Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Αυτο το θέμα είναι το αγαπημένο μου και μου βγάζει τέτοιες αντιδράσεις!! Με κάνετε πολύ χαρούμενη όταν ακούω/χμμμ βλέπω ήθελα να πω, τέτοια!!! Σου εύχομαι να περιμένεις κια να περιμένεις και να περιμένεις, κι αυτη να έχει πάει 9μηνο ταξιδάκι! Twisted Evil Twisted Evil
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, ήρθα και εγώ!!
Δεν αγόρασα τελικά τεστ. Η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι πολύ τα χρήματα. Είμαστε λίγο οικονομικά χάλια... Αφού λέω ίσως είναι καλύτερα να μην έρθει δεύτερο μωρό... ( Sad Sad )
Θα πάω την άλλη Πέμπτη στο γυναικολόγο και θα σκάσω εκεί ένα 50, οπότε καλύτερα να περιμένω...
Σήμερα με ξεθέωσε ο γιος μου. Απορώ με τις γυναίκες που είναι έγκυος και έχουν και άλλο μωρό. Πώς τα καταφέρνουν; Αν τα καταφέρνουν αυτές, θα τα καταφέρουμε και εμείς...Α,παπα!!
Νιώθω χάλια τώρα. Περίοδος ακόμα τίποτα, αλλά από το απογευματάκι με έχουν πιάσει κάτι πόνοι στη μέση και χαμηλά στην κοιλιά... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 679259 Τώρα αυτό είναι θετικό ή όχι; Μάλλον η περίοδος έρχεται, γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν είχα κάτι τέτοιο, αλλά λένε ότι τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα και από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καμία δεν είναι εδώ;;;;
Όλες κάνετε ζουζουνιές;;; Smile

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάλλον εγώ τα γράφω, εγώ τα διαβάζω! Smile
Πάω και εγώ για ύπνο! Καληνύχτα!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έκανα κατι ψιλοδουλιτσες να μην τα εχω όλα για αύριο που έχω και γενική στο πρόγραμμα!! πφφφ ! από τώρα το σκέφτομαι και κουράζομαι!τις μέρες δν δουλεύω την βδομάδα (αυριο μόνο ένα 3ωρο εχω να πάω στις δουλειά!)κάνω δουλειές στο σπίτι...+τις δουλειές που πρέπει να γίνονται καθημερινά...δν τελειώνουν ποτέ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 502437

Δν σε πρόλαβα mariabel ..ονειρα γλυκά! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 417472

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!! Ιφιγένεια και Ελευθερία σας εύχομαι να είστε και οι δύο εγκυούλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 215994 Εγώ από σήμερα εντέινω τις προσπάθειες και το καλό είναι ότι το Σάββατο που πιθανά θα είναι η ωορρηξία έχω και επέτειο γνωριμίας οπότε θα εντείονω ακόμα περισσότερο Embarassed Embarassed Embarassed

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariabel έγραψε:Μάλλον εγώ τα γράφω, εγώ τα διαβάζω! Smile
Πάω και εγώ για ύπνο! Καληνύχτα!!

Αχ σε ξλεχασα στο πρηγου΄μενο Post!!!!!!!!!!!! Εννοείται σου εύχομαι να ε΄σια εγκυούλααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 215994

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!!

boubou, ναι, δυστυχώς οι δουλειές δεν τελειώνουν ΠΟΤΕ. Και ειδικά όταν έρθει με το καλό και το μωράκι δε θα έχεις ποτέ συγυρισμένο σπίτι! Αλλά χαλάλι του! Smile
felicitaki, ευχαριστώ! Καλές και επιτυχημένες ζουζουνιές σου εύχομαι!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΕΡΝΑΤΕ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 438696 ????

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, αγαπη!
Δεν ξέρω πού μένεις, δεν ξέρω εάν το έλεγες κυριολεκτικά, αλλά εγώ είμαι μέσα για τον καφέ. Μόνη μου είμαι με το μωρό και διαθέτω ελληνικό, γαλλικό και νες. Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΥΑ ΜΕΝΩ ΑΝΑΒΥΣΣΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΤΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΓΑΛΛΙΚΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 438696

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ανάβυσσο;; Μένει εκεί μια από τις καλύτερες φίλες μου και μάλιστα είναι έγκυος! Smile
Και εγώ γαλλικό πίνω. Συνήθως μία κούπα όλη μέρα... Τρελαίνομαι για καφέ, αλλά δυστυχώς δεν κάνει και έτσι τον φτιάχνω όσο μπορώ πιο νεροζούμι και τον πίνω όλη μέρα... Smile

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 531909

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Ανάβυσσο;; Μένει εκεί μια από τις καλύτερες φίλες μου και μάλιστα είναι έγκυος! Smile
Και εγώ γαλλικό πίνω. Συνήθως μία κούπα όλη μέρα... Τρελαίνομαι για καφέ, αλλά δυστυχώς δεν κάνει και έτσι τον φτιάχνω όσο μπορώ πιο νεροζούμι και τον πίνω όλη μέρα... Smile

mariabel μονο μια κουπα εγω πινω τουλαχιστον 2 κουπες 1 πρωι ενα απογευμα γιατι δεν κανει να πινεις καφε ???? πως την λενε την φιλη σου ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα! Μόλις ξύπνησα κι εγώ και έβαλα τον γαλλικό μου να γίνεται!!Σήμερα περιμένω να παραλάβω τον κανούριο μου κινητό! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 654316
Σε καμια ωρίτσα θα ξεκινήσω και καθάρισμα!!Ευτυχώς έχω μικρό σπιτάκι και δν μου παίρνει πολύ ώρα! Very Happy
Σήμερα το μενού έχει ρεβίθια! Από τα όσπρια είναι το αγαπημένο μου!

Εσείς τι μου κάνετε?
Τα κοριτσάκια μας που μας έχουν σε αγωνία έχουν κανένα ευχάριστο?

Σας φιλώ όλες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 334590

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσακια μου!!!
Και εγώ μόλις έκανα τον ελληνικό μου και έκατσα να τον πιω παρεούλα με εσας!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ποια θα μας πει το φλυτζάνι;;;

Πως είμαστε σήμερα;;; Ο καιρός χάλασε και έχει συννεφιά εδώ σήμερα, ενώ χθες ήταν σαν ανοιξιάτικη μέρα!!!

Αγάπη αν έρθεις προς Καβάλα εννοείται πως κερνάω καφεδάκι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω έχω το Τσαρλουκι να κοιμάται στην αγκαλιά μου και θέλω να σηκωθώ να κάνω καμιά δουλειά αλλά δν τον χορταίνω και το καθυστερώ!!Εχω τρελή εξάρτηση με αυτόν τον ζουμπά!! Embarassed Embarassed Embarassed
κι εδώ από χθες ο καιρός είναι μουντός αλλά ευτυχώς δν κάνει ακόμη κρύο...από Σάββατο λέει θα πέσει πολύ όμως!Δν μ'αρεσει ο χειμώνας!!! Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλήμερα κορίτσια...να 'μαι κι εγώ με το καφεδάκι ανά χείρας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 438696 τι κάνέτε?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχχχχ ούτε εμένα Μπουμπού μου!!! Καθόλου δεν μ'αρεσει ο χειμώνας!!! Ποτέ θα έρθει το καλοκαιράκι να μαυρίσουμε πάλι που έχω γίνει σαν το γάλα!!!

Και εμένα με ξεθέωσε πριν ο Ρεξάκος... Παιξαμε με την ΜΠΑΛΑ!!!! Ξέρεις το γνωστο παιχνίδι φέρε την μπάλα... Την φέρνει... Αλλα δεν την αφήνει και μέχρι να την πάρω έχουμε ένα θέμα!!! χαχαχα!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα αχ μωρέ αυτά τα αγοράκια!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 669659
κι εμένα τα φέρνει αλλα ευτυχώς ποτέ δν είχα θέμα να του πάρω πράγματα από το στόμα...είναι λίγο φλώρος γκουχ, καλό σκυλάκι ήθελα να πω χιχιχι Laughing Laughing

Γεια σου Ευη!!
Νομίζω ότι αρκετά τεμπέλιασα..ώρα να ξεκινήσω τις δουλίτσες!! Δν θα χαθώ...εδώ γύρω θα είμαι χεχεχε

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ok αυτό ήταν!Τελείωσα...γρήγορη είμαι ε? έκανα μπανιο, σκουπα,σφουγγαρισμα..ξεσκονισμα!! με περιμένει και σιδερο, αλλα θα το κανω την κυριακή που λογικά θα μαζευτεί κι αλλο πλυντήριο μέχρι τότε! Embarassed
θελω να παω και σουπερμαρκετ και να βγαλω και το κοντο μου βολτα...θα το καθυστερισω οσο μπορω μπας και προλαβει και ερθει το κουριερ οσο ειμαι εδω αν και με την γκαντεμια που με δερνει ειμαι σιγουρη ότι θα ερθει όταν θα λείπω και μετα θα πρεπει να τρεχω να βρω σε ποιο acs ειναι το δεμα μου να το παρω εγω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 4872

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ok αυτό ήταν!Τελείωσα...γρήγορη είμαι ε? έκανα μπανιο, σκουπα,σφουγγαρισμα..ξεσκονισμα!! με περιμένει και σιδερο, αλλα θα το κανω την κυριακή που λογικά θα μαζευτεί κι αλλο πλυντήριο μέχρι τότε! Embarassed
θελω να παω και σουπερμαρκετ και να βγαλω και το κοντο μου βολτα...θα το καθυστερισω οσο μπορω μπας και προλαβει και ερθει το κουριερ οσο ειμαι εδω αν και με την γκαντεμια που με δερνει ειμαι σιγουρη ότι θα ερθει όταν θα λείπω και μετα θα πρεπει να τρεχω να βρω σε ποιο acs ειναι το δεμα μου να το παρω εγω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 4872


Κι εγώ πρέπει να κάνω δουλειές αλλά βαριόμουν σήμερα και θα τις κάνω αύριο... Embarassed σήμερα είπα να κάνω τα νυχάκια μου Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω βαριέμαι δν βαριέμαι εχω ελευθερες μόνο Τετάρτη και Κυριακή..οπότε αυτές τις δυο κάνω τα πολλά θέλω δν θέλω! No No σκεφτομαι κι εγω να κάνω τα νυχάκια μου τίποτα χριστουγεννιάτικο! Embarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εγω βαριέμαι δν βαριέμαι εχω ελευθερες μόνο Τετάρτη και Κυριακή..οπότε αυτές τις δυο κάνω τα πολλά θέλω δν θέλω! No No σκεφτομαι κι εγω να κάνω τα νυχάκια μου τίποτα χριστουγεννιάτικο! Embarassed

να τα κάνεις!αν δεν τα κάνεις τώρα χριστουγεννιάτικα πότε θα τα κάνεις?!! Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας και από εμένα! Τι μου κάνετε; Εγώ περιμένω την ώρα να σχολάσω, είχα λίγη δουλίτσα σήμερα και άργησα να μπω.

Τα κοριτσάκια που είναι σε αναμονή τι γίνονται;

Κι εμένα ο Χιουγκολίνος μου έχει ένα θέμα με το να αφήνει την μπάλα! Βασικά θέλει να τον κυνηγάς για να του την πάρεις, αύτό είναι το παιχνίδι του Smile

Έχω λίγο διάβασμα γιατί γράφω κάτι εξετάσεις το Σάββατο οπότε μπορεί να μην πολυδίνω το παρόν, αλλά σας διαβάζω κάθε λίγο απ' το κινητό, είσαστε το διάλειμμά μου, γι'αυτό φροντίστε να με διασκεδάζετε για να ξεδίνω λίγο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 328109

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 29 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις