Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
204 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 204 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
XΡΥΣΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 50580

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ......ΧΟΡΙΑΚΗ 0,1!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ! Mad

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φανη μου, ποτε εκανες χοριακη? κατι εχασα. Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:XΡΥΣΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 50580

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ......ΧΟΡΙΑΚΗ 0,1!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ! Mad

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΖΟΥΖΟΥΝΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994 ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ??

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Φανή μου δεν πειράζει κοπέλα μου... Τον άλλο μηνα θα γίνει αυτό που δεν έγινε αυτό το μήνα... Μην στεναγχωριέσαι!!! Ούτε εσύ Ελευθερίτσα!!! Σας στέλνω πολλά φιλάκια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φανουλα μη στεναχωριεσαι!!Στο οτι πεφτουμε ψυχολογικα φταιει το οτι πιστευουμε οτι πετυχαμε το ονειρο!!Ετσι την πατησα κι εγω τον προηγουμενο μηνα! Embarassed Και τωρα γυρισε αναποδα η ψυχολογια μου και νιωθω μια απολυτη σιγουρια, οτι δν θα πετυχω αυτον τον μηνα τπτ!! Δν παω καλα!! Laughing Laughing Laughing
Ελευθερια, το τεστ το εκανες πολυ νωρις, δν ξανακανεις ενα κι αυριο να το σιγουρεψεις?? Ελπιζω παντως δικαια να ελπιζεις και να μην την δεις για πολυ καιρο ακομη!!!

Εγω εχω αρχισει δυναμικα τις ζουζουνιες αυτο το μηνα παλι... αυτη η προσπαθεια μου φερνει πολυυυυυ διαθεση για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994 ολη την ωρα το εχω στο μυαλο μου.. λυσαρα παιδι μου λεμε!! χαχαχα Laughing Laughing Laughing και δν ημουν τοσο πια!!! Απολαμβανω τον αντρουλη μου και μας εχει φερει τοσο κοντα που το χαιρομαι απιστευτα ολο αυτο με την προσπαθεια..πιστευω οτι ειναι καλυτερα που δν ηρθε με την πρωτη γιατι οσο περναει ο καιρος βλεπω εναν αντρουλη που με αγαπαει οσο τπτ, να θελει κι αυτος ολο και πιο πολυ να γινει αυτο που αποκαλω ΤΟ ΘΑΥΜΑ μας!!!
Βουρ στις ζουζουνιες για να κανουμε οσα περισσοτερα μπορουμε Χριστουγεννιατικα μπεμπε!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 215994

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΖ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ! Crying or Very sad
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 28η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΖ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ..
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ...ΑΣ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 679259
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ....ΠΑΛΙ ΣΚ@Τ@ ΕΓΙΝΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 654655

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ Φανουλα μου στεναχωριεσαι αλλο το ξερεις οτι ολες σε καταλαβαινουμε και νιωθουμε οπως και εσυ, λογικο ειναι απο απογοητευτηκες και εχεις νευρα και ενα καυτο μπανιο μπας και την βοηθησεις να ερθει για να ηρεμησεις κοριτσακι μου.

Ευαγγελιτσα μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 417472

Ελλη μου, και εγω οταν τα παρατησα και ειπα δεν θα καταφερω τιποτα εκανα το Βιολεττακι μου!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΖ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ! Crying or Very sad
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 28η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΖ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ..
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ...ΑΣ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 679259
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ....ΠΑΛΙ ΣΚ@Τ@ ΕΓΙΝΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 654655

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΝΕ ΤΗ ΚΥΚΛΟ ΕΧΕΙΣ??

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrisa1979 έγραψε:ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟ.........!!!ΤΡΕΜΩ ΑΚΟΜΑ!
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 28 ΜΕΡΕΣ!
ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΟΜΩΣ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 25-26..
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ. Mad Mad Mad

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ?

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:
xrisa1979 έγραψε:ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟ.........!!!ΤΡΕΜΩ ΑΚΟΜΑ!

Ούτε εγώ άντεξα και ξαναμπήκα!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 50580 Χρύσα!!! Τέλειο!! Πολύ χαίρομαι για εσένα! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

xrisa1979 έγραψε:ΕΙΧΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 9-11. ΣΤΙΣ 24-11 ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΩΟΡΗΞΙΑ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΩΑΡΙΑ. ΣΤΙΣ 26-11 ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ.ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΟΥΣΚΩΜΑ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΦΑΓΑ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΒΑΡΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΝΕΡΟ ΕΠΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΖΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΑΥΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΟΥΤΕ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

Αχ, και εγώ νιώθω φούσκωμα και νύστα πολύ. Το βράδυ, που ξυπνούσα για να ταίσω το μωρό, γενικά τα κατάφερνα. Τώρα τελευταία κουτουλάω και ίσα-ίσα κρατιέμαι στα πόδια μου! Λέτε;;;;;

Φανή, Ιφιγένεια και Ελευθερία, περιμένω τα δικά σας νέα τώρα!! Με ανυπομονησία!! Smile
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΗ!!!!!
ΛΕΤΕ???
ΝΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΝΥΣΤΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
2 ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ...
ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΤΕΣΤ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΥΤΕΥΤΩ

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ifigeniaboz MOY ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΣΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 417472

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε βρε Ιφιγενεια μακαρι να εισαι εσυ τουλαχιστον μακαρι στο ευχομαι αντε να αρχισουμε με 2 εγκυμοσυνες τον Δεκεμβριο αντε αντε!!!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
FANH.. έγραψε:ifigeniaboz MOY ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΣΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 417472
ΜΑΚΑΡΙ...ΜΑΚΑΡΙ!!!!!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΙΑΣΤΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ???

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φανή μου κρίμα μωρέ,
δεν πτοούμαστε όμως έτσι ;
είμαστε δυνατές εμείς !!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Χρύσα μια υπέροχη τελιόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις !!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
FANH.. έγραψε:ifigeniaboz MOY ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΣΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 26 417472
ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ...

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΛΕΣ???ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ....ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ? Razz

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λεμονάκι έγραψε:Φανή μου κρίμα μωρέ,
δεν πτοούμαστε όμως έτσι ;
είμαστε δυνατές εμείς !!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΡΟΖ ΚΙ ΟΧΙ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Sad

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
FANH.. έγραψε:ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΛΕΣ???ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ....ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ? Razz
ΜΗΠΩΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΥΡΕΚΙ?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρνητικό και από εμένα.
36η μέρα κύκλου εχθές και ήρθε η ακατανόμαστη.
Άιντε ορμάτε κορίτσια! 2 μέρες ακόμα να καθαρίσω και θα πάω να "ξεζουμίσω" και τον σύζυγο.
Πάμε για 9ο μήνα προσπαθειών οεο!

Μην βλέπω καμιά να τα παρατάει θα έρθω από εκεί... (αυτό είναι απειλή.. Very Happy )
Λοιπόν εγώ θα είμαι επί του ηθικού...

Να βλέπω ανεβασμένη διάθεση και όρεξη για σεξ.
Παρουσιαστείτε!

Συγχαρητήρια Χρύσα! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 28 ΜΕΡΕΣ!
ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΟΜΩΣ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 25-26..
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ. Mad Mad Mad

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ?

ΦΑΝΟΥΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ HOMME TEST ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ hometest.gr ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΜΕ E-MAIL Η ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΣΤΟ 2312.20.49.55 ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Φανή μου κρίμα μωρέ,
δεν πτοούμαστε όμως έτσι ;
είμαστε δυνατές εμείς !!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΡΟΖ ΚΙ ΟΧΙ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Sad
ναι είναι το γαμώτο ξέρω...


Ιφιγένεια ελπίζω να μην κάνει ο κύκλος σου νουμεράκια και να είναι το σποράκι που καθυστερεί την περίοδο σου !!!

καλέ άντε πάλι αυτά τα τσουρέκια,
μιαμ μιαμ !!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ifigeniaboz έγραψε:
FANH.. έγραψε:ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΛΕΣ???ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ....ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ? Razz
ΜΗΠΩΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΥΡΕΚΙ?

ΟΧΙ..ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΖΗΤΑΩ ΤΩΡΑ! Wink

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αγαπη έγραψε:
FANH.. έγραψε:ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 28 ΜΕΡΕΣ!
ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΟΜΩΣ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 25-26..
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ. Mad Mad Mad

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ?

ΦΑΝΟΥΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ HOMME TEST ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ hometest.gr ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΜΕ E-MAIL Η ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΣΤΟ 2312.20.49.55 ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Αρνητικό και από εμένα.
36η μέρα κύκλου εχθές και ήρθε η ακατανόμαστη.
Άιντε ορμάτε κορίτσια! 2 μέρες ακόμα να καθαρίσω και θα πάω να "ξεζουμίσω" και τον σύζυγο.
Πάμε για 9ο μήνα προσπαθειών οεο!

Μην βλέπω καμιά να τα παρατάει θα έρθω από εκεί... (αυτό είναι απειλή.. Very Happy )
Λοιπόν εγώ θα είμαι επί του ηθικού...

Να βλέπω ανεβασμένη διάθεση και όρεξη για σεξ.
Παρουσιαστείτε!
έλα έτσι σε θέλω !!!
ετοιμοπόλεμη !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις