Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
191 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 191 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθε κοπελίτσα μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 564595

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθέρια μου νομίζω όλες σε καταλαβαίνουμε γιατί στις περισσότερες από 'μας τα ίδια γίνονται μ'αυτην την καταραμένη.... υπομονή καλή μου.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ηρθε κοπελίτσα μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 564595

ωραία!για απορίες εδώ είμαστε Smile φτιαξ'τα και θα με θυμηθείς Wink

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω Ευη (και μολις αντιληφθηκα οτι το τσακισα το ονομα σου 2 φορες πιο πανω! το εγραφα εβη ημαρτον) και Ελλη μου και ολα τα υπολοιπα κοριτσια για τις αγκαλιες, την συμπαρασταση και την κατανοηση που δειχνετε... Embarassed Embarassed Embarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ευχαριστω Ευη (και μολις αντιληφθηκα οτι το τσακισα το ονομα σου 2 φορες πιο πανω! το εγραφα εβη ημαρτον) και Ελλη μου και ολα τα υπολοιπα κοριτσια για τις αγκαλιες, την συμπαρασταση και την κατανοηση που δειχνετε... Embarassed Embarassed Embarassed

δεν πειράζει πουλάκι μου!μικρό το κακό,δεν θα σκάσουμε κιόλας! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 215994

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!! Smile
Μου τρέχουν τα σάλια με τις λιχουδιές που μαγειρεύετε! Είστε φοβερές μαγείρισσες! Εγώ δυστυχώς δεν ασχολούμαι πολύ με την κουζίνα...
Διαβάζω τα μηνύματά σας και ζω την αγωνία σας.
Και εγώ πολύ φουσκωμένη τη νιώθω την κοιλιά μου τις τελευταίες μέρες. Και πονάω πολύ. Για να δούμε τι θα γίνει... Εν τω μεταξύ ανακατεύομαι όλο το Σαββατοκύριακο... Λέτε;;;;; (Παίζει να είναι και ίωση, βέβαια...)

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Γεια σας κορίτσια!! Smile
Μου τρέχουν τα σάλια με τις λιχουδιές που μαγειρεύετε! Είστε φοβερές μαγείρισσες! Εγώ δυστυχώς δεν ασχολούμαι πολύ με την κουζίνα...
Διαβάζω τα μηνύματά σας και ζω την αγωνία σας.
Και εγώ πολύ φουσκωμένη τη νιώθω την κοιλιά μου τις τελευταίες μέρες. Και πονάω πολύ. Για να δούμε τι θα γίνει... Εν τω μεταξύ ανακατεύομαι όλο το Σαββατοκύριακο... Λέτε;;;;; (Παίζει να είναι και ίωση, βέβαια...)


σου εύχομαι να μην είναι ίωση και να είναι κάτι άλλο Wink σποράκι ας πούμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 215994

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια την θυμαστε την κατσαριδουλα?
ειναι εγκυος 10 εβδομαδων και ειναι στο γκρουπ με την κριστι!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας αφήνω...πάω να ξεκουνήσω τον αντρούλη μου απ'το λάπτοπ χεχεχε ώρα ν'ασχοληθεί μαζί μου Very Happy θα τα πούμε αύριο πάλι... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 417472 σε όλες..

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι, Εύη μου!
Τα νεύρα μου και σε εμένα είναι σπασμένα τις τελευταίες μέρες. Μπορεί να έρχεται και η περίοδος. Δεν ξέρω και δεν έχω σκοπό να αγοράσω πάλι τεστ. Crying or Very sad Εάν δεν έρθει και αυτή την εβδομάδα και συνεχίζουν οι αναγούλες, θα πάω στο γιατρό. Εξάλλου είναι ώρα να πάω να με δει.
Καλό βράδυ με τον αντρούλη σου αγκαλιά! Smile

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα ζουζουνιτσες μου!!! Τι κάνετε;;; Αναγούλες διαβάζω, τσουρεκακια, συνταγές!!! Καλα πάμε!!! χιχιχι!!!
Εγώ κουκλίτσες έκανα πριν λίγο τεστάκι ωορρηξίας και βγήκε μια μόνο γραμμή ενώ μέχρι χθες έβγαζε δύο... Προφανώς τελειώνουν οι γόνιμες μέρες μου...Σύμφωνα με τα τεστάκια κιόλας... Τελικά είχα ωορρηξία μετά την περιοδο!!!! Τι να πώ... Τι άλλο θα μου τύχει απορώ!!!

Εσείς;;; Όλα καλα;;;



siren έγραψε:Κοριτσια την θυμαστε την κατσαριδουλα?
ειναι εγκυος 10 εβδομαδων και ειναι στο γκρουπ με την κριστι!

Μπαράβο την κούκλα!!!! Μακάρι να έχει μια εύκολη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες ένα ζουζουνάκι στην αγκαλιά της!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια!!
Σήμερα ξεκίνησα κι εγώ τα τεστάκια ωορρηξίας πάλι να δούμε πότε θα κάνω κι αυτόν τον μήνα!!Χθες δν κάναμε ζουζουνιές γιατί με σύχγησε ο αντρούλης, επειδη σαν παιδάκι, είχε κανονίσει να κάνει κάποια πράγματα και δν έγιναν έτσι όπως ήθελε και θύμωσε το κακομαθημένο(και μιλάμε πχ. ότι ήθελε να πάει μαζί με έναν φίλο του στο γήπεδο και δν γινοταν, κι έπρεπε να βρεθούν εκει κι έτσι δν πήγε καθόλου, ή ότι θέλαμε να πάμε επίσκεψη στην αδερφή του κι επειδη είχαν κανονίσει 9 το βράδυ να πάνε για φαγητό σε μια θεία και δν θα μπορούσαμε να κάτσουμε με τις ώρες (κανουμε πολύ παρέα) δν πήγαμε καθόλου!)και κρατούσε μούτρα!...αφού έχω παιδί..τι το θέλω το δεύτερο, σκέφτομαι ώρες ώρες!! Razz Razz

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Ελλη μου, εμενα ακομα δεν μου ηρθε αλλα υποφερω απο τους πονους.

Οσο για τον αντρα σου μην ανησυχεις, γιατι δεν εισαι η μονη που εχεις εναν απο αυτους!!!!! Wink

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Προφανώς τελειώνουν οι γόνιμες μέρες μου...Σύμφωνα με τα τεστάκια κιόλας... Τελικά είχα ωορρηξία μετά την περιοδο!!!! Τι να πώ... Τι άλλο θα μου τύχει απορώ!!!

Ευαγγελιτσα μου, ή κατι δεν διατυπωσες σωστα ή εγω δεν στροφαρω καθολου. Μηπως εννουσες οτι ειχες ωορρηξια κατα την διαρκεια της περιοδου ή οτι ειχες ωορρηξια καπακι μετα την περιοδο? Embarassed

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοπελλες εκανα ωρα να σας διαβασω
ελευθερια μου να μην πατησει χαλαρωσε μην φοβασαι και ευχομαι να μην ερθει για 9 μηνες
συνταγες και φαγητα μμμμμ και εχω κατι πεινες ολη μερα
τζακι και εγω εχω και οτι και να δοκιμασω καποτε πετυχενει καποτε οχι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Προφανώς τελειώνουν οι γόνιμες μέρες μου...Σύμφωνα με τα τεστάκια κιόλας... Τελικά είχα ωορρηξία μετά την περιοδο!!!! Τι να πώ... Τι άλλο θα μου τύχει απορώ!!!

Ευαγγελιτσα μου, ή κατι δεν διατυπωσες σωστα ή εγω δεν στροφαρω καθολου. Μηπως εννουσες οτι ειχες ωορρηξια κατα την διαρκεια της περιοδου ή οτι ειχες ωορρηξια καπακι μετα την περιοδο? Embarassed

Aπ οσο θυμαμαι ειχε δοκιμασει να κανει ενα τεστακι αμεσως μετα την περιοδο και της εβγαλε θετικο!! Αρα εννοει αμεσως μετα την περιοδο της εκανε ωορρηξια! Wink
Οσο για τον αντρα μου, τον κακομαθε η μαμα του, μετα τον κακομαθαινω κι εγω (ακομη και με τον αντρα μου , μου βγαινουν μητρικα ενστηκτα -ΚΑΚΩΣ- και τωρα τα λουζομαι!!) Laughing Laughing

Τα συχγαρητηρια μου και στην κατσαριδουλα.. κι αναρωτιόμουν που χαθηκε!!Αντε, να παιρνει σειρα η Ελευθερια τωρα και να ακολουθουμε κι εμεις δειλα δειλα μετα χιχι

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρααααα!!!!Είναι καμία εδώ η είμαι μόνη μου; Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παρουσα! Laughing Laughing Laughing Razz Razz Τι κανεις Δεσποινακι?
Εγω στην δουλεια,αλλα δν εχω κοσμο και χαζευω λιγουλακι! Embarassed Rolling Eyes

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Παρουσα! Laughing Laughing Laughing Razz Razz Τι κανεις Δεσποινακι?
Εγω στην δουλεια,αλλα δν εχω κοσμο και χαζευω λιγουλακι! Embarassed Rolling Eyes

Καλά είμαι Έλλη μου!Να εδώ σπίτι,συμμάζεψα και τώρα κάθομαι!!! Very Happy

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!!!!!! καλέ πως γέμισαν έρτσι οι σελίδες;;;;
Ελευθερία μου πω΄ς είσαι;Οι υπόλοιπες που δεν περιμένουν;Αγάπη να τα εκατοστήσεις αν και καθυστερημένα.
Οι υπόλοιποες ας συνεχίσουμε να εξασκούμε το άθλημα .Εγώ εχθές ξεκίνησα Shocked

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια μου ομορφα.εγω εκανα εχτες τεστ γιατι θα εσκαγα απο την περιεργεια αλλα βγηκε καραμπινατο αρνητικο!περιμενω βεβαια την πεμπτη αλλα δεν αντεχα να περιμενω γιατι εχω το προαισθημα..βεβαια να μου πεις αν το σκεφτεσαι καθε μερα μπορει να φανταζεσαι διαφορα οπως πχ οτι εχεις ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνηςLaughing

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote=""]Καλησπέρα ζουζουνιτσες μου!!! Τι κάνετε;;; Αναγούλες διαβάζω, τσουρεκακια, συνταγές!!! Καλα πάμε!!! χιχιχι!!!
Εγώ κουκλίτσες έκανα πριν λίγο τεστάκι ωορρηξίας και βγήκε μια μόνο γραμμή ενώ μέχρι χθες έβγαζε δύο... Προφανώς τελειώνουν οι γόνιμες μέρες μου...Σύμφωνα με τα τεστάκια κιόλας... Τελικά είχα ωορρηξία μετά την περιοδο!!!! Τι να πώ... Τι άλλο θα μου τύχει απορώ!!!

Εσείς;;; Όλα καλα;;;


Evaggelitsa 26, καθόλου απίθανο αυτό που λες για την ωορρηξία.
Έγώ δεν είχα κάνει ποτέ τεστ τέτοιο. Επειδή και εγώ προσπαθούσα για το πρώτο 6 μήνες και είχα αγχωθεί πολύ, είχα διαβάσει με τον άνδρα μου πολλά και είχα ακούσει άλλα τόσα. Μου είχαν πει και για αυτό το τεστ. Κατέληξα στο εξής. Εάν θέλετε να μη ξοδεύετε συνέχεια χρήματα και επειδή είναι γνωστό ότι σε όλες μας αρέσουν οι ζουζουνιές, τότε απολαύστε το ελεύθερα όλο το μήνα!! Smile Επειδή όμως είναι αποδεδειγμένο ότι το σπέρμα αδυνατίζει, λένε οι ειδικοί ότι πρέπει να μη γίνεται καθημερινά η ζουζουνιά, αλλά μέρα παρά μέρα. Καλύτερα κάθε 3 μέρες. Όλο το μήνα όμως (ενοείται όχι τις μέρες της περιόδου). Εξάλλου το σπερματοζψάριο παραμένει ζωντανό μέσα μας πάνω από μια μέρα, οπότε εάν θέλει ο Θεός θα φυτρώσει το σποράκι μας...
Εγώ βέβαια τα έκανα αυτά, αλλά έμεινα έγκυος μετά από 6 μήνες. Είχα γκρίνια, στενοχώρια, άγχος, αγωνία... Τα ξέρετε... Τελικά κατάλαβα ότι απλά έπρεπε να περιμένω. Ο Θεός ήξερε πότε έπρεπε να μείνω έγκυος. Έμεινα το μήνα που ο άντρας μου έπιασε δουλειά (ήταν άνεργος για ένα χρόνο) και εγώ μετά είχα αποκόλληση και δεν μπορούσα να δουλέψω. Οπότε για σκεφτείτε το; Να μην μπορούσε να δουλέψει κανείς; Crying or Very sad Ουφ, σας ζάλισα πάλι. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 667478


boubou έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!
Σήμερα ξεκίνησα κι εγώ τα τεστάκια ωορρηξίας πάλι να δούμε πότε θα κάνω κι αυτόν τον μήνα!!Χθες δν κάναμε ζουζουνιές γιατί με σύχγησε ο αντρούλης, επειδη σαν παιδάκι, είχε κανονίσει να κάνει κάποια πράγματα και δν έγιναν έτσι όπως ήθελε και θύμωσε το κακομαθημένο(και μιλάμε πχ. ότι ήθελε να πάει μαζί με έναν φίλο του στο γήπεδο και δν γινοταν, κι έπρεπε να βρεθούν εκει κι έτσι δν πήγε καθόλου, ή ότι θέλαμε να πάμε επίσκεψη στην αδερφή του κι επειδη είχαν κανονίσει 9 το βράδυ να πάνε για φαγητό σε μια θεία και δν θα μπορούσαμε να κάτσουμε με τις ώρες (κανουμε πολύ παρέα) δν πήγαμε καθόλου!)και κρατούσε μούτρα!...αφού έχω παιδί..τι το θέλω το δεύτερο, σκέφτομαι ώρες ώρες!! Razz Razz

Very Happy Και εγώ έχω 2 παιδιά σπίτι και τρελαίνομαι!!!! Οι αντρες δε μεγαλώνουν ΠΟΤΕ!!


stardust έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου ομορφα.εγω εκανα εχτες τεστ γιατι θα εσκαγα απο την περιεργεια αλλα βγηκε καραμπινατο αρνητικο!περιμενω βεβαια την πεμπτη αλλα δεν αντεχα να περιμενω γιατι εχω το προαισθημα..βεβαια να μου πεις αν το σκεφτεσαι καθε μερα μπορει να φανταζεσαι διαφορα οπως πχ οτι εχεις ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνηςLaughing

Καλημέρα! Μη στενοχωριέσαι. Καλύτερα να κάνεις το τεστ αφου έχεις μια εβδομάδα καθυστέρηση. Όχι ότι δεν είναι έγκυρο πιο πριν (αν και παίζει και αυτό, γιατί η σύλληψη μπορεί να γίνει προς το τέλος του κύκλου), αλλά γιατί να κάνουμε πλούσιο το φαρμακείο άδικα;
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 417472

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω ειμαι κ εγω ξανα, τρωω σαν pig απο χθες και δεν καταλαβαινω γιατι δεν ερχεται να ηρεμησω απο τους πονους τους πονοκεφαλους και συνεχες μασημα!!!!! Mad Mad Mad

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
siren έγραψε:Εδω ειμαι κ εγω ξανα, τρωω σαν pig απο χθες και δεν καταλαβαινω γιατι δεν ερχεται να ηρεμησω απο τους πονους τους πονοκεφαλους και συνεχες μασημα!!!!! Mad Mad Mad


Ελευθερία μου ππότε δεν περιμένεις;;;;;;;;;;

450Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 18 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Δεκ 05, 2011 1:12 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!!ΝΑΙ ΣΙΡΕΝ Η ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΜΑΣ!ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ????ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ?ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις