Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
185 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 185 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αστα βρε Λιανα μου εχω πονακια τα εχω ολα αλλα ημαρτον δεν ξερω τι να πιστεψω!
Το τεστ που εκανα ηταν της hometest που μου τα ειχε δωσει μια κοπελα και μου ειχε πει κιολας οτι να μην το κανω πριν την καθυστερηση τουλαχιστον! Αλλα ηταν τοσο αρνητικο αλλα δεν ερχεται για ηρεμησω και εγω!
Τελοσπαντων, εσυ εισαι στις γονιμες?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ εδώ είμαι...spam- αρα ένα άλλο θεματάκι! χιχι
Λιάνα μου ελπίζω τις μέρες τις "καλές" να έχεις όλον δικό σου τον αντρούλη!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 403793 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 403793
Ελευθερίαααα ακόμη δν κοκκίνησες???Βρε μηπως λΕΣ???? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 40746 Εγώ θέλω να λέω πάντως..μακάριιιιιι!!!!Οπως και για τις άλλες κοπελίτσες που ΔΝ περιμένουν!!
Λεμονάκι θα περάσει ο καιρός και δν θα το καταλάβεις για πότε θα μπεις στην διαδικασία για το σποράκι..και σου εύχομαι να το πετύχεις με την πρώτη και να γαντζωθεί τόσο γερά για 9 μήνες και μετά στην αγκαλίτσα σου γιατί σου αξίζει τόοοσο πολύ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 334590
Αυγολέμονη φιλάκια κι από εμένα στο φασολάκι σου κούκλα μου!!

στελνω την αγάπη μου σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 379767

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑ ??? Very Happy ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΓΥΡΙΣΑ ΕΠΛΥΝΑ ΔΥΟ ΚΑΤΣΑΡΟΛΕΣ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ Κ ΝΑ ΜΑΙΙΙΙ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ??????????

jinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λοιπον κοριτσαρες επειδη πολύ πρόσφατα ήμουν στη φάση που ήθελα σαν παλαβή μωράκι και δεν ήρθε αμέσως όπως νόμιζα η χαζή οτι είναι εύκολο...έχω να πώ οτι εμενα με βοήθησαν παρα πολυ τα τεστ ωορηξίας..ειναι λίγο ακριβά Crying or Very sad αλλα αξίζουν....ααα και ξεκινήστε να παίρνετε φυλικο οξυ..

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jinaki έγραψε:λοιπον κοριτσαρες επειδη πολύ πρόσφατα ήμουν στη φάση που ήθελα σαν παλαβή μωράκι και δεν ήρθε αμέσως όπως νόμιζα η χαζή οτι είναι εύκολο...έχω να πώ οτι εμενα με βοήθησαν παρα πολυ τα τεστ ωορηξίας..ειναι λίγο ακριβά Crying or Very sad αλλα αξίζουν....ααα και ξεκινήστε να παίρνετε φυλικο οξυ..

jinaki αυτο που λες με το φυλλικο οξυ σκεφτομαι να το ξεκινησω απλα δεν ξερω αν πρεπει να το παρω? μηπως πρεπει πρωτα να ρωτησω τον γυναικολογο μου ??? φοβαμε τα φαρμακα γενικα οσο για τα τεστ οωρρηξιας θα τα παρω σιγουρα εσυ ποσο καιρο προσπαθεις? η εισαι ηδη εγκυουλα ?

jinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω είμαι εγκυούλα στον 4ο Very Happy απλα επειδη δυσκολεύτηκα λιγακι και τρελλαθηκα ψυχολογικα (λάθος - μέγα λάθος το αγχος )συμπονώ παρα πολυ τα κοριτσια που προσπαθούν..όσο για το φυλικο οξυ σίγουρα να ρωτησεις τον γυναικολόγο σου δεν το συζητω. εγω ξέρω οτι είναι εντελως ακακο πολλαπλασιαζει τα κυταρα μας και μας προστατευει απο αποβολες.προλαμβάνει τις γενετικες ανωμαλιες οι οποιες μπορει να σε κανουν να αποβαλλεις ακομα και πριν την καθυστερηση..και να μην το καταλαβεισ ποτε.οι γιατροι λενε οτι στη ζωη μας μενουμε πολλες φορες εγκυες και δεν το καταλαβαινουμε γιατι το αποβαλει ο οργανισμος..κατι απολυτα φυσιολογικο

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jinaki έγραψε:εγω είμαι εγκυούλα στον 4ο Very Happy απλα επειδη δυσκολεύτηκα λιγακι και τρελλαθηκα ψυχολογικα (λάθος - μέγα λάθος το αγχος )συμπονώ παρα πολυ τα κοριτσια που προσπαθούν..όσο για το φυλικο οξυ σίγουρα να ρωτησεις τον γυναικολόγο σου δεν το συζητω. εγω ξέρω οτι είναι εντελως ακακο πολλαπλασιαζει τα κυταρα μας και μας προστατευει απο αποβολες.προλαμβάνει τις γενετικες ανωμαλιες οι οποιες μπορει να σε κανουν να αποβαλλεις ακομα και πριν την καθυστερηση..και να μην το καταλαβεισ ποτε.οι γιατροι λενε οτι στη ζωη μας μενουμε πολλες φορες εγκυες και δεν το καταλαβαινουμε γιατι το αποβαλει ο οργανισμος..κατι απολυτα φυσιολογικο

αν επιτρεπετε ποσους μηνες προσπαθουσατε? γιατι εμεις σχεδον τελος αυγουστου αρχισαμε ελευθερα ειναι λιγο το διαστημα και δεν ειμαστε ιδιαιτερα αγχωμενοι

jinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ειχα περιπου ενα χρονο αλλα δεν μετρουσα γονιμες.ξεκινησα με τεστ ωορηξιας απο τον ιουνιο. και συνελαβα 4 σεπτεμβριου. οι γιατροι λένε οτι μετα τους 18 μηνες να πας για τσεκ μηπως υπαρχει κατι.σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ερθει γρηγορα και να σε κανει πολυ ευτυχισμενη

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jinaki έγραψε:ειχα περιπου ενα χρονο αλλα δεν μετρουσα γονιμες.ξεκινησα με τεστ ωορηξιας απο τον ιουνιο. και συνελαβα 4 σεπτεμβριου. οι γιατροι λένε οτι μετα τους 18 μηνες να πας για τσεκ μηπως υπαρχει κατι.σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ερθει γρηγορα και να σε κανει πολυ ευτυχισμενη

ευχαριστω πολυ να σε καλα και εσυ να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη με το καλο και με ενα πονο σου ευχομαι

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ρε κοριτσια φοβαμαι να παω στην τουαλετα και το καθυστερω τι ειναι αυτο το πραγμα που εχω παθει!!!!

Που ειστε ολες? Μονο η αγαπη και το τζινακι ειναι εδω?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Αχ ρε κοριτσια φοβαμαι να παω στην τουαλετα και το καθυστερω τι ειναι αυτο το πραγμα που εχω παθει!!!!

Που ειστε ολες? Μονο η αγαπη και το τζινακι ειναι εδω?

siren μου μη φοβασε και προπαντων προσπαθησε να εισαι λιγο πιο ηρεμη με το αγχος δεν θα καταφερεις τιποτα οτι ειναι να γινει εχει ηδη γινει μην κουραζεις λοιπον το μυαλο σου και το σωμα σου μην φοβασε να πας τουαλετα συντομα θα ξερεις ουτος η αλλως ευχομαι οτι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα και συντομα

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ εδώ είμαι!!!!

Ελευθερίτσα μου τι έπαθες;;; Γιατί τοσο άγχος;;; Πρώτη φορά είσαι τόσο αγχωμενη... Δεν είναι καλό αυτο που κάνεις και σου το λέω πολύ φιλικά!!!
Θυμασαι τότε που είχα καθυστέρηση 5 μέρες;; Και εγώ έτσι αγχωμένη ήμουν και τι κατάλαβα;;; Αν έχεις σποράκι, ξέρεις πολύ καλά ότι το άγχος κάνει κακό... Αν πάλι δεν έχεις με το άγχος θα αργήσει να σου έρθει (που μακάρι να μην σου έρθει) η κόκκινη και θα χαλάσεις τον κύκλο σου...
Σταμάτα να το σκέφτεσαι και ασχολήσου με κάτι αλλο να ξεχαστείς!!! Μην ξεχνας ότι δεν θα γίνει αυτό το μήνα μπορεί να γίνει τον επόμενο!!!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Ιφιγενεια μου, εγω στην ειχα ζητησει την συνταγη για τα τσουρεκια... Embarassed
ΝΑΙ ΡΕ SIRENOYLA ΣΤΗΝ ΣΤΕΛΝΩ ΤΩΡΑ

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΑΡΓΑ ΜΠΗΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??
ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 4/11 Κ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΗΡΘΕ.ΦΑΝΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ...ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΥ ΛΕΣ?
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...
ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΕΧΩ ΚΡΥΩΣΕΙ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifigeniaboz έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΑΡΓΑ ΜΠΗΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??
ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 4/11 Κ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΗΡΘΕ.ΦΑΝΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ...ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΥ ΛΕΣ?
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...
ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΕΧΩ ΚΡΥΩΣΕΙ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ


Ιφιγενειά μου μην φοβάσαι!!! Να έχεις θετική σκέψη!!!! Όλα είναι πιθανά και έχεις ήδη καθυστέρηση... Απο συμπτώματα της ακατονομαστης πως πας;;; Σου έδωσε κανένα σήμα;;;;; Αν και όπως έχουμε πει τα πονάκια υπάρχουν τον πρώτο καιρό της εγκυμοσύνης!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθα κι εγώ πάλι... έπεσα για τον μεσημεριανό μου ύπνο χιχιχι
και μόλις ξύπνησα κατεφθασε μια κρεπα σοκολάτα μπισκοτο έτσι για να μη ξεχνιόμαστε Laughing Laughing Laughing pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΑΡΓΑ ΜΠΗΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??
ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 4/11 Κ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΗΡΘΕ.ΦΑΝΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ...ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΥ ΛΕΣ?
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...
ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΕΧΩ ΚΡΥΩΣΕΙ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ


Ιφιγενειά μου μην φοβάσαι!!! Να έχεις θετική σκέψη!!!! Όλα είναι πιθανά και έχεις ήδη καθυστέρηση... Απο συμπτώματα της ακατονομαστης πως πας;;; Σου έδωσε κανένα σήμα;;;;; Αν και όπως έχουμε πει τα πονάκια υπάρχουν τον πρώτο καιρό της εγκυμοσύνης!!!
EVAGELITSA MOY,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ, ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ,ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟ ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:Ηρθα κι εγώ πάλι... έπεσα για τον μεσημεριανό μου ύπνο χιχιχι
και μόλις ξύπνησα κατεφθασε μια κρεπα σοκολάτα μπισκοτο έτσι για να μη ξεχνιόμαστε Laughing Laughing Laughing pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig
ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifigeniaboz έγραψε:
EVAGELITSA MOY,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ, ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ,ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟ ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.


Αυτά κοριτσάρα μου είναι πολύ καλά νέα!!!!!
Ποτε έχεις προγραμματίσει να κάνεις τεστάκι;;; Τι περιθώριο έχεις δώσει;;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ifigenia μου μυρίζει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 990599

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:
EVAGELITSA MOY,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ, ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ,ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟ ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.


Αυτά κοριτσάρα μου είναι πολύ καλά νέα!!!!!
Ποτε έχεις προγραμματίσει να κάνεις τεστάκι;;; Τι περιθώριο έχεις δώσει;;;
ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ...

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:Ifigenia μου μυρίζει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 28 990599
ΧΑΧΑΧΑ ΛΕΣ??
ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι κοπέλα μου να έχεις μια τεραααααστια χοριακη την Παρασκευή!!!!!Και να μην σου έρθει η ακατανομαστη!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Αυτο το θέμα είναι το αγαπημένο μου και μου βγάζει τέτοιες αντιδράσεις!! Με κάνετε πολύ χαρούμενη όταν ακούω/χμμμ βλέπω ήθελα να πω, τέτοια!!! Σου εύχομαι να περιμένεις κια να περιμένεις και να περιμένεις, κι αυτη να έχει πάει 9μηνο ταξιδάκι! Twisted Evil Twisted Evil

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μακάρι κοπέλα μου να έχεις μια τεραααααστια χοριακη την Παρασκευή!!!!!Και να μην σου έρθει η ακατανομαστη!!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις