπιδα ακομα υπαρχει.... ε????????

Εγω παντως δεν καταλαβαινω τιποτα, τι να πω ρε Φανη μου μακαρι να ειμαστε αυτον τον μηνα μακαρι...

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
siren έγραψε:Αχ ρε Φανη μου το διαβασα και ποιο πανω που το ειπες, κριμα.

Παντως αφου ακομα δεν ηρθε, η ελπιδα ακομα υπαρχει.... ε????????

Εγω παντως δεν καταλαβαινω τιποτα, τι να πω ρε Φανη μου μακαρι να ειμαστε αυτον τον μηνα μακαρι...

MAKAΡΙ!!!!!!ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΤΟ ΑΥΤΙ!! Laughing Laughing Laughing
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΔΑ ( Mad )

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 328109

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη καλά να περάσετε, μην τρώτε πολύ και μετά δεν μπορέσετε να ζουζουνίσετε απο το βάρος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 215994

εγώ μόλις έβγαλα απο το φούρνο την σοκολατόπιτα μου, μιαμ μιαμ
πρώτη φορά την έκανα.

Κορίτσια αν ψάχνετε σημάδια κάθε φορά θα σας πιάσει τρέλα στο τέλος, εγγύηση αυτό που σας λέω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 911307

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λεμονάκι έγραψε:Εύη καλά να περάσετε, μην τρώτε πολύ και μετά δεν μπορέσετε να ζουζουνίσετε απο το βάρος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 215994

εγώ μόλις έβγαλα απο το φούρνο την σοκολατόπιτα μου, μιαμ μιαμ
πρώτη φορά την έκανα.

Κορίτσια αν ψάχνετε σημάδια κάθε φορά θα σας πιάσει τρέλα στο τέλος, εγγύηση αυτό που σας λέω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 911307

ΕΜΑΣ ΤΡΕΛΑ????ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΝΩΣΤΙΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ?? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 875502

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΓΝΩΗΣΕΙΣ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ....ΔΥΣΤΗΧΩΣ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 4 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΑΠΟΨΕ ΕΧΩ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ,ΑΔΥΝΑΜΙΑ...ΝΩΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΤΙΜΗ...ΚΛΑΨ pale

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε Ιφιγενεια και εσυ? τρεις ειμαστε ολες και ολες για αυτες τις ημερομηνιες.. κανονικα θα επρεπε και οι τρεις να μην εχουμε περιοδο σε λιγες μερες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 215994

Εσεις τουλαχιστον κατι βλεπετε θετικο η αρνητικο εγω που ειμαι στον κοσμο μου οπως ειπε και η Φανη (απο συμπτωματα)?????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Μακαρι κοριτσακι να μην σου ερθει!!!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Αχ βρε Ιφιγενεια και εσυ? τρεις ειμαστε ολες και ολες για αυτες τις ημερομηνιες.. κανονικα θα επρεπε και οι τρεις να μην εχουμε περιοδο σε λιγες μερες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 11 215994

Εσεις τουλαχιστον κατι βλεπετε θετικο η αρνητικο εγω που ειμαι στον κοσμο μου οπως ειπε και η Φανη (απο συμπτωματα)?????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Μακαρι κοριτσακι να μην σου ερθει!!!!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ (ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ )ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΤΩΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ...ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να σου πω βρε Ιφιγενεια το στηθος μου ποναει λιγο αλλα ετσι οπως το πιανω τωρα μου φαινεται περισσοτερο σαν λαπας παρα πρησμενο Rolling Eyes Embarassed

Α! και με πονουσε σημερα αμιδρα μονο κατω δεξια confused

Εσυ γιατι λες οτι θα σου ερθει? Στο 1ο παιδι μετα απο ποσο καιρο επιασες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις