Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
179 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 179 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Felicitaki μου δεν περιμενω maximum στις 6/12 γιατι εχω κυκλο 24 με το πολυ 27 ημερες....

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="mariabel"]
έγραψε:Καλησπέρα ζουζουνιτσες μου!!! Τι κάνετε;;; Αναγούλες διαβάζω, τσουρεκακια, συνταγές!!! Καλα πάμε!!! χιχιχι!!!
Εγώ κουκλίτσες έκανα πριν λίγο τεστάκι ωορρηξίας και βγήκε μια μόνο γραμμή ενώ μέχρι χθες έβγαζε δύο... Προφανώς τελειώνουν οι γόνιμες μέρες μου...Σύμφωνα με τα τεστάκια κιόλας... Τελικά είχα ωορρηξία μετά την περιοδο!!!! Τι να πώ... Τι άλλο θα μου τύχει απορώ!!!

Εσείς;;; Όλα καλα;;;


Evaggelitsa 26, καθόλου απίθανο αυτό που λες για την ωορρηξία.
Έγώ δεν είχα κάνει ποτέ τεστ τέτοιο. Επειδή και εγώ προσπαθούσα για το πρώτο 6 μήνες και είχα αγχωθεί πολύ, είχα διαβάσει με τον άνδρα μου πολλά και είχα ακούσει άλλα τόσα. Μου είχαν πει και για αυτό το τεστ. Κατέληξα στο εξής. Εάν θέλετε να μη ξοδεύετε συνέχεια χρήματα και επειδή είναι γνωστό ότι σε όλες μας αρέσουν οι ζουζουνιές, τότε απολαύστε το ελεύθερα όλο το μήνα!! Smile Επειδή όμως είναι αποδεδειγμένο ότι το σπέρμα αδυνατίζει, λένε οι ειδικοί ότι πρέπει να μη γίνεται καθημερινά η ζουζουνιά, αλλά μέρα παρά μέρα. Καλύτερα κάθε 3 μέρες. Όλο το μήνα όμως (ενοείται όχι τις μέρες της περιόδου). Εξάλλου το σπερματοζψάριο παραμένει ζωντανό μέσα μας πάνω από μια μέρα, οπότε εάν θέλει ο Θεός θα φυτρώσει το σποράκι μας...
Εγώ βέβαια τα έκανα αυτά, αλλά έμεινα έγκυος μετά από 6 μήνες. Είχα γκρίνια, στενοχώρια, άγχος, αγωνία... Τα ξέρετε... Τελικά κατάλαβα ότι απλά έπρεπε να περιμένω. Ο Θεός ήξερε πότε έπρεπε να μείνω έγκυος. Έμεινα το μήνα που ο άντρας μου έπιασε δουλειά (ήταν άνεργος για ένα χρόνο) και εγώ μετά είχα αποκόλληση και δεν μπορούσα να δουλέψω. Οπότε για σκεφτείτε το; Να μην μπορούσε να δουλέψει κανείς; Crying or Very sad Ουφ, σας ζάλισα πάλι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


boubou έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!
Σήμερα ξεκίνησα κι εγώ τα τεστάκια ωορρηξίας πάλι να δούμε πότε θα κάνω κι αυτόν τον μήνα!!Χθες δν κάναμε ζουζουνιές γιατί με σύχγησε ο αντρούλης, επειδη σαν παιδάκι, είχε κανονίσει να κάνει κάποια πράγματα και δν έγιναν έτσι όπως ήθελε και θύμωσε το κακομαθημένο(και μιλάμε πχ. ότι ήθελε να πάει μαζί με έναν φίλο του στο γήπεδο και δν γινοταν, κι έπρεπε να βρεθούν εκει κι έτσι δν πήγε καθόλου, ή ότι θέλαμε να πάμε επίσκεψη στην αδερφή του κι επειδη είχαν κανονίσει 9 το βράδυ να πάνε για φαγητό σε μια θεία και δν θα μπορούσαμε να κάτσουμε με τις ώρες (κανουμε πολύ παρέα) δν πήγαμε καθόλου!)και κρατούσε μούτρα!...αφού έχω παιδί..τι το θέλω το δεύτερο, σκέφτομαι ώρες ώρες!! Razz Razz

Very Happy Και εγώ έχω 2 παιδιά σπίτι και τρελαίνομαι!!!! Οι αντρες δε μεγαλώνουν ΠΟΤΕ!!


stardust έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου ομορφα.εγω εκανα εχτες τεστ γιατι θα εσκαγα απο την περιεργεια αλλα βγηκε καραμπινατο αρνητικο!περιμενω βεβαια την πεμπτη αλλα δεν αντεχα να περιμενω γιατι εχω το προαισθημα..βεβαια να μου πεις αν το σκεφτεσαι καθε μερα μπορει να φανταζεσαι διαφορα οπως πχ οτι εχεις ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνηςLaughing

Καλημέρα! Μη στενοχωριέσαι. Καλύτερα να κάνεις το τεστ αφου έχεις μια εβδομάδα καθυστέρηση. Όχι ότι δεν είναι έγκυρο πιο πριν (αν και παίζει και αυτό, γιατί η σύλληψη μπορεί να γίνει προς το τέλος του κύκλου), αλλά γιατί να κάνουμε πλούσιο το φαρμακείο άδικα;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εχεις δικιο απλα δεν χρυσωνω το φαρμακειο....ευτυχως δουλευα στο ιπποκρατειο 4 χρονια και προσφατα που πηγα για κατι εξετασεις προμηθευτηκα 2 τεστ αλλιως δεν νομιζω να το κανα νωριτερα.αληθεια ποσο κοστιζουν τα τεστ εγκυμοσυνης?και αυτο που δειχνει μετα την τριτη μερα συλληψης?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Εδω ειμαι κ εγω ξανα, τρωω σαν pig απο χθες και δεν καταλαβαινω γιατι δεν ερχεται να ηρεμησω απο τους πονους τους πονοκεφαλους και συνεχες μασημα!!!!! Mad Mad Mad

χαχαχα τι λες καλε!! Να μην ερθει να μην ερθειιιιιιιι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 328109

stardust κι εγω ενιωθα οτι δν θα ερθει,πρωτη φορα αυτο το μηνα..και γι αυτο οταν ηρθε με επιασε μαυρη κατάθλιψη κανα 3ημερο!!ενω πριν δν ειχα στεναχωρηθει ποτε τους αλλους μηνες προσπαθειων!
Αυτο το μηνα παλι, παρολο που ειναι η αρχη του,επειδη δν ξεκινησε καλα, δν ξερω, αλλα νιωθω οτι δν παιζει να φυτευτει το σπορακι μεσα στον Δεκεμβρη, θα το προσπαθησω αλλα δν ελπιζω..ελπιζω μεσα στο 2012 να δουμε φως!!

mariabel δν ξερω αν πρεπει να χαιρομαι που δν ειμαι η μονη με αντρα-παιδι, η να αγριεψουμε ολες μαζι μπας και στρωσουν!! Razz Razz

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Siren, μακάρι να μην έρθει και η όρεξή σου να είναι για άλλο λόγο...
boubou, λες να αγριέψουμε;;; Smile
stardust, εξαρτάται τη μάρκα. Την τελευταία φορά που πήρα 20 ευρώ έκανε το διπλό.

Boubou, γιατί απογοητεύθηκες; Γιατί να μην έρθει το Δεκέμβρη το σποράκι σου;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κι από μένα σε όλα τα κοριτσάκια!!! όλες καλά??? Έλλη μου συμφωνω κι επαύξανω...είναι πολύ δύσκολο να μεγαλώνεις άντρα Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν ξερω, μπορει επειδη απογοητευτηκα πολυ αυτο τον μηνα, να μου εχει μεινει η στεναχωρια, η να μη θελω να δωσω ελπιδες παλι στον εαυτο μου!... Το κακο ειναι οτι οταν ειπαμε να ξεκινησουμε να προσπαθουμε ημουν πολυ κουλ και ειχαμε πει, να κανουμε οποτε κανουμε ελευθερα, χωρις να μετραμε χωρις τιποτα, κι οποτε ερθει... αλλα μετα απο 2 μηνες που δν ηρθε τυχαια, δν μπορουσα να το δω χαλαρα..κολλησε στο μυαλο μου και μπηκα στο τριπακι να ψαχνω την ωορρηξια μου, να θυμωνω αν δν γινεται να ερθουμε σε επαφη εκεινη την μερα, και να χαλιεμαι γενικοτερα.. μονο τον μηνα που περασε ημουν τελειως χαλαρη, και πιστευα οτι γι αυτο θα τα καταφερω.. και σκ@τουλες παλι.. κι ετσι μαλλον δν θελω να ελπιζω γιατι δν θελω να στεναχωριεμαι για κατι που ουσιαστηκα δν ειναι και στο χερι μου το ποτε θα γινει!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ???? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΝΕΟ ??? santa santa

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, boubou! Και εγώ τα ίδια είχα περάσει. Στην αρχή ήμασταν χαλαρά, αλλά όταν πέρναγαν οι μήνες, αρχίσαμε να ανησυχούμε και να αγχωνόμαστε.
Μη στενοχωριέσαι. Θα έρθει και θα σε κάνει πολύ-πολύ ευτυχισμένη. Ίσως να περίμενε το μήνα των Χριστουγέννων για να γίνει για σένα το πιο όμορφο χριστουγεννιάτικο δώρο! Smile
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 417472

Καλημέρα, αγαπη! Smile Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυτυχως που εχουμε η μια την αλλη εδω μεσα, γιατι δν εχω κανεναν να μιλησω..αν πω κατι σε καποιον ολοι μου λενε ενα μην αγχωνεσαι και εγω δν νιωθω καλυμμένη,γιατι ειτε μιλανε εκ του ασφαλους αφου εχουν παιδακια που δν δυσκολευτηκαν να αποκτησουν γιατι εγιναν με την πρωτη η και κατα λαθος, ειτε νιωθω οτι το λενε ετσι επειδη αυτο εχουν ακουσει..οτι δν χρειαζεται να αγχωνομαι, λες και δν το ξερω! κι ετσι δν λεω σε κανενα τιποτα.. μονο εσας εχω να τα λεω και να με καταλαβαινετε!!

Αγαπη καλημερα και σε σενα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 361490 Ελπιζω να ακουσουμε συντομα ευχάριστα, περιμενω πως και πως για ολα τα κοριτσακια εδω μεσα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 334590

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ???? ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ Η ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ ??? Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 215994

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ???? ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ Η ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ ??? Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 215994

εγώ εδώ είμαι αλλά μαγειρεύω παράλληλα.. Smile

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου συνεχιζω να ποναω και πηγα στην τουαλετα και ειδα λιγο καφε οποτε καταλαβαινετε....Βγαλτε με απο την λιστα!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Κοριτσακια μου συνεχιζω να ποναω και πηγα στην τουαλετα και ειδα λιγο καφε οποτε καταλαβαινετε....Βγαλτε με απο την λιστα!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

SIREN MOY ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ?? ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΠΑΡΕ ΕΝΑ DEPONAKI ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΘΑ ΣΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΥΜΒΕΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ...ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΦΕ!
ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ 26η ΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΡΟΖ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ! Rolling Eyes Rolling Eyes
ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ Embarassed

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ 28ημ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 25 ΤΟ ΠΟΛΥ 27ημ.!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 27η ΜΕΡΑ!ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ?ΠΟΝΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΜΤ.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 679259


Υ.Γ.ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΙΣΩ.. scratch

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ...ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΦΕ!
ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ 26η ΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΡΟΖ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ! Rolling Eyes Rolling Eyes
ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ Embarassed

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ 28ημ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 25 ΤΟ ΠΟΛΥ 27ημ.!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 27η ΜΕΡΑ!ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ?ΠΟΝΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΜΤ.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 679259


Υ.Γ.ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΙΣΩ.. scratch

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΡΟΖ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΟΤΕ ?? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΑΥΤΟ Wink ΠΑΝΤΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΥΠΩΣΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΟΥΣ confused ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟ 29 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ ΡΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Ελευθερία μου ναι ακριβώς αυτό που ειπε η Έλλη εννοώ... Είχα ωορρηξία ακριβώς μετά από την περίοδο! scratch
Σύμφωνα πάντα με τα τεστάκια, τα οποία απ' ότι έχω διαβάσει αλλα και μου έχουν πει κοπέλες που τα χρησιμοποιούν είναι έγγυρα!

Φανή μου, μπορεί να μην κατεβαίνουν γιατί μπορεί να μην κατέβουν καθόλου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και να είσαι εγκυούλα... Εχω διαβάσει ότι υπάρχει περίπτωση να έχεις λίγο αίμα σε περίπτωση εγκυμοσύνη στις μέρες που περιμένεις περίοδο, οπότε ποτέ δεν ξέρεις!!!!!

Εύη τι καλό μαγειρεύεις;;;; εμείς μακαρονάδα σήμερα!!!

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κορίτσια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ!
ΤΑ ΡΟΖ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ 1-2 ΦΟΡΕΣ!ΟΧΙ ΓΙΑ 1-2 ΜΕΡΕΣ!
ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΑ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΥΓΡΑ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ.. Embarassed Embarassed (ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ!ΧΡΟΟΟΟΟΝΙΑ ΕΙΧΑ 28 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ 25-26 ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 27!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ "ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ" ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ!
ΤΑ ΡΟΖ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ 1-2 ΦΟΡΕΣ!ΟΧΙ ΓΙΑ 1-2 ΜΕΡΕΣ!
ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΑ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΥΓΡΑ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ.. Embarassed Embarassed (ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ!ΧΡΟΟΟΟΟΝΙΑ ΕΙΧΑ 28 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ 25-26 ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 27!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ "ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ" ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!

ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΠΟΤΕ (ΔΕΝ) ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ???

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FANH.. έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ!
ΤΑ ΡΟΖ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ 1-2 ΦΟΡΕΣ!ΟΧΙ ΓΙΑ 1-2 ΜΕΡΕΣ!
ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΑ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΥΓΡΑ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ.. Embarassed Embarassed (ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ!ΧΡΟΟΟΟΟΝΙΑ ΕΙΧΑ 28 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ 25-26 ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 27!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ "ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ" ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!


Τι ζητάς συγνώμη για τις περιγραφές γλυκειά μου!!! Γυναίκες είμαστε και καταλαβαίνουμε!!! Και εμένα ο κύκλος μου τα έχει παίξει, ενώ ήταν σταθερός, απο τότε που αρχίσαμε τις προσπάθειες μεγάλωσε!!!! Μας κοροιδευει το σώμα μας!!!
Αχ Φανή μου μακάρι να είναι συμπτώματα και να μας πεις ευχάριστα σύντομα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Ελευθερία μου ναι ακριβώς αυτό που ειπε η Έλλη εννοώ... Είχα ωορρηξία ακριβώς μετά από την περίοδο! scratch
Σύμφωνα πάντα με τα τεστάκια, τα οποία απ' ότι έχω διαβάσει αλλα και μου έχουν πει κοπέλες που τα χρησιμοποιούν είναι έγγυρα!

Φανή μου, μπορεί να μην κατεβαίνουν γιατί μπορεί να μην κατέβουν καθόλου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και να είσαι εγκυούλα... Εχω διαβάσει ότι υπάρχει περίπτωση να έχεις λίγο αίμα σε περίπτωση εγκυμοσύνη στις μέρες που περιμένεις περίοδο, οπότε ποτέ δεν ξέρεις!!!!!

Εύη τι καλό μαγειρεύεις;;;; εμείς μακαρονάδα σήμερα!!!

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κορίτσια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλησπέρα Ευαγγελίτσα μου! σήμερα το μενού έχει αρακά με κρέας! παραγγελία του αντρούλη μου Very Happy

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KANONIKA ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΧΤΕΣ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΑ ΡΟΖ....ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑ!! Laughing
ΑΛΛΑ ΤΑ ΡΟΖ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Τι ζητάς συγνώμη για τις περιγραφές γλυκειά μου!!! Γυναίκες είμαστε και καταλαβαίνουμε!!! Και εμένα ο κύκλος μου τα έχει παίξει, ενώ ήταν σταθερός, απο τότε που αρχίσαμε τις προσπάθειες μεγάλωσε!!!! Μας κοροιδευει το σώμα μας!!!
Αχ Φανή μου μακάρι να είναι συμπτώματα και να μας πεις ευχάριστα σύντομα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

AXXXX....MAKAΡΙ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 534787

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχχχ θα τρελαθούμε κοριτσάκια μέχρι να μας κολλήσει ένα σποράκι το βλέπω...

Να φανταστείται ότι εγώ το βράδυ είδα στον ύπνο μου ότι έκανα τέστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό...! Απο το αρνητικό που είδα χθες γιατί κανονικά υποτίθεται ότι τώρα θα έπρεπε να είμαι στις γόνιμες... Αλλα... Τι να πω... Θα δείξει!!!!

Οι ζουζουνιές βέβαια δεν σταματάνε ποτέ!!! Αλοίμονο!! Χιχι!!!

Εύη γιαμ, γιαμ!!!!χιχιχι!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια,
FANH μια φορά αρκεί αν είναι να γίνει,
τα ροζ είναι καλό σημάδι !!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 215994
δεν κάνεις αύριο ένα τεστ !!

Ευαγγελίτσα, Ευή Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 19 417472

ο αρακάς μου αρέσει πάρα πολύ !!
αλλά ως συνήθως τον κάνω χωρίς κρέας.

εμείς μακαρόνια σήμερα...

απο όνειρα αστα να πάνε, έβλεπα και εγώ διάφορα κατα καιρούς.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Κοριτσακια μου συνεχιζω να ποναω και πηγα στην τουαλετα και ειδα λιγο καφε οποτε καταλαβαινετε....Βγαλτε με απο την λιστα!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
στο ύψος σου κοπέλια, μην σε παίρνει απο κάτω !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις