Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
239 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 239 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσακια μουSmile εγω αυριο περιμενω την κοκκινη αλλα αν δεν μου ρθει θα κανω τεστ χωρις καθυστερηση αν και την κυριακη που το κανα εδειξε αρνητικο.θα δειξει ομως μια μερα υπομονη και βλεπουμε αλλιως βουρ ξανα απ την αρχηWink .οσο για νυχια και μενα μου αρεσει που βλεπω ετσι σχεδιακια αλλα εγω δυστυχως τα τρωω μεχρι να τρεξει αιμαEmbarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stardust έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μουSmile εγω αυριο περιμενω την κοκκινη αλλα αν δεν μου ρθει θα κανω τεστ χωρις καθυστερηση αν και την κυριακη που το κανα εδειξε αρνητικο.θα δειξει ομως μια μερα υπομονη και βλεπουμε αλλιως βουρ ξανα απ την αρχηWink .οσο για νυχια και μενα μου αρεσει που βλεπω ετσι σχεδιακια αλλα εγω δυστυχως τα τρωω μεχρι να τρεξει αιμαEmbarassed

μακάρι να μησου έρθει κούκλα μου και να έχεις ένα θετικό τεστάκι!! Wink
όσο για τα νύχια....τώρα θα με μαλώσω!!δεν τρώμε τα νυχάκια μας!!δεν είναι καλό No

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi27 έγραψε:
stardust έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μουSmile εγω αυριο περιμενω την κοκκινη αλλα αν δεν μου ρθει θα κανω τεστ χωρις καθυστερηση αν και την κυριακη που το κανα εδειξε αρνητικο.θα δειξει ομως μια μερα υπομονη και βλεπουμε αλλιως βουρ ξανα απ την αρχηWink .οσο για νυχια και μενα μου αρεσει που βλεπω ετσι σχεδιακια αλλα εγω δυστυχως τα τρωω μεχρι να τρεξει αιμαEmbarassed

μακάρι να μησου έρθει κούκλα μου και να έχεις ένα θετικό τεστάκι!! Wink
όσο για τα νύχια....τώρα θα με μαλώσω!!δεν τρώμε τα νυχάκια μας!!δεν είναι καλό No

το ξερω ευη μου αλλα τα τρωω απο 5 χρονων!μου ειναι πολυ δυσκολο να τα αφησω.2 φορες τα αφησα να μεγαλωσουν και με το που επεφτα ψυχολογικα τα τρωγα μεχρι την ριζα να φανταστεις.αφου και σε αισθητικο που πηγα μου πε πως πρεπει να τα αφησω εστω 2 βδομαδες για να μπορει να τα κολλησει.ολα βεβαια ειναι στο μυαλο αλλα οσες φορες και αν εκανα αποπειρες στο τελος κατεληξα να τα ξανατρωω.μου αρεσουν παρα πολυ αλλα....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kι εγώ σαν πιτσιρικι μέχρι και 3η γυμνασιου τα ετρωγα Embarassed μετά αποφάσισα ότι είμαι γυναίκα και πρέπει να δείχνουν όμορφα..χαχαχα αλλα δν μακραίνουν..λογω δουλειάς σπάνε συνέχεια..μονο όταν είχα σταματήσει για ένα 5μηνο είδα μακριά νύχια Shocked Shocked γι αυτό σκέφτομαι να βάλω τεχνητά! θα δείξει γιατί όλο θέλω κι όλο απόφαση δν το παίρνω!! Embarassed
όσο για το τεστ ελπίζω να είναι θετικότατο αυτή τη φορά!
εμένα ήρθαν τα τεστάκια που ειχα παραγγείλει απο έξω και ειχαν χαθει..τα ξαναέστειλε και επιτέλους κατευθασαν 30ωορρηξιας και 10 εγκυμοσύνης.. 4,50ευρω χαχαχα
άντε να δουμε πότε θα πετύχει το σποράκι! Embarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια είναι καμιά εδώ??μόλις τελείωσα τα νυχάκια μου και περιμένω να στέγνωσουν.... Very Happy

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...
ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...ΟΥΤΕ ΚΑΦΕ ΟΥΤΕ ΡΟΖ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!
ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ...
ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 654655 No pale No pale Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ifigeniaboz"]ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...
ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...ΟΥΤΕ ΚΑΦΕ ΟΥΤΕ ΡΟΖ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!
ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ...
ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 654655 No pale No pale Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad [/quot

δεν θα σου πω να μην στεναχωριέσαι...δεν γίνεται,το ξέρουμε όλες αυτό...αλλά δεν το βάζουμε κάτω έτσι?κάποια στιγμή θα το πετύχουμε που θα πάει!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
mariabel έγραψε:Ανάβυσσο;; Μένει εκεί μια από τις καλύτερες φίλες μου και μάλιστα είναι έγκυος! Smile
Και εγώ γαλλικό πίνω. Συνήθως μία κούπα όλη μέρα... Τρελαίνομαι για καφέ, αλλά δυστυχώς δεν κάνει και έτσι τον φτιάχνω όσο μπορώ πιο νεροζούμι και τον πίνω όλη μέρα... Smile

mariabel μονο μια κουπα εγω πινω τουλαχιστον 2 κουπες 1 πρωι ενα απογευμα γιατι δεν κανει να πινεις καφε ???? πως την λενε την φιλη σου ???

Καλησπέρα! Επιτέλους κατάφερα να μπω και εγώ για λίγο μέχρι να έρθει ο άντρας μου. Σήμερα πολύ μαγείρεμα. Έφτιαξα τάρτα σπανάκι και γιουβέτσι.
Θέλω να φτιάξω και ένα γλυκό, αλλά τα έχω φτύσει.
αγάπη, τη φίλη μου την λένε Πετρούλα. Δεν μπορεί... Αν ξέρεις κάποια Πετρούλα, αυτή θα'ναι... Δεν υπάρχουν πολλές και να μένουν και Ανάβυσσο. Smile
Παλιά έπινα και εγώ τουλάχιστον 2 κούπες την ημέρα. Στην εγκυμοσύνη όμως τον μείωσα αναγκαστικά. Όπως έχει αναφερθεί παραπάνω, καταστρέφει το ασβέστιο. Ο γιατρός με άφηνε μόνο ένα (γαλλικό ή ελληνικό). Τώρα θηλάζω ακόμα και τον αποφεύγω. Βέβαια, είναι μέρες που πίνω και δύο. Μου έχει λείψει πολύ ο καπουτσίνο!! Στο μαιευτήριο με ρωτούσαν τι να σου φέρουμε και εγώ παράγγελνα freddo cappucino!! Very Happy


boubou έγραψε:Kι εγώ σαν πιτσιρικι μέχρι και 3η γυμνασιου τα ετρωγα Embarassed μετά αποφάσισα ότι είμαι γυναίκα και πρέπει να δείχνουν όμορφα..χαχαχα αλλα δν μακραίνουν..λογω δουλειάς σπάνε συνέχεια..μονο όταν είχα σταματήσει για ένα 5μηνο είδα μακριά νύχια Shocked Shocked γι αυτό σκέφτομαι να βάλω τεχνητά! θα δείξει γιατί όλο θέλω κι όλο απόφαση δν το παίρνω!! Embarassed
όσο για το τεστ ελπίζω να είναι θετικότατο αυτή τη φορά!
εμένα ήρθαν τα τεστάκια που ειχα παραγγείλει απο έξω και ειχαν χαθει..τα ξαναέστειλε και επιτέλους κατευθασαν 30ωορρηξιας και 10 εγκυμοσύνης.. 4,50ευρω χαχαχα
άντε να δουμε πότε θα πετύχει το σποράκι! Embarassed

Μόνο 4,5 ευρώ όλα αυτά τα τεστ?????? Χωρίς τα μεταφορικά φαντάζομαι... boubou, από πού τα παράγγειλες;

evi27 έγραψε:κορίτσια είναι καμιά εδώ??μόλις τελείωσα τα νυχάκια μου και περιμένω να στέγνωσουν.... Very Happy

Θέλω και εγώ να τα φτιάξω, αλλά όλη μέρα στα νερά είμαι και δεν κρατάνε πολύ... Crying or Very sad

ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...
ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...ΟΥΤΕ ΚΑΦΕ ΟΥΤΕ ΡΟΖ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!
ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ...
ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 654655 No pale No pale Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Crying or Very sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!
Ποιες είμαστε εδώ;;;

Ιφιγένεια μου, μην στεναγχωριέσαι κούκλα μου... Τον άλλο μήνα θα έρθει το σποράκι!!!! Εσύ συνέχισε τις προσπάθειες και κοίτα να το διασκεδάσεις όσο μπορείς γιατί όταν θα είσαι με το καλό εγκυούλα θα απέχεις για λίγο καιρό!!!!

Εύη μου και εγώ τα φτιάχνω τα νυχάκια μου και μου αρέσει πολύ το ψεύτικο, αλλα τώρα τα άφησα να ηρεμίσουν λίγο γιατί συνέχεια ψεύτικο το κανονικό φθίρεται... Όμως προς τις γιορτές όλο και κάτι θα κάνω! Very Happy

Mariabel.... Μαρία δεν σε λένε;;; Απ' ότι καταλαβαίνω από το nickname...Απλά το έχω απορία! Very Happy

Φιλάκια σε όλο το παρεάκι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!
Ποιες είμαστε εδώ;;;

Ιφιγένεια μου, μην στεναγχωριέσαι κούκλα μου... Τον άλλο μήνα θα έρθει το σποράκι!!!! Εσύ συνέχισε τις προσπάθειες και κοίτα να το διασκεδάσεις όσο μπορείς γιατί όταν θα είσαι με το καλό εγκυούλα θα απέχεις για λίγο καιρό!!!!

Εύη μου και εγώ τα φτιάχνω τα νυχάκια μου και μου αρέσει πολύ το ψεύτικο, αλλα τώρα τα άφησα να ηρεμίσουν λίγο γιατί συνέχεια ψεύτικο το κανονικό φθίρεται... Όμως προς τις γιορτές όλο και κάτι θα κάνω! Very Happy

Mariabel.... Μαρία δεν σε λένε;;; Απ' ότι καταλαβαίνω από το nickname...Απλά το έχω απορία! Very Happy

Φιλάκια σε όλο το παρεάκι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


παρούσα! εγώ είμαι εδώ πάντως χεχεχ που να πάω?? έχω εθιστεί Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ εδώ Ευαγγελίτσα μου.. μόλις φάγαμε και τώρα θα ξεκουραστώ μιση ωρίτσα και μετα φεύγω για την δουλειά!! Ευτυχώς θα κάτσω ένα 3ωρο και μετά σπίτι γιατί είμαι πτώμα ήδη!!Δν έχω κάτσει λεπτό απο τις 12 που ξεκίνησα τις δουλειές..μόνο λίγο που εμπαινα εδώ να δω τα νεα!

mariabel τα αγοραζω απο το ebay και κοστιζουν τοσο μαζι με τα μεταφορικα affraid ! κινεζικα σουπερ!! χιχι ειναι πολυ αξιοπιστα ειναι ακριβως τα ιδια με τα hometest απλα αλλη μάρκα! Wink

Ιφιγενεια μαζι στην προσπάθεια να εμψυχώνουμε η μία την άλλη μέχρι να τα καταφέρουμε όλες!!

Ευη εθιστικο δν λες τπτ!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:

mariabel τα αγοραζω απο το ebay και κοστιζουν τοσο μαζι με τα μεταφορικα affraid ! κινεζικα σουπερ!! χιχι ειναι πολυ αξιοπιστα ειναι ακριβως τα ιδια με τα hometest απλα αλλη μάρκα! Wink



Μπουμπού μου πως τα παραγγέλνεις αυτα;;; Πρέπει να έχεις πιστωτική;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρέπει να έχεις ή πιστωτική η χρεωστική (αναλύψεως δηλαδη που να ειναι visa, αρκει να εχεις το χρηματικο ποσο που θες να χρησιμοποιησεις ήδη μέσα στον λογαριασμο μιας και απο την χρεωστικη τραβαει τα χρηματα επιτοπου!)

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!!

Δεν εχει ερθει ακομα ρε κοριτσια τι να κανω τωρα? ο κυκλος μου εχει ερθει και στις 23 ημερες και μια φορα και στις 29 συνηθως 26-27 απο ποτε να μετραω καθυστερηση? Λεω να κανω στις 14/12 τεστ να περασουν 7 ημερες οπως στην πρωτη εγκυμοσυνη μου(ειμαι χαζη ε?)

Ευαγγελιστα μου, αγχωθηκα τοσο πολυ γιατι 1 εβδομαδα τωρα εχω συμπωματα περιοδου και εχω φρικαρει.

Ιφιγενεια μου, δεν θελω να σου πω παλι τα ιδια Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad σου στελνω την αγκαλια μου!!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανουν?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Πρέπει να έχεις ή πιστωτική η χρεωστική (αναλύψεως δηλαδη που να ειναι visa, αρκει να εχεις το χρηματικο ποσο που θες να χρησιμοποιησεις ήδη μέσα στον λογαριασμο μιας και απο την χρεωστικη τραβαει τα χρηματα επιτοπου!)


Α!!! έχω χρεωστική... Και για να γίνω μέλος στο e-bay τα στοιχεία μου πρέπει να είναι στα αγγλικα;; Γιατί έχει ωραία πραγματάκια γενικά... Εγώ βέβαι προτιμώ να δίνω τα λεφτά μου σε ελληνικές εταιρείες αλλα που να δίνεις 25 ευρώ και που 5 ευρώ....

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Και εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!!

Δεν εχει ερθει ακομα ρε κοριτσια τι να κανω τωρα? ο κυκλος μου εχει ερθει και στις 23 ημερες και μια φορα και στις 29 συνηθως 26-27 απο ποτε να μετραω καθυστερηση? Λεω να κανω στις 14/12 τεστ να περασουν 7 ημερες οπως στην πρωτη εγκυμοσυνη μου(ειμαι χαζη ε?)

Ευαγγελιστα μου, αγχωθηκα τοσο πολυ γιατι 1 εβδομαδα τωρα εχω συμπωματα περιοδου και εχω φρικαρει.

Ιφιγενεια μου, δεν θελω να σου πω παλι τα ιδια Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad σου στελνω την αγκαλια μου!!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανουν?

Ελευθερίτσα αν έχεις σημειωμένες τις προηγούμενες περιόδους σου υπολογισε λίγο τις γονιμες και εδώ βγάζει και τι κύκλο έχεις....

http://www.mammycool.gr/count_fertile_days.jsp

Λες βρε Ελευθερίτσα μου να έχεις κανένα σποράκι και μας παίζει παιχνιδάκια τόσο καιρό;;;; Μακάρι!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γίνεσαι μέλος στο ebay όπως έχεις γίνει κι εδω και εκει που συμπληρωσεις στοιχεια αποστολης θα τα γραψεις με αγγλικους χαρακτηρες αλλα οπως ειναι...οδος πχ. Grigorioy E 15 T.K.41222 Larisa
και το ονομα σου!
θα πρεπει να συνδεσεις την χρεωστικη σου με το paypal.. www.paypal.com κι εκει φτιαχνεις λογαριασμο και περνας τα στοιχεια της καρτας σου, αριθμο,ημ.ληξης και το τριψηφιο που εχει στην πισω μερια! οταν πατας buy now στο ebay σε βαζει να συνδεθεις στον λογαριασμο του paypal και την πληρωμη την κανεις απο εκει! Αυτο σου διασφαλιζει να μην γινει παρασπονδια με τα λεφτα σου !!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:γίνεσαι μέλος στο ebay όπως έχεις γίνει κι εδω και εκει που συμπληρωσεις στοιχεια αποστολης θα τα γραψεις με αγγλικους χαρακτηρες αλλα οπως ειναι...οδος πχ. Grigorioy E 15 T.K.41222 Larisa
και το ονομα σου!
θα πρεπει να συνδεσεις την χρεωστικη σου με το paypal.. www.paypal.com κι εκει φτιαχνεις λογαριασμο και περνας τα στοιχεια της καρτας σου, αριθμο,ημ.ληξης και το τριψηφιο που εχει στην πισω μερια! οταν πατας buy now στο ebay σε βαζει να συνδεθεις στον λογαριασμο του paypal και την πληρωμη την κανεις απο εκει! Αυτο σου διασφαλιζει να μην γινει παρασπονδια με τα λεφτα σου !!


Ευχαριστώ πολύ ζουζουνα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευαγγελιτσα μου, μπηκα σε αυτο που ειπες και μου βγαζει κυκλο 25 ημερων και ημερομηνια επομενης περιοδου 6/12. Τωρα τι να κανω ρε κοριτσακια μου?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρα είσαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης.... Οποτε αν ξανακάνεις τεστάκι θα ξέρεις... Εγώ θα πρότεινα αν μέχρι αύριο δεν έρθει η καταραμένη να κάνεις ένα τεστάκι... Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ το ίδιο λέω!!Να κανεις ενα να ξερεις που βρίσκεσαι τουλάχιστον! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ευαγγελιτσα μου, μπηκα σε αυτο που ειπες και μου βγαζει κυκλο 25 ημερων και ημερομηνια επομενης περιοδου 6/12. Τωρα τι να κανω ρε κοριτσακια μου?

Ελευθερία μου βλέπω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 30 386913 να έρχεται Wink

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα, κορίτσια!!

Evaggelitsa 26, ναι, Μαρία με λένε και το Bel είναι αρχή του Επωνύμου μου. Smile (Πρωτότυπο ψευδώνυμο,ε? Θέλω να το αλλάξω τώρα, αλλά μάλλον δε γίνεται.)

Αχ, μακάρι Ελευθερία να μας πεις εσύ τουλάχιστον ευχάριστα νέα!

Ευχαριστώ, boubou, για τις πληροφορίες! Εσύ είσαι η Έλλη, σωστά;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να το τολμησω τοσο γρηγορα λετε?

Γιατι ομως ποναω? αν ειναι εγκυμοσυνη δεν ειναι λιγο ανησυχητικο? pale

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Να το τολμησω τοσο γρηγορα λετε?

Γιατι ομως ποναω? αν ειναι εγκυμοσυνη δεν ειναι λιγο ανησυχητικο? pale

μην αγχώνεσαι χώρις πρώτα να ξέρεις κούκλα μου!μπορεί να μην είναι τπτ τα πονάκια...κάνε ένα τεστάκι Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις