Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:
αγαπη έγραψε:
FANH.. έγραψε:ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 28 ΜΕΡΕΣ!
ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΟΜΩΣ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 25-26..
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ. Mad Mad Mad

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ?

ΦΑΝΟΥΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ HOMME TEST ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ hometest.gr ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΜΕ E-MAIL Η ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΣΤΟ 2312.20.49.55 ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ?

ΠΟΙΑ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΛΕΣ ? ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="FANH.."]
αγαπη έγραψε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ?

Για να παραγγειλεις απο εξω θελει 2 πραγματα!!Να εχεις χρεωστικη καρτα η πιστωτικη .. και να την εχεις συνδεμενη με το paypal... Αν εννοεις να ψονιζεις μεσω ebay θελει να εχεις λογαριασμο στο ebay και οπωσδηποτε συνδεμενη την καρτα σου στο paypal..απο αλλες σελιδες ισως να μπορεις να χρησιμοποιησεις και απευθειας την καρτα σου!
Αν αυτα που σου λεω σου φαινονται κινεζικα.. δν ξερω πως θα μπορεσω να σε βοηθησω απο εδω! χεχε

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιφιγενεια μου, εγω στην ειχα ζητησει την συνταγη για τα τσουρεκια... Embarassed

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλύτερη λύση για αγορές απο το ιντερνετ είναι η εικονική κάρτα.
Μην δίνεται αριθμούς απο τις κάρτες σας ποτέ !!!
Νομίζω πως η Ευαγγελιά θα σου λύση την απορία με τα τεστ που λες, αλλά δεν θυμάμαι πως τα λένε τώρα..

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="boubou"]
FANH.. έγραψε:
αγαπη έγραψε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ?

Για να παραγγειλεις απο εξω θελει 2 πραγματα!!Να εχεις χρεωστικη καρτα η πιστωτικη .. και να την εχεις συνδεμενη με το paypal... Αν εννοεις να ψονιζεις μεσω ebay θελει να εχεις λογαριασμο στο ebay και οπωσδηποτε συνδεμενη την καρτα σου στο paypal..απο αλλες σελιδες ισως να μπορεις να χρησιμοποιησεις και απευθειας την καρτα σου!
Αν αυτα που σου λεω σου φαινονται κινεζικα.. δν ξερω πως θα μπορεσω να σε βοηθησω απο εδω! χεχε

MEΣΩ EBAY ΛΕΩ ... ΞΕΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΟΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ!
ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ (ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ-ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ-ΠΟΣΟ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ)

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μήπως εννοείς αυτά τα τεστ ;
http://www.hometest.gr/

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΗΔΗ ΑΡΓΗΣΑ ΚΑΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΟΛΛΑΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΣΤΟ SOUPER MARKET ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 417472

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λεμονάκι έγραψε:μήπως εννοείς αυτά τα τεστ ;
http://www.hometest.gr/

ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!
ΛΕΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="FANH.."]
boubou έγραψε:
FANH.. έγραψε:
αγαπη έγραψε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ?

Για να παραγγειλεις απο εξω θελει 2 πραγματα!!Να εχεις χρεωστικη καρτα η πιστωτικη .. και να την εχεις συνδεμενη με το paypal... Αν εννοεις να ψονιζεις μεσω ebay θελει να εχεις λογαριασμο στο ebay και οπωσδηποτε συνδεμενη την καρτα σου στο paypal..απο αλλες σελιδες ισως να μπορεις να χρησιμοποιησεις και απευθειας την καρτα σου!
Αν αυτα που σου λεω σου φαινονται κινεζικα.. δν ξερω πως θα μπορεσω να σε βοηθησω απο εδω! χεχε

MEΣΩ EBAY ΛΕΩ ... ΞΕΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΟΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ!
ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ (ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ-ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ-ΠΟΣΟ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ)

Πες ετσι!!!! Λοιπον.. μπαινεις εδω...http://search.eim.ebay.gr/?kw=ovulation+tests&el=3&en=50&elc=3&ep=1&es=21 , σου εχω και την αναζητηση ετοιμη χιχι, και διαλεγεις να σου δειχνει απο χαμηλοτερη σε υψηλοτερη τιμη και διαλεγεις στα αριστερα που λεει κορυφαιοι πωλητες, ωστε να σου δειχνει μονο αυτους με υψηλη βαθμολογιση...ωστε αν χαθει το προιον να εχει την καλοσυνη η να σου στειλει τα λεφτα η να σου ξαναστειλει τα προιοντα!! Το καλο βεβαια με το ebay ειναι οτι και βλακα να πετυχεις.. επειδη ο πελατης εχει παντα δικιο, εχει ενα συστημα που τον κανεις καταγγελια και σου δινει το ebay τα λεφτα πισω.. αρα οπως και να εχει εισαι καλυμενη!! Smile

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΗΔΗ ΑΡΓΗΣΑ ΚΑΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΟΛΛΑΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΣΤΟ SOUPER MARKET ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 417472

Εγω ακομη δν εχω μαγειρεψει για μεσημερι...μεχρι να παω σπιτι θα παει 4,30, να βγαλω και μια βολτα τον Τσαρλι θα παει 5 σχεδον..και μετα θα μαγειρεψω μακαρονια σημερα που ειναι γρηγορα.... Embarassed Embarassed Embarassed

662Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 Empty ti eksupnh idea lemonaki!!! Τρι Δεκ 06, 2011 5:41 am

patousitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Embarassed santa
teleia!!!! na moirazomaste thn agwnia mas poy einai polu megalh.. toulaxiston se emena ..fadazomai kai se polles apo esas...: [/quote]

patousitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Evaggelitsa 26"][quote="FANH.."]ΩΩΩΩΩΧΧΧΧ......ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ:
ΕΓΡΑΨΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΕΙ
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΝΤΑΑΑΑΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΜΟΥ!!
ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΕΕΕΕΕΣ!
makari kalh mou sto eyxomai olopsixa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 654316

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς όρισες, patousitsa!!

Αχ, Φανούλα, πολύ στενοχωρήθηκα... Sad Πίστευα ότι ήσουν έγκυος...

Αχ, καμιά σας δεν κρατήθηκε. Θα πάω να πάρω και εγώ τελικά τεστ... Έχω ένα προαίσθημα ότι θα είναι και το δικό μου αρνητικό... Sad

Έχω κάτι νεύρα σήμερα... Άστα να πάνε. Και ο Αντωνάκης δε βοηθάει καθόλου. Όλο αγκαλιές θέλει... Crying or Very sad Διάβασα και τα δικά σας νέα και με πήρε το παράπονο... Crying or Very sad

Διάθεση χάλια...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε ρε mariabel για κανε μπας και μας πεις εσυ τα ευχαριστα!!!!!

Αντε περιμενουμε!!!!! Θετικό τεστ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Καλώς όρισες, patousitsa!!

Αχ, Φανούλα, πολύ στενοχωρήθηκα... Sad Πίστευα ότι ήσουν έγκυος...

Αχ, καμιά σας δεν κρατήθηκε. Θα πάω να πάρω και εγώ τελικά τεστ... Έχω ένα προαίσθημα ότι θα είναι και το δικό μου αρνητικό... Sad

Έχω κάτι νεύρα σήμερα... Άστα να πάνε. Και ο Αντωνάκης δε βοηθάει καθόλου. Όλο αγκαλιές θέλει... Crying or Very sad Διάβασα και τα δικά σας νέα και με πήρε το παράπονο... Crying or Very sad

Διάθεση χάλια...

Νομίζω ότι ήρθε η σειρά σου να πάρεις κανα τεστάκι..ακουσαμε τα ευχάριστα της Χρύσας..τώρα να ακούσουμε κι απο τις υπόλοιπες σιγά σιγά!! Η Φανή θα κάνει πάρτυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 215994 με τον αντρούλη της τα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 648530 , μη σε ανησυχεί Wink Wink Οπως κι όλες οι υπόλοιπες φαντάζομαι!! Για να ευχαριστηθούμε τα αντρακια μας κι αυτά εμάς...!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 90233

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περιμενα πολυ τα νεα σας κοπελες δεν πειραζει για τα αρνητικα τεστ την αγκαλια μου και μην παρετηστε μπραβο στην dest ξερει τι θελει Smile και στην boubou και στις προσπαθειες τις ενα ολεεεε μπορει και να χαλασε λιγο ο κυκλος δυστηχως παιζει και αυτο
χρυσα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ να εχεις μια καλη τελειομηνη εγγυμοσυνη.
ελευθερια και εγω αρνητικα τεστ ειχα περιμενε λιγο
αυτη τη φορα ριξτε το αγχος στα σκουπιδια ντυθητε γιορτινα και με τοση αγαπη και γιορτινη ατμοσφαιρα δεν μπορει υπερ σας θα ειναι μακαρι να ειναι η τελευταια σας κοκκινη και να την στειλετε ταξιδακι 9 μηνες

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολέμονη τι κάνεις ρε κορίτσι ;
το σποράκι σου καλά ; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 379767
φιλάκια να του δώσεις !!

ουφφφφ...
ρε κορίτσια, σήμερα δεν είμαι και στις καλύτερες μου...
σήμερα νιώθω μια ανυπομονησία τρελή.
Ανυπομονώ και ιδικά σήμερα, πότε θα έρθει η μέρα που θα ξεκινήσω την εξωσωματική. Σήμερα νιώθω πως δεν θα φτάσει ποτέ αυτή η στιγμή [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

xrisa1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΑΥΡΑ.ΔΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΑΚΩΣΑ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΩΝΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΥ ΘΕΛΗΣΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΕΜΜΟΝΗ.ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εδω λεμονακι τουλαχιστο 5 φορες την μερα σας διαβαζω δεν μπορω μακρια σας πιστευω πως το σπορακι μου ειναι καλα θα το δω το μεθεπομενο σαββατο χαζα και αγωνιες τα εχω και παρακαλαω να πανε κανα ηρθαν οι αναλυσεις μου μια χαρα μας ειπε μακρυα απο γατους χορτα που να μην ειναι καλα πλυμμενα και φαγητα απο εξω γιατι το τοξοπλασμα ειναι καταστροφικο αν συμβει. Λεμονακι να μπεις στην διαδικασια και να βγεις οσο πιο νωρις νικητρια σου ευχομαι με ενα υγιεστατο παιδακι σου αξιζει να εισαι πανετοιμη και δυνατη. μπραβο ξανα στην χρυσα εχει δικαιο αν και εγω τπτ δεν τηρησα μες το αγχος αλλα σιγουρα εχει δικαιο

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisa1979 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΑΥΡΑ.ΔΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΑΚΩΣΑ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΩΝΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΥ ΘΕΛΗΣΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΕΜΜΟΝΗ.ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ
πολύ σωστά τα γραφόμενά σου αλλά όταν μια κοπέλα προσπαθεί 5 - 8 -12 μήνες είναι δύσκολο να αποβάλει το άγχος όσο και αν το προσπαθεί, το μυαλό δημιουργεί διάφορες ιστορίες..
ακόμα και αν καταφέρει να χαλαρώσει το άγχος έχει κάνει ήδη την δουλειά του στον οργανισμό μας, γιατί αν η γυναίκα φτάσει σε αυτό το σημείο τότε οι ορμόνες γίνονται κουβάρι.
Είσαι απο τις τυχερές κοπέλες, γιατι το να πετύχεις μια εγκυμοσύνη είναι σαν να παίζεις λόττο με τόσες μικρές πιθανότητες κάθε μήνα.

Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου !!
να έχεις ένα δυνατό σποράκι !!!


lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!τι μου κανετε?μπορει να μην μπαινω καθε μερα λογο οτι δρν προλαβαινω,αλλα αργα το βραδυ σας διαβαζω!τωρα βρηκα λιγο χρονο!καταρχας, Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 50580 !χρυσα μου χαρηκα παρα πολυ!ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσηνη!ιφιγενεια και τα αλλα κοριτσια αντε να ακουσουμε καλα νεα και απο εσας! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 328109 !εγω τελειωσα το σαββατο αλλα δεν βρεθηκα καθολου με τον αντρουλη μου!εχω και πολυ ορεξη βρε κοριτσια!αντε να δουμε ποτε θα τον βρω!χιχι Laughing

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που πηγατε βρε κοριτσια?τωρα που ειρθα εγω εσεις φυγατε? Rolling Eyes

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιφιγενειααααααααααααα, που εισαι? κανενα νεο?

Mariabel το πηρες το τεστακι?

Αυγολεμονη μου ειχες αρνητικα τεστακια η αχνα?

Που ειναι οι υπολοιπες κοπελες?????

Λεμονακι μου δεν νομιζεις οτι ειναι λογικο να νιωθεις ετσι? Ηδη εχεις δειξει τοση δυναμη που σε πληροφορω οτι πολλες απο εδω μεσα δεν θα ημασταν σαν και εσενα(χωρις παρεξηγηση κοριτσια) ευχομαι η ανυπομονησια σου να τελειωσει συντομα και το 2012 να σε βρει με ενα η και με περισσοτερα μωρακια!!!!!

Φανη μου ολα καλα? πονας? κατεβηκε το αιμα? Δεν νομιζω να εισαι ακομα νταουν? ε κοριτσαρα μου?

Εγωμ κοριτσια ακομα φοραω σερβιετες ακομα ασπρες τις βλεπω, τι θα γινει? Ουφ..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 27 875502

Εγω εδω ειμαι Λιανα(σωστα θυμαμαι?) μου!!!!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι σωστα θυμασαι βρε!εκανες τεστ απο ειδα αλλα αρνητικο,τι να πω βρε παιδι μου!αυτην η περιοδος μας εχει τρελανει!κανε λιγο υπομονη και αν δεν ερθει κανε και μια χοριακη!εχεις πονακια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις