Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
416 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 416 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
Ευχαριστώ, boubou, για τις πληροφορίες! Εσύ είσαι η Έλλη, σωστά;

Nαι, εγώ είμαι η Ελλη!

siren έγραψε:Να το τολμησω τοσο γρηγορα λετε?

Γιατι ομως ποναω? αν ειναι εγκυμοσυνη δεν ειναι λιγο ανησυχητικο? pale

όχι κοπελίτσα.. μερικά από τα συμπτώματα είναι και τα πονακια τα οποια όμως δν υποδηλώνουν τίποτα ανησυχητικό! Very Happy

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελοσπαντων το ξερω οτι σας επρηξα βεβαια αλλα ειλικρινα με εχει εξαντλησει αυτη η διαδικασια τωρα μια εβδομαδα φουλ συμπτωματα περιοδου και περιοδος πουθενα.

Νυσταζω νιωθω κουρασμενη ποναω και δεν ειναι καθαρα συμπτωματα!

Ουφ σημερα ξυπνησα στις 6 να παω στην δουλεια μεχρι και τωρα δεν εχω συνελθει απο την νυστα αλλα παλι δεν ειναι καθαρο συμπτωμα γιατι και ο αντρας μου ροχαλιζε και η μπεμπα μου ξυπναγε.

Πω πω τα εχω παιξει και η κοιλιτσα μου ποναει λετε να ειναι διδυμα?????

(χαχαχα Razz Razz δειξτε κατανοηση γιατι με εχει πιασει παραληρημα)

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα δν πιστευω οτι σε παρεξηγει καμια!!! αυριο πρωι πρωι τεστακι παρακαλω.. θα μπω μολις ξυπνησω και περιμενω να δω Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! οκ????

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελλη μου θα ξυπνησω στις 6 για να παω στην δουλεια εχω ενα ακομα τεστ της hometest Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μαλλον κατα τις 12 θα ξυπνησω Embarassed Embarassed αρα θα το εχεις μαθει μεχρι τοτε.. και θα βρω το τοπικ γεματο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 50580 χιχιχι

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Τελοσπαντων το ξερω οτι σας επρηξα βεβαια αλλα ειλικρινα με εχει εξαντλησει αυτη η διαδικασια τωρα μια εβδομαδα φουλ συμπτωματα περιοδου και περιοδος πουθενα.

Νυσταζω νιωθω κουρασμενη ποναω και δεν ειναι καθαρα συμπτωματα!

Ουφ σημερα ξυπνησα στις 6 να παω στην δουλεια μεχρι και τωρα δεν εχω συνελθει απο την νυστα αλλα παλι δεν ειναι καθαρο συμπτωμα γιατι και ο αντρας μου ροχαλιζε και η μπεμπα μου ξυπναγε.

Πω πω τα εχω παιξει και η κοιλιτσα μου ποναει λετε να ειναι διδυμα?????

(χαχαχα Razz Razz δειξτε κατανοηση γιατι με εχει πιασει παραληρημα)


Αχ, και εμένα με πονάει η κοιλίτσα μου! Έβαλα να σκουπίσω πριν και με έπιασαν κάτι σουβλιές... Είπα στον άντρα μου να σκουπίσει, ο οποίος δεν πιστεύει ότι υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος. Λέει ότι όλα στο κεφάλι μου είναι...
(Και εγώ θα'θελα δίδυμα...) Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είναι κανένα κοριτσάκι εδώ ή ζουζουνίζετε όλες??? Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:είναι κανένα κοριτσάκι εδώ ή ζουζουνίζετε όλες??? Wink

ΗΡΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ????

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mariabel"]
αγαπη έγραψε:
mariabel έγραψε:Ανάβυσσο;; Μένει εκεί μια από τις καλύτερες φίλες μου και μάλιστα είναι έγκυος! Smile
Και εγώ γαλλικό πίνω. Συνήθως μία κούπα όλη μέρα... Τρελαίνομαι για καφέ, αλλά δυστυχώς δεν κάνει και έτσι τον φτιάχνω όσο μπορώ πιο νεροζούμι και τον πίνω όλη μέρα... Smile

mariabel μονο μια κουπα εγω πινω τουλαχιστον 2 κουπες 1 πρωι ενα απογευμα γιατι δεν κανει να πινεις καφε ???? πως την λενε την φιλη σου ???

Καλησπέρα! Επιτέλους κατάφερα να μπω και εγώ για λίγο μέχρι να έρθει ο άντρας μου. Σήμερα πολύ μαγείρεμα. Έφτιαξα τάρτα σπανάκι και γιουβέτσι.
Θέλω να φτιάξω και ένα γλυκό, αλλά τα έχω φτύσει.
αγάπη, τη φίλη μου την λένε Πετρούλα. Δεν μπορεί... Αν ξέρεις κάποια Πετρούλα, αυτή θα'ναι... Δεν υπάρχουν πολλές και να μένουν και Ανάβυσσο. Smile
Παλιά έπινα και εγώ τουλάχιστον 2 κούπες την ημέρα. Στην εγκυμοσύνη όμως τον μείωσα αναγκαστικά. Όπως έχει αναφερθεί παραπάνω, καταστρέφει το ασβέστιο. Ο γιατρός με άφηνε μόνο ένα (γαλλικό ή ελληνικό). Τώρα θηλάζω ακόμα και τον αποφεύγω. Βέβαια, είναι μέρες που πίνω και δύο. Μου έχει λείψει πολύ ο καπουτσίνο!! Στο μαιευτήριο με ρωτούσαν τι να σου φέρουμε και εγώ παράγγελνα freddo cappucino!! Very Happy


MARIABEL ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΑΝ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΧΑΧΑ

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα!! Όντως! Ό κόσμος είναι πολύ μικρός.
Ναι, αυτή είναι! Κάνουμε παρέα από τα 18, αλλά τώρα που πήγε Ανάβυσσο έχουμε ψιλοχαθεί.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:χαχαχα!! Όντως! Ό κόσμος είναι πολύ μικρός.
Ναι, αυτή είναι! Κάνουμε παρέα από τα 18, αλλά τώρα που πήγε Ανάβυσσο έχουμε ψιλοχαθεί.

ΤΗ ΩΡΑΙΕΣ Η ΦΙΛΙΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΣ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΘΡΑΝΙΟ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΨΙΛΟΧΑΝΕΣΕ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ Σ/Κ ΜΕΝΑΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΨΕ Κ ΟΛΑΣ Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΜΕ ΑΝΑΒΥΣΣΟ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τέλειο! Πώς τη λένε την κουμπάρα σου; Μη μου πεις Μαρία; Είναι νηπιαγωγός;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Τέλειο! Πώς τη λένε την κουμπάρα σου; Μη μου πεις Μαρία; Είναι νηπιαγωγός;

Shocked Shocked ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΙΤΖΑΝΙ ???? Laughing Laughing ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ????

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια, μπήκα μια γρήγορα βόλτα να σας δω..

Ιφιγένεια πάνε για τον επόμενο μήνα !!
το καλό πράγμα αργεί Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 215994

Ελενα που είσαι ; έχω να σε δω πάρα πολύ καιρό !!

κορίτσια ποια λέει φλιτζάνι; Laughing Laughing θέλω και εγώ..
καλέ εσείς στο τέλος θα βγείτε και ξαδέρφες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 328109

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την ξέρω!!!! Very Happy
Την είχα γνωρίσει σε γενέθλια της Πετρούλας και την έχω δει και άλλες φορές.
Α, η Πετρούλα πάντρεψε εμένα. χαχαχα!!! Οι κουμπάρες μας είναι φίλες και εμείς γνωριστήκαμε εδώ... Smile
Αν της πεις, μπορεί να με θυμάται. ΄Ημουν στο κρεβάτι της Πετρούλας, αλλά δεν το έστρωσα γιατί ήμουν ήδη παντρεμένη και μαμά... Πιστεύω ότι θα με θυμάται...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:καλησπέρα κορίτσια, μπήκα μια γρήγορα βόλτα να σας δω..

Ιφιγένεια πάνε για τον επόμενο μήνα !!
το καλό πράγμα αργεί Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 215994

Ελενα που είσαι ; έχω να σε δω πάρα πολύ καιρό !!

κορίτσια ποια λέει φλιτζάνι; Laughing Laughing θέλω και εγώ..
καλέ εσείς στο τέλος θα βγείτε και ξαδέρφες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 328109

ΧΑΧΑΧΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΦΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΑΝ ΠΩΛΗΤΗ ΜΑΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΩΤΑΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΗΠΗΡΕΤΗΣΩ ???? ΚΑΙ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΩΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΑΝΕ ΜΑΖΙ ΦΑΝΤΑΡΟΙ Laughing Laughing Laughing

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι πράγματι ο κόσμος είναι πολύ μικρός !!
ακόμα και στην άλλη άκρη του κόσμου να πας έναν γνωστό θα βρεις !!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Κορίτσια, καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 417472

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!!!!! Very Happy Ελευθυερία μου τι γίνετια ;΄εκανδες τεστ;Περιμένουμε νέα σου.Φιλιάσε όλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 215994

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!Να΄μαι κι εγώ!!Τί κάνετε;Έκλεψα λίγο χρόνο και είπα να μπω!!!Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά δεν μπορώ να γράφω και κάθε μέρα!!!Ενημερώνομαι όμως!!χεχε...Ελευθερία περιμένουμε νέα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εγώ έχω ξεκινήσει τις προσπάθεις εδώ και λίγες μέρες και το έχω πάρει πολύ ψύχραιμα το θέμα και αισθάνομαι πολύ καλύτερα!!! Very Happy Έχω μία απορία όμως,κάπου διάβασα ότι το felicine "βοηθάει"...Ισχύει;
Και παρεπιπτόντως κάποιος παίζει μαζί μου!!!Όλο εγκυμοσύνες υπάρχουν γύρω μου!!!Η δασκάλα της φωνητικής,μία παιδική μου φίλη...ΧΑΜΟΣ!!!Αυτό τώρα είναι ή καλό ή κακό!!!Ή θα μείνω κι εγώ ή θα κάνω τις βαφτίσεις επάγγελμα!!!χαχαχα
Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 417472

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!Να΄μαι κι εγώ!!Τί κάνετε;Έκλεψα λίγο χρόνο και είπα να μπω!!!Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά δεν μπορώ να γράφω και κάθε μέρα!!!Ενημερώνομαι όμως!!χεχε...Ελευθερία περιμένουμε νέα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εγώ έχω ξεκινήσει τις προσπάθεις εδώ και λίγες μέρες και το έχω πάρει πολύ ψύχραιμα το θέμα και αισθάνομαι πολύ καλύτερα!!! Very Happy Έχω μία απορία όμως,κάπου διάβασα ότι το felicine "βοηθάει"...Ισχύει;
Και παρεπιπτόντως κάποιος παίζει μαζί μου!!!Όλο εγκυμοσύνες υπάρχουν γύρω μου!!!Η δασκάλα της φωνητικής,μία παιδική μου φίλη...ΧΑΜΟΣ!!!Αυτό τώρα είναι ή καλό ή κακό!!!Ή θα μείνω κι εγώ ή θα κάνω τις βαφτίσεις επάγγελμα!!!χαχαχα
Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 417472
Σου ευχομαι να μεινεις συντομα εγκυος κι εσυ λοιπον! ΟΣο για το felicine ναι βοηθαει. Ρωτα τον γιατρο σου την δοσολογια μονο.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ????ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ???? ΕΓΩ ΠΙΝΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 31 438696 ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΑΡΓΕΙΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις