Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
185 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 185 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συγνωμη που σε στεναχωρω καθε φορα! Αθελα μου Ιφιγενεια παω να πω τον πονο μου κ δεν σκεφτομαι τον αλλον.

Εσυ να παρεις δυναμη απο μας απο τον αντρα σου κ την θετικη ενεργεια της κορουλας μου.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 379767

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Συγνωμη που σε στεναχωρω καθε φορα! Αθελα μου Ιφιγενεια παω να πω τον πονο μου κ δεν σκεφτομαι τον αλλον.

Εσυ να παρεις δυναμη απο μας απο τον αντρα σου κ την θετικη ενεργεια της κορουλας μου.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 379767
ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΟ ΧΙΧΙ.Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΟΣΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ Κ ΜΕ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αισθανθηκα ασχημα για αυτο σου ζητησα συγνωμη. Εγω και το Βιολεττακι μου παντως ευχομαστε να μην σου ερθει!!!!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 379767

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Αισθανθηκα ασχημα για αυτο σου ζητησα συγνωμη. Εγω και το Βιολεττακι μου παντως ευχομαστε να μην σου ερθει!!!!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 379767
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΣΑΣ ΦΙΛΩ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα!! όνειρα γλυκά!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην στεναχωριέστε κοριτσάκια μου προκαταβολικά...τι κι αν έρθει κι αν δν έρθει... αν γίνει το πρώτο, απλά θα ξεφαντώσετε λίγο παραπάνω με τον αντρούλη σας, αν γινει το δεύτερο ακόμη καλύτερα!!! Ελπίζω να γίνει αυτό που όλες θέλουμε!!! Απλά με το να στεναχωριέστε και να αγχώνεστε από πριν, δν θα αλλάξει το αποτέλεσμα..το πολύ πολύ να χαλάσετε το στομάχι σας και τον κύκλο σας!!Σας φιλώ γλυκά γλυκά κι εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια τι κάνετε;;;

Ιφιγένεια και Ελευθερία θα συμφωνήσω με την Ελλη... Μην αγχώνεστε!!! Όλα καλά θα πάνε... Δυστυχώς δεν ορίζουμε εμείς το πότε θα κολλήσει το σποράκι... Αλλα έτσι το εκτιμάμαι πιο πολύ νομίζω... Και τη διαδικασία και την έννοια της μητρότητας αργότερα!!! Μην στεναγχωριέστε κοριτσάκια μου!!! Σας στέλνω απο μια αγκαλίτσα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εντωμεταξύ Ελευθερίτσα μου εσύ ήσουν από τις πιο ήρεμες εδω μέσα... χιχι! Τι έπαθες;;; Γιατι αγχώθηκες τόσο πολύ αυτό το μήνα;;;

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!
EVI ΤΟ ΤΣΟΥΡΕΚΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΛΛΟΝ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΑΡΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
BOUBOU ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ Κ ΜΑΣ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ?
ΕVEGGELITSA ΠΡΩΙΝΗ Κ ΕΣΥ ΒΛΕΠΩ..ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΡΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.
SIREN ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ?????
ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΟΛΙΣΩ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΡΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΤΑΓΜΑ ΣΠΟΝΔΥΛΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ(ΝΑ ΓΙΝΩ ΛΙΓΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ)...ΠΩ ΠΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ!
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΜΠΩ ΜΠΑΣ Κ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΩ ΜΕΣΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ??? ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΕΡΝΑΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 438696 ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ?????? Very Happy Very Happy

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="αγαπη"]ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ??? ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΕΡΝΑΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 438696 ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ?????? Very Happy Very Happy [/quot
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗ!!
ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΟ ΚΑΦΕ Κ ΕΓΩ ΑΝΑΨΑ ΤΟ ΤΖΑΚΙ Η ΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΟΧΕΡΗ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου,

Μπουμπου μου εχεις δικιο και το ξερουμε απλα.... Embarassed Embarassed Embarassed

Ευαγγελιτσα μου, ηρεμη ειμαι αλλα οσο πλησιαζει ο καιρος αρχιζει αυτοματα ολο αυτο δυστυχως.

Ιφιγενεια καλο ειναι που εχεις τοσες δουλειες σημερα θα ξεχαστεις απο την αναμονη Wink

Αγαπη μου καλημερααααααααααααα!!!!!!

Οσο για μενα, ξυπνησα και ειμαι λες και εχω φαει ξυλο... εχω και ενα πονοκεφαλο απιστευτο ακομα ομως δεν κατεβηκε....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ifigeniaboz"]
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ??? ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΕΡΝΑΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 438696 ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ?????? Very Happy Very Happy [/quot
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗ!!
ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΟ ΚΑΦΕ Κ ΕΓΩ ΑΝΑΨΑ ΤΟ ΤΖΑΚΙ Η ΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΟΧΕΡΗ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ

καλημερα ιφιγενεια βροχερη μερα ??? απο που εισαι εμεις εδω εχουμε ηλιο και ζεστη

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ρωτησω κατι ασχετο?
Εγω ηρθα σε αυτο το σπιτι τον Μαρτιο και εχουμε τζακι αλλα εμεις δεν ειχαμε ποτε τζακι πριν οποτε δεν το παιζουμε και στα δαχτυλα.
Τωρα ή εχουμε παρει μαπα ξυλα ή απλα δεν ξερουμε να αναβουμε το τζακι Rolling Eyes
Το αναβουμε αλλα δεν κραταει και πολυ η φωτια Crying or Very sad
Βαζουμε και προσαναμα και δαδι και ειτε ελεια ειτε πευκο τι λαθος κανω?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣΧΕΤΟ !!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Να ρωτησω κατι ασχετο?
Εγω ηρθα σε αυτο το σπιτι τον Μαρτιο και εχουμε τζακι αλλα εμεις δεν ειχαμε ποτε τζακι πριν οποτε δεν το παιζουμε και στα δαχτυλα.
Τωρα ή εχουμε παρει μαπα ξυλα ή απλα δεν ξερουμε να αναβουμε το τζακι Rolling Eyes
Το αναβουμε αλλα δεν κραταει και πολυ η φωτια Crying or Very sad
Βαζουμε και προσαναμα και δαδι και ειτε ελεια ειτε πευκο τι λαθος κανω?

ΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ SIREN ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ Laughing

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι αγαπη μου ολα οκ Very Happy

Μηπως ξερεις να μου πεις για το τζακι? Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ναι αγαπη μου ολα οκ Very Happy

Μηπως ξερεις να μου πεις για το τζακι? Embarassed

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΕΙΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΦΤΑ Sad ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΖΑΚΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ Η ΠΑΡΤΕ ΛΙΓΑ ΞΥΛΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΑ??? ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΕΙΔΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΙΑΣ ΓΙΑΤΡΟΥ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΗΝΙΤΙΚΟΤΙΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΩΝ 0!!!! (ΜΑΛΛΟΝ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΚΑΝΕ) ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΙΩΣΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΗ ΖΑΛΗ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?? ΚΑΘΗΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΦΟΥ ΣΥΝΗΛΘΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΑ ΤΗΝ ΕΙΞΕΡΑ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΕΞ ΑΓΧΙΣΤΕΙΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ?? ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσιαααααααααααα!! να 'μαι κι εγώ! βαρύ το πάπλωμα σήμερα! χεχεχ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Να ρωτησω κατι ασχετο?
Εγω ηρθα σε αυτο το σπιτι τον Μαρτιο και εχουμε τζακι αλλα εμεις δεν ειχαμε ποτε τζακι πριν οποτε δεν το παιζουμε και στα δαχτυλα.
Τωρα ή εχουμε παρει μαπα ξυλα ή απλα δεν ξερουμε να αναβουμε το τζακι Rolling Eyes
Το αναβουμε αλλα δεν κραταει και πολυ η φωτια Crying or Very sad
Βαζουμε και προσαναμα και δαδι και ειτε ελεια ειτε πευκο τι λαθος κανω?

Ελευθερία μου θα σου πω μερικές πιθανότητες καθώς έχω τζάκι στο πατρικό μου αλλά κι εδώ που ζω με τν άντρα μου..
λοιπόν... 1.μπορεί τα ξύλα σας να είναι φρέσκα και να είναι ακόμη βρεγμένα (να έχουν ακόμα τους χυμούς τους)
2.καλό είναι όταν το ανάβετε να έχετε ένα παράθυρο λίγο ανοιχτό(ανάκλιση ή κ λιγότερο)για να "τραβάει" καλύτερα το τζάκι..
3.να ρίχνεις το επόμενο κούτσουρο όσο έχει ακόμη αρκετή φλόγα...
4.αν μπορείς να βρεις πολύ ξερα ξύλα θα βοηθήσουν αν τα βάζεις μαζί μ'αυτά που έχεις τώρα...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για το τζάκι...
τα ξύλα πρέπει να έχουν μεταξύ τους κενά, να κυκλοφορεί ο αέρας ανάμεσά τους και αν τυχόν καπνίζει τότε ανοίγουμε ένα παράθυρο πάρα πολύ λίγο.
Τα ξύλα καλό είναι να στηρίζονται κάπου και να μην ακουμπούν κάτω ετσί ώστε να αερίζονται απο κάτω και τότε η φλόγα είναι τρομερά εντυπωσιακή !!
καλό είναι να βάζεις κάτω 2 -3 ξερά και απο πάνω 2 χλωρά.
Το πεύκο να ξέρεις πως σκάει για αυτό να έχεις πάντα προστατευτικό μπροστά,
αυτά είναι καλά για προσάναμμα, το καλύτερο ξύλο για τζάκι είναι δρυς και οξιά γιατί καίγονται σίγα σιγά βγάζουν θερμότητα και έχουν μακριά φλόγα.
έχω διδακτορικό στο τζάκι Laughing


Τις καλημέρες μου σε όλες σας


boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα ....γκουχ, καλησπέρα ήθελα να πώ!!Πριν μισή ώρα ξύπνησα Embarassed Embarassed Embarassed Εκανα το καφεδάκι μου κι εγώ τώρα να πιω μαζί σας!!!

Ιφιγένεια θέλω κι εγώ την συνταγή για το τσουρέκι Very Happy Μπραβο σου για το αποτέλεσμα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 654316
Κι εδώ ο ήλιος είναι λαμπρός χιχι αλλά φυσικά το κρύο κρύο!!
Αχ κι εγώ από του χρόνου θα έχω τζάκι που τόοοσο το ζηλεύω τώρα (πάντα με την καλή ένοια!!) για την ώρα πιστεύω ότι τα υπόλοιπα κορίτσια δώσαν εξεραιτικές συμβουλές..
Ελευθερία μου σου στελνω μια μεγάααααλη αγκαλίτσα για να σου δώσει λίγη ηρεμία ..όποιο κι αν ειναι το αποτέλεσμα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 15 417472
Ευη μου ευτυχώς που κοιμάσαι κι εσύ αρκετά και δν νιώθω ότι ειμαι η μόνη!! Laughing Laughing Laughing Razz
Λεμονάκι μέσα σε όλα είσαι..τι θα κάναμε χωρίς εσένα??
Αγαπη μην κοιτάς καλέ τα όνειρα!!!!! Απλά το έχεις στο μυαλό σου και το σκέφτεσαι και γι αυτό βλέπεις παρεμφερή όνειρα!! Δν σήμαινε τίποτα!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα Έλλη μου! ο ύπνος θρέφει τα παιδιά.... ε σαν παιδιά κι εμείς χεχεχε Embarassed

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!!Τί μου κάνετε; Πώς είστε; Εγώ μόλις έφαγα και είπα να σας γράψω!!Πώς πάνε οι προσπάθειες;;Εμείς ξεκινήσαμε πάλι από χθες!!!Είχαμε κανένα ευχάριστο; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις