Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
159 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 159 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΗΣΥΧΙΑ...ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΠΟΤΕ ΠΙΟ ΗΠΙΕΣ..ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ...ΕΧΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΨΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ!

νομίζω ό,τι αξίζει τον κόπο κούκλα μου έτσι?όταν κρατήσεις το μπεμπάκι μου πιστεύω δεν θα τις θυμάσαι καθόλου τις αναγούλες!! όλα καλά σου εύχομαι Very Happy

852Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Δεκ 08, 2011 12:17 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΜΑΙ ΛΕΜΟΝΑΚΙ 9 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ.ΟΙ ΛΙΓΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!ΧΑΛΑΛΙ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιφιγένεια μια που είσαι απο Ιωάννινα να ρωτήσω..
έχεις ακούσει τίποτα για το πανεπιστημιακό νοσοκομείο πάνω στο θέμα εξωσωματική ;
έχεις ακούσει σχόλια για τον
Ζηκόπουλο ;

854Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Δεκ 08, 2011 12:19 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕVI ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΛΕΜΟΝΑΚΙ 9 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ.ΟΙ ΛΙΓΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!ΧΑΛΑΛΙ!

Χαλάλι, Κρίστη!! Άντε και στις δικές μας αναγούλες τώρα, κορίτσια!!! Very Happy Very Happy

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:Ιφιγένεια μια που είσαι απο Ιωάννινα να ρωτήσω..
έχεις ακούσει τίποτα για το πανεπιστημιακό νοσοκομείο πάνω στο θέμα εξωσωματική ;
έχεις ακούσει σχόλια για τον
Ζηκόπουλο ;
Ο ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΣΚΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ.ΗΤΑΝ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΣ ΞΕΡΩ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΕΚΕΙ)ΟΤΙ Κ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ.

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΛΕΜΟΝΑΚΙ 9 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ.ΟΙ ΛΙΓΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!ΧΑΛΑΛΙ!

Χαλάλι, Κρίστη!! Άντε και στις δικές μας αναγούλες τώρα, κορίτσια!!! Very Happy Very Happy
ΘΕΛΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!!! ΘΕΛΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ !!ΧΑΧΑΧΑ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Ιφιγένεια μια που είσαι απο Ιωάννινα να ρωτήσω..
έχεις ακούσει τίποτα για το πανεπιστημιακό νοσοκομείο πάνω στο θέμα εξωσωματική ;
έχεις ακούσει σχόλια για τον
Ζηκόπουλο ;
Ο ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΣΚΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ.ΗΤΑΝ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΣ ΞΕΡΩ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΕΚΕΙ)ΟΤΙ Κ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ.
δλδ θα μου πρότεινες να κλείσω απο τώρα ραντεβού για τον Ιανουάριο ;
θέλω να κάνω και εγώ με τον Ζηκόπουλο εξωσ. αλλά δεν έχω μιλήσει μαζί του ακόμα.


Κρίστι φυσικά και χαλάλι !!
γερό να είναι και οι αναγούλες σε λίγο καιρό θα φύγουν !!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Ιφιγένεια μια που είσαι απο Ιωάννινα να ρωτήσω..
έχεις ακούσει τίποτα για το πανεπιστημιακό νοσοκομείο πάνω στο θέμα εξωσωματική ;
έχεις ακούσει σχόλια για τον
Ζηκόπουλο ;
Ο ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΣΚΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ.ΗΤΑΝ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΣ ΞΕΡΩ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΕΚΕΙ)ΟΤΙ Κ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ.
δλδ θα μου πρότεινες να κλείσω απο τώρα ραντεβού για τον Ιανουάριο ;
θέλω να κάνω και εγώ με τον Ζηκόπουλο εξωσ. αλλά δεν έχω μιλήσει μαζί του ακόμα.


Κρίστι φυσικά και χαλάλι !!
γερό να είναι και οι αναγούλες σε λίγο καιρό θα φύγουν !!
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Κ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕΙ ΣΟΒΑΡΟΣ Κ ΒΑΡΗΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifigeniaboz έγραψε:
mariabel έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΛΕΜΟΝΑΚΙ 9 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ.ΟΙ ΛΙΓΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!ΧΑΛΑΛΙ!

Χαλάλι, Κρίστη!! Άντε και στις δικές μας αναγούλες τώρα, κορίτσια!!! Very Happy Very Happy
ΘΕΛΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!!! ΘΕΛΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ !!ΧΑΧΑΧΑ

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eμενα ο αντρουλης ειναι λιιιιγο στρογγυλος.. αλλα ο αντρας με κοιλιτσα ειναι σαν καραμελιτσα που λεει κι ενα γκρουπ στο facebook Laughing Laughing Laughing

Εγω ρε παιδια ειμαι αχαριστη που απο ολα τα συμπτωματα το μονο που δν θελω με τπτ ειναι οι αναγουλες??? Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Eμενα ο αντρουλης ειναι λιιιιγο στρογγυλος.. αλλα ο αντρας με κοιλιτσα ειναι σαν καραμελιτσα που λεει κι ενα γκρουπ στο facebook Laughing Laughing Laughing

Εγω ρε παιδια ειμαι αχαριστη που απο ολα τα συμπτωματα το μονο που δν θελω με τπτ ειναι οι αναγουλες??? Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad
εγώ είμαι ανοιχτή.. Laughing
ας τα έχω όλα και αναγούλες και καούρες και κράμπες και ζαλάδες, ακόμα και αν μου πουν 9 μήνες ακίνητη δεν θα βγάλω άχνα, θα ανυπομονώ μόνο να το πάρω αγκαλιά μου !!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:
evi27 έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:μπραβο ρε κοριτσια καλα που σας ειπα οτι πειναω...δεν ειστε κ κοντα να πεταχτω λιγο...χαχα

Ιφιγένεια πού μένεις αν επιτρέπεται? Smile
Γιαννενα μηπως σε εχω κοντα να πεταχτω????

2 ωρίτσες δρόμος χεχεχε

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
εγώ είμαι ανοιχτή.. Laughing
ας τα έχω όλα και αναγούλες και καούρες και κράμπες και ζαλάδες, ακόμα και αν μου πουν 9 μήνες ακίνητη δεν θα βγάλω άχνα, θα ανυπομονώ μόνο να το πάρω αγκαλιά μου !!!

κι εγω σε ολα τα αλλα δν εχω προβλημα..με τις αναγουλες και τους εμετους εχω πολυ μεγαλο προβλημα και τωρα οταν ειμαι αρρωστη.. δν την παλευω καθολου και φοβαμαι πως αυτο θα ειναι το χειροτερο μου.. φοβαμαι πως θα ειναι να θελω να κανω εμετο συνεχεια, ενω τωρα μια φορα να με πιασει και πανικοβαλομαι λιγο!! Crying or Very sad Crying or Very sad Δν κανω καθολου ευκολα ειμαι λιγο χεστης! Embarassed Rolling Eyes

Αλλα αυτο σιγουρα δν με σταματαει απο το να θελω να κανω το δικο μου μπεμπακι σε καμια περιπτωση!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που πηγατε καλέ??? Rolling Eyes

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!

Κι εγώ δεν τα πάω καλά με τους εμετούς,τις ζαλάδες κλπ. αλλά αν γίνει,αν καταφέρω να μείνω έγκυος δεν θα με νοιάξει!Κάθε φορά που πονάω πριν από την περίοδο και γενικότερα όταν έχω πόνους περιόδου διπλώνομαι στα δύο από τον πόνο αλλά λέω μακάρι να είναι κάτι ευχάριστο και ας μείνει ο πόνος,δεν με πειράζει!!!
Κάτι μου λέει πως αυτόν τον μήνα θα τα καταφέρουμε όλες μας!!Δεν τρελάινομαι αυτόν τον μήνα του τύπου...Αχ,τα κατάφερα;Να κάνω τεστ τώρα;Θα μου έρθει η περίοδος;...Είναι γιορτινός μήνας...Σκέφτομαι τα Χριστούγεννα,την Πρωτοχρονιά και αισθάνομαι καλά!!!!Επίσης οι προσπάθειες αυτόν τον μήνα είναι πιο εντατικές όχι επειδή προσπαθούμε περισσότερο αλλά επειδή θέλουμε ο ένας τον άλλον!!Είναι αυτό που λέγαμε και σε άλλα ποστ,δεν θέλει άγχος,θέλει να απολαμβάνεις την στιγμή!!!Σόρυ για το μεγάλο ποστ,απλά ένιωσα την ανάγκη να τα γράψω όλα αυτά!!!Τα φιλιά μου σε όλες και περιμένω να ξυπνήσετε να πιούμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 438696 !!!Άντε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΙΝΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 438696 ΑΦΟΥ ΧΟΥΖΟΥΡΕΨΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΕΣΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕΕΕΕΕ???? ΦΤΙΑΞΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!!!!!! Κίρα μου πολύ χαρηκα που είνα όλα καλά. Όσο για τς αναγούλες πιστεύω κάποια στιγμή περνάνε!Υπομονή!!!!!!! Smile
Ελευθυερία μου ότι είναι να γίνει θα γίνει οπότε μην αγχώνεσαι και φυσικά περιμένουμε τα νέα σου Laughing Μάριαμπελ και εσύ δεν περιμένεις ε;Η δεν θυμαμαι καλά;
Οι υπόλοιπες καλά ζουζουνίσματα Embarassed Embarassed Embarassed































































































































































































































































































































































































Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΙΝΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 438696 ΑΦΟΥ ΧΟΥΖΟΥΡΕΨΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΕΣΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕΕΕΕΕ???? ΦΤΙΑΞΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472

Καλημέρα Αγάπη!!!Έφτιαξα κι εγώ καφέ και κάθησα!!Σήμερα δεν θα κάνω και δουλειές οπότε θα απολαύσω την ημέρα που παρεπιπτόντως εδώ είναι υπέροχη!!!! Very Happy

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!
Ούτε εγώ αντέχω τις αναγούλες και τους εμετούς. Ποια κοπέλα τα αντέχει όλα αυτά; Όταν όμως έρθει η ώρα, όλες μας αυτό θα λέμε. Χαλάλι. Εξάλλου κορίτσια δεν κρατάνε πολύ. 2 μήνες μόνο και μετά εξαφανίζονται ως διά μαγείας. 2ο, 3ο μήνα.
Στον Αντωνάκη είχα αναγούλες από το πρωί ως το βράδυ. Μάλιστα μερικές μέρες που δεν είχα τόσο έντονα, ανησυχούσα. Ήθελα να πηγαίνουν όλα καλά με το μωρό και ας ήταν το στομάχι μου άνω-κάτω.
Μου αρέσει πολύ αυτό που έγραψες για το μήνα αυτό, Deb. Κορίτσια, όντως να η ευκαιρία! Είναι γιορτινός μήνας και ευκαιρία να απολαύσουμε τον άντρα μας και τις γιορτές και να ξεχαστούμε και το θαύμα θα γίνει!!!! Smile

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!

Κι εγώ δεν τα πάω καλά με τους εμετούς,τις ζαλάδες κλπ. αλλά αν γίνει,αν καταφέρω να μείνω έγκυος δεν θα με νοιάξει!Κάθε φορά που πονάω πριν από την περίοδο και γενικότερα όταν έχω πόνους περιόδου διπλώνομαι στα δύο από τον πόνο αλλά λέω μακάρι να είναι κάτι ευχάριστο και ας μείνει ο πόνος,δεν με πειράζει!!!
Κάτι μου λέει πως αυτόν τον μήνα θα τα καταφέρουμε όλες μας!!Δεν τρελάινομαι αυτόν τον μήνα του τύπου...Αχ,τα κατάφερα;Να κάνω τεστ τώρα;Θα μου έρθει η περίοδος;...Είναι γιορτινός μήνας...Σκέφτομαι τα Χριστούγεννα,την Πρωτοχρονιά και αισθάνομαι καλά!!!!Επίσης οι προσπάθειες αυτόν τον μήνα είναι πιο εντατικές όχι επειδή προσπαθούμε περισσότερο αλλά επειδή θέλουμε ο ένας τον άλλον!!Είναι αυτό που λέγαμε και σε άλλα ποστ,δεν θέλει άγχος,θέλει να απολαμβάνεις την στιγμή!!!Σόρυ για το μεγάλο ποστ,απλά ένιωσα την ανάγκη να τα γράψω όλα αυτά!!!Τα φιλιά μου σε όλες και περιμένω να ξυπνήσετε να πιούμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 438696 !!!Άντε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΣΦΑΔΑΖΩ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΙΛΑΜΕ ΔΙΠΛΟΝΩΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΕΓΩ pale pale ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ ΜΗΤΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ?? ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ ΜΗΤΡΑΣ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΠΟΝΟ

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, αγαπη!! Καλημέρα felicitaki!
αγαπη, εγώ έχω οπίσθια κλίση μήτρας... Αλλά δεν πονάω πολύ όταν έρχεται η περίοδος. Μερικές φορές μόνο και όχι πάρα πολύ.
felicitaki, ναι ακόμα περιμένω... Από τις 4 Οκτωβρίου. Θηλάζω όμως και μάλλον είναι φυσιολογικό... Θα πάω την Πέμπτη στο γιατρό και θα λυθούν όλα.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Καλημέρα, αγαπη!! Καλημέρα felicitaki!
αγαπη, εγώ έχω οπίσθια κλίση μήτρας... Αλλά δεν πονάω πολύ όταν έρχεται η περίοδος. Μερικές φορές μόνο και όχι πάρα πολύ.
felicitaki, ναι ακόμα περιμένω... Από τις 4 Οκτωβρίου. Θηλάζω όμως και μάλλον είναι φυσιολογικό... Θα πάω την Πέμπτη στο γιατρό και θα λυθούν όλα.

ΜΑΡΙΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ? ΤΗ ΚΥΚΛΟ ΕΙΧΕΣ ΤΟΤΕ? ΕΓΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΕΧΩ 29 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ (ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ) ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ pale pale

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
Deb έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!

Κι εγώ δεν τα πάω καλά με τους εμετούς,τις ζαλάδες κλπ. αλλά αν γίνει,αν καταφέρω να μείνω έγκυος δεν θα με νοιάξει!Κάθε φορά που πονάω πριν από την περίοδο και γενικότερα όταν έχω πόνους περιόδου διπλώνομαι στα δύο από τον πόνο αλλά λέω μακάρι να είναι κάτι ευχάριστο και ας μείνει ο πόνος,δεν με πειράζει!!!
Κάτι μου λέει πως αυτόν τον μήνα θα τα καταφέρουμε όλες μας!!Δεν τρελάινομαι αυτόν τον μήνα του τύπου...Αχ,τα κατάφερα;Να κάνω τεστ τώρα;Θα μου έρθει η περίοδος;...Είναι γιορτινός μήνας...Σκέφτομαι τα Χριστούγεννα,την Πρωτοχρονιά και αισθάνομαι καλά!!!!Επίσης οι προσπάθειες αυτόν τον μήνα είναι πιο εντατικές όχι επειδή προσπαθούμε περισσότερο αλλά επειδή θέλουμε ο ένας τον άλλον!!Είναι αυτό που λέγαμε και σε άλλα ποστ,δεν θέλει άγχος,θέλει να απολαμβάνεις την στιγμή!!!Σόρυ για το μεγάλο ποστ,απλά ένιωσα την ανάγκη να τα γράψω όλα αυτά!!!Τα φιλιά μου σε όλες και περιμένω να ξυπνήσετε να πιούμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 438696 !!!Άντε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 35 417472

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΣΦΑΔΑΖΩ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΙΛΑΜΕ ΔΙΠΛΟΝΩΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΕΓΩ pale pale ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ ΜΗΤΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ?? ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ ΜΗΤΡΑΣ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΠΟΝΟ

Όχι δεν έχω οπίσθια κλίση μήτρας...απλά έχω βγάλει πρόβλημα με την μέση μου τον τελευταίο χρόνο και όταν είναι να μου έρθουν υποφέρω!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
mariabel έγραψε:Καλημέρα, αγαπη!! Καλημέρα felicitaki!
αγαπη, εγώ έχω οπίσθια κλίση μήτρας... Αλλά δεν πονάω πολύ όταν έρχεται η περίοδος. Μερικές φορές μόνο και όχι πάρα πολύ.
felicitaki, ναι ακόμα περιμένω... Από τις 4 Οκτωβρίου. Θηλάζω όμως και μάλλον είναι φυσιολογικό... Θα πάω την Πέμπτη στο γιατρό και θα λυθούν όλα.

ΜΑΡΙΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ? ΤΗ ΚΥΚΛΟ ΕΙΧΕΣ ΤΟΤΕ? ΕΓΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΕΧΩ 29 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ (ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ) ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ pale pale

Δεν μπορώ να πω ότι δεν πόναγα καθόλου. Επειδή γενικά αντέχω τον πόνο δε δίνω μεγάλη σημασία. Ξέρω για παράδειγμα κορίτσια που από τον πόνο δεν μπορούν να σηκωθούν. Μετά τη γέννα μου έχει έρθει μόνο μια φορά περίοδος. Δεν μπορώ να σου πω με βεβαιότητα. Κάποιες λένε ότι μετά τη γέννα την πρώτη φορά πονάνε πολύ. Εγώ τα συνηθισμένα...
Πριν παντρευτώ είχα κύκλο άστατο. Ερχόταν μετά τις 30 μέρες, αλλά ποτέ κανονικά (30 με 45 μέρες).
Από τότε που παντρεύτηκα και κάναμε συχνά ζουζουνιές ο κύκλος μου έγινε 30 μέρες σταθερός.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις